Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Fikołek napisał:

Niech lata, im więcej ludzi zobaczy prawdziwą twarz tych wieśniaków małorolnych tym lepiej. 

Tylko wiesz - oni dają świadectwo nam wszystkim na świecie. Niestety... Powinni być ukarani za ten transparent.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, Spl97 napisał:

Tak, ma Konona w avatarze.

A dzięki, myślałem że typ już nie żyje :szczerbaty:

@hubio

Już ogólnopolskie media piszą o zachowaniu w stosunku do karetki,także oby tak dalej i się skończy pajacowanie.

Edytowane przez Fikołek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, hubio napisał:

Powinni być ukarani za ten transparent.

Raczej będą:

• Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Fikołek napisał:

nawet jak by nie żył to co to ma do jego avatara? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w sumie nic, tylko byłem ciekaw, kto pyta nie błądzi. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Fikołek napisał:

Żyje, ale nie wygląda już zbyt dobrze. Jest jednak maszynką do robienia fury pieniędzy. Obecnie to taka pacynka w rękach pewnego gościa ;) 

5 minut temu, kalderon napisał:

Raczej będą:

No i bardzo dobrze. Wstyd, żeby rodak wieszał flagę czerwonej zarazy i jeszcze hołdował taki scenariusz jak na transparencie.

Imbecyl totalny...  

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siedmioro PiS-iorów z karami za dymy pod Sejmem związanym z siłowym wepchnięciem Kamińskiego z Wąsikiem do Sejmu.

Cytat

Siedmioro posłów PiS - zgodnie z wnioskiem marszałka Sejmu Szymona Hołowni - zostało ukaranych odebraniem diety poselskiej na okres trzech miesięcy - przekazała mediom wicemarszałek Monika Wielichowska. Posłanka KO dodała, że "teraz prezydium czeka na ewentualne odwołania".

- Obejrzeliśmy materiał przedstawiony przez komendanta Straży Marszałkowskiej w zwolnionym tempie z różnych kamer. Występuje na nim siedmioro posłów, w tym dwie panie posłanki. Obejrzeliśmy przepychanki, chwytanie za rękę, za szyję, wykręcanie ręki, to wszystko było widać - relacjonowała Monika Wielichowska.

Chodzi o posłów PiS: Edwarda Siarkę, Jana Dziedziczaka, Ryszarda Boguckiego, Małgorzatę Gosiewską, Jerzego Polaczka, Katarzynę Sójkę i Antoniego Macierewicza.

https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-sejm-ukaral-siedmioro-poslow-pis,nId,7343630

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są waciki, ja czekam na prokuraturę, odebranie immunitetów i sprawę przed sądem bo Straż Marszałkowska to służba mundurowa, a naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza jest przestępstwem.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Nowa jakość"  🤣 .....

Cytat

Obrażał Hołownię, atakował przeciwników politycznych. PO zapłaciła mu setki tysięcy złotych

305 tys. zł - tyle przez ostatnie 8 lat Platforma Obywatelska zapłaciła jednemu z przedsiębiorców za "analizy politologiczne". Jakie? Najpierw partia nie chciała udostępnić dokumentów, zasłaniając się brakiem dostępności. Gdy weszliśmy na ścieżkę sądową, faktury się odnalazły. Według ustaleń Wirtualnej Polski przedsiębiorca w tym czasie prowadził dwa konta, które promowały polityków Platformy oraz atakowały przeciwników partii. A szczególnie Szymona Hołownię.

"Śmierć Pawła Adamowicza nie jest jednostkowym wybrykiem. Prezydent Gdańska został zamordowany dlatego, że przez długie miesiące (…) wielka, pisowska machina, starała się wmówić, że jest on wcieleniem zła. Oczywiście, zawsze na końcu musi znaleźć się ktoś, kto wyciągnie nóż albo rewolwer. Jednak na początku zawsze jest złe słowo. Nazizm też nie zaczął się od komór gazowych, a właśnie od tego złego słowa" - w ten sposób Donald Tusk 13 stycznia podczas spotkania z młodzieżą z gdańskich szkół mówił o zagrożeniu mową nienawiści.

W tym samym czasie Wirtualna Polska bezskutecznie próbowała uzyskać od premiera komentarz w sprawie powiązań Platformy Obywatelskiej z kontami właśnie używającymi mowy nienawiści. Partia Donalda Tuska miesiącami nie chciała udzielić informacji na ten temat.....

Całość: https://wiadomosci.wp.pl/obrazal-holownie-atakowal-przeciwnikow-politycznych-po-zaplacila-mu-setki-tysiecy-zlotych-6997658320771968a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takimi prowokacjami niczego tu nie osiągniesz ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Prawackie debile już krzyczą że to prowokacja Tuska i fotomontaż. 

Edytowane przez Camis
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nxYwlmR.jpeg

x200vgC.jpeg

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Fikołek napisał:

Ten drugi nie żyje - "major"...

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Mniejsza już z tym, nawet nie wiem kto to ten drugi ten "major" 

Edytowane przez Fikołek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przecież ci rolnicy statystycznie w większości wybrali PO-PIS w tych wyborach , te partie popierają w 100% działania Unii Europejskiej , wiec ja nie rozumiem sensu tego protestu , dodatkowo jeszcze szczują specjalnie normalnych Polaków na Ukraińców i odwrotnie a ci dają się w to wciągnąć jakby to od nich zależało co tutaj jest importowane z Ukrainy przecież ci ludzie to zwykłe pionki które po prostu chcą zarobić na chleb i są np kierowca ciężarówki , jak ci rolnicy chcą cos zmienić to powinni sejm i senat zablokować i jechać do prezydenta,  tylko wtedy władza powinna im odpowiedzieć ale ilu was tutaj na proteście 10 tysięcy ? przepraszamy bardzo ale mamy demokracje i rządzi większość a większość wybrała  nas na swoich przedstawicieli wiec robimy to co uważamy za słuszne , chcecie cos zrobić? zbierzcie podpisy pod referendum a my się zastanowimy co dalej ,  i posłać tych rolników do domu a jak dalej by blokowali to rozgonić ich przy pomocy policji a jak będzie mało to wojska i tyle  jakieś prawo musi być przestrzegane nie może być tak ze jedna osoba wjedzie sobie na ulice i zablokuje ja bo mu się tak podoba a pozostałe 10 tysięcy nie dojedzie np do pracy na czas itd

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda ze przez ostatnie 8 lat tak nie protestowali :(

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Fikołek dobry uczynek nie wymazuje złego a zły dobrego , Braun zrobił dużo dobrego np w czasie urojonej pandemii covid , ale zrobił też dużo złego jak ta akcja z gaśnicą , dodatkowo ma jakieś odchylenie katolickie , ale przynamniej cos robił mało jest posłów którzy cos robią większość to tylko jest bo jest i tak naprawdę nie wiadomo po co , tak jak Kołodziejczak się ostatnio przyznał ze od niego nic nie zależy bo jest figurantem  , nie ma ludzi idealnych

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, voltq napisał:

Przecież ci rolnicy statystycznie w większości wybrali PO-PIS w tych wyborach

67% dla PiSu czyli partii która rządziła 8 lat i jest odpowiedzialna za wszystkie ich problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@kalderon dlatego nie rozumiem sensu tego protestu , podejrzewam że gdyby tak pogadać z nimi na spokojnie 1 na 1 ( bo w tłumie działa psychika motłochu to nie warto ) o co im chodzi to oni sami by nie widzieli dlaczego tam są i o co i z kim "walczą" , rozum zanika w dzisiejszych czasach a rządza emocje jak u zwierzecia

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, voltq napisał:

i posłać tych rolników do domu a jak dalej by blokowali to rozgonić ich przy pomocy policji a jak będzie mało to wojska i tyle  

Problem w tym że sprawa jest delikatna, rolnicy mocno wkurzeni i złapali rząd za rękę na wale ze zbożem. Jakakolwiek silna reakcja skończy się eskalacją konfliktu. Sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje, a rząd ewidentnie idzie za rączkę z Brukselą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@T0TEK jest podejrzenie na "wał" ze zbożem na razie nikogo nie skazano prawomocnie wiec jest to tylko insynuacja , co to znaczy eskalacja konfliktu?  jak ja wyjdę teraz i położę się na ulicy i zablokuje główne skrzyżowanie w warszawie to nie można mnie stamtąd usunąć ? co to jakaś uprzywilejowana grupa że rolnik może a ja nie mogę? a jak się będę identyfikował jako rolnik to już mogę? przecież "rządzi" i w Polsce i w UE lewica która mówi tyle o tolerancji i np ze ktoś się może identyfikować jako osoba niebinarna , każdy rząd w Polsce od co najmniej 2001 roku jest PRO Unijny a rząd jest wybierany przez ludzi a mamy demokracje czyli "rządzi" większość , większość tak chce wiec trzeba to zaakceptować

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Blokady i tak nic nie dadzą.

Idę sobie do stokrotki tam mają jakiś brand Extra w super korzystnych cenach

Czytam z ciekawości kto im robi np. pomidory w puszcze czy cukier- ok jakaś firma na Litwie, dalej robi się jeszcze ciekawiej  miejsce pochodzenia produktów Unia i poza Unią Europejską.

Więc nawet jakby u nas powiedzieli, że od jutra koniec zamykamy granicę to i tak to g... da bo zaraz znajdzie się kilku przedsiębiorczych , którzy zrobią z tego produkt unijny i wyślą do innych krajów wspólnoty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, voltq napisał:

Braun zrobił dużo dobrego np w czasie urojonej pandemii covid

Gówno zrobił, przedsiębiorcy którym "pomagał" mieli potem masę problemów, a przez awantury ludzie przestawali przychodzić. Warcholstwem nie zrobi się niczego dobrego.

• Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@kalderon , nie znam tych przedsiębiorców trzeba by było ich zapytać czy jest tak jak piszesz czy może odwrotnie , chodzi o sam fakt że coś robił i nagłaśniał sprawę , podobnie jak kilku jeszcze innych posłów konfederacji , dużo dobrego np zrobił też poseł Michał szczerba z PO szkoda ze tylko że robił to tylko i wyłącznie jak można było ujawnić jakieś błędy czy "afery" PiS , choćby Interwencja ws wyborów za granicą podczas ostatnich wyborów. tak samo Łukasz Kmita z PIS zagregował w sprawie uchwały o czystym transporcie i głownie dzięki niemu nie wszedł ten idiotyzm w Krakowie

W przypadku PiS i PO zazwyczaj jest tak że oni robią coś dobrego wtedy kiedy jest to przeciwko tej drugiej partii 

Mnie nie interesuje czy ktos jest z PIS-PO-SLD-PSL-POLSKA2050-BEZPARTYJNYSAMORZADOWCY-KONFEDERACJI itd , jak kogoś pominąłem to przepraszam , jakaś plemienna bezrozumna walka bo ten poparł tą partie a tamten inną jest dla mnie chora i bezsensowna , dla mnie liczą się czyny co zrobili dobrego , a nie słowa że ktoś gada mi ze cos tam zrobi a robi odwrotnie albo w ogóle nie robi itd

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, DjXbeat napisał:

I od takiego "śmiesznego rolnika" dostaniesz najzdrowszą żywność bo nie stać go na walenie chemii jak duże rolnicze spółki ;) 

Pokaż mi rolnika, który ma 20h ziemii i John Deere'a za 1mln zł :E 

Chyba grzyba jedynie dostaniesz a nie zdrową żywność :E Wszyscy walą tyle ile mogą bo urośnie szybciej, mniej problemów z grzybami, wirusami, zwierzętami co lubią podjeść. Rolnik 1-20 ha jedyne co wyprodukuje to wysokie koszty produkcji, dostanie KRUS, gminne dofinasowanie, i dofinansowanie z EU. I najlepsze że ma pewnie ziemie klasy V albo VI :E Mogę Ci pokazać rolnika co ma 10ha i ma John Deree za 2 mln :E I co z tego?  

4 godziny temu, zdunzdun napisał:

@TheMr.Ale tacy drobni przecież w większości nie protestują. Gdzie Ci taki rolnik pojedzie na protest ;). Może taki, który blisko mieszka głównych protestów, albo jakiś okazjonalnie podczepiający się pod większe manifestacje w pobliżu miejsca zamieszkania. Znakomita większość protestów to jest wywołana ludźmi, którzy (jak na nasze krajowe warunki) mają naprawdę wielkie gospodarstwa. Większość z nich to niemal działalności gospodarcze z pozatrudnianymi "parobkami". 

No właśnie protestują głównie Ci mali. Duży to nie będzie się walił w protesty bo Biedra/Lidl już podjeżdża i zabiera wszystkie plony, albo sprzedaje drożej bo dyktuje warunki :) Bo może, bo jest duży. 

4 godziny temu, T0TEK napisał:

Wyobraź sobie, że oni nawet nie są na protestach bo ledwo wiążą koniec z końcem. Znowu ci którzy są, mają kredytami związane jaja, dla nich obecna sytuacja z ukraińskim zbożem to cos w plecy. 

Ogólnie w europejskim mirze, rolnicy są niewolnikami, nawet to co sieją i kiedy, jest zależne od urzędu. 

Tak bardzo związane jaja że ceny na giełdach dalej są wyższe niż przed COVIDem :E Daj spokój, rolnicy nie mają źle w EU, i tu wcale nie chodzi o rolnictwo czy zielony ład. Jak mają tak źle to niech mają ZUS, nie mają dofinansowania, i płacą podatki :) Ciekawe jak wtedy by kwiczeli. 

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi