Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

G4mBiT

Najtańszy sklep internetowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Apollo i agito.pl :) Najtańsze z tych bardziej znanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Te internetowe sklepy są do dupy i jeszcze nie widzisz co kupujesz. Ja od lat kupuje na giełdzie komputerowej w Warszawie na polach mokotowskich. Zawsze wszystko taniej wyrwę jak w tych sklepach. Jak skręcałem ostatniego kompa (nie dla mnie) to tylko za zasiłkę 2 dychy przepłaciłem za to za nic nie musiałem kosztów przesyłki ponosić. Fakt czasami się coś taniej znajdzie w necie ale to sporadycznie ale dochodzi czekanie i koszt przesyłki plus ryzyko. Jak bym mieszkał daleko od Wawy to bym polecił agito.pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agito.pl i Apollo.pl tyle że w tym drugim jest przesyłka droga :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytaja sie o najtanszy sklep nie najfajniejszy, porowaj ceny z www.techplanet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sklepy dorównują sobie cenami tylko np. jak jest w jednym taniej o 20 zł to przesyłka zazwyczaj tyle kosztuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem sprzęt na www.PCprojekt.pl

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apollo.pl ,jedyny porządny sklep u mnie w mieśćie, a jako internetowy bardzo dobry,szybka przesyłka,ceny bdb :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam apollo, już trzeci tydzień czekam na zamówienie od dnia złożenia i się nie umiem doczekać, jak dzwoniłem to słyszałem texty typu:"dzisiaj powinno być", "jutro będzie", "dwa, trzy dni od zamówienia" jedynym rozsądnym wyjściem to będzie chyba anulowanie zamówienia, po dzisiejszym telefonie okazuje się że nie mogą zdobyć nr. listu przewozowego od kuriera i kij wie co jest z przesyłką, jak widać dla pracowników sklepu Apollo wysłanie przesyłki kurierem to jedna wielka niewiadoma… szczerze odradzam sklep chyba że chcesz jak ja czekać trzeci tydzień albo i dłużej :mad2: … Powiedzieli że jak dzisiaj nie dojdzie to złożą jeszcze raz i wyślą, chyba mają mnie za idiotę że znowu będę czekał kolejne 3 tygodnie ? I jeszcze pewnie chcieliby to załatwić po starych zawyżonych cenach…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

także polece esc. Ceny mają bardzo dobre (jedne z najmniejszych) z serwisem też zero problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.ulubiony.pl

 

Dodatkową zaletą dla części klientów może być możliwość odbioru osobistego w centrum Warszawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odradzam apollo, już trzeci tydzień czekam na zamówienie od dnia złożenia i się nie umiem doczekać, jak dzwoniłem to słyszałem texty typu:"dzisiaj powinno być", "jutro będzie", "dwa, trzy dni od zamówienia" jedynym rozsądnym wyjściem to będzie chyba anulowanie zamówienia, po dzisiejszym telefonie okazuje się że nie mogą zdobyć nr. listu przewozowego od kuriera i kij wie co jest z przesyłką, jak widać dla pracowników sklepu Apollo wysłanie przesyłki kurierem to jedna wielka niewiadoma… szczerze odradzam sklep chyba że chcesz jak ja czekać trzeci tydzień albo i dłużej :mad2: … Powiedzieli że jak dzisiaj nie dojdzie to złożą jeszcze raz i wyślą, chyba mają mnie za idiotę że znowu będę czekał kolejne 3 tygodnie ? I jeszcze pewnie chcieliby to załatwić po starych zawyżonych cenach…

 

Jeden na milion...;D

 

Ja z apollo nigdy nie miałem problemów, maxymalnie na 2 dzień przychodziło, płacę przelewem z bph, oni z bankiem współpracują i odrazu widzą pieniądze ;-) Chyba że nie miajaą na stanie i musze czekać dłużej aż sprowadzą od dystrubutora. Ja na apollo kupuje sprzet komputerowy i allegro, nic wiecej. A apollo mogę polecić z czystym sumieniem ;-)

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtańszy moim zdaniem to pcprojekt którego szczerze odradzam :exclam::thumbdown: . Krótko opisze swoją historie, pierwszy zakup u nich był mały 2 produkty za niecałe 600zl wszystko ok, później jakieś 15 za 6000zł i w tym 3 czy 4 inne niż były w zamówieniu nic o zamianie nie powiadomili :mad: co najlepsze np. zamiast kamerki za 100zl dali 2 parę słuchawek :mad2: , później dzwoniąc do nich wyśmiewają klienta, że niby sam nie wiem co zamawiałem, a faktura z zamówieniem na ich stronie pod jakim by kątem nie patrzeć sie różniła i to znacznie :exclam:. Na tym się zakończyło kupowanie u nich cokolwiek. GORĄCO ODRADZAM PCPROJEKT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najtańszy jest, był i będzie skąpiec ;-).

 

Jakoś jeszcze nie słyszałem, że prowadzą oni sprzedaż :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się, dobrze wiesz o co mi ze skąpcem chodzi ;-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że skąpiec np. apollo "nie wykrywa", a kiedy wpisałem model monitora w skapca to najtanszy sklep miał monitor za 970zł a w apollo byl za 950, czy jakos tak, ale roznica w cenie byla na korzysc apollo.

 

pzdr,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak dobry =? Ja zamowilem u nich pamiec (256 DDR) i bez problemow mialem kostke po 4 dniach (czyli nie najgorzej :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skapiec to wyszukiwarka w sklepach internetowych osobiscie polecam agito.pl jezeli chodzi o czesci ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
morele.net to dobry sklep ?? :)

bardzo dobry, często tam kupowałem ale teraz kurier za pobraniem to aż 30zł więc opłaca się tylko robić duże zakupy w tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...