Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

crystal84

podkładka dla g9x

Rekomendowane odpowiedzi

biorąc pod uwagę że Icemata się już chyba nie dostanie, to nie ma wyjścia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

smog11 a Ty co sądzisz o tej aluminiowej podkładce Zalmana, będzie równie dobra jak 4HD?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh... dopłacać 80zł za samo logo SteelSeries'a. :lol2:

Jak bym miał jakiś wybór to bym nie dopłacał, chyba oczywiste...

Ten ss będzie lepszy od zalmana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ADNS 9500 najlepiej mi działał właśnie na szkle (Icemat 2nd black). Różnica była odczuwalna nawet w stosunku do Qpada XTR. Kwestia ceny (opłacalności) i tego że mocno zżera ślizgacze za to sam pozostaje nienaruszony. Zalman może po pewnym czasie się powycierać w najczęściej używanych miejscach (może nie tak szybko jak plastik ale jednak).

No i jeszcze kwestia tego, że aby osiągnąć maksimum ślizgu i komfortu szkło od czasu do czasu dobrze jest lekko przetrzeć kremem do rąk (nie hałasuje tak)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale o co chodzi z tym szkłem?

smog czyli co być polecał pod ADNS 9500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalman jest obecnie polecany przez brak Icemat'ów (gościu obiecał, że będzie sprowadzać, ale co jakiś czas patrze na Allegro i jak nie było, tak nie ma) i Pro|Pad'ów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten SS jest zrobiony ze szkła, podobnie jak Icemat. Są to te same podkładki ale jedna przed a druga po rebrandingu firmy (z tego co mi wiadomo).

MR3- tak jak pisałem wyżej: Kwestia ceny (opłacalności)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie polecić jakąś podkładkę pod Logitecha G9x?

Parę miesięcy temu zakupiłem Roccat Sota, ale ten zakup okazał się niewypałem. Podkładka dość szybko zaczęła się giąć i rozklejać, dodatkowo, przez nieuwagę innych domowników, została zalana wrzątkiem, co jeszcze pogorszyło sprawę. Teraz oprócz tego, że jest pogięta, pojawiły się na niej bąble i mysz nie ślizga się po niej płynnie.

Zależy mi na czymś o zbliżonych wymiarach do tej Roccat Sota (350 x 270 x 3mm), niezbyt grubej, od spodu guma lub inny materiał zapobiegający ślizganiu się samej podkładki. Szmacianki raczej odpadają (szybko się brudzą i miałem też problem z rozklejaniem się warstw przy jeszcze poprzednich podkładkach, które miały szmacianą powierzchnię). Cena do 100 plnów.

Z góry dzięki za jakieś rozsądne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najlepiej gdybyś oddał tego Sotę na gwarancję. Roccat Alumic Revoltec FightMat Advanced Natec Genesis M55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...