Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cutahead

71.81

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem sobie streowniki do 6800GT 71.81 i w 3dmark03 mam zawieszki obrazu, w 05 rowniez, natomiast gierki smigaja niewiem czy nielepiej niz na 71.24 ( moze mi sie wydaje ) Wczesnie jmialem 71.24 i w 3dmarkach bylo wszytsko oki. Jak wam na 71.81 chodzi ten GF i na jakich sterach dzialacie i co polecacie?

jesli taki temat juz byl to sie nie denerwujcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tych sterownikach oba benchmarki działaja prawidłowo.

Sprawdź czy nie masz włączonego wygładzania itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez wszytsko smiga 71,81 bez problemowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w smarkach na tych sterownikach, czasami widac przyciecie jakies, ale wyniki wzrosly ogolnie nie liczac 2001 w ktorym spadly z ponad 20000 do ponad 18000. Gry chodza jakby szybciej i co najwazniejsze w odroznieniu od ostatnich sterownikow asusowskich woda w HL2 nie jest zolta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woda w HL 2 raczej ma byc zolta bo jest zainfekowana odpadami toksycznymi zioom :) hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda w HL2 nie powinna być żółta. Nie jest niczym zainfekowana! Tam, gdzie jest zainfektowana to wtedy jest takie żółte bagno, ale woda w Water Hazard powinna być normalna, przeźroczysta, a nie żółta, dlatego też żólta woda na tamtych sterach to był babol i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

camillo ma racje woda w HL2 nie jest żółta !! jest to łądna normalna woda i aldnie sie wniej swiat odbija

 

a sterki własnie instaluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam u mnie woda jest sliczna i wszystko sie sieci pieknie tylko czemu hl2 na moim 6600gt tak tragicznie chodzi np z 95fps spada do 14 lipa grac sie nieda wgrywałem wszystkie stery i nic nie pomaga zmiana rozdziałki i tp to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu. Pytanie z innej beczki: w jaki sposób "na sztywno" ustawić odświeżanie w najnowszych sterach Nvidii :question: Aktualnie używam 56.72, w których to występuje możliwość takiej konfiguracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zmodyfikowane 76 10 i chodza jak narazie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel zainstalowal 66.93 i po restarcie komp nie wstal. Nic sie nie dalo zrobic, tylko format zostal. Ja narazie uzywam 53.03, ale jak za kilka dni zmienie chlodzenie grafy na pasywnego Zalmana ZM80D, to zainstaluje 66.93, a moze zassam te Twoje. Powiedzcie mi czy na mojej karcie moga byc jakies problemy z tak wysokimi detonatorami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam zmodyfikowane 76 10 i chodza jak narazie ok.

tylko ze Riddick nie chodzi z nimi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zainstalowalem sobie streowniki do 6800GT 71.81 i w 3dmark03 mam zawieszki obrazu, w 05 rowniez, natomiast gierki smigaja niewiem czy nielepiej niz na 71.24 ( moze mi sie wydaje ) Wczesnie jmialem 71.24 i w 3dmarkach bylo wszytsko oki. Jak wam na 71.81 chodzi ten GF i na jakich sterach dzialacie i co polecacie?

jesli taki temat juz byl to sie nie denerwujcie  ;)

najprawdopodobniej masz włączoną w sterach synchronizacje pionową, a co do sterów to polecam 71.20 jak narazie nigdy mnie nie zawiodły i chyba będe jechał na nich do puki jakaś gra nie będzie wymagać nowszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie na tych sterownikach oba benchmarki działaja prawidłowo.

Sprawdź czy nie masz włączonego wygładzania itd.

jakie masz wyniki? na jakich sterach osiagnales najwyzsza wydajnosc?

 

U mnie w smarkach na tych sterownikach, czasami widac przyciecie jakies, ale wyniki wzrosly ogolnie nie liczac 2001 w  ktorym spadly z ponad 20000 do ponad 18000. Gry chodza jakby szybciej i co najwazniejsze w odroznieniu od ostatnich sterownikow asusowskich woda w HL2 nie jest zolta;)

 

to samo pytanie. jak z wydajnoscia w smarkach 03 i 05?

zainstaluj 66,98

 

:lol2::lol2:

Dołączę się do tematu. Pytanie z innej beczki: w jaki sposób "na sztywno" ustawić odświeżanie w najnowszych sterach Nvidii :question: Aktualnie używam 56.72, w których to występuje możliwość takiej konfiguracji.

NVRefeshRate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kumpel zainstalowal 66.93 i po restarcie komp nie wstal. Nic sie nie dalo zrobic, tylko format zostal. Ja narazie uzywam 53.03, ale jak za kilka dni zmienie chlodzenie grafy na pasywnego Zalmana ZM80D, to zainstaluje 66.93, a moze zassam te Twoje. Powiedzcie mi czy na mojej karcie moga byc jakies problemy z tak wysokimi detonatorami??

I do twojej garafy 53.03 beda najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nizebyt udane stery nie ma "firmowe od Nvidii" regulacjii odświeżania pod Open Gl trzeba sie bawic w rejestr albo inne systemowe fixy ...

 

Dno :]

 

Ale wydajność mają dobrą :D

 

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NVRefeshRate

Zgadza się. Korzystam z tej zakładki w 56.72, ale w nowszych wersjach sterowników jej nie zauważyłem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie woda jest sliczna i wszystko sie sieci pieknie tylko czemu hl2 na moim 6600gt tak tragicznie chodzi np z 95fps spada do 14 lipa grac sie nieda wgrywałem wszystkie stery i nic nie pomaga zmiana rozdziałki i tp to samo

 

 

Mam to samo w Counter Strike Source i nie wiem co z tym zrobić tylko że ja mam grafe x800xl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to zupełnie normalne. W HL2 jest kilka bardzo wymagających map, gdzie wydajność spada jak cholera. Ja na przykład na swoim R9800PRO gram na ustawieniach 1280x1024 z AAx4 i AFx4 oraz ze wszystkimi detalami na High włącznie z wodą na Reflect All i w kilku miejscach w grze spada mi do 15-20 FPS, a w jednym miejscu nawet momentami do 12 FPS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy gracie z wlaczonym pomiarem fps :) - fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Cholercia, zainstalowałem najnowsze stery dostępne na stronie nvidii (71.84) i nie widzę w zaawansowanych opcjach sterownika możliwości ustawienia stałego odświeżania dla danej rozdziałki, tak jak to było w poprzednich wersjach. Nie wiecie gdzie to jest i czy w ogóle? No bo przecież nie będę grał przy odświeżaniu 60 Hz... Tak zawsze ustawiałem sobie przy 1024x768 na 85 Hz i było git. A teraz jak to ustawić? Nie chce mi się robić tego zewnętrznymi progsami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cholercia, zainstalowałem najnowsze stery dostępne na stronie nvidii (78.84) i nie widzę w zaawansowanych opcjach sterownika możliwości ustawienia stałego odświeżania dla danej rozdziałki, tak jak to było w poprzednich wersjach. Nie wiecie gdzie to jest i czy w ogóle? No bo przecież nie będę grał przy odświeżaniu 60 Hz... Tak zawsze ustawiałem sobie przy 1024x768 na 85 Hz i było git. A teraz jak to ustawić? Nie chce mi się robić tego zewnętrznymi progsami.

NVTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...