Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Suchy211 napisał:

Żeby oni faktycznie zajęli nieobsadzone miejsca pracy. Oni jednak w pierwszej kolejności zajmą miejsca w kolejce po social, a w drugiej kolejności miejsca pracy na prostych stanowiskach w miejscach już obsadzonych przez gorzej radzących sobie polaków. Sorry, ale jak mam rozdawać socjal, albo nisko płatne stanowiska polakom, a dopiero pozostałe obcokrajowcom. Jak w cebulandii będzie wiadomo. W pierwszej kolejności będą zatrudniani ci, których można za pół stawki, bez podatków od rana do wieczora, od niedzieli do niedzieli. Widziałem to, tak to właśnie wygląda, Zwłaszcza poza dużymi miastami.

Jak nie dostaną socjalu, albo pracy, to będzie bandyterka. Kto chce niech to na siebie sprowadza.

Parę milionów Ukraińców już pracuje w Polsce i nie stwarzają problemów ani nie siedzą na socjalu. Przyjeżdżają pracować i faktycznie pracują. Są to w dużej mierze stanowiska tak nisko opłacane, że Polacy zwyczajnie nie chcą tam pracować. Także problemu nie widzę tutaj. A bez nich mielibyśmy grube braki na rynku pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Camis napisał:

Konf-faszysta się wypowiedział:

comment_1638631091h8SmXGVAqT5GNvKCygs8hA

Jak zwykle trafnie :) Wiele mozna mu zarzucac ale trzezwej oceny historii i obecnej polityki nie mozna mu odmowic. A z tego co pamietam ktostam juz procesik przegral i musial bulic za nazywanie JKM faszysta. 

25 minut temu, Radar28 napisał:

Parę milionów Ukraińców już pracuje w Polsce i nie stwarzają problemów ani nie siedzą na socjalu. Przyjeżdżają pracować i faktycznie pracują. Są to w dużej mierze stanowiska tak nisko opłacane, że Polacy zwyczajnie nie chcą tam pracować. Także problemu nie widzę tutaj. A bez nich mielibyśmy grube braki na rynku pracy.

i turbo wzrost cen.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Radar28 napisał:

Myślałem, że to w kontekście "uchodźców" z różnych ciekawych miejsc na świecie próbujących się nielegalnie przebić przez granicę. Sprawdzonych już Ukraińców czy innych sąsiadów można brać, z poszanowaniem jednak w pierwszej kolejności miejsc pracy dla swoich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miejsca pracy dla swoich są dawno temu zajęte, polska gospodarka potrzebuje ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oglądałem w wolnej chwili dzisiejszą konwencję AgroUnii i szczerze mówiąc,takimi postulatami jak odrywanie od koryta jak to mówili posłów pow.65 roku życia mnie zaskoczyli. Oby robili dalej i przetrwali do wyborów parlamentarnych w 2023r. Wtedy będą mieli swoją szansę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do czego doprowadzają debilne przepisy, popierane przez konfoszurów:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do czego prowadzi popieranie teczowej lewicy? Do gloryfikacji ludzi, ktorzy zamordowali ponad 70mln ludzi. Straszenie konfederacja @Camis juz na nikogo nie dziala. Zejdz z kolegami na ziemie. Masz swoich komunistow ulubionych :) Widze, ze sledzisz Internety i nie spisz po nocy zeby cos znalezc na kofederacje. Jezeli po tylu staraniach to jest wszystko co znalazles to znaczy, ze to swietna partia a negatywne skutki "zakazu" aborcji, ktorymi straszyla ludzi lewica sa smiechu warte wobec tego czym nas straszyli.
To jest posel Biedron, chlopieca buzka groznego czlowieka popierajacyego zbrodniarzy i ludobojstwo :)

1557488812_7p18mn.jpg

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Argument wyciągnięty z demotywatory.pl. Mocne. Camis się nie pozbiera przy takim kalibrze!

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Argument wyciągnięty z demotywatory.pl. Mocne. Camis się nie pozbiera przy takim kalibrze!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, jagular napisał:

a jakie w tym wypadku znaczenie ma zrodlo? :D:D:D:D Hosting zdjecia ci przeszkadza?🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, nic mi nie przeszkadza!
Rozbawiasz mnie, wiesz w taki sposób, jak śmieszne pluszate zwierzaczki w zoo robiące głupie sztuczki, podpierając się w dyskusji politycznej informacją kto jakie ma magnesy na lodówce. Rób tak dalej, lubię rozrywkę.
Daj mnie wiencej!

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, jagular napisał:

Nie, nic mi nie przeszkadza!
Rozbawiasz mnie, wiesz w taki sposób, jak śmieszne pluszate zwierzaczki w zoo robiące głupie sztuczki, podpierając się w dyskusji politycznej informacją kto jakie ma magnesy na lodówce. Rób tak dalej, lubię rozrywkę.
Daj mnie wiencej!

No ty mnie tez. Juz zauwazylem jak sie co jakis czas odpalasz ratowac kolegow. Tak samo jak to, ze zawsze na brak argumentow piszesz, ze ktos cie rozbawil :) Jakie to typowe.

24 minuty temu, jagular napisał:

Daj mnie wiencej!

Lap :) Kolejny przejaw hipokryzji i zamordystyczne zapedy polityka o przyjaznej chlopiecej twarzy :) Hosting moze byc?
UowFVymrlNa2YdDS0BqdGp3A5X5YOyCQ.jpg

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michaelred

czyli mowisz ze urodzenie czlowieka bez czaszki jest tym co popierasz? Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Michaelred napisał:

Lap :) Kolejny przejaw hipokryzji i zamordystyczne zapedy polityka o przyjaznej chlopiecej twarzy :) Hosting moze byc?

XD. nei wiem czy ty tak na serio.

rownosc polega na tym, ze nie wazne jakim sie urodziles - mezczyzna, kobieta, czarnym, bialym, zoltym, gejem lub bez nogim powinienes miec rowne szanse w spoleczenstwie.

nie na tym, ze mozesz kaszlec kazdemu na ryj, bo JESTES WOLNYM CZLOWIEKIEM wedlug europejskiej konwencji z 1950r

lockdown dla niezaszczepionych jest tak samo niesprawiedliwy jak dodatkowy screening dla imigrantow z Syrii. niby profilowanie rasowe, ale bez tego nie da sie zapewnic bezpieczenstwa reszcie obywateli.

takie wyciaganie cytatow bez kontekstu i brania ich na chlopski rozum prowadzi do manipulacji i powstawania jakis smiesznych grup anti-establishmentowych. no ale to tez wina social media. ile tej wiedzy mozna przekazac na twitterze w 140 znakach

Edytowane przez kepler334

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Michaelred napisał:

Do czego prowadzi popieranie teczowej lewicy?

Zejdz z kolegami na ziemie. Masz swoich komunistow ulubionych

Pudło nigdy nie popierałem Lewicy, i nadal nie popieram. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Trepcia napisał:

@Michaelred

czyli mowisz ze urodzenie czlowieka bez czaszki jest tym co popierasz? Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?

czyli mowisz, ze abortowanie dzieci (czesto zdrowych blednie zdiagnozowanych jako chore) jest tym co popierasz?  Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?
Te argumenty sa kiepskie bo wystarczy zamienic kilka slow i w druga strone tez pasuja :P

Godzinę temu, kepler334 napisał:

XD. nei wiem czy ty tak na serio.

rownosc polega na tym, ze nie wazne jakim sie urodziles - mezczyzna, kobieta, czarnym, bialym, zoltym, gejem lub bez nogim powinienes miec rowne szanse w spoleczenstwie.

nie na tym, ze mozesz kaszlec kazdemu na ryj, bo JESTES WOLNYM CZLOWIEKIEM wedlug europejskiej konwencji z 1950r

lockdown dla niezaszczepionych jest tak samo niesprawiedliwy jak dodatkowy screening dla imigrantow z Syrii. niby profilowanie rasowe, ale bez tego nie da sie zapewnic bezpieczenstwa reszcie obywateli.

takie wyciaganie cytatow bez kontekstu i brania ich na chlopski rozum prowadzi do manipulacji i powstawania jakis smiesznych grup anti-establishmentowych. no ale to tez wina social media. ile tej wiedzy mozna przekazac na twitterze w 140 znakach

Mnie to by plecy rozbolaly jakbym mial robic takie filkolki :P porownywac podstawowe prawa, ktore gwarantuje nam nasza konstytucja z imigranatmi czesto przekraczajacycmi nielegalnie granice do ktorych nie mamy zadnych zobowiazan. nie wiem czy ty tak na serio? xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozchodzi się o to że zarodki nie są dziećmi. Nie są odrębnymi istotami. A cierpieniem jest zmuszanie matki do bycia żywą trumną i rodzenia mutanta, który wyzionie ducha chwilę po odcięciu pępowiny. To jest cierpienie. To jest sadyzm. To jest cywilizacja śmierci.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Michaelred napisał:

czyli mowisz, ze abortowanie dzieci (czesto zdrowych blednie zdiagnozowanych jako chore) jest tym co popierasz?  Lubisz patrzec na cierpienie, nie? Rajcuje Cie to?

Widze ze nie potrafisz odpowiedziec na proste pytanie. Rozmowa jak ze sciana, zero konkretow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Camis napisał:

comment_1638641453O3sbt2jVuSm3kRgsWet0yL

Za gwałt KS , za niesłuszne oskarżenie kogos o gwałt KS , nie będzie gwałtów , problem rozwiązany w 30 sekund bez fikolkow

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Michaelred napisał:

Do czego prowadzi popieranie teczowej lewicy? Do gloryfikacji ludzi, ktorzy zamordowali ponad 70mln ludzi. Straszenie konfederacja @Camis juz na nikogo nie dziala. Zejdz z kolegami na ziemie. Masz swoich komunistow ulubionych :) Widze, ze sledzisz Internety i nie spisz po nocy zeby cos znalezc na kofederacje. Jezeli po tylu staraniach to jest wszystko co znalazles to znaczy, ze to swietna partia a negatywne skutki "zakazu" aborcji, ktorymi straszyla ludzi lewica sa smiechu warte wobec tego czym nas straszyli.
To jest posel Biedron, chlopieca buzka groznego czlowieka popierajacyego zbrodniarzy i ludobojstwo :)

Straszenie ludzi konfederacją? To ktoś, kogoś nimi straszy? Przecież już chyba każdy sobie uświadomił dawno temu, że konfederacja to średniowieczna zgraja hipokrytów i klaunów. Także, jaki ma sens straszenie kogoś pajacami? ;D Żaden zdrowo myślący człowiek powyżej 25 roku życia nie traktuje poważnie tej pseudo partii (każdy głupi do pewnego wieku, dawne popieranie konfederacji to coś, za co mi mega wstyd, bo sam to robiłem - człowiek uczy się na błędach). Już nawet ich ostatni kucowaty bastion w internecie pod postacią Wykopu, odwrócił się od nich.
Nawet sam wielbiony Memcen zaorał w tym roku konfe już 100x publicznie, mówiąc o tym, że robią i mówią to co może zwiększyć ilość głosów, że całe bajki o wyrzuceniu, a nawet zmniejszeniu podatków to bzdura, bo każdy wie, że nie da się tego zrobić przy setkach lat zaciągania zobowiązań... I że jedyne co ktokolwiek mógłby zrobić w Polsce z podatkiami - to delikatnie ich uproszczenie. A to właściwie jedyny program konfederacji, bo tej ich średniowiecznej ideologii to nie ma sensu komentować, z takimi poglądami mają szanse na politykę co najwyżej w Pakistanie.

19gz78aan3q61.jpg?auto=webp&s=af3d2b4d2f

Edytowane przez iziDeV
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Michaelred napisał:

Te argumenty sa kiepskie bo wystarczy zamienic kilka slow i w druga strone tez pasuja :P

To ze nie ma wyboru ze dziecko jest chore to pomine. Ale rozwine o aborcje mimo ze dziecko jest zdrowe i matka sie decyduje na aborcje.

Zadaj sobie pytanie dlaczego ona sie decyduje na to.

Powodow moze byc xxxx.

Nie jest gotowa, nie chce w mlodym wieku, ma juz 2-3-4-5-6-7 wybiez, nie chce sama wychowywac, nie ma srodkow na to itd.

To wybor kobiety a nie pajaca na stanowisku.

JAk bym takiego jak ty sluchal 25 lat temu to bym mial spierniczone zycie przez wpadke.

Edytowane przez MaxForces

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda że twoja stara słuchała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A takie siostry syjamskie to już będzie seks grupowy czy jak to kościół widzi?

21359.png

Ofc kobieta z trzema piersiami to powinno być genetynie poprawiony błąd natury, wiadomo. Lepiej jak jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, MaxForces napisał:

JAk bym takiego jak ty sluchal 25 lat temu to bym mial spierniczone zycie przez wpadke.

No to akurat jest mega słabe, jak się nie myśli głową, a pindolem to niezbyt dobrze świadczy o umiejętności brania odpowiedzialności na swoje barki. Niestety w naszym kraju mamy zbyt duży odsetek takich ludzi, którzy przy obecnej władzy nawet całkiem dobrze się mają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi