Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, lukadd napisał:

Nie no wiadomo. Moja siostrzenica jakiś czas temu jak się zapytałem co chce na urodziny to mi powiedziała bluzę, i zaczęła mi pokazywać jakieś filmiki z jakimś pajacem z youtuba. Że on taki fajny i milusi i że w ogóle i że ona musi mieć tą bluzę za 200zeta od niego, bo gościo jest teraz na topie w kręgach :E.  No na nic się nie zdały tłumaczenia, że to jakiś chiński czy tam indyjski szrot za 5 dolców.

https://www.tiktok.com/@kubazuzak/video/7164398423175597318

Ci ludzie mają po 20 kilka lat, a zachowują się, jak 12-latki :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego skoro oni w rok zarobią na tych głupotach tyle co ty przez pół życia.

A wracając do tego pisowskiego spotu to pokazuje on dobre manipulacje materiałem.
Gość mówi o rzeczach które są w planach tak jakby były zrobione i pod koniec Tusk chciał tak jakby to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Keken napisał:

Co w tym dziwnego skoro oni w rok zarobią na tych głupotach tyle co ty przez pół życia.

A wracając do tego pisowskiego spotu to pokazuje on dobre manipulacje materiałem.
Gość mówi o rzeczach które są w planach tak jakby były zrobione i pod koniec Tusk chciał tak jakby to zrobił.

Nie interesuje mnie ile na tym się zarabia,  tylko dziwi że ktoś to ogląda. Tego nie mogę pojąć. Seks zawsze się dobrze sprzedawał, więc popularność atrakcyjnych lasek w sieci mnie nie dziwi ale żenujące filmiki ludzi , którzy nie mają nic ciekawego do powiedzenia i zachowują się jak debile już tak. 

35 minut temu, JDX napisał:

Mam Dość istnieje już ponad rok. To wszystko co podałeś to była zasłona dymna. Ona nigdy nie punktowała PiSu, w żadnej sprawie. W zasadzie to nadal nie wiem, czego ona ma dość. Przecież pojawiła się w tym złym TVNie, mężulek kasę przynosi, ona jest doktorem psychologii (LOL), a teraz pojawia się wszędzie. Na co tu narzekać?

000GNB2GX4SNUDCL-C122-F4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utyskujecie  tak na młodych, ale czy tak na prawdę za Waszych czasów na takich elitarnych stronkach jak Grono, Epuls czy nawet n-k(kiedy stała się popularna wśród dzieci neostrady) poziom antyintelektualizmu i cringe'u różnił się jakoś znacząco od tiktoków i instagramów? Pamiętam tamte czasy, i chociaż zmieniły się troszkę formy przekazu, i całość jest amplifikowana bardziej zaawansowanymi algorytmami i monetyzacją, to ogólne wrażenie obcowania z planktonem umysłowym niewiele się różni od tego co człowiek widział w necie 15-20 lat temu :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Czechoslaw napisał:

Utyskujecie  tak na młodych, ale czy tak na prawdę za Waszych czasów na takich elitarnych stronkach jak Grono, Epuls czy nawet n-k(kiedy stała się popularna wśród dzieci neostrady) poziom antyintelektualizmu i cringe'u różnił się jakoś znacząco od tiktoków i instagramów? Pamiętam tamte czasy, i chociaż zmieniły się troszkę formy przekazu, i całość jest amplifikowana bardziej zaawansowanymi algorytmami i monetyzacją, to ogólne wrażenie obcowania z planktonem umysłowym niewiele się różni od tego co człowiek widział w necie 15-20 lat temu :E

Rozczaruję cię, ale nigdy żadnych wymienionych nie odwiedzałem, a w sieci siedzę od czasów modemów.

Nie było takiego parcia na klikanie, jak teraz. Nawet takie serwisy, jak Onet wydawały się normalniejsze. Nieraz człowiek zaglądnął do działu filmowego zobaczyć coś ciekawego. Teraz z takich serwisów zrobiły się serwisy celebryckie. Dużo znanych ludzi tam pracuje, w zasadzie nie wiem po co.

Dla mnie przede wszystkim gry wyglądały za moich czasów inaczej i inny był cel grania. Teraz produkuje się masowo jakieś guanogry typu Fortnite, czy Valoranty lub coś w ten deseń. Esport wszedł na wyższy poziom, ale co z tego, jak zabiło to cel gry. Ja gram w gry od czasów NESa i grałem zawsze dla rozrywki. Teraz wszystko robi się dla kasy. Dla mnie to nieakceptowalne. Wielu nie zrozumie, bo może dzielić nas różnica pokoleń.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu jakiś piłkarz np Lewandowski zarabia dziesiątki mln rocznie?
Kim on jest? Gania za piłką po boisku i tyle.
Albo emerytowany piłkarz Beckham. Dziadek który kiedyś latał za piłką dalej zarabia sporo kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ghostdog napisał:

000GNB2GX4SNUDCL-C122-F4.jpg

Coraz dziwniejsze te wstępy :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JDX napisał:

Tęsknie za latami, gdy telefon komórkowy to był rarytas. Świat zaczął dziczeć od kiedy pojawiły się te cholerne serwisy społecznościowe. Nie tak wyobrażałem sobie cel istnienia internetu.

 

Cytat

Już 4 tys. lat temu na jednej z kamiennych tablic wyryto pismem klinowym zdanie: „Młodzież się stoczyła na dno i bliski jest koniec świata”.

Arystoteles - Kiedy widzę młodzież to, wątpię w przyszłość cywilizacji

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Czechoslaw napisał:

Utyskujecie  tak na młodych, ale czy tak na prawdę za Waszych czasów na takich elitarnych stronkach jak Grono, Epuls czy nawet n-k(kiedy stała się popularna wśród dzieci neostrady) poziom antyintelektualizmu i cringe'u różnił się jakoś znacząco od tiktoków i instagramów? Pamiętam tamte czasy, i chociaż zmieniły się troszkę formy przekazu, i całość jest amplifikowana bardziej zaawansowanymi algorytmami i monetyzacją, to ogólne wrażenie obcowania z planktonem umysłowym niewiele się różni od tego co człowiek widział w necie 15-20 lat temu :E

Oczywiście, że tak. Wtedy było więcej chamstwa, a teraz to jest głównie 5 poziom autyzmu.

3 godziny temu, Keken napisał:

A czemu jakiś piłkarz np Lewandowski zarabia dziesiątki mln rocznie?
Kim on jest? Gania za piłką po boisku i tyle.
Albo emerytowany piłkarz Beckham. Dziadek który kiedyś latał za piłką dalej zarabia sporo kasy.

Jednym z najlepszych piłkarzy na świecie? Coś co osiąga się masą wyrzeczeń i ciężkiej pracy, a nie byciem jełopem przed kamerą?

Ale biorąc pod uwagę ile tej dzieciarni teraz chce zostać niero... influenserami, to pięknie to pieprznie za 20-30 lat. Niech się te mądre głowy lepiej poważnie spieszą z tą robotyzacją... :lol2:

Edytowane przez crush
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, crush napisał:

Oczywiście, że tak. Wtedy było więcej chamstwa, a teraz to jest głównie 5 poziom autyzmu.

Jednym z najlepszych piłkarzy na świecie? Coś co osiąga się masą wyrzeczeń i ciężkiej pracy, a nie byciem jełopem przed kamerą?

Ale biorąc pod uwagę ile tej dzieciarni teraz chce zostać niero... influenserami, to pięknie to pieprznie za 20-30 lat. Niech się te mądre głowy lepiej poważnie spieszą z tą robotyzacją... :lol2:

Ta cała generacja Z(jebów) to będzie najbardziej konsumpcyjną generacją w historii. Szafy pełne ubrań, najnowsze smartfony, auta zawsze na benzynkę, domy metraże powyżej 300 m2. Komicznie to wygląda, gdy z drugiej strony płakusiają w sprawach klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Czechoslaw napisał:

Utyskujecie  tak na młodych, ale czy tak na prawdę za Waszych czasów na takich elitarnych stronkach jak Grono, Epuls czy nawet n-k(kiedy stała się popularna wśród dzieci neostrady) poziom antyintelektualizmu i cringe'u różnił się jakoś znacząco od tiktoków i instagramów?

Wydaje mi się, że tak. W sumie z tamtego okresu nie pamiętam nawet w połowie tak rakowych treści jak teraz.

No i mam wrażenie, jakby z biegiem lat ludzie coraz mniej/gorzej weryfikowali informacje, stąd łatwiej nimi manipulować. Ot, taki paradoks "społeczeństwa informacyjnego".

W sumie to chyba już raczkowało na FB, jak ludzie zaczynali wstawiać posty w formie wycinka z Power Pointa. Wtedy myślałem, że już nic głupszego nie zobaczę...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, JDX napisał:

PiS też miał w programie walkę z układem. A teraz stworzyli własny.

Dziwi mnie poparcie dla Hołowni. Facet zachowuje się dziecinnie, jak na swój wiek. Nie nadaje się kompletnie na lidera. Nie ma kompletnie pojęcia o gospodarce. Klepie farmazony typu "gotówki trzeba się pozbyć". On nawet tego nie potrafi uzasadnić. Wygląda to, jakby dostawał rozkazy od kogoś z góry.

W programie miał dla tłuków co w to uwierzyli, że politycy jako klasa są od uzdrawiania bagna, które samo stworzyli.  Poza programem który jest tylko ulotką reklamową, mieli cały plan na zawłaszczenie państwa i w zasadzie to zrobili. Pod płaszczykiem prawa zniszczyli prawo a pod słowem sprawiedliwość wprowadzili układy, jakich po 1989r. w Polsce nie było.

Takie preferencje właśnie mają ludzie. Aktualnie rządzący uprawiają rabunkową politykę wszystkiego co się da, ale ja na typa nie zagłosuję, bo coś tam gdakał o likwidacji gotówki.

21 godzin temu, 209458 napisał:

A ja tam uważam, że sama zmiana dla zmiany ma w sobie pewną wartość: podmywa stare, zacementowane układy i układziki, przeciwdziała marazmowi i osiadaniu na laurach. Dlatego też większość krajów ma limity kadencji na wybrane stanowiska typu prezydent, a tam gdzie je znoszono nastawali przyklejeni do foteli kleptokraci (np. Rosja, Wenezuela).

Oczywiście nowa siła nie gwarantuje od razu, że będzie lepiej, np. dojna zmiana pokazała, że w układach wokół koryta w jedną kadencję można zawstydzić to, co poprzednicy budowali w trzy, kukiz zebrał wokół siebie grupę bezideowych i bezprogramowych, którzy poszli tam gdzie i więcej obiecali itd. A sam Hołownia nie jest moim kandydatem pierwszego wyboru ale mimo wszystko uważam go za mniej szkodliwego niż PIS. Gdyby w wyborach do sejmu były tury, to w 2 turze mógłby dostać mój głos.

Można wszystkich zawstydzić, bo jak popełniasz przestępstwa, a za prokuratora generalnego masz kolegę, to nie ma mowy żebyś za to beknął. Pewien milicjant wysadził część całej komendy stołecznej i o zarzutach nawet nie ma mowy. Więc o czym tu rozmowa. System został cały zniszczony i jeżeli ci przestępcy oddadzą władzę, to trzeba będzie zbudować wszystko od nowa. 

Po co w ogóle jakieś dywagacje kto Hołownie lubi a kto nie. Gościu postuluje uwalenie władzy pis, wyczyszczenie układów. Jest spoza środowiska Tuska. Nie ma nic wspólnego z pisem. Więc jak ktoś już tak nienawidzi Tuska, to może na niego zagłosować. 

Chociaż rzeczywiście - ma okulary i wygląda na dwudziestoparolatka to na głos poważnego polaka prawdziwego patrioty nie zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, jagular napisał:

...a może to kolejny oportunista, sęp krążący nad stołkami z władzą obsadzonymi przez kolesi, którzy mają problemy z utrzymaniem tych stołków?
Kolo, który wie, że wystarczy popindolić, rzucić jakieś hasła, zająć czas antenowy i już ktoś na to poleci i będzie słupek w rankingach?

Typ chce zostać premierem, zrobić karierę w polityce i pewnie zarobić kilka milionów. No właśnie po to się idzie do polityki. A taki bezideowy jak Kukiz i jego bandziory nigdy nie był. Ikry i świadomości politycznej ma więcej niż Kosiniak i Biedroń razem wzięci. Kartę karną ma z tego co wiem czystą. Zelotem katolickim nie jest. Wystarczy na dobrego polityka, bo cokolwiek nastąpi po PiS to będzie mniej kradzieży i niszczenia ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, porównanie go do pana Wszystko_mi_jedno_co_reprezentuję_byle_na_wódkę_i_koks_starczyło Kukiza jest zdecydowanie na jego korzyść. To nie jest tak, że to jest opcja najgorsza, zwłaszcza w kontekście obecnych orłów i sokołów przy korycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ludzie nienawidzą Tuska, nie zagłosuję na niego bo to ryży znowu się dorwie. Ok rozumiem. Z drugiej strony do wyboru przychodzi gościu co jest naprawdę nowy w polityce, do niego też od razu zarzuty i że ma niewyparzony dziub dziób to na niego też nie dam. Bo z ryżym chce paktować to też zły. A Biedroń i Czarzasty to mężczyzn chcą zniszczyć.

No to wtedy rzeczywiście, zostaje PiS ze swoimi zbirami i Konforusja. 

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Everyman napisał:

A Biedroń i Czarzasty to mężczyzn chcą zniszczyć.

W sumie zabawny argument, bo to akurat PiS przywróciło wcześniejszy emerytalny dla kobiet.

Zresztą realnie nawet nie wiem, jakie są w sumie zarzuty do Tuska? Chyba jedyna bardziej kontrowersyjna sprawa to OFE.

Hołownia też może być. Zasadniczo każdy, kto nie jest mafią pisowską i konfederosją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kamiyan napisał:

W sumie zabawny argument, bo to akurat PiS przywróciło wcześniejszy emerytalny dla kobiet.

Zresztą realnie nawet nie wiem, jakie są w sumie zarzuty do Tuska? Chyba jedyna bardziej kontrowersyjna sprawa to OFE.

Hołownia też może być. Zasadniczo każdy, kto nie jest mafią pisowską i konfederosją.

Każdy, byle nie pis/konfa.

  • Like 2
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, cr1mson napisał:

Każdy, byle nie pis/konfa.

Lewica jest za przymusem szczepień przeciwko covid , za likwidacją gotówki , za wprowadzeniem dochodu gwarantowanego , za pełną legalna aborcja do 9 miesiąca ciąży  itd , podoba ci się to ?

A na ich czele stoi

Włodzimierz Czarzasty - W latach 1983–1990 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej

Marzy cię się powrót do PRL i rosyjscy agenci na czele ?

Edytowane przez voltq
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gotówka możnych tego świata boli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, voltq napisał:

Lewica jest za przymusem szczepień przeciwko covid , za likwidacją gotówki , za wprowadzeniem dochodu gwarantowanego , za pełną legalna aborcja do 9 miesiąca ciąży  itd , podoba ci się to ?

A na ich czele stoi

Włodzimierz Czarzasty - W latach 1983–1990 był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej

Marzy cię się powrót do PRL i rosyjscy agenci na czele ?

Kurcze mocno zachęcający program. Ale właśnie poza dobrymi pomysłami to są to postkomuchy, co ich dla mnie wyklucza.

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, voltq napisał:

za pełną legalna aborcja do 9 miesiąca ciąży

Źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Camil666 napisał:

Źródło?

Koniec układu pokarmowego, bo program Lewicy zakłada legalizację aborcji do 12. tygodnia ciąży.

27 minut temu, voltq napisał:

Marzy cię się powrót do PRL i rosyjscy agenci na czele ?

Macierewicz był w rządzie ZP, a nie Lewicy ;)

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kamiyan napisał:

W sumie zabawny argument, bo to akurat PiS przywróciło wcześniejszy emerytalny dla kobiet.

Zresztą realnie nawet nie wiem, jakie są w sumie zarzuty do Tuska? Chyba jedyna bardziej kontrowersyjna sprawa to OFE.

Hołownia też może być. Zasadniczo każdy, kto nie jest mafią pisowską i konfederosją.

Reforma OFE przy Polskim Ładzie to w ogóle jest małe piwo. Tusk najbardziej za obniżenie wieku emerytalnego, i to też nie w tej formule co zakłamał PiS (podwyższenie było stopniowane a nie sztywne, młodsi mieli pracować dłużej). Podwyższył VAT bo kryzys, chociaż PiS do dziś nie wie nic o tym, że można obniżyć. Jego serdecznym przyjacielem był Sławomir Nowak, który popełnił przestępstwo nie zapisując w oświadczeniu majątkowym zegarka za ~50000zł. Poza tym rządził jak typowy liberał i za to go ludzie znienawidzili. Acha no i podobno chciał sprzedać Lotos, Orlen czy tam Azoty ale skubany jakoś nie zdążył.

Godzinę temu, voltq napisał:

Marzy cię się powrót do PRL i rosyjscy agenci na czele ?

Jakoś Antoni Macierewicz był długo ministrem i boladzy za wiele na tym nie cierpią. Biuro ministra i limuzynę dalej ma.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te dywagacje?

My se możemy głosować jak chcemy... nasz głos tak naprawdę się nie liczy.

Liczy się głos Zombie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Szambo napisał:

My se możemy głosować jak chcemy... nasz głos tak naprawdę się nie liczy.

I na tym zależy każdej dyktaturze, również też pisowskiej, żeby ludzie myśleli, że nic od nich nie zależy. Tymczasem każdy głos się liczy do jej obalenia. Każdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...