Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby naprawdę coś miał na PiS,to już dawno odpaliłby ;). A tak,to wiarygodność Stonogi jest jednak wątpliwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Spl97 napisał:

Gdyby naprawdę coś miał na PiS,to już dawno odpaliłby ;). A tak,to wiarygodność Stonogi jest jednak wątpliwa.

To stonoga jeszcze żyje? :E Przecież to gość mem. Jedyne do czego się nadaje. 
Był co najwyżej słupem, a za bycie słupem pozwalał sobie na więcej niż inni. Odegrał swoją rolę i tyle. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Michaelred napisał:

Ja sie wcale nie dziwie. Jak ludzie zobaczyli ta geriatrie na marszu... to bylo wiecej niz pewne i kazdy rozumny zaskoczyl, ze PO walczy o ten sam elektorat co PIS i beda wchodzic w tylek wlasnie im gnojac przy okazji firmy, mlodych itd dokladnie tak jak to robi PIS.

Powiem tak, w tyłku byłeś, guzik widziałeś. Kompletnie nie masz pojęcia kto był na tym marszu a młodych osób było sporo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kris194 napisał:

Powiem tak, w tyłku byłeś, guzik widziałeś. Kompletnie nie masz pojęcia kto był na tym marszu a młodych osób było sporo.

PiS elektorat 70+ latków

PO gdzie głosuje większość młodych

TeN SaM ElEkTOrat brainlet.jpg. :E 

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kris194 napisał:

to ty pewnie g widziales bo szedles otoczony ta sama grupa. Ja siedzialem przed TV i widzialem ten marsz z setek ujec a ty z ilu? I to z kamery TVN a przeciez wiadomo, ze sie starali zeby to wyszlo najlepiej. Widzialem gieriatrie pod scena i wielokrotnie w samym marszu. 
Plakalem ze smiechu jak Budka mowil "to wy jestescie przyszloscia tego narodu" do ludzi w wieku emerytalnym pod scena:hahaha: Jak jakas kobita nawijala o aborcji do kobiet po menopauzie...
Mam nadzieje, ze ktos zrobil ankietke z marszu i podadza wyniki. Ile mial lat przecietny uczesnik. 

Edytowane przez Michaelred
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, TheMr. napisał:

Odegrał swoją rolę i tyle. 

Tak,odegrał taką rolę,że pozbawił PO władzy i sprawił,że w 2015 roku wygrał PiS wybory.

4 minuty temu, TheMr. napisał:

To stonoga jeszcze żyje? :E 

Pomimo jego prześladowania przez Ziobro,Stonoga nadal jednak żyje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Michaelred napisał:

a dlaczego bogacz ma placic kwotowo wieksze podatki?

A ja spytam przewrotnie, dlaczego biedak ma płacić kwotowo tak samo wysokie podatki jak bogacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym co piszesz nie ma nic przewrotnego to poprostu nie ma sensu. Jak sie skladamy na pizze i kazdy zje taki sam kawalek to dlaczego 1 osoba ma placic wiecej niz inni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Michaelred napisał:

to ty pewnie g widziales bo szedles otoczony ta sama grupa. Ja siedzialem przed TV i widzialem ten marsz z setek ujec a ty z ilu? Widzialem gieriatrie pod scena i wielokrotnie w samym marszu. 
Plakalem ze smiechu jak Budka mowil "to wy jestescie przyszloscia tego narodu" do ludzi w wieku emerytalnym pod scena:hahaha: Jak jakas kobita nawijala o aborcji do kobiet po menopauzie...
Mam nadzieje, ze ktos zrobil ankietke z marszu i podadza wyniki. Ile mial lat przecietny uczesnik. 

Kocopoły takie walisz, że przykro i jeszcze te emotki, że sam się śmiejesz. Żenada.
Pamiętaj, że jak oglądałeś geriatrie to pewnie TVP i zjazd koła gospodyń wiejskich... więc coś się koledze pomyliło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O wyparcie w niektorych silne jest. Smiesznie sie to czyta:szczerbaty: Mam ci siwe lby pokazac z lotu ptaka (drona)? :hahaha:a niektorych prawda o PO dopiero zapiecze, cierpliwosci :)
@ArtificialFakeMan Widze, ze nawet zapasy Tuskowcy odpalili :D Zawsze tylko mi reakcje klikales a teraz widze sytuacja powazna to trzeba komenty pisac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Michaelred napisał:

to ty pewnie g widziales bo szedles otoczony ta sama grupa. Ja siedzialem przed TV i widzialem ten marsz z setek ujec a ty z ilu? Widzialem gieriatrie pod scena i wielokrotnie w samym marszu. 

Pogratulować, widziałeś kilka ujęć spośród 500 tys. tłumu i uważasz, że wiesz lepiej od osób, które były na tym marszu 👏 Większą wiedzę to ja mam z samego dworca i późniejszego spaceru po Warszawie ale spoko, ty widziałeś kilka ujęć :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bogacz np. właściciel jakiejś firmy kurierskiej eksploatuje dużo bardziej państwowe drogi niż zwykły człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Keken napisał:

Bogacz np. właściciel jakiejś firmy kurierskiej eksploatuje dużo bardziej państwowe drogi niż zwykły człowiek.

W sensie, ze on sam to robi? w jaki niby sposob. To w paliwie sie nie placi jakiejs oplaty moze na te drogi? Boze jaki dramat. Tuskowe plemie to powinno w dzungli siedziec gdzie jego miejsce.

6 minut temu, Kris194 napisał:

Pogratulować, widziałeś kilka ujęć spośród 500 tys. tłumu i uważasz, że wiesz lepiej od osób, które były na tym marszu 👏 Większą wiedzę to ja mam z samego dworca i późniejszego spaceru po Warszawie ale spoko, ty widziałeś kilka ujęć :lol2:

Nie to ty widziales kilka ujec a dlaczego to wlasnie ci to wytlumaczylem. Gwarantuje ci, ze widzialem w TV na roznych stacjach, transmisjach na YT wiecej z tego marszu niz ty bedac tam na miejscu.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Michaelred napisał:

W tym co piszesz nie ma nic przewrotnego to poprostu nie ma sensu. Jak sie skladamy na pizze i kazdy zje taki sam kawalek to dlaczego 1 osoba ma placic wiecej niz inni?

Czy ty właśnie porównałeś państwo i społeczeństwo do pizzy? Coraz ciekawiej się tu robi :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kris194 napisał:

Czy ty właśnie porównałeś państwo i społeczeństwo do pizzy? Coraz ciekawiej się tu robi :E

No chcialem dac prosty przyklad ale widze, ze i to dla niektorych jest ponad mozliwosci intelektualne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Michaelred napisał:

W sensie, ze on sam to robi? w jaki niby sposob. Boze jaki dramat. Tuskowe plemie to powinno w dzungli siedziec gdzie jego miejsce.

Nie to ty widziales kilka ujec a dlaczego to wlasnie ci to wytlumaczylem. Gwarantuje ci, ze widzialem w TV wiecej z tego marszu niz ty bedac tam na miejscu.

Jego firma korzysta z dróg więc on.
Trochę bez sensu, że zwykły człowiek miałby płacić tyle sam skoro nie zrobi nawet promila tych kilometrów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Michaelred napisał:

plebs tak jak kazdy inny ma swoje zycie w swoich rekach.

"Plebs" to ty szanuj bo bez tego "plebsu" to osoby z twoim podejściem mogłyby co najwyżej bić Niemca po kasku a nie prowadzić firmę.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Kris194 napisał:

"Plebs" to ty szanuj bo bez tego "plebsu" to osoby z twoim podejściem mogłyby co najwyżej bić niemca po kasku a nie prowadzić firmę.

Niby dlaczego?Nie ja pierwszy pisalem plebs  ja wtedy tylko odpowiadalem na pytanie tylko dlaczego bez "plebsu" nie moglbym czy ktokolwiek inny prowadzic firmy?

"Donald Tusk Donald Tusk":whee: PO nie jest zadna alternatywa dla PIS.
J18kikF.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Keken napisał:

Jego firma korzysta z dróg więc on.
Trochę bez sensu, że zwykły człowiek miałby płacić tyle sam skoro nie zrobi nawet promila tych kilometrów.

No i ta firma świadczy usługi tobie i innym Kowalskim, tak samo ich zatrudnia i płaci podatki, które idą na te drogi i inne cele.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ArtificialFakeMan napisał:

Widzę, że memcen populista pełną gębą 😜 nie będzie niczego heh...

Zapomniał tylko dodać do tej słusznej listy: 800+, a to by już ludziom się za bardzo nie spodobało :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lukadd napisał:

No i ta firma świadczy usługi tobie i innym Kowalskim, tak samo ich zatrudnia i płaci podatki, które idą na te drogi i inne cele.

Tak ale według płacenia po tyle samo ja musiałbym pokrywać jego koszty.
On płaci wyższe podatki, więcej zarabia ale i więcej eksploatuje.
Może inaczej. Mieszkamy w jednym budynku w domyśle państwo. Ja mam jedno mieszkanie a ktoś inny ma 100 mieszkań dlaczego mielibyśmy składać się po równo na koszta utrzymania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Michaelred napisał:

Niby dlaczego?Nie ja pierwszy pisalem plebs  ja wtedy tylko odpowiadalem na pytanie tylko dlaczego bez "plebsu" nie moglbym czy ktokolwiek inny prowadzic firmy?

To pomysł skąd bierzesz pieniądze i kto dla Ciebie pracuje. Prosty przykład: Wkurzyłeś swoich pracowników i wszyscy Ci biorą urlop na żądanie. Co zrobisz? A no guzik zrobisz, możesz jedynie zamknąć firmę w tym dniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Kris194 napisał:

To pomysł skąd bierzesz pieniądze i kto dla Ciebie pracuje. Prosty przykład: Wkurzyłeś swoich pracowników i wszyscy Ci biorą urlop na żądanie. Co zrobisz? A no guzik zrobisz, możesz jedynie zamknąć firmę w tym dniu.

Czyli twoim zdaniem kazdy pracownik to plebs. Ja mowilem, ze tu mental komuszy panuje:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, raiders napisał:

Na nasze  800+  ,14  emeryture  itp    to masz w liczone w  cenę paliwa  na stacji , gazu i prądu  ..

Cały budżet na to idzie, łącznie z podatkami od obywateli Ukrainy... Piszesz niedorzeczności. W ustawie budżetowej jest mowa o całych wpływach i wydatkach, a nie, że z tego idzie na to, a z tego na to (z wyjątkiem funduszy celowych) - ignorancja i niewiedza to siostra populizmu ! i na tym żeruje PiS i konfa !

Cytat

A z tym PKB   przez  emigrantów zarobkowych to też bym tak  nie szalał   bo widzę na co dzień jak to się odbywa w korpo .

Korporacja zatrudnia np takich Ukrainców   , przez agencję  pracy , pracownik dostaje  minimalną   + wszystkie premie  ,dodatki   .Zakłada za zatrudnienie  Ukrainców  dostaje   bonusy z rządu   na początku były to $$   od zatrudnionej głowy , teraz jakieś ulgi podatkowe itp itd .

źródło poproszę - bo to, że pracujesz w korpo (może jako woźny ? ) nie czyni cię ekspertem

Cytat

Mało tego   zatrudniony  Ukrianiec przez  agencję   ma  dopłaty  do mieszkania /rachunków  często jest to 50%   miesięcznych  opłat  , płaci agencja lub pracodawca  . No i takiemu pracownikowi  z UA   w wieku 20-26  lat   nie płaci   podatku , za mieszkanie  z dopłatami  płaci max 1200zl   drugie tyle   dopłaca (agencja /pracodawca ) ,zarabia miesięcznie   3800-5100zl na rękę

źródło tych rewelacji poproszę z tymi dopłatami bo oni tak jak piszesz, że agencja im daje jakieś dopłaty to nie jest k. państwo tylko agencja pośrednictwa, która np. Polakom w Holandii przy owocach "dopłaca" do brudnych baraków po 12 osób. Podobnie może być w Polsce. Albo małe mieszkanka gdzie są po kilkanaście osób. Tak czy inaczej agencja im to odciąga od zarobków. I nie chciałbyś mieszkać w takich warunkach.

Cytat

I dochodzimy do takiego paradoksu , bo z czasem  pracodawca chce przejąc  takiego pracownika   na zakład i podpisac z nim umowę bezpośrednio  bez agencji  .. 9/10  pracowników odmawia  bo traci  szereg  bonusów i gratisów   które  tak naprawdę  dostaje z  Twojej ,mojej ,naszej kieszenie  (podatków )

Bonusy i gratisy ? chłopie nie oglądaj na YT manipulantów z konfy i trolii wynajmowanych przez ruskie służby !!!

Cytat

Taki pracownik  woli się zwolnić ,porzucić  pracę , i isć  gdzie indziej  i dalej czerpać te bonusy niż  przejść na bezpośrednią współpracę z  danym pracodawcą  .

Pomijam już fakt ze   większość   tych  pracowników ze wschodu  a w szczególności  kobiety z dziećmi   to są   potrzebujące i pokrzywdzone  tylko przed  10  i wypłatą  500+. Jak tylko świadczenia  zostaną wypłacone ,pomoc materialna (co miesieczna )  przyznana  to cyk  trip na UA  w odwiedziny do rodziny na 10 dni .

Kolejna głupota !!! Tylko Ukraińcy mający STAŁY POBYT, których jest garstka dostają 500+ !!! Piszesz farmazony podsuwane ci przez ruskie służby, które chcą skłócić nasze narody ! A konfa w tym uczestniczy, świadomie, albo i nie ! Nie zdziwiłbym się jakby np. PiS z nią jednak utworzył rząd, a potem jak z Lepperem i Giertychem by wyjęli haki, że to ruscy agenci, a haki pewno już zbierają !

https://www.zus.pl/-/swiadczenie-wychowawcze-500-dla-obywateli-ukrainy

Z prawie 1mln obywateli Ukrainy tylko 64tyś ma prawo do pobytu stałego i pobiera 500+

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/kraj/artykuly/8667101,urzad-do-spraw-cudzoziemcow-80-procent-obcokrajowcow-w-polsce-to-obywatele-ukrainy.html

Cytat

I proszę sobie  darować   teksty ze jestem jakiś nie czuły  anty UA  itp  bo  nie tędy droga .Po prostu nie lubie jak ktoś mnie jawnie dyma i bawi się za moją kasę  pod pretekstem wielkiej krzywdy  . Krzywda to się dzieje tym c zostali na wschodzi  UA .

Jedyne kto Cię dyma to manipulanci, populiści i ich zwolennicy co na YT prawią farmazony !!!

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Michaelred napisał:

Czyli twoim zdaniem kazdy pracownik to plebs. Ja mowilem, ze tu mental komuszy panuje:szczerbaty:

To z twoich postów tak wynika. Właściciel firmy to Pan i władca a pracownik ma się dostosować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi