Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tasdefleja

hd6850 vs gtx460

Rekomendowane odpowiedzi

Gość leelooo

No bo powiedz szczerze, pokaż mi tak bardzo opłacalną kartę. Wychwalam to, co naprawdę dobre. Będzie mi szkoda zmieniać tą kartę. Martwi mnie fakt, że jak ją sprzedam, to za dużo będę musiał dokładać do wydajniejszej. Dlatego zawsze ją tak wychwalam i polecam. Na wszystkie 60 kart jakie miałem tylko GTX 480, 8800 GTX, GTX 460 768MB, Radeon 9700, HD 5850, 4850 i Voodoo 1 to karty przełomowe. Pozostałe wyszły bo wyszły, ale nie mają tego czegoś. Taki GTX 480, minęły 3 lata a nadal bije wszystko w tej cenie co jest na rynku. 8800 GTX - karta ma 6 lat, a 80% pójdzie na tym na max detalach w 1280x1024. GTX 460 786MB, za cenę jaką oferuje miażdży konkurencje, 9700 Pro, wyszedł w roku 2002 a nawet dziś 10 lat później wyszły gry, które na tym pójdą. 5850, moja wymarzona karta. Po prostu jej posiadanie ma klimat, nie umiem tego wyjaśnić, ale ma to coś :E Voodoo 1, nowy wymiar grafiki. HD 4850 - 450zł w dzień premiery, minęły 4 lata i do dziś cena niewiele spadła, a mocy nadal wystarczy na większość gier. Teraz już wiesz, dlaczego tak wychwalam te karty czy mam to namalować ?

PS - aż dodałem ten post do siga :>

Zdania nie zaczynamy od No. Ja nie przeczę, że ona jest zła. Chodziło mi o gwarę, która według Ciebie jest zbędna, a według mnie nie.

480 za 800zł-900zł to znakomity wybór. Mimo, że turbinka nie zapewni optymalnej temperatury i ciszy to karta ma znakomitą wydajność - nie przeczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ma 715 a nie 800 mója karta robi 850mhz na rdzeniu ale z miejsca ma 675.

Co za różnica 715, 675, może mieć nawet 120, każdy GTX460 zrobi ci luzem 800mhz. Więc po co dopłacać za podbite MHZ, które może podbić każdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdania nie zaczynamy od No. Ja nie przeczę, że ona jest zła. Chodziło mi o gwarę, która według Ciebie jest zbędna, a według mnie nie.

480 za 800zł-900zł to znakomity wybór. Mimo, że turbinka nie zapewni optymalnej temperatury i ciszy to karta ma znakomitą wydajność - nie przeczę.

Przepraszam Panie polonisto, poprawię się :) Powiedz szczerze, wolisz wydać 800zł za 6950 z gwarą czy GTX'a 480 bez lub z rozruchową powiedzmy 820 zł :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu toczycie dyskusje między sobą, a ciekaw jestem czy ktoś MI pomoże?

 

Popraw link do aukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica 715, 675, może mieć nawet 120, każdy GTX460 zrobi ci luzem 800mhz. Więc po co dopłacać za podbite MHZ, które może podbić każdy?

To zrób na swoim GTX460 900mhz albo 920mhz nie dasz rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Przepraszam Panie polonisto, poprawię się :) Powiedz szczerze, wolisz wydać 800zł za 6950 z gwarą czy GTX'a 480 bez lub z rozruchową powiedzmy 820 zł :>

Nie kupiłbym żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Tę EVGE warto zalicytować, ale brak gwary trochę psuje atmosferę. Dowiedz się czy ją zarejestrował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego kastrata jak byś kupił za 300zł i podkręcił to by było coś ale pójdzie za więcej pewnie za 400zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Tego kastrata jak byś kupił za 300zł i podkręcił to by było coś ale pójdzie za więcej pewnie za 400zł.

Po podkręceniu jednostki SP zjawią się niczym rycerz na białym koniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz sprawdzę crysis 2 w dx11 bez HD Textures czy chociaż na medium pozwoli pograć GTX460 768 850mhz rdzeń i typ co pisał dzisiaj o GTX460 miał rację czy to 700mhz czy 850 192 bity powodują że podkręcanie rdzenia daje tylko w jednej grze w metro 2033 w to się da grać w dx11 z 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz sprawdzę crysis 2 w dx11 bez HD Textures czy chociaż na medium pozwoli pograć GTX460 768 850mhz rdzeń i typ co pisał dzisiaj o GTX460 miał rację czy to 700mhz czy 850 192 bity powodują że podkręcanie rdzenia daje tylko w jednej grze w metro 2033 w to się da grać w dx11 z 1024x768.

Musisz odpalać w rozdzielczości telefonu 320x400 bo będzie ciąć :/

 

A teraz na poważnie już ci pisałem że GTX 460 1gb nie ma problemu z DX11 w 1400x900..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Ma mniej SP niż normalna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie to co jest nie tak z GTX'em od Gigabyte'a?

Z Gigabytem wszystko ok, tylko że z grafiką już nie to model "SE" a on ma ucięte jednostki SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odpalać w rozdzielczości telefonu 320x400 bo będzie ciąć :/

 

A teraz na poważnie już ci pisałem że GTX 460 1gb nie ma problemu z DX11 w 1400x900..

Dobra ja już nie pisze do ciebie bo do ciebie nic nie dociera sam masz rozdzielczość telefonu i 10 klatek w dx11 :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam rozdzielczości telefonu a 1400x900 :/

ty widocznie masz jakąś chińską podróbkę GTX 460 skoro takie krzaczki masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał więcej kasy to może i wziąłbym twoją SOC, ale tyle nie mam... A co do Gainward'a to opłaca się jeśli cena na aukcji wysoko nie skoczy, albo do ilu licytować(jeśli w ogóle)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...