Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Spokxik

Fantastyczna Gra. Która dla ciebie? Wspomnienia...

Rekomendowane odpowiedzi

Fallout 1

Fallout 2

Ufo X Com: Terror from the deep

Air combat Chuck Yeager

F-15 desert strike II

Diablo I

F-22 Retaliator

Warcraft I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 2

Allied Assault

GTA 4

Tony Hakws Pro Skater 4

Wspominam te gry baaardzo pozytywnie, kiedyś się zupełnie inaczej przeżywało granie, nie to co teraz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, ale się rozpisaliście :E Może tak coś więcej o pobudkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

1. Cała seria METAL GEAR SOLID

 

2. Diablo 2 + dodatek

 

3. Half-Life

 

4. Quake 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F-22 Retaliator

Diablo 1&2

Chrono Trigger

Final Fantasy 5

Football Manager 2007

Civilization 3

PES 5

Fallout 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Kingdom Hearts za najwspanialszy system walki na świecie.

Call of duty Black Ops za to ze jest nadal najlepszym Call of Duty.

Arme 2 za to że zmusiła mnie do kupienia nowego kompa(oraz Day-z) :E.

Battlefielda 3 za wspaniały multiplayer i za piękną grafikę

Call of Juarez 1 i 2 (3 to kupa) za świetnego bohatera :D Ray Mccall.

Minecrafta za to że wzbudza moją kreatywność.

i tak dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavy Rain za niesamowitą historię i sposób narracji

Seria Uncharted również za historię, za akcję i humor

Seria Wiedźmin za postacie i dialogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia I, największe wspomnienia dlatego iż to była pierwsza większa gra w którą grałem prawie cały dzień, a gdy przeszło się jakąś trudną misję(pierwsza taka to bodajże 25 wyścig w jakiejś formule) leciało się do kumpla żeby mu pokazać jak przejść :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo takich by wymianiać:

Batman AA za klimat

Half Life 2 za całokształt

Seria GTA tak samo seria nie do opisania

 

Ale najlepszy był Football Manager 2007 za te nerwy które przeżyłem przy rozgrywaniu spotkań i opowiadaniu jak mi szło w tej grze dzień wcześniej z kolegami w szkole:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orginal War

GTA SA (za klimat!)

S.T.A.L.K.E.R Cień Czarnobyla

Max Payne 1&2

Diablo II + dodatek

Call of Duty 2, MW, MW2.

C&C Red Alert 2

 

 

Gry który do dziś wspominam i do nich wracam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kolejności posiadania:

NES- Duck Tales 1&2, MegaMan 1, Chip & Dale 1&2 - najlepsze platformery ever

Recca - najtrudniejsza chyba gra na tej konsoli (może obok Ninja Gaiden 3), jednocześnie z najlepszą grywalnością, grafiką i dźwiękami stworzonymi na NES

 

Sega MDII- NBA Live 96 - za możliwość grania wszystkimi swoimi idolami z tamtych lat

Contra Hard Corps - genialny rozp*ol na ekranie TV z genialnym podkładem dźwiękowym (jakiś zboczony miks trance i thrash metalu ;) + kilka alternatywnych zakończeń.

 

PC- Aces over Pacific - mnóstwo sprzętu do latania, przy realiźmie 100% naprawdę wymagająca

Beneath a Steel Sky - point&click - świetna fabuła plus spora dawka ironicznego humoru

Resident Evil 2 - żadne tam sajlent hille, RE2 to najlepszy survival horror i tyle!

CoD 1&UO - multi, multi, multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD 1 i 2 bo reszta to kicha.Wspaniałe multi to chyba pierwsza gra ktora wciągnęła na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje Top 10:

10: Painkiller: Black Edition - za bycie świetnym odmóżdżaczem, w dodatku Polskim

9: Sensible: World Soccer na Amige - za zniszczenie 2 joyów i świetną grywalność pomimo strasznie prostego gameplayu

8: Diablo 2 + LoD - Chyba najlepszy H`n`s ever, ale po przejściu hella sie nudzi

7: Gothic - Jeden z pierwszych true RPG z jakimi miałem do czynienia, wzbudził moją miłość do sandboxów

6: Dwarf Fortress - Połączenie Roguelike`a, Sim City, RPG i strategii, najbardziej złożona gra w jaką gram/łem, pomimo braku sensownej grafiki widok gdy krasnal przpadkiem zgubił buta i udaje się na jego poszukiwania jest naprawdę epicki :E

5: Half life i Half Life 2 - Świetne fpsy, klimat, fabuła, to jest to

4: Quake III: Arena/Quake Live - kolejny świetny fps, bardzo dynamiczny i miodny

3: Minecraft - przedewszystkim za bycie sandboxem w 100%, posiadanie mnóstwa modów i świetną grę ze znajomymi

2: Seria GTA - kolejna seria sandboxów, każda część ze świetną historią która nie pozwala oderwać się od monitora

1: TES III: Morrowind - pomimo wielu niedoróbek i początkowej ślamazarnej rozgrywki zjada swoich następców i większość innych RPG na śniadanie kapitalnym, kompletnie niesztampowym klimatem, świetną fabułą, stopniem rozbudowania świata i postaci, gigantyczną bazą modów od jakichś domków po odbudowywanie kontynentalnej części Morrowind i świetną na owe czasy (a nawet i na nasze używając odpowiednich modów) grafiką. Przez tą grę straciłem ładnych kilka miesięcy z życia, ciągle tracę i pewnie będę dalej tracić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallouty 1 i 2 - wracam regularnie.

 

I jeszcze Mass Effect ale bez tego zakończenia, które masakruje wrażenia z gry i zniechęca do całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Knights Of The Old Republic. Co dziwne zniechęciła mnie na początku i przeleżała kilka miesięcy. Odpalona po tym czasie wassała na maxa. Nic mnie tak nie wciągnęło i na pewno nie wciągnie. Czasu na gry już nie ma a jak się znajdzie to nie ma dobrej gry ;). Stary się człowiek robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars Knights Of The Old Republic. Co dziwne zniechęciła mnie na początku i przeleżała kilka miesięcy. Odpalona po tym czasie wassała na maxa. Nic mnie tak nie wciągnęło i na pewno nie wciągnie. Czasu na gry już nie ma a jak się znajdzie to nie ma dobrej gry ;). Stary się człowiek robi

 

Grałem, ale pod 7 gra strasznie niestabilna jest. Więc dałem sobie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frontline Attack : War over Europe - boże ile ja się w to nagrałem , byli jeszcze Herosi IV w których grałem z 4 kumplami przez neta 2-3 razy w tygodniu pod wieczór przez całe 1,5 roku. Oprócz tego dobrze pamiętam i lubię Cod'a 1 z dodatkiem United Offensive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Prince of Persia. Może dlatego, że tego gatunku gier na pc za bardzo nie produkują. Przeszedłem każdą z części z dobre 10 razy. Jeszcze GTA San Andreas, a w szczególności SAMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo III ;). Pamiętam te 3 tygodnie po premierze. Tak mi się podobało. Super gra. Nic nie mogło mnie odciągnąć od komputera. Jednak w 4 tygodniu już nie miałem ochoty siadać przy kompie. Zmuszałem się, chciałem żeby coś mnie wciągnęło. Niestety :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 + dodatki- najlepszy FPS w historii. do tego Gothic I, rpg o tak wspaniałym klimacie, że aż się łezka w oku kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie nr 1 dla mnie to Planescape Torment - uniwersum, dialogi, 'charakterystyczny' main theme, bohaterowie, fabuła ;)

 

ciepło wspominam także:

Heroes I oraz III (tak, tak jedynka także);

Sage Baldur's Gate;

Fallout 1 i 2,

Commandos BEL, BCoD, 2;

Metal Fatigue

 

oraz epickiego Fighting Forca i Golden Axa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

de99ial, na te crashe w KoTOR jest nieoficjalny fix. Dopisuje się jedną czy dwie linijki tekstu w configu i gra działa bezbłędnie. Dawno temu to było więc szczegóły wyleciały mi z głowy ale pamiętam, że na 100% pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout 1 & 2, UFO 1 & 2, HOMM 1 & 2, Settlers 2 i Transport Tycoon Deluxe (teraz jako OpenTTD). TTD Skutecznie zastepuje mi serie SimCity ktora dla mnie po SC3000 sie skonczyla. :P

Wracam do nich regularnie. :)

 

Z nowszych to Fallout NV, trylogia ME i Anno.

 

Obecnie niestety jest straszna posucha na rynku RTS, same gry akcji lub wtorne RPG, gdzie jedynie co sie zmienia to grafika ;/ ile mozna to samo klepac?!?! Chodzenie po "arenach" jak w MP3 juz mi sie znudzilo kilka gier temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...