Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeBomB napisał:

 Choć jednego gościa z zakładaniem kolejnych kont to nic nie przebije, ale to było, minęło, nie wiem czy mu po prostu administracja przecięła w końcu kabel od neta, czy jak go tam inaczej zbanowali po tych tysiącach kont :E

Temu panu od hurtowych ilości multikont fizycznie kabla od neta nie przecięto. Po tym,jak admini jakoś zrobili z nim porządek i przestał się tu pokazywać,to poszedł do innych serwisów (potwierdzona jest jego obecność na Benchmark,PurePC czy GryOnline),a nawet na wielu kanałach YT pod filmami zaczął pisać komentarze,sam go nakryłem i go na tym złapałem :E.

Edytowane przez Spl97
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@LeBomB 

Na 100% to co opisałeś jest nieprawda. Bardzo dużo osób nie rozumie na jakiej zasadzie będą wyceniani i powtarzają gdzieś zasłyszane głupoty ;)

Zasada wyceny jest prosta choć nie ma jeszcze obowiązującej podstawy prawnej i to jest klucz do wyższych odszkodowań.

Na dzień dzisiejszy budynki wycenia rzeczoznawca. Do wartości budynków które oszacuje rzeczoznawca doplacane jest 40%. Nieruchomości w tym grunty rolne czy działki Wyliczana jest średnia cena m2 z przeprowadzonych transakcji w przeciągu 3 ostatnich lat. Do tej średniej doplacane jest 20%. 

Jak masz działkę z budynkami to budynki są wyceniane oddzielnie i działka oddzielenie tak żebyś do budynków dostał +40% a do działki +20%. 

Jak ktoś ma kredyt pod hipotekę to dostanie więcej tak żeby miał możliwość spłacić kredyt i kupić dom w innej lokalizacji.

My też byliśmy w ten sposób wyceniani ale nie zgodziliśmy się na takie warunki ponieważ na chwilę obecną przy wywłaszczeniach obowiązuje jeszcze tzw. zasada korzyści czyli przyszła inwestycja CPK podnosi wartość gruntów i to należy uwzględnić przy wycenie.  

Nowa ustawa wywłaszczeniowa całkowicie wyklucza  zasadę korzyści i w zamian wprowadza 40% do budynków i 20% do nieruchomości. Według tej ustawy CPK już teraz wycenia przy dobrowolnych wykupach ale ona jeszcze nie weszła w życie i nie wiadomo kiedy wejdzie bo zdaniem wielu osób w tym prezydenta Dudy jest niesprawiedliwa dla osób wywłaszczanych. 

Dlatego jak ktoś chcę dostać większe odszkodowanie to musi powołać się na zasadę korzyści ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DjXbeat napisał:

Na 100% to co opisałeś jest nieprawda. Bardzo dużo osób nie rozumie na jakiej zasadzie będą wyceniani i powtarzają gdzieś zasłyszane głupoty ;)

 

Dlatego napisałem, że to nie zweryfikowane info ;) 

Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Michaelred napisał:

Nie to zebym sie nie domyslal, kto mnie zglasza i to zapewnie nie z 1 konta ale z zapasow, ktore wiekszosc stalych tu bywalcow ma:)
Polecam kierownikowi przesledzenie listy zglaszajacych mnie uzytkownikow, czy nie sa to konta, ktore pojawiaja sie "od swieta" i zazwyczaj wtedy, kiedy ja tez jestem aktywny w watku :P

SPISEG! W PATRYJOTE UDEŻAJOM!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Camis napisał:

Wczoraj na TT wybuchła ostra afera z udziałem LGBT, chociaż nie wiem ile w tym prawdy. 

 Totylkoteoria ostatnimi laty wydawał się bardzo rozpaczliwie szukającym atencji. Treści, które publikował, stawały się coraz bardziej dziwne, a i sam twórca kreował się na guru w coraz większej liczbie tematów.
To albo finalny coming out, albo finalna kapitalizacja procesu. Tak czy siak, hardkor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Camis napisał:

Prawica i konforusia w ekstazie.

No widzisz, a ja jestem liberałem i mieszanie ludziom w głowach też mi się nie podoba.

A w przypadku detranzycji to jak środowiska TQ reagują na doświadczenia takich ludzi.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywna rzeczywistość kurwizji.

Dokumenty co są i media mówią, że są to politycy pisu i bliscy im ludzie. 

Edytowane przez Crew 900
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Każdy głosuje na taką opcję która mu pasuje. 

Ja to chyba dopiero po czterech tupolewach doczekałbym się świeżości, która na pierwszy rzut oka może by mi przypasowała.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kamiyan napisał:

 

Błąd zrobił świat, że tego kraju nie zniszczyli lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystrzały balistycznych rakiet przez Kima i jego świtę nikogo nie dziwi. Nawet jak wcześniej tam było wszystko zrównane z ziemią,to i tak zbudowaliby wszystko od nowa i robili to co robią.

Tak samo z Kacapami, także świat popełnił co do nich błąd, po prostu jest to taki beton,że się nie da łatwo go skruszyć i rozumieją tylko język siły :E. Tyle,że taka różnica jest taka,że Korea Płn oprócz tych rakiet w zasadzie nie ma nic,a Kacapy mają z kolei gaz,ropę,metale ziem rzadkich i inne surowce mineralne i nie da się kacapów zrobić tak,żeby zostali zmarginalizowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pocisku, mieszkaniec Japonii:

 

R5UuYLP.png

 

PDIcbFI.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m3CvUNA.png

GVuaDfe.png

screenshot_20230412-232337_linkedin-jpg.

cBYz4gx.png

 

:rotfl:

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: caaaaała opozycja od lewa do prawa razem z Hołkiem wciąga wschodnie zboże no co za przypadki chodzą po ludziach :D

W takim klimacie to nic dziwnego że jaki pisowsko-ziobrowski śmieć nie tuczyłby się na stołku od rolnictwa to przecież niemożliwe rządzić w tym kraju.

3 godziny temu, Camis napisał:

I cyk przez pisiorów znowu do tyłu 700 milionów złotych, do tego codziennie dochodzi dodatkowe 4,650 mln złotych. 

140 milionów złotych miesięcznie.

I właśnie dlatego Polacy zauważyli memcenów z Konforosji. Ci to przynajmniej zamiast płacić te kary i nie biorąc 500 mld zł unijnych pieniędzy po prostu wyprowadzą Polskę w wieczny sojusz z ruskimi i problemu nie będzie.:thumb:

13 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Z samobójstwem syna Filiks wszyscy widzieli co się działo. Z zabójstwem P. Adamowicza było to samo. Z Odrą wywołano niemal skandal międzynarodowy. Z ciągnięciem węgla z Donbasu czy ropy od Orasów też kolorowo. Maseczki i płyn do dezynfekcji - klasyk. Ceny paliw sztucznie zawyżone - oczywistość. Teraz zboże, nota bene tak samo rozegrane jak inflacja i obligacje :D. Schemat działania identyczny jak u oszustów wyłudzających pieniądze na wnuczka czy na policjanta: niby wszyscy wiedzą, niby wszystko już było, a i tak trafią się nowe jelenie. 

PiS i ich koalicjanci Solidarna Polska i Republikanie i Kukizy nie dość, że kradną pełnymi garściami, to jeszcze nie przyjmują unijnej kasy, bo tej tak łatwo nie da się ukraść patrz afera NCBiR. To programy to i tak wszystkie były dla mniejszości LPG0Rh-, więc tym lepiej żeby ludzie z kolczykami w nosie nie chodzili po mieście :D

Edytowane przez Everyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta o tym zbożu, drobiu i reszcie "spożywki" to ręce opadają.

Ciekawe co wymyślą jak już do końca uwalą na m rolnictwie? Będzie program pieczywo plus??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodziłbym się gdyby nie to, że materiał TPC bierze pod uwagę podatki, a nie daniny czy inne para podatki. Obciążenie podatkowe w Polsce jest zdecydowanie najwyższe w Europie, a nie żadne średnie.

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Camis napisał:

Od lat systematycznie budują taką narrację, która w przyszłości ułatwi POLEXIT. Domknięcie tego powinno nastąpić po wyborach i sojuszu z przedstawicielami Kremla w Polsce. Będziemy świadkami niebywałego ataku(to co teraz to niewinne gierki) na UE, dalsze jej obrzydzanie, kłamanie, manipulowanie. Zobaczymy jak taka narracja odbije się na sondażach za te 5 lat(jeśli do tej pory nie będziemy zawieszeni w prawach członka lub po prostu nam nie zamrożą wszystkich funduszy/dopłat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...