Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Komentarze.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Camis ma racje Piotr Zgorzelski , narusza ta ustawa konstytucje a przecież KO/PSL/HOLOWNIA/LEWICA jechała po PiS ze łamią konstytucje , to sami maja ja łamać i upodobnić się do PiS ? 

18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

@Kris194 te dziewczynki to biedne dzieci które nie szanują tego co maja jak zrobi tak w kierunku muzułmanów to najpierw ja zgwałcą a później obetną jej głowę i kolejne już będą potulne jak owieczki

Lepiej iść do takiego katolika i argumentami wykazać mu ze np. w Biblii nie ma nic napisane żeby czcić Maryje , jest nakaz modlitwy tylko do boga ojca , Chrystus nie jest bogiem tylko synem bożym a to różnica  , a w dziesięciu przykazaniach jest napisane jasno ,

Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i na ziemi w dole, i tego, co jest w wodzie pod ziemią.  Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, A okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. , większość chrześcijan łamie dekalog który niby maja przestrzegać

Świadkowie Jehowy nie lepsi bo uważają się za wielkich znawców pisma świętego a modlą się wspólnie razem w pseudo kościele co w Biblii również jest zakazane ,

Ale ty, gdy się modlisz, wejdź do komory swojej, a zamknąwszy drzwi za sobą, módl się do Ojca swego, który jest w ukryciu, a Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odpłaci tobie.  A modląc się, nie bądźcie wielomówni jak poganie; albowiem oni mniemają, że dla swej wielomówności będą wysłuchani. 8 Nie bądźcie do nich podobni, gdyż wie Bóg, Ojciec wasz, czego potrzebujecie, przedtem zanim go poprosicie.

Nie lepiej ich własnymi argumentami pokonać żeby dostali przepalenia styków w mózgu? 

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, voltq napisał:

18. Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Ten artykuł w żadnym miejscu nie jest naruszony, związki partnerskie w żadnym miejscu nie usuwają ani nie zmieniają praw i przywilejów związków małżeńskich kobiety i mężczyzny.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kalderon posiłkuje się tym co napisał Piotr Zgorzelski i napisał jasno ze ta ustawa zrównuje małżeństwa heteroseksualne z homoseksualnymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Camis napisał:

:szczerbaty:

Mieć córkę w dzisiejszych czasach to naprawdę duże wyzwanie 🤦‍♂️

• Like 1
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, voltq napisał:

@kalderon posiłkuje się tym co napisał Piotr Zgorzelski i napisał jasno ze ta ustawa zrównuje małżeństwa heteroseksualne z homoseksualnymi

To że napisał nie znaczy że ma rację.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Dirian napisał:

Ja to teraz piszą na socjałach:

Cytat

Oby syn :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RepublikaTV = Rosija TV

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, voltq napisał:

...

Ja miałem na myśli treść posta na Twitterze a ty tu z jakimś konkretnym elaboratem wyskoczyłeś.

4 godziny temu, voltq napisał:

Lepiej iść do takiego katolika i argumentami wykazać mu ze np. w Biblii nie ma nic napisane żeby czcić Maryje , jest nakaz modlitwy tylko do boga ojca , Chrystus nie jest bogiem tylko synem bożym a to różnica  , a w dziesięciu przykazaniach jest napisane jasno ,

Do takiego to by trzeba podejść i powiedzieć wprost, że takie wygłaszanie modlitwy przez głośnik bez żadnego trybu to zwykłe zboczenie i niczym się nie różni od np. walenia konia na środku ulicy.

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kris194 podałem jedynie przykład że najlepiej pokonać kogoś jego własnymi argumentami 

Twój przykład nie podziała 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Ksiądz Mirosław Matuszny sympatyzuje z Konfederacją i bardzo nie lubi Unii Europejskiej. Założona przez niego Fundacja "Pod Damaszkiem" otrzymała od ministra Czarnka milion złotych na zakup lokalu, w którym miała prowadzić działania edukacyjne. Podczas kontroli w kwietniu nie była w stanie określić, jakie zajęcia i kiedy zorganizowała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czyżby kolejny książulo mógł się szykować do więzienia? Tak mi przykro :D

Edytowane przez Kris194
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dirian napisał:

Taaa bo kur.. laaaa kiedyś to było dzieci i młodzież grzeczne były i wcale nic gupiego nie robił nikt, 

tylko dziś wszystko zdeprawowane

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Dirian napisał:

To nie jest problem czasow i tego, ze rodzi sie corka.

Wychowawczo obecne pokolenia rodzicow (tak do 40 roku zycia teraz) jest statystycznie najgorsze, do tego dochodzi mega uzalezniajace social media - i wynik jest jaki jest. To nie wina dzieci, to wina rodzicow. ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, voltq napisał:

@kalderon posiłkuje się tym co napisał Piotr Zgorzelski

Czyli to tyle z "WŁONCZ MYŚLENIE" u wyborców konfederacji :szczerbaty:

Żyd by ci na targu sprzedał ligawę jak polędwicę i jeszcze byś mu podziękował XD

Edytowane przez Kamiyan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież dziewczyny nikogo z modlących się nie zaatakowały fizycznie, ani nawet nie zwyzywały.

Ot drażnią ich tak samo, jak modlący się uczestników parady.

To juz prawaki przeciwne paradom równości dużo gorzej/wulgarniej działają, wyzywając i grożąc osobom LGBT.

A bywa że dochodzi do ataków fizycznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak swoją drogą, zauważyliście, że już nie ma nachalnej promocji CPK? Nie ma, zniknęła a to ponoć taki ważny projekt był, narodowy. Chyba komuś źródełko przyschło :E

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zniknęła wraz z wyborami do europarlamentu. Wcześniej była m.in. na plakatach wielu PiS-iorów, w tym z Horałą na czele :E.

Ponadto, całkiem sławny aktor wypowiedział się o Kaczym.

https://jastrzabpost.pl/marek-kondrat-znal-jaroslawa-kaczynskiego-w-dziecinstwie-zaluje-do-dzis-ze-nie-zrobil-jednego,7041865370721088a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Kris194 napisał:

A tak swoją drogą, zauważyliście, że już nie ma nachalnej promocji CPK? Nie ma, zniknęła a to ponoć taki ważny projekt był, narodowy. Chyba komuś źródełko przyschło :E

Teraz skupiają się na fotografowaniu losowych czarnoskórych :szczerbaty:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To było więcej niż pewne, że w TD kandydatem na Prezydenta RP będzie Szymek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgniótł już tego Putina w ziemię? Czy dopiero po wyborach :szczerbaty:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi