Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

berek99

Asus M4A78T-E, HD4870 512MB, Samsung Omnia Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

1.Płyta główna ASUS M4A78T-E, kupiona w lipcu 2009 w sklepie 1komp.pl, czyli jeszcze trochę gwarancji. Do płyty posiadam praktycznie cały komplet (może brakować jakiegoś kabla SATA, za to jest jeszcze naklejka :P ).

Link do strony producenta: http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3/M4A78TE/

 

Cena: Myślę, że 200zł z KW

 

Uwaga: Gdyby był ktoś chętny mogę sprzedać zestaw Płyta + Procesor Phenom II x3 720 BE (kupiony tego samego dnia) BOX + 8GB DDR3 Corsair 1600MHz CL9, Cały ten zestaw mogę wymienić na jakąś słabszą płytę na AM3 z IGP oraz procesor Sempron 140 lub Athlon II X2, ewentualnie intel z Celeronem na LGA1055.

 

Procesor odblokowuje się na tej płycie do X4 i jest stabilny.

Za cały zestaw chciałbym 650zł + KW.

 

2.Gigabyte Radeon HD4870 512MB GDDR5

dokładnie taka: http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-r487-512h-b/advantage/

Już po gwarancji, tydzień na uruchomienie ode mnie. Karta jest z pudełkiem oraz kabelkami (m.in przejściówka naDVI->> HDMI)

 

Cena: 200zł + KW

 

3.Telefon Samsung B7610 Omnia pro z klawiatura AZERTY.

Stan wizualny jak i techniczny praktycznie b.dobry. Telefon oklejony folią tam gdzie się da.

W zestawie:

Telefon

Pudełko

Rysik

Ładowarka

Kabel USB

Słuchawki

Instrukcje

Karta 4GB

 

Cena: 350zł + KW

 

Telefon HTC Desire Z

Gwarancja do 16.10.2013, bez simlocka, posiada normalne ślady użytkowania wynikające z noszenia w kieszeni,

W zestawie:

Telefon

Bateria

Pudełko

Karta 8GB

Ładowarka

Kabel USB

Karta gwarancyjna i dowód zakupu

 

Cena: 600zł + KW (telefon mogę także zamienić na tańszy + dopłata).

 

Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość dowiezienia do Warszawy (najlepiej Wileński, Centrum, Politechnika). Oczywiście Allegro także wchodzi w grę.

Dla zainteresowanych zdjęcia na priv.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...