Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, T.m.p1 napisał:

https://streamable.com/t79cyw

( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to jest właśnie główny elektorat PIS. Najbardziej podatni na manipulację. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, ceny nie rosną, żaden dolar nam niepotrzebny, dobrze, wszystko jest w porządku, inflacja jest git, pozdrawiam całą Wiejską, dobrych chłopaków, gospodarka się trzyma, dobry przekaz leci.

• Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, DjXbeat napisał:

I to jest właśnie główny elektorat PIS. Najbardziej podatni na manipulację. 

Nawet nie chodzi o jakąś większą manipulację, starsze  osoby mało się orientują. Czasami w rodzinie podejmowane są tematy polityczne i ostatnio usłyszałem pytanie "co złego jest w PiS, że młodzi są  im przeciwni". Starsze osoby nie mają takich problemów jak zakup mieszkania, kredyt itd. Nawet moi rodzice nie zdają sobie sprawy jak zmieniły się ceny za mkw  albo jak skoczyły kredyty. Oni są wychowani w innych czasach, wystarczy że mają dach nad głową i pełną michę. Uznają, że jak komuś  dobrze idzie finansowo to nie powinien narzekać, przejawiają minimalizm. Masz mieszkanie - to po co ci większe, masz auto - to po co ci nowe z segmentu premium. Nie widzą tego, że ktoś się dorobił swoją pracą a rząd kładzie mu kłody pod nogi. Uważają, że transfery socjalne powinny być skierowane do nich, nie ważne z czyjej kieszeni wyjdą. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właściciele waszych firm dostali oficjalne pisma ? W sprawie gazu zimą ? Jestem ciekaw czy tylko ja wiem co tu nasz rząd wymyślił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dobrze, że większość oszczędności życia wymieniłem na USD, EUR, CHF. Większość moich znajomych "przejadła", a teraz narzeka :) 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo przelewy doszły, dawno was towarzysze nie było!. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tymczasem wyciekł kolejny ciekawy mail, gdzie jak na dłoni widać, że działalność TK jest w pełni zależna od partii rządzącej. Żeby było śmieszniej, to nawet partia rządząca nie jest w stanie ustalić jakiejś jednej narracji w kwestii tych maili. Większość jej przedstawicieli się trzyma narracji "to rosyjska propaganda!", inni po prostu nabierają wody w usta, ale ktoś czasem przypadkiem prawdziwość maili potwierdzi próbując tłumaczyć, że przecież nic takiego się nie stało.

A z innych wieści, Lotos idzie na rekord z marżą rafineryjną. Owszem, to jest marża modelowa, ale gigantyczne zyski państwowych spółek naftowych znikąd się nie biorą - warto będzie patrzeć na te z drugiego kwartału jak tylko się pojawią.

14 minut temu, zen3x napisał:

Czy powrót Tuska do krajowej polityki jest powrotem w glorii chwały? Czy tylko "zszedł z piedestału brukselskiego i stał się trollem internetowym"? Walki frakcyjne też mu nie służą bo nadrabia coraz większym radykalizmem brak sukcesów.

A on nie założył winiarni? Przecież cały czas reklamują w TVP "wina Tuska". :hmm:

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Dresiq napisał:

Właściciele waszych firm dostali oficjalne pisma ? W sprawie gazu zimą ? Jestem ciekaw czy tylko ja wiem co tu nasz rząd wymyślił.

Powiedz co wiesz to uzyskasz odpowiedz czy tylko Ty wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Qwf1ovR.png

Dolar najdroższy od ... 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, zen3x napisał:

Czy powrót Tuska do krajowej polityki jest powrotem w glorii chwały? Czy tylko "zszedł z piedestału brukselskiego i stał się trollem internetowym"? Walki frakcyjne też mu nie służą bo nadrabia coraz większym radykalizmem brak sukcesów.

Tak.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, zen3x napisał:

Może to ustawka , trzeba patrzeć na głosowania w Sejmie i Senacie ,ustawy ,rozporządzenia, podpisy lub odrzucenia konkretnych ustaw przez prezydenta , słowa to tylko wiatr i mam wrażenie że są używane przez polityków do siania chaosu i zamętu informacyjnego  , po owocach ich poznacie liczą się głównie czyny

11 godzin temu, lokiju napisał:

Co do tej ściany itp. to codziennie przechodzę obok biura podróży i o każdej porze są kolejki ludzie walą oknami więc chyba aż tak źle u nich finansowo nie jest.

W Polsce nastała nowa normalność ,  praca na 2-3-4 itd etatach , mam kolegę który robi na etacie od 8 do 20 12h około 15 dni w miesiącu resztę dni jeździ na nauce jazdy od 8 do 20 i jeszcze pracuje w domu musi sprzątać gotować itd xD gość nie ma życia prywatnego w pracy się np myje ale za to może raz w roku na urlopie jechać na Karaiby xD , to już jest niewolnictwo zaawansowane gorzej niż murzyn w USA w 16-17 wieku

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, voltq napisał:

W Polsce nastała nowa normalność ,  praca na 2-3-4 itd etatach , mam kolegę który robi na etacie od 8 do 20 12h około 15 dni w miesiącu resztę dni jeździ na nauce jazdy od 8 do 20

Czyli godzinowo robi półtora etatu i jest to dużo. Nie da się pracować na trzy etaty, bo najnormalniej w świecie zabraknie na to czasu. Dwa w sumie też wymuszają ograniczenie snu, a trzeba jeszcze dojechać, zjeść, wykąpać się. No chyba że bierzemy cztery ćwiartki etatów w różnych miejscach i budujemy wśród kumpli urban legend, że tyramy na cztery. 

Edytowane przez Karister

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, zen3x napisał:

Co tym Tuskiem się tak przejmujesz? Gość jak na razie jest zupełnie nieszkodliwy, nie rządzi i nie ma żadnego wpływu na decyzje podejmowane w naszym kraju. Bardziej martwiłbym się o obecne niedojdy, które niemal na każdym kroku cofają rozwój tego państwa i ubijają pod stołem ciemne niemal już mafijne interesy. Trzeba to towarzystwo rozgonić przy najbliższej możliwej okazji. Liczę, że umiesz trzeźwo myśleć oraz kalkulować i nie dasz się więcej skubać przez to tałatajstwo :) 

Edytowane przez zdunzdun
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisiory i trolle z Twittera zaczynają mieć ciepło że przewalą:

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, zdunzdun napisał:

Liczę, że umiesz trzeźwo myśleć oraz kalkulować i nie dasz się więcej skubać przez to tałatajstwo :) 

Ten gość to przecież otwarty sympatyk PiS-u,więc nie myśli zdroworozsądkowo. Ile razy mu koledzy tłumaczyli,jakie to pisowskie towarzystwo jest złe i odwalają numery nie z tej ziemi. A ten dalej swoje i jeszcze te jego nudne teksty o Tusku oraz pierdololo na temat PiS... Jak jest wśród elektoratu PiS-u,to Tuska panicznie się boi i dosłownie to widać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, zen3x napisał:

Własnie przejmuje się  Tuskiem i tymi  ludźmi z totalnej opozycji. Szkodniki w pełnej klasie..  Faktycznie rozgonienie  tego towarzystwa wyjdzie tylko Polsce na dobre.  

2 minuty temu, zen3x napisał:

Strach przed  przed Tuskiem daj Pan spokój. 

Zapomniałeś się przelogować, zią.

Kierownik sekcji propagandy wie, że robisz na 2 etaty? :P

• Haha 7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, ghostdog napisał:

Nawet nie chodzi o jakąś większą manipulację, starsze  osoby mało się orientują. Czasami w rodzinie podejmowane są tematy polityczne i ostatnio usłyszałem pytanie "co złego jest w PiS, że młodzi są  im przeciwni". Starsze osoby nie mają takich problemów jak zakup mieszkania, kredyt itd. Nawet moi rodzice nie zdają sobie sprawy jak zmieniły się ceny za mkw  albo jak skoczyły kredyty. Oni są wychowani w innych czasach, wystarczy że mają dach nad głową i pełną michę. Uznają, że jak komuś  dobrze idzie finansowo to nie powinien narzekać, przejawiają minimalizm. Masz mieszkanie - to po co ci większe, masz auto - to po co ci nowe z segmentu premium. Nie widzą tego, że ktoś się dorobił swoją pracą a rząd kładzie mu kłody pod nogi. Uważają, że transfery socjalne powinny być skierowane do nich, nie ważne z czyjej kieszeni wyjdą. 

To zawsze równanie w dół. Po co jechać do Chorwacji czy Hiszpanii? Lepiej do Kołobrzegu wpierniczać stare i przepłacone ryby. Po co jeść dobre mięso, owoce morza? Panie schabowy i ziemniaczki to jest kurła to, a nie jakieś robale! Masz Golfa w dieslu co ma 20 lat to po co nowszy? Też ma cztery koła i jedzie :E Pedofilia w kościele? A kto to słyszoł Seba, kto tyle doł synek?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, zen3x napisał:

Własnie przejmuje się  Tuskiem i tymi  ludźmi z totalnej opozycji. Szkodniki w pełnej klasie..  Faktycznie rozgonienie  tego towarzystwa wyjdzie tylko Polsce na dobre.  

Opozycja też nie jest idealna,ale na obecne niestabilne czasy praktycznie wszystko zrobiliby lepiej od wielbionego przez Ciebie PiS-u,inflację prędzej opanowaliby,no i środki z KPO "770 mld zł" dawno już byłyby w Polsce. Popatrz co Jarek i ekipa wyprawiają w najlepsze. Przez ich działania mamy chwiejącą się gospodarkę i w sumie niewiele brakuje,żebyśmy zaliczyli twarde lądowanie. O Energii,paliwach już nie wspomnę. Jak to nastąpi,to może ten cały pisowski elektorat w końcu się obudzi,że coś jest nie tak. My to już wcześniej zauważyliśmy,a z kolei Ty i cała reszta sympatyków PiS jeszcze najwidoczniej tego nie widzicie. Znaczy,może to widzicie,ale wolicie to zwalić na Tuska,Putina,UE i może jeszcze na cały Świat,jak w TVP Info każą,byle nie na siebie.

Jeszcze raz mogę poradzić: Wyłącz TV, włącz myślenie. Taka rada nie tylko do Ciebie,lecz także do pozostałych,którzy nie kryją się z wielbieniem partii PiS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, zen3x napisał:

A to ciekawe, ze nie interesuja Cie takie rzeczy jak:

• zblizajaca sie recesja,
  • inflacja przekraczajaca 15%,
  • nadciagajacy problem energetyczny,
  • katastrofa demograficzna i wynikajaca z tego depopulacja kraju.

Tylko Tusk. No ale powiedz synek, kto tyle dol co PIS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, zen3x napisał:

Masz pełne prawo być przeciwko opozycji (z tą totalną to sobie daruj, głupie hasełko dla mamienia pospólstwa) i ja ta rozumiem oraz szanuję. Niestety nie mogę szanować wspierania tej nieudolnej i niweczącej wszystko partii, która trzyma się dzisiaj na stołku i to tym najważniejszym. Skala układów, układzików oraz dojenia obywatela osiągnęła zbyt wysoki do przetrawienia poziom. Każdy przytomny obywatel i taki myślący jeszcze trzeźwo (czyli nie stara babcia) powinien zrobić szybką kalkulację obecnych rządów i odpowiedzieć sobie na pytanie jaki jest sens dalszego dawania wiary i szansy temu układowi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie,za obecnego rządu nic dobrego po prostu nie będzie. To w zeszłym roku zacząłem tak twierdzić i ten rok przekonał w tym zdaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze bedzie tylko dla partyjniakow i osob, ktore zapisza sie do partii. Jak za komuny :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi