Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Normalny człowiek i polski patriota nigdy nie zagłosuje na takich byt, jak Konfederacja. Jest to partia prorosyjska(wielu członków finansowanych z wiadomego kierunku, o poglądach nie wspominając), a do tego antyunijna, a niektórzy liderzy chcą wyprowadzenia nas z NATO. Bardziej godzić w polską rację stanu nie można. "Piątka Mentzena" to idealne podsumowanie z kim mamy do czynienia. W dodatku operują na najniższych instynktach, czyli nienawiść i tutaj możemy sobie wybrać, bo albo to będą homoseksualiści, albo imigranci, albo Ukraińcy. Podobne metody, jak PiS, tyle że lepiej radzą sobie w sieci i kopiują polityków rosyjskich. Niestety w każdym społeczeństwie mamy taki odłam, który ma trochę... nie będę tego konkretnie nazywał, ale wiadomo o co mi chodzi ;).

  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szambo napisał:

Uprawiasz narrację... co złe to nie PO.

Przecież specjaliści mówią, że to właśnie PO stoi za  odbieraniem głosów pozostałym partiom opozycyjnymi i oddawaniem ich Konfederacji.

Serio ja też nie zagłosuje na PiS ani Konfederację, ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jak bardzo PO rozmontowuje szanse na dobry wynik wyborczy Opozycji.

Uprawiasz narrację PiS i innych partii opozycyjnych. Co złe to Platforma i ona będzie winny wyniku wyborczego innych partii opozycyjnych(nie ich liderzy i nie prowadzona przez nich kampania) :D. To już wiem co ta Polska 2050 i PSL opowiadają na tych swoich spotkaniach("zła platforma") :D i wbijają do głów swoich wyborców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jagular napisał:

To prawda że pan Mentzen miał pomysła na nieodwoływalne małżeństwa, w których nie ma rozwodu bez zgody biskupa, czy fejk? :)

Tu kilka z jego "ustaw":

 

FsHlAMHWwAM7Vhq?format=jpg&name=small

FsHlaPpXoAAXfB8?format=jpg&name=small

FsHnF4HXoAI6NDq?format=jpg&name=small

 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szambo napisał:

Serio ja też nie zagłosuje na PiS ani Konfederację, ale trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jak bardzo PO rozmontowuje szanse na dobry wynik wyborczy Opozycji.

No sorry, nie było takich obaw jak w jednym miesiącu KO miała 12%, PL2050 17% i PSL w okolicach 4%. Dopiero jak Hołownia zaczął nurkować to się zaczęły oskarżenia dlaczego PO ich nie wspiera jak tylko może. Czekanie na decyzje się skończyło i trzeba jechać z tym co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, diggerx napisał:

Chyba nie było

heh, ciekawe wyliczanie na początku co się stało z byłymi koalicjantami pisu :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, forfun napisał:

Uprawiasz narrację PiS i innych partii opozycyjnych. Co złe to Platforma i ona będzie winny wyniku wyborczego innych partii opozycyjnych(nie ich liderzy i nie prowadzona przez nich kampania) :D. To już wiem co ta Polska 2050 i PSL opowiadają na tych swoich spotkaniach("zła platforma") :D i wbijają do głów swoich wyborców.

No właśnie nie opowiadają, że zła Platforma.

To Platforma opowiada, że wszyscy inni są źli.

I strasznie mnie to wnerwia...

WNERWIA mnie postawa PO... Chyba mam do tego prawo?

ONI nic nie robią poza stosowaniem anty-PIS lub proponowaniem durnych programów. To, że nienawidzę PIS nie oznacza od razu, że jestem zobowiązany do akceptowania miernego poziomu głównej partii opozycyjnej.

Bo mi też zależy na tym, żeby odsunąć PiS od władzy... ale jakoś ta wizja się oddala.

 

Edytowane przez Szambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Everyman napisał:

Mnie zastanawiają te wysokie wymagania co do PO. Żeby jeszcze u włądzy była jakaś normalna partia to bym zrozumiał. A mamy do wybory scenariusz węgiersko-grecki jeżeli dalej tak będzie.

Wytęż pamięć, platforma obywatelska partia która podniosła wiek emerytalny dla osób które zawierały umowę która pozwalała im na przejście na emeryturę w wieku 60 i 65 lat po kilkunastu latach dowiedzieli się że jednak trzeba będzie poczekać dłużej , to tak jakbyś zmienił zasady w trakcie gry dla uproszczenia przykład, w 90 minucie finału mistrzostw świata w piłce nożnej pada gol na 1-0 ze spalonego który zostaje uznany bo sędzia stwierdza że zmieniamy zasady gry i teraz ze spalonego gole się też liczą , uprzedzając twoja odpowiedź wyjaśniam że trzeba było podnieść wiek emerytalny ale w sposób cywilizowany czyli np podnosimy wiek emerytalny do 70 lat dla wszystkich którzy od 1 stycznia 2024 roku zaczną swoją pierwszą w życiu pracę i zapłacą pierwszą składkę 

Do tego dochodzi podesienie stawki VAT , gdzie Donald dusk mówił że każdy kto zaproponuje podwyższenie podatków zostanie przez niego osobiście wyrzucony z partii i rządu 

https://twitter.com/WasikMaciej/status/1081123502655184896?t=xL6muekcXtIeGg9iEKFu7w&s=19

P

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szambo napisał:

PIS już zmienił narrację i mówi, że to problem kulturowy.

A Kaczyński zapytany o taki stan rzeczy,mówił,że kobiety nie rodzą dzieci,bo dają w szyję :E.

15 minut temu, Trepcia napisał:

Ja zaglosuje na ta partie, ktora bedzie miala realny pomysl na poprawe demografii w kraju. I zaznaczam, ani 500+/1000+ czy zakaz aborcji tego nie poprawi.

Na chwilę obecną chyba nie znajdziesz. Zresztą ja taką nie znajduję. Ktoś nieświadomy powie,jak nie ma takiej partii,w której chciałby zrobić tak jakby ktoś chciał,to pierdzielę i nie idą głosować. Błąd,nie oddany głos to głos na partię z największą ilością głosów. Też mógłbym tak samo mówić,ale jednak pójdę na te wybory,lecz tylko oddać głos przeciwko PiS,bo mnie zawiodł i sprawił,że jest jeszcze gorzej niż było za Tuska i PO,choć oni także zawiedli. Zresztą ciekawy wybór :E.

PiS - mieli rządy i zawiódł,a dodatkowo cofnął Polskę w rozwoju.
PO - mieli rządy i zawiódł
PSL - było koalicjantem PO i tylko mieli z tego trochę stołków oraz Kosiniak od czasu przejścia do opozycji w zasadzie nie robi nic,żeby sprawił,że ludzie chętniej oddaliby na nich swój głos. Nawet nie mają porządnego programu,a to chyba tyczy wszystkich partii.
Lewica - za czasów świetności SLD mimo oczywistych wad było to co było,a teraz ta Lewica jest totalnie bezpłciowa i w kółko nawija o zamordyzmie czy o LGBT.
PL2050 - można znaleźć wiele cech podobieństwa z PO oraz pewne sygnały ostrzegawcze z tą likwidacją gotówki choćby,ale to chyba u mnie najbliższa partia,na którą teoretycznie mógłbym oddać swój głos,lecz musieliby utrzymać się w progu wyborczym 5%,inaczej nie ma to sensu. Istnieje taka opcja,że PL2050 nie da rady osiągnąć progu wyborczego 5%,dlatego od niedawna weszli w sojusz z PSL-em,który może się zakończyć ich wspólnym startem w wyborach Czy Hołownia da radę,oto jest pytanie?
Konfa - wiadomo,jawna prorosyjskość,wielu z nich to totalne oszołomy oraz szury,fatalne w skutkach dla nas postulaty światopoglądowe,włącznie w z wyjściem z UE i NATO. Co jeszcze? Ich potencjalna władza oznacza dla Polski prawdziwą katastrofę o jakiej nawet za PiS-u nie widzieliśmy.
Porozumienie i AgroUnia - Ci pierwsi byli wraz z PiS-em,jak zobaczyli co PiS odwala,to od razu oczy jak pięciozłotówki i uciekli od partii rządzącej gdzie pieprz rośnie i to co oni teraz mówią,to trzeba brać z dystansem. Ci drudzi z kolei to partia sfrustrowanych rolników z Kołodziejczakiem na czele. Co raz więcej się słyszy głosów,że Kołodziejczak to tak naprawdę narcyz,który za wszelką cenę chce się dobrać do koryta.
Wolnościowcy - Kuce i tyle w temacie. Popełnili polityczne samobójstwo i nie będziemy ich już oglądać,przynajmniej na jakiś czas.

Są jakieś jeszcze partie? Póki co nie ma chyba więcej,a szmatę Kukiza to pozostawiam bez komentarza. Samym układaniem z PiS-em poniósł wystarczającą karę. Chyba,że Bezpartyjni Samorządowcy zdecydują się na start w wyborach.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Camis napisał:

Tu kilka z jego "ustaw":

 

FsHlAMHWwAM7Vhq?format=jpg&name=small

FsHlaPpXoAAXfB8?format=jpg&name=small

FsHnF4HXoAI6NDq?format=jpg&name=small

 

Lekkie kary cielesne są jak najbardziej wskazane po tym co widzimy w wykonaniu naszej młodzieży

Ale to z nierozerwalnośćia małżeństwa to jakieś chore majaki odklejenca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Wytęż pamięć, platforma obywatelska partia która podniosła wiek emerytalny dla osób które zawierały umowę która pozwalała im na przejście na emeryturę w wieku 60 i 65 lat po kilkunastu latach dowiedzieli się że jednak trzeba będzie poczekać dłużej , to tak jakbyś zmienił zasady w trakcie gry dla uproszczenia przykład, w 90 minucie finału mistrzostw świata w piłce nożnej pada gol na 1-0 ze spalonego który zostaje uznany bo sędzia stwierdza że zmieniamy zasady gry i teraz ze spalonego gole się też liczą , uprzedzając twoja odpowiedź wyjaśniam że trzeba było podnieść wiek emerytalny ale w sposób cywilizowany czyli np podnosimy wiek emerytalny do 70 lat dla wszystkich którzy od 1 stycznia 2024 roku zaczną swoją pierwszą w życiu pracę i zapłacą pierwszą składkę 

Do tego dochodzi podesienie stawki VAT , gdzie Donald dusk mówił że każdy kto zaproponuje podwyższenie podatków zostanie przez niego osobiście wyrzucony z partii i rządu

Reforma podnosząca wiek emerytalny została zakłamana przez piss. Wszystkim podnosiło się stopniowo, dopiero mój rocznik i młodsze miały naprawdę dłużej pracować. Moja matka rocznik 1956 jak byk w ustawie dostała dodatkowo 3 miesiące pracy a w realu pracowała 2 lata dłużej niż musiała. I dalej chce pracować tylko nikt jej nie chce zatrudnić.

To co piszesz z zasady było ostrym przewinieniem PO i dlatego przegrała wybory. Nie wiem za jaki cel to znowu mielić jak mamy taką masakrę przez piss.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to są lekkie kary cielesne? Nawalanie pięścią po twarzy czy może klaps w tyłek? I powstanie jakaś specjalna komisja co będzie oceniać czy to była lekka kara cielesna czy nie?

Edytowane przez lokiju
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Spl97 napisał:

A Kaczyński zapytany o taki stan rzeczy,mówił,że kobiety nie rodzą dzieci,bo dają w szyję :E.

Dzięki PiS po prostu na trzeźwo życie w Polsce jest nie do przyjęcia :E

16 minut temu, forfun napisał:

W dodatku operują na najniższych instynktach, czyli nienawiść

Taaaaak bo PiS wcale nie używa nienawiści do PO ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Spl97 napisał:

PO - mieli rządy i zawiódł

Pod jakim względem? W sumie nie czaję tej narracji. PO nic jakoś jednoznacznie nie zepsuła. Nawet starali się coś poprawić, chociażby przez wspieranie in-vitro. Propagandę jakąś pisowską kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, galakty napisał:

Dzięki PiS po prostu na trzeźwo życie w Polsce jest nie do przyjęcia :E

Taaaaak bo PiS wcale nie używa nienawiści do PO ;) 

Spoko tacy są wyborcy. Piss to dzicz ale PO sieje nienawiść to lepiej jednak zostawić piss:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Everyman napisał:

Spoko tacy są wyborcy. Piss to dzicz ale PO sieje nienawiść to lepiej jednak zostawić piss:szczerbaty:

Obydwie partie powinny... Mam dość tej wiecznej wybieranki PO albo PIS. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Everyman napisał:

Reforma podnosząca wiek emerytalny została zakłamana przez piss. Wszystkim podnosiło się stopniowo, dopiero mój rocznik i młodsze miały naprawdę dłużej pracować. Moja matka rocznik 1956 jak byk w ustawie dostała dodatkowo 3 miesiące pracy a w realu pracowała 2 lata dłużej niż musiała. I dalej chce pracować tylko nikt jej nie chce zatrudnić.

To co piszesz z zasady było ostrym przewinieniem PO i dlatego przegrała wybory. Nie wiem za jaki cel to znowu mielić jak mamy taką masakrę przez piss.

Nawet 1 dzień więcej jest złamaniem zasady i jest nie do przyjęcia

dziwi mnie natomiast że platforma obywatelska której jesteś chyba zwolennikiem nie chwali się bardzo dobrą ustawą, o której pewnie 99% w Polsce osób nie wie lub nie pamięta , otóż w 2011 przepychali ustawę a prezydent Komorowski podpisał zezwalającą na posiadanie broni czaronoprochowej równie śmiertelnej jak broń nowoczesna tyle że przeładowanie jest dość czasochłonne bo trzeba nabijać proch ( dlatego rewolwerowcy używali dwóch pistoletów ) , takiej jak używano choćby w wojnie północy z południem w USA 

 

Ile było przypadków przestępstw z użyciem tej broni przez te 11 lat ? 

 

Podejrzewam że może z 5 , dlatego ja nie rozumiem tych dyskusji o wprowadzeniu powszechnego dostępu do broni palnej ponieważ taki dostęp już istnieje od 2011 roku !

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kamiyan napisał:

Pod jakim względem? W sumie nie czaję tej narracji. PO nic jakoś jednoznacznie nie zepsuła. Nawet starali się coś poprawić, chociażby przez wspieranie in-vitro. Propagandę jakąś pisowską kupiłeś.

Wy serio tak bezkrytycznie do wszystkiego co PO robi?

No było jak było... ale liczy się co teraz... a teraz bida. Pozbierać się nie mogą i głupie ruchy wykonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, galakty napisał:

Mamy wolny rynek, mogą iść do innego przedsiębiorcy, chyba ich na siłę nie trzyma? :E 

Nie kumasz. Ja się nie odnoszę do jego Januszerki, jak komuś pasuje, to niech się zaharuje w kiepskiej pracy.

Po prostu jego podejście biznesowe budzi u mnie spore obawy o prawa pracownicze. To wygląda na podobny typ jak córeczka Trumpa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, lokiju napisał:

A co to są lekkie kary cielesne? Nawalanie pięścią po twarzy czy może klaps w tyłek? 

Odpalenie granatnika głośnika w pokoju dziecka.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szambo napisał:

Wy serio tak bezkrytycznie do wszystkiego co PO robi?

No było jak było... ale liczy się co teraz... a teraz bida. Pozbierać się nie mogą i głupie ruchy wykonują.

Co bezkrytycznie? De facto najlepszy rząd to był. Tak całkiem obiektywnie.

Ja się nie odnoszę do wyborów, tylko do ich rządów. Były odpowiedzialne chociaż.

Edytowane przez Kamiyan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kamiyan napisał:

Pod jakim względem? W sumie nie czaję tej narracji. PO nic jakoś jednoznacznie nie zepsuła. Nawet starali się coś poprawić, chociażby przez wspieranie in-vitro. Propagandę jakąś pisowską kupiłeś.

Zepsuli mnóstwo rzeczy i trochę kradli. Zaniechali wielu reform i wprowadzili takie na które nikt się z nimi nie umawiał. Nie wprowadzlili euro. Mieli w swoich szeregach kilku przestępców i aferzystów takich jak Sienkiewicz czy Kwiatkowski. Natomiast nie dokonali obalenia ustroju państwa, nie blokowali setek miliardów zł środków unijnych, nie obalili tylnymi drzwiami kompromisu antyaborcyjnego, nie niszczyli ludzi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lokiju napisał:

A co to są lekkie kary cielesne? Nawalanie pięścią po twarzy czy może klaps w tyłek? I powstanie jakaś specjalna komisja co będzie oceniać czy to była lekka kara cielesna czy nie?

Wszystko co nie jest przestępstwem lub wykroczeniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Everyman napisał:

Zepsuli mnóstwo rzeczy i trochę kradli. Zaniechali wielu reform i wprowadzili takie na które nikt się z nimi nie umawiał. Nie wprowadzlili euro. Mieli w swoich szeregach kilku przestępców i aferzystów takich jak Sienkiewicz czy Kwiatkowski. Natomiast nie dokonali obalenia ustroju państwa, nie blokowali setek miliardów zł środków unijnych, nie obalili tylnymi drzwiami kompromisu antyaborcyjnego, nie niszczyli ludzi.

Najgorsze, że Burmistrzami wielu miast są osoby z otoczenia PO i odwalają takie wały i miernotę, że szkodzą Partii.

A ludzie na to patrzą i potem jesteśmy skazani na rządy PIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szambo napisał:

Wy serio tak bezkrytycznie do wszystkiego co PO robi?

No było jak było... ale liczy się co teraz... a teraz bida. Pozbierać się nie mogą i głupie ruchy wykonują.

Mnie za to ciekawi dlaczego Ty uważasz, że kryteria które zabrały PO władzę dalej mają zastosowanie. U władzy jest zorganizowana grupa przestępcza ale czekaj PO podniosła VAT to niech zostanie ta grupa przestępcza jednak.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tylko najtansze wersje maja zablokowane aktualizacje. https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw3225qf  
    • Ja tam wychodzę z założenia, żeby trochę dołożyć do mobo i nie kupować tych najtańszych, jak ktoś siedzi trochę dłużej na podstawce, żeby poniżej jak zajdzie potrzeba móc tam wsadzić coś naprawdę mocnego, mimo że na ten moment kupujemy coś pokroju 7500F. Nie raz widziałem, że ktoś na słabszej płycie, która była tylko 150-200zł tańsza od dużo lepszej, po latach wsadził coś mocniejszego z większą ilością rdzeni i nagle sekcja zamiast 50 stopni ma ponad 80. Więc jak już ktoś się przenosi z AM4 na AM4 to niech aż tak bardzo nie oszczędza na tej płycie, bo później sobie tam wsadzi jakiegoś 8800X3D i nie będzie miał żadnych problemów.  Sam też jak Ty kupiłem 4 lata temu MSI Gaming Plus z tym, że X570 i był to jeden z tańszych X570 z sekcją pewnie gorszą niż wypasione B550 i dałem za nią równo 725zł, ale miała już ALC1220. Siedziałem tam do niedawna na starym Ryzenie 3700X i też mnie trochę kusiło przejście na AM5. Ale do mojego grania stwierdziłem, że wykrzesam jeszcze co się da z AM4, pewnie mnie co niektórzy zjecie, ale kupiłem 5800X3D chyba niecałe dwa tygodnie temu. Na starego 3700X już jest chętny za 450zł na wtorek po świętach, więc potraktujmy to, że dopłata to 750zł. Temperatury na sekcji podczas Cinebenchu mam w okolicach 49-50 stopni, w grach to nawet nie mówię, a widziałem jak niektórzy na płytach 200zł tańszych mieli ponad 80 i jestem zadowolony. Tak więc jak na pewno nie ma co dzisiaj polecać komuś "martwej" podstawki jak ktoś składa zestaw od nowa, ale nie do końca za wszelką cenę trzeba od razu iść w AM5, gdy komuś zależy żeby tanio zrobić upgrade samego procka, no i wszystko zalezy ile ta dopłata wyniesie. Ten 5800X3D w rozdzielczości i fpsach jakich gram starczy mi jeszcze na dość dług, mimo, że ma dwa lata jest naprawdę spoko i dopiero jak mi zacznie brakować mocy ze strony CPU zmienię na AM5 i jakiegoś dobrego X3D. Na ten moment przesiadka z dopłatą 750zł moim zdaniem całkiem w porządku, patrząc na ile zyskałem w grach.
    • Ja się dziwie tym młodym PiSiorom, co dostali posadki w ministerstwach. Ja rozumiem, że jak się kradnie to tak aby nikt nie mógł nas połączyć z tym faktem. Oni podpisywali różne dokumenty swoim nazwiskiem, łamali własne regulaminu/ustawy itd. Przecież te wałki z tym funduszem są tak oczywiste, że głowa mała. Taki Woś czy ten śmieszny Harry Potter z MF byli tylko pionkami w grze.
    • Czemu od razu zakładasz że biogaz ma pokryć zapotrzebowanie niemalże 1:1 a nie zakładasz masy innych inwestycji, które mają zmniejszyć zapotrzebowanie np. na ciepło, czyli termomodernizacje i wspominane nie raz podwyższanie klas energetycznych budynków. Do tego jak najbardziej istnieje możliwość rozbudowy mniejszych źródeł ciepła instalowanych lokalnie.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...