Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Masa napisał:

Wiesz co to jest Kpina z rodziny poszkodowanego.

2 lata to kpina, aczkolwiek wcale nie muszą być sądzeni z tego paragrafu. Równie dobrze sąd mógłby zakwalifikować czyn jako zabójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, voltq napisał:

Powinien zostać usunięty z pozycji ministra i zawieszony w ramach członka partii do czasu wydania prawomocnego wiążącego wyroku

Dlaczego niby?, do póki nie jest prawomocnie skazany jest niewinny. 

46 minut temu, Keken napisał:

Pobicie ze skutkiem śmiertelnym od 2 do 15 lat.

Nie dostaną nawet 3 lat, to widełki dla dorosłych. 

3 minuty temu, Camil666 napisał:

Równie dobrze sąd mógłby zakwalifikować czyn jako zabójstwo

Nie ma na to szans. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tych potencjalnych zabójców tego chłopaka, to jest dla mnie typowy przykład, kiedy powinna być orzeczona kara skutecznie usuwająca te postacie z życia społecznego oraz z puli genetycznej. Zabójstwo bez jakiegoś realnego motywu, ot takie dla fejmu jak to ujęli. Z istnienia tych dzieciaków społeczeństwo jak do tej pory raczej niczego dobrego nie uświadczyło. A musiało zainwestować w nich te pięćset i osiemset plusy oraz być może inne dodatki. Inwestycja zdecydowanie nieudana, a takie się ucina. Ale niestety wiem, wiem... wartości.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Camis ciężko sprawować urząd ministra będąc zawieszonym  , poza tym pis odrazu to wykorzysta ,  do czasu prawomocnego wyroku zawieszenie a potem przywrócenie lub wywalenie 

Później KO mogło by to wykorzystać przeciw PiS jeżeli by się okazało że słońce go oślepiło i spowodował wypadek 

Nie rozumiem tego fanatyzmu , rozumiem że to forum sprzyja KO , ale pokażcie chociaż pozory że jednak różnicie się od tego znienawidzonego PiSu 

Mogą spokojnie obniżyć czas pracy do 36 godzin , obniżyć VAT do 15% tam gdzie Unia Europejska na to zezwala i co jest dobre to nie wprowadzają za to zielone łady to w trybie ekspresowym

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To źle ale mnie takie newsy już nawet nie dziwią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa/powolaniu-zespolu-do-spraw-przeciwdzialania-mowie-nienawisci-i-przestepstwom-motywowanym-uprzedzeniami

Prawie jak u Orwella za chwilę prześcignie Ziobrę 

https://wiadomosci.wp.pl/adam-bodnar-w-obronie-praw-zabojcy-kristiny-fala-krytyki-ze-strony-politykow-6394227984365697a

Zatrzymanie 22-letniego Jakuba A. ws. brutalnego zabójstwa Kristiny nie przebiegło poprawnie - uważa Adam Bodnar. Rzecznik praw obywatelskich jest zdania, że pogwałcono prawa mężczyzny podejrzanego o mord 10-latki. Prawnik zauważa też, że "nie były potrzebne kajdanki zespolone ani chwyt obezwładniający", bo zatrzymany nie stawiał oporu.

Bodnar chyba chciał żeby tego przestępcę w lektyce wyprowadzili jak króla 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, Ziobro zaskoczenia.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten gość to jeden z najlepszych dziennikarzy śledczych patrząc na artykuły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

y5O2JXj.png

0f65966cf91530ba8f31c348a931d82c53f0ee9c

Edytowane przez Camis
  • Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem gdzie wstawić, ale dużo osób Bartosiaka kojarzy. W temacie z wojną nie pasuje :E 

Geopolityka to też w sumie polityka :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
47 minut temu, TheMr. napisał:

Nie wiem gdzie wstawić, ale dużo osób Bartosiaka kojarzy. W temacie z wojną nie pasuje :E 

Ziobro zdziwienia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, voltq napisał:

https://www.gov.pl/web/prokuratura-krajowa/powolaniu-zespolu-do-spraw-przeciwdzialania-mowie-nienawisci-i-przestepstwom-motywowanym-uprzedzeniami

Prawie jak u Orwella za chwilę prześcignie Ziobrę 

https://wiadomosci.wp.pl/adam-bodnar-w-obronie-praw-zabojcy-kristiny-fala-krytyki-ze-strony-politykow-6394227984365697a

Zatrzymanie 22-letniego Jakuba A. ws. brutalnego zabójstwa Kristiny nie przebiegło poprawnie - uważa Adam Bodnar. Rzecznik praw obywatelskich jest zdania, że pogwałcono prawa mężczyzny podejrzanego o mord 10-latki. Prawnik zauważa też, że "nie były potrzebne kajdanki zespolone ani chwyt obezwładniający", bo zatrzymany nie stawiał oporu.

Bodnar chyba chciał żeby tego przestępcę w lektyce wyprowadzili jak króla 

Jeszcze powinien się upewnić czy samo zabójstwo przebiegło poprawnie, bo być może Kristina w jakiś sposób również naruszyła jego prawa. Cóż za degeneracja. Gościu przetrwał zatrzymanie z kompletem uzębienia, a jest co najmniej dyskusyjne czy powinien.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
13 godzin temu, zdunzdun napisał:

To idź do pierwszego lepszego Euro RTV i pogadaj z najbliżej stojącym doradcą, czy tam nawet przedstawicielem handlowym jakiejś marki (dowolnej).

Tak w ogóle to jakieś oderwanie od rzeczywistości, czy robisz sobie jaja?

To jest fakt a nie jaja. Nie znam osób w euro rtv i nie wiem ile zarabiają, nie pójdę zapytać ale jak chcesz to możesz iść.

Napisałem o osobach które znam a do reszty populacji postawiłem pytanie a nie tezę ale jak to w polskim internecie - grunt to się do kogoś prz..ć więc ze spokojem odpowiadam ;) Z osób które znam, tj. przyjechały do "wielkiego miasta" na studia nie ma możliwości żeby ktoś zarabiał poniżej średniej, wszyscy lekko powyżej 30 mają już mieszkania i samochody, i w sumie wygodne życie.

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz żeby ktoś bez niczego przyjechał do Warszawy albo Krakowa i poszedł do Euro RTV, to nie jest ta grupa osób.

Przypominam że 6000 netto to obecny pik, jeszcze w 2020 to bylo 3731zl. Ja nie znalem osob w 2020 które po skończeniu studiów zdecydowały się pozostać w warszawie za mniej niż 4k netto koło 30stki, nie wiem kto mógłby być tak szalony.

Na koniec doświadczenie matematyczne: ta średnia to średnia krajowa, myślisz że Warszawa ją podciąga do góry czy do dołu? Bo skoro ściąga w dół i nikt tyle nie zarabia to pewnie wieś na podlasiu podciąga do góry.... ;)

13 godzin temu, ghostdog napisał:

Wystarczy poprzeglądać oferty pracy w budżetówce

To nie ma znaczenia, budżetówka nie wchodzi do średniej krajowej, gdyby weszła to by ją odpowiednio obniżyła.

Przypominam - mówiłem o ludziach do 35 lat w największych miastach a nie starszej pani sprzątającej urząd na podlasiu.

Edytowane przez PiVoSH92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No cóż za zaskoczenie :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To, że tym ludziom trzeba uświadamiać, że mogą pójść siedzieć za współudział pokazuje kto nami rządził...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 godzin temu, voltq napisał:

Bardzo dobrze! Może paru osobnikom z forum (choć tu jeszcze jest w miarę grzecznie) i innych forów, a głównie fejsbuka przestanie obrażać imigrantów czy LGBTQ+ ! Można krytykować polityczną poprawność, ale w formie miłej i humorystycznej bez obrażania. A dla takich co po pijaku biją osoby zza granicy albo, że ktoś ma tęczową torebkę powinien być zapis w KK, że górna granica zagrożenia ustawowego karą zwiększona jest o połowę...

Ja się bardzo z tego cieszę. Dodatkowo powinny być nakładane kary dla moderatorów i administracji forów za tolerowanie mowy nienawiści. Nie mówię o jakiś drakońskich, ale taka grzywna do 5000zł spowodowałaby, że w wątku o imigrantach byłoby czerwono od banów, albo by został raz na zawsze zamknięty. Nie mam na myśli normalnej dyskusji o walce z przestępcami imigrantami ale wyzywaniu ich od różnych przymiotników co się zdarzało i generalizowanie w stosunku do całej grupy. Osobiście to był jeden z wielu powodów dla których głosowałem na partie demokratyczne bo to jak PiS z kraju stającego się bardziej tolerancyjnym znów zrobił ciemnogród to szok.

Edytowane przez hubio
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobaczcie co nowego wymyślili bracia i siostry z Konfederacji.

List do Prezydenta Władimira Putina - Petycjeonline.com

To ta Torkowska z CKM-u oraz ten gościu widoczny na filmiku. Na innych filmikach: grafen w szczepionkach, spiski WHO, Polin, dwie strony tej samej monety, Polexit, włonczanie myślenia.

• Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A się kłócili z 2 dni temu koforuskie, że konfa nie prorosyjska :)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@adashi

@hubio

https://x.com/SamkaTorkowska/status/1797918999801659875?t=vlKUd7WvB0Bk_eDdnZUpjg&s=19

Jedyny związek jaki ta pani ma z konfederacja jest taki że wyzywa ich w swoich wpisach internetowych bez podawania konkretnych argumentów ,  stawiając się w jednym szeregu z PiSem lewicą itd

Najpierw wypada przeczytać zanim się wrzuci post

Skąd wiesz że nie ma grefenu w szczepionkach ? To tak samo jak spożywasz jakiś pokarm i też nie wiesz że ktoś mógł dodać coś nawet nieumyślnie Może jest może nie jest , nie ma to wpływu na innych ludzi że tak twierdzi , przez te cyrki z covidami , świńskimi grypami , to teraz ludzie nie chcą szczepić dzieci na poważne choroby jak gruźlica czy krztusiec

Polin to zwrot którego używa aktualny prezydent Polski Andrzej Duda 

Hubio przecież jest zapis w kk odnośnie pobicia lub znieważenia na tle narodowościowym nic nie trzeba zmieniać 

Marzy ci się system totalitarny w którym decydujesz kto co może napisać kiedy i do kogo , mamy wolność słowa w ramach obowiązującego prawa i tego bym nie ruszał podobnie jak kompromisu aborcyjnego dopóki nie ruszali to nie było zwolenników i przeciwników aborcji i wzajemnej naprzanki

Potępiam twoje totalitarne  posty

Edytowane przez voltq
  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

45 minut temu, voltq napisał:

Najpierw wypada przeczytać zanim się wrzuci post

I kto to mówi...

42 minuty temu, voltq napisał:

Skąd wiesz że nie ma grefenu w szczepionkach ?

Bo jest coś takiego jak badanie czystości substancji leczniczych.

42 minuty temu, voltq napisał:

To tak samo jak spożywasz jakiś pokarm i też nie wiesz że ktoś mógł dodać coś nawet nieumyślnie

Yhm i przecież nikt tego nie sprawdza, a sanepid wydaje ostrzeżenia dla jaj i do losowych produktów? 

https://www.gov.pl/web/gis/ostrzezenia

46 minut temu, voltq napisał:

Polin to zwrot którego używa aktualny prezydent Polski Andrzej Duda 

Już Ci zadawałem pytanie (nie raczyłeś odpowiedzieć), czy jesteś Żydem? Bo Duda użył tego określenia w konkretnej sytuacji w której uczestniczyli konkretni ludzie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Polin

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co z tego że jest badanie zawsze może coś pójść nie tak człowiek to nie maszyna 

No właśnie sprawdzaj jedzenie a mimo to na półce sklepowej pojawia się produkt który jest niezdatny do spożycia bo ma w sobie jakąś groźna bakterię itd

A ile razy coś przeszlo bez wiedzy sanepidu? 

Pan Andrzej Duda użył tego określenia w stosunku do państwa Polskiego że tu jest Polin ziemia przyjazna dla żydowskiego narodu

Nie rozumiem o co ci chodzi ?

Nie wiem czy jestem żydem , wiem o swojej rodzinie tyle że jeden dziadek siedział w więzieniu za pomoc żołnierza wojska Polskiego w trakcie i bezpośrednio po wojnie , a drugi na tej wojnie zginął zamordowany przez sowietów po tym jak wybito jego oddział , stąd moja wrodzona nienawiść do komunizmu i lewicy mam to we krwi 

Dlatego bardzo mi ubliża nazywanie mnie konforuskiem albo ruską onuca

https://tarnogorski.info/obcokrajowcy-przebili-kobiecie-opone-na-stacji-paliw-mialam-flaka-ale-balam-sie-zatrzymac/

Uśmiechnięty popis co będzie kolejne zgwałcenie dzieci na placu zabaw przez uśmiechniętych imigrantów?

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, voltq napisał:

Uśmiechnięty popis co będzie kolejne zgwałcenie dzieci na placu zabaw przez uśmiechniętych imigrantów?

Normalna kolej rzeczy, nie jesteśmy przecież w innej rzeczywistości. U nas stanie się to co na zachodzie.

2 godziny temu, hubio napisał:

A dla takich co po pijaku biją osoby zza granicy albo, że ktoś ma tęczową torebkę powinien być zapis w KK, że górna granica zagrożenia ustawowego karą zwiększona jest o połowę...

Czyli mówisz że za pobicie Polaka powinna być kara a za pobicie Polaka z tęczową torebką kara zwiększona o połowę?

Hitler to twój wujek? ;)

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi