Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Polecam swiezy wywiadzik o styuacji w Europie i na temat planow Niemiec.

- W co gra Berlin?
- Dlaczego Niemcy blokują dostawy broni na Ukrainę?
- Pacyfizm, pragmatyzm czy prorosyjskość?
- Czy Niemcy chcą wypchnąć USA z kontynentu i dogadać się z Putinem?
- Czy projekt Mitteleuropy to zagrożenie czy szansa modernizacyjna dla Polski?
- Czy Niemcy zbudują nowe super-mocarstwo - imperium europejskie?
- Federacja: utopia czy realna możliwość?
- Po co Niemcom Nord Stream 2?
- Od bitwy pod Sedanem do Hitlera - czyli niemiecka droga do hegemonii.
- Wpadka niemieckiego admirała i 5000 hełmów dla Ukrainy.

 

Edytowane przez Michaelred
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Camis napisał:

Brawo Biedronka niech edukuje przygłupiego suwerena ile "zaoszczędzi" :rotfl:. Wczoraj uświadomiłem 2 wyborców PIS ile zaoszczędzą na zniesieniu VAT 5%. Nie dość że myśleli że dotyczy to każdego produktu to wyskoczyli że to bardzo dużo zaoszczędzą. Ich mina byłą tęga, chyba nie uwierzyli, ale w ciągu kilku dni się sami przekonają. 

 

Tam wszystko jest ładnie podane, na dole masz sumę A, B, C, a wcześniej każdy produkt posiada literkę A, B, lub C obok swojej nazwy i wiesz na jakim podatku dany produkt siedzi.

Mina mojej ciotki jak wyjaśniłem jej to na jakimś jej paragonie na którym było 87zł z czego chyba 79zł na podatku 5% (praktycznie cała spożywka)... bezcenna :rotfl: (pewnie myślała że sobie na obniżce VATu życie na nowo ułoży, ale chociaż zaoszczędzi na remont mieszkania ;) ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Camis napisał:
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

 

Poczytajcie odpowiedzi... :E

"Pewnie syfilis się szerzy" :whee:.

Biedny Bosak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Camis napisał:

Poczytajcie odpowiedzi... :E

"To sperma jest teraz zagrożeniem terrorystycznym, a nie malutkimi duszyczkami?"

Jak splywa po scianie, to widocznie tak :red:

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę kiepskiego humoru:

 

 

Konfederosja miała tyle zyskać po zbanowaniu swojego profilu na FB, a zyskała średnio raptem 0,5%. :rotfl:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, wingedhusar napisał:

mam kuzynkę w australii, generalnie to nic tam sie nie dzieje a większość informacji pojawiających sie u nas to fake newsy, szuria i fantastyka naukowa służąca do manipulacji , podobnie zresztą jak z Kanadą i kłamstwami o ucieczce premiera, generalnie szuria jest prowadzona przez Moskwę wręcz wzorowo.

Ten Putin to juz chyba calym swiatem rzadzi, na wszystko ma wplyw. Kazdego dziennikarza oplaca itd Rosyjska mysl techniczna pomontowala urzadzenia do zdalnej kontroli pojazdow powyzej 3,5T xD

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-01-29/kanada-premier-trudeau-wraz-z-rodzina-ze-wzgledow-bezpieczenstwa-opuscil-dom-w-centrum-ottawy/

Mnie wyborczej polecam no chyba, ze dla smiechu :lol2::lol2::lol2:
 9459e6602792.jpg
 

:D
comment_1643655204tZBHGeVgnFhFUeRURLWMCV

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Michaelred napisał:

Ten Putin to juz chyba calym swiatem rzadzi, na wszystko ma wplyw. Kazdego dziennikarza oplaca

Putin opłaca russian actors... ;) 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Wyciek maili Dworczyka: "Musimy znaleźć celebrytów, którzy będą krytykować LGBT"

Kolejne maile z wycieku Dworczyka - tym razem pokazują jak PiS tworzy machinę hejtu skierowaną w osoby LGBT. Dogadywano z Super Expressem artykuły w których celebryci, krytykowali osoby LGBT w ramach propagandy rządowej skierowanej przeciw LGBT

 

wNxCuSF.png

ORF9hty.png

zMV6wlt.png

https://poufnarozmowa.com/wydaje-mi-sie-ze-powinnismy-poszukac-wiecej-osob-ktore-ze-swiata-celebrytow-beda-krytykowac-lgbt-na-razie-udalo-sie-nam-z/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów zatrzymali dzbana:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2022 o 19:57, WebCM napisał:

@forfun Nie mogę się z tym zgodzić. W liceum na JKM głosowali najlepsi uczniowie. Byli świetni z przedmiotów ścisłych, przede wszystkim z matematyki. A więc upada mit o niskim IQ. Po prostu wierzyli, że jeśli państwo nie będzie zabierać, to każdego na wszystko będzie stać i każdy będzie bogaty. Przyczyną takiego stanu rzeczy są wąskie horyzonty w dziedzinie zarządzania państwem, geopolityki, ekonomii (na spotkaniach wykłada się szkołę austriacką, a rzeczywistość jest bardziej skomplikowana) i małe doświadczenie życiowe - bo jak skończysz studia i założysz rodzinę, poznasz innych ludzi spoza otoczenia JKM, to zaczynasz dostrzegać, że wprowadzenie programu JKM skończy się katastrofą. Wszystko prywatne i wszystko płatne (ale rząd mi nie zabiera!) nie da rady...

Ja mam zupełnie inne doświadczenia, ale wtedy Korwin był na aucie(kiedy chodziłem i kończyłem Liceum, i potem zaczynałem studia). I mi nie chodzi o program Korwina, ale o jego poglądy... słowo w słowo z Adolfa H. O jego rasizmie to książki można pisać. Wystarczy sprawdzić sobie wypowiedzi z początku wieku. Znam kilku Konfederatów i logiczna rozmowa z nimi nie istnieje. Jest to stek bzdur lub frazesów, stąd komentarz odnośnie IQ. I na końcu masz na kogo Ci ludzie głosują, a są to najgorsi z najgorszych(cała Konfederacja), którzy w polityce nie powinni być obecni. Inteligentna i wykształcona jednostka(a taka jest zawsze empatyczna) nie odda głosu na takiego Brauna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, haryyy napisał:

2015-2016 ;)

Dlatego że to było niemożliwe do wprowadzenia i byłoby łamaniem obowiązującego prawa, dlatego Kurski dostaje miliardy dofinansowania bezpośrednio z budżetu. Jako że rząd nie ma swoich pieniędzy to każdy obywatel płaci w tym dofinasowaniu swoją część (więc WSZYSCY płacimy abonament rtv [pośrednio w tym dofinansowaniu, bezpośrednio płacąc podatki [vat/dochodowy/itditp] do budżetu z którego jest to dofinansowanie wypłacane] ), dodatkowo TVPIS zarabia na reklamach itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Radar28 napisał:

Ale wiesz, że to artykuł z 2015 roku?

majster co mi kafle kladzie o tym gadał dlatego wkleiłem.Moze znowu przy tym kombinują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inflacja styczeń 2022 strefa Euro 5,1% (grudzień 2021 5,0%, zaczyna hamować, prognozy 4,4-4,5% średnia w 2022)

A co tam u naszych? jest już wiadoma i podana inflacja za styczeń 2022 w Polsce? bo już drugi lutego a coś cicho o inflacji. W GUSie zobaczyli  liczby za styczeń 2022 i "zrobili na rzadko w pampersy"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, RyszardGTS napisał:

Inflacja styczeń 2022 strefa Euro 5,1% (grudzień 2021 5,0%, zaczyna hamować, prognozy 4,4-4,5% średnia w 2022)

A co tam u naszych? jest już wiadoma i podana inflacja za styczeń 2022 w Polsce? bo już drugi lutego a coś cicho o inflacji. W GUSie zobaczyli  liczby za styczeń 2022 i "zrobili na rzadko w pampersy"?

Z tego co wiem 15'stego lutego dostaniemy raport podliczający inflację za styczeń. 

Wstępne szacunki wskazują na coś pomiędzy 9 a 10%. Niektórzy z analityków prognozują nawet 10,5%. ?

Co do stóp % mówi się o 5% jako realnym pułapie na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Zostawcie Titanicaaa... nie wyciągajcie goo.... :gitarzysta:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak to zamykanie forów i usuwanie zwykłych danych, czy dyskusji nad tematem :E Wykresów nawet nie zostawili, a przecież to same fakty.
Nic tylko czekać na końcówkę 2022r lub 2023 rok, gdy narracja zacznie się walić w sądach.

Ponoć psychoza może opaść, gdy pojawi się większe zagrożenie, niż wirus. Inflacja może być dobrym młotem na pobudkę. 10% na pewno przebije, kwestia czasu i rząd o tym wie. Te obniżki podatków to zbijanie termometru.


usunięte źródła:
Zaczyna się od 40m 20sec.
https://rumble.com/vt62y6-covid-19-a-second-opinion.html
FKiW3pmWUAEk0Hu.png.cc09dc368fd6b880442581d743fbf77d.png

Edytowane przez musichunter1x
usuwanie następnych komentarzy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10% jak nic, najlepsze że beton pis dalej nie rozumie że obniżki VAT są chwilowo i ceny wystrzelą jak szampan w sylwestra. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tutaj dużo pisać, ponad połowa polaków nie wie że płaci VAT.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam aż obniżka na akcyzę na paliwo się skończy, ceny na rynku pójdą w górę, dolar też i już nie będzie "a bo za Tuska paliwo za 6zł było", za 6zł to panie w 2022 to była okazja xD

Edytowane przez blabla123
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, musichunter1x napisał:

Nie ma jak to zamykanie forów i usuwanie zwykłych danych, czy dyskusji nad tematem :E Wykresów nawet nie zostawili, a przecież to same fakty.
Nic tylko czekać na końcówkę 2022r lub 2023 rok, gdy narracja zacznie się walić w sądach.

Ponoć psychoza może opaść, gdy pojawi się większe zagrożenie, niż wirus. Inflacja może być dobrym młotem na pobudkę. 10% na pewno przebije, kwestia czasu i rząd o tym wie. Te obniżki podatków to zbijanie termometru.

A o czym Ty teraz?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Camis napisał:

Co tutaj dużo pisać, ponad połowa polaków nie wie że płaci VAT.

A co to je ten coły VAT? Znowu jakieś te fał enowskie lewackie idełologie? Tu u nas nie potrzebujem tej cołej nowoczesności, precz mnie z tymi chłopami co za baby sie ino przebierajo, kto to widzioł? VATy jakie, ElGIEBety i inne, za dobrze majo to wymyślajo co by tylko człowieka dobrego i młodych łot kościoła łodciągnonć, ale tu u nas nie przejdzie to lewactwo, my u siebie sami dbomy ło to co nosze i żadna łunia nie będzie nom tu bałamucić co i jak ma być. O jakich podotkach stale kłamio, a nie ma żodnych, nikt tyle nie doł co teraz! Nikt! 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Niemczech drugi miesiąc z rzędu spadek inflacji. Niewielki ale jednak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, crush napisał:

A o czym Ty teraz?

Kolejny wątek covidowy zamknięty.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...