Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spokxik

Fantastyczna Gra. Która dla ciebie? Wspomnienia...

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka (która) gra zrobiła na waz wrażenie np: fabułą, grafiką czy innymi zagadnieniami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem w życiu to Warcraft 3 podstawa i również z dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sentyment do Far Cray-a 1 i Bioshock -a (obydwie części). Far Cray w tamtych czasach to było duże zaskoczenie, przede wszystkim przepiękna grafika, rajskie widoki i imho znakomita grywalność. W Bioshock-u podobał mi się klimat, hakowanie przedniotów, no i fabuła. Czasami ciężko wytłumaczyć dlaczego ta gra a nie inna... Najbardziej lubię gry, które pochłaniają tak człowieka, że tylko sen odciągnie go od komputera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect - nie sądziłem, że jakiś Si-Fi (poza Star Warsami) mnie tak wciągnie fabułą i uniwersum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RED DEAD REDEMPTION - super gra, bardzo mnie wciągnęła,szkoda że nie ma jej na PC ale kto wie,kto wie :)Polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 2 oraz Chrono Trigger na SNES'a - klimat, klimat, klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid i już gry nie były tylko zabawkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaką grałem.. ArmA II CO :thumbup:

 

ogromna swoboda działania, wsparcie dla tysięcy modów, całkiem niezła grafika jak na swoje czasy. Ekstremalnie wciągająca i nigdy nie nudząca się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było bardzo dawno temu, na Amidze CD 32 ( to taka konsola była sobie kiedyś, jak jeszcze dinozaury biegały z Giertychem w Krakowie).

Tym tytułem był Frontier, latało się po kosmosie i handlowało, walczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

Cała seria Metal Gear Solid, aczkolwiek wszystko zaczęło się od 1 części wydanej na PSX w 1998 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vice City. Tak pięknie wystylizowana grafika, rozsądna fabuła i umiejscowienie w najlepszych latach dla muzyki rozrywkowej.. Wątpię, że kiedykolwiek powstanie gra, która miałaby pozostać w pamięci na dłużej niż ta. Nie jestem jakimś zatwardziałym graczem, w wiele gier nie grałem ale jeśli miałbym sobie wziąć tylko dwie gry kiedykolwiek to pewnie VC i FM. :D Jak do FM dodatki graficznie by się przydały, tak do VC nie. No może jedynie dałbym to Ferrari bez dachu oryginalne miast tego z gry i kilka lepszych graficznie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie takie:

 

Heretic 2 - świetna pod każdym względem. Jedyny minus, że za krótka.

Unreal 1 - najlepsza gra na świecie pod względem ścieżki dźwiękowej, klimatu i zaprojektowanych poziomów. Aż nie chce się od niej wracać do rzeczywistości ;)

 

Także spore wrażenie zrobiła na mnie seria starych Doomów, Heretic 1 oraz Hexen 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin. Za genialny słowiański klimat, świetną ścieżkę dźwiękową, za przemyślane dialogi, za lokacje, za fabułę i całą historię, za uniwersum, które bardzo mi się podoba i za to, że jest solidną adaptacją książek, które pochłonąłem w całości. Wracałem do Wiedźmina tyle razy i każdorazowo wsiąkałem w tą grę do reszty. W moim rankingu nie ma drugiej takiej i chyba nie będzie.

 

Drugą w kolejności były Gothic I za niesamowity, wylewający się z ekranu klimat, ponurego świata okraszony sugestywną muzyką, która tylko potęgowała efekt. Przechadzki po lesie nocą były niezapomniane i do tego niebezpieczne. Polska wersja dodatkowo z dubbingiem lepszym niż oryginalny, całość zwieńczona charakterystycznymi postaciami i dobrą fabułą. Pozycja nadmiar niepowtarzalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fantastic Adventures of Dizzy - to jest moj numer 1 wsród gier - świetny jak na owe czasy soundtrack, otwarty świat no i grafika, która wyciskała z konsolki ostatnie poty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quake III Arena za spędzone tysiące godzin na serwerach.

 

Spring za setki przegranych wielogodzinnych bitew.

 

Dark souls za całokształt oraz satysfakcje z pokonania każdego napotkanego przeciwnika.

 

Moje top 3, a grałem w setki różnych pozycji na przełomie kilkunastu lat..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fantastic Adventures of Dizzy - to jest moj numer 1 wsród gier - świetny jak na owe czasy soundtrack, otwarty świat no i grafika, która wyciskała z konsolki ostatnie poty!

 

ulalala, rzeczywiście, tylko to zamierzchłe czasy. na emulatorku można pograć i można SAVE'ować! bo gra niesamowicie trudna i długa, jeśli ktoś oczywiście nie czytał poradników dot. przejścia. podobnie Big Nose. z resztą większość gier Codemasters była dobra, sto lat temu. ale na PC to Max Payne jedyneczka, choć GTA3 czy VC byłem mniej więcej równie zachwycony. Mass Effect też good. ale z biegiem czasu zmieniają się trendy i trudno tak wybrać naj naj naj. niektóre gry są tak różne, ale tak równe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie był to Max Payne szatańskie, druga odsłona graficznie w trójkę no muszę zagrać, a i Carmagedon :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 3 i GTA 4 cuś pięknego. Ilekroć odpalam prawie nawale w gacie.

TDU. Jak je zobaczyłem myślałem że się popłaczę

ME to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1, 2 - Noc Kruka, i 3, seria fabuła i klimatem nie ma sobie równych. Do pakietu dokładam również grę, dzięki której też bardzo miło spędziłem czas, i moim zdaniem najlepsza samochodówka :) mianowicie FlatOut 1 i 2. Bardzo polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enemy Territory -best multiplayer, jedyna tak bardzo wyważona gra między skillem a teamplayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, już martwa [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...