Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Loofah

[Zestawy] Polecane zestawy komputerowe (Promocja od morele.net dla pclabowiczów)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dokladnie ten ale cos tego typu i7 gtx 970 8gb ramu reszty nie pamietam juz bo kumpel czesci po cenie hurtowej zalatwil i na jutro mi go skreci cena wyszla 4000zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, coś do 1500/1700 dobrego do gier znajdę w tej cenie?? Chodzi mi bardziej o przykładowy zestaw bo nie wiem czy przy mojej kwocie pogram w BF4 czy GTA5 lub inne nowsze gry.

 

 

W skład tej ceny musiałbym kupić, raczej więcej jak 1700 nie mogę wydać, to już ostateczność:

 

- MOBO

- proc

- grafę

- zapewne 4 gb ram

- zasilacz

- monitor

 

Dysk i obudowę posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, coś do 1500/1700 dobrego do gier znajdę w tej cenie?? Chodzi mi bardziej o przykładowy zestaw bo nie wiem czy przy mojej kwocie pogram w BF4 czy GTA5 lub inne nowsze gry.

 

 

W skład tej ceny musiałbym kupić, raczej więcej jak 1700 nie mogę wydać, to już ostateczność:

 

- MOBO

- proc

- grafę

- zapewne 4 gb ram

- zasilacz

- monitor

 

Dysk i obudowę posiadam.

 

Procesor: Intel Core i3-4150 /3.5GHz, 3MB, LGA 1150, BOX/ 459 zł

Płyta główna: MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 169 zł

Pamięć RAM: GoodRam 8GB 1600MHz CL10 Play Blue 289 zł

Karta graficzna: Sapphire Radeon R9 270 Dual-X 2GB DDR5 256bit (945/5600) 689 zł

Zasilacz: Aerocool VP-450 450W 120mm 130 zł

 

Suma: 1736 zł

 

@ www.esc.pl

 

 

 

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tamten zestawik, jednak chyba zasilacz wciąłbym Corsaira 450/550 W bo taki miałem i byłem zadowolony z jego mocnej linii 12V.

 

Druga sprawa to nie jestem pewny czy jest sens pakować 8GB RAM, posiadam MacBooka PRO z 4 GB RAMu i przy grach pod Windowsem mam zajęte max 2.5-3 GB a RAM zawsze mogę potem rozbudować a teraz dołożyć do CPU czy GPU.

 

 

Grafikę wziąłbym Radeona HD7770, na Allegro mam za 250 zł, chciałem przyoszczędzić bo bardzo chciałem mieć i5 a nie i3 :/

 

 

No i bez monitora nie pogram ://

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, a czy jest sens walić chociażby tymczasowo HD7770 ?? Z tego co widze obsluguje wiekszosc nowszych gier i daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was kupując w morele.net grafikę od AMD dostał kod do gry z promocji AMD Never Settle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

A darmowe wyłanie bez złożenia można? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A darmowe wyłanie bez złożenia można? :D

Napisz w zamówieniu aby nie składali i wlep ten kod+dostawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem takie coś, czy coś do poprawy? właściwie budżet już przekroczyłem, więc nie chciałbym żeby wyszło drożej.

 

MSI H81M-P33 /intel H81, LGA1150/ 175zł

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda 229zł

SilentiumPC Gladius M40 Pure Black (bez zasilacza) 209zł

LG 24MP55HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI) 579zł

Intel Core i5-4590 /3.3GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/ 869zł

Gigabyte GeForce GTX 970 WindForce OC 4GB DDR5 256Bit (1253/7000) 1549zł

Crucial 8GB 1600MHz CL8 Ballistix Tactical 315zł

Corsair VS 450W 80+ 120mm 169zł

Logitech MK120 Desktop 79zł

Razem: 4173zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, piszę żeby wylać hejta.

 

Nie wiem czy to forum zapełniają sami ignoranci i "eksperci". W każdym razie złożyłem zestaw dla kogoś z rodziny za nieco ponad 2k zł. Ostatniego kompa składałem hoho temu, więc posiłkowałem się labem. Mogłem nagiąć trochę budżet i zastanawiałem się czy nie dobrać ramu do 8GB zamiast 4. Jednak przeglądnąłem forum, widzę, że eksperci pakują do zestawów za 2600+zł 4GB ramu i podobno to działa., Dodatkowo tu i tam zapewnienia "4GB styknie. To dlaczego ja miałbym do swojego chuderlaka ładować 8?  Ano po to cholera jasna, żeby zagrać w Far Cry 4 albo Dying Light. Żadna z tych gier nie działa tak jak powinna, a żale wylałem tutaj: http://forum.pclab.p...ch-na-nowym-PC/  . Skoro kupuje PC za tyle kasy, to "TAK, CHCĘ" zagrać w te tytuły. Dlatego z łaski swojej składajcie te zestawy na podstawie swojego doświadczenia a nie żeby na siłę upchnąć najlepszą grafikę i procek w wąskim budżecie.

 

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest teraz kod na darmową wysyłkę z gadżetem (był pendrive, teraz podobno jakiś adapter wifi), bez złożenia w Morele.net? Może ktoś uaktualniłby pierwszy post w tym wątku?

 

----

 

Doszedłem. Kod jest ten sam, ale zamiast pendrive trzeba dodać do koszyka ten adapter wifi: http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/

 

I dopłaca się 1 zł, choć i tak jest się na plusie, bo adapter bez promocji jest ze 2 razy droższy od pendrive.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . szykuje synkowi prezent, Komputer, który ogarnie BF4 na średnich ustawieniach (lub wyżej).

Przekroczyłem trochę już budżet, tak że nie bardzo jest co podbijać z ceną. Max 150 - 200 PLN.

 

Co o tym myślicie. Proszę o sugestie i propozycje zmian.

 

 

Lp ID Nazwa Ilość Cena Łącznie

1 432403 Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003) 229,00

2 529048 Procesor AMD FX-8320, X8, socket AM3+, 64bit, 3,5GHz, 125W, cache 16MB, BOX (FD8320FRHKBOX) 618,01

3 547795 Płyta główna MSI 970A-G43 AMD 970 Socket AM3+ - (970A-G43) 265,00

4 574386 Napęd Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA (SH-224DB/BEBE) 53,00

5 599372 System operacyjny Microsoft Windows 8.1 32/64 bit PL DVD BOX (WN7-00934) 415,00

6 602910 Dysk SSD GoodRam C100 120 GB SATA3 2,5' 500/360MB/s - (SSDPR-C100-120) 277,00

7 605201 Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0 175,00

8 612659 Karta graficzna MSI R9 270X GAMING 2GB DDR5 PCI-E 256BIT 2DVI/HDMI/DP BOX - (R9 270X GAMING 2G) 789,00

9 631565 Mysz Zalman M201R Mysz Gamingowa 1000 DPI USB 2.0 (ZM-M201R) 32,74

10 632748 Zasilacz Antec VP 500 - 500W 159,00

11 641387 Klawiatura A4 Tech X-Game G700 PS2 (A4TKLA11159) 49,00

12 652877 Pamięć GoodRam Play 2x4GB 1600MHz DDR3 CL 9 (GY1600D364L9S/8GDC) 293,36

 

Do zapłaty: 3355,11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Mam zamiar kupić coś takiego http://www.morele.net/inventory/info/P5hsVL/ coś do wymiany? czy można śmiało zamawiać. komp głównie do grania, internetu. myślę o takich grach (Evolve,BF:H,GTAv) Nie musi działać na ultra. Będę dokładał jeszcze 4gb ram ale nie teraz.

Jaki kod działa na składani zestawu za 1zł?

 

Dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam zamiar kupić komputer, poczytałem trochę forum, dowiedziałem się nieco, aczkolwiek złożyć komputera jak nie umiałem tak nie umiem. widziałem tutaj kilka ciekawych propozycji, aczkolwiek tak już mam, że muszę mieć 'pod siebie' żeby spać spokojnie.

 

mój budżet to 2200-2300zł(wliczając monitor).

 

miałem laptopa służbowego, który uciągał całkiem niezłe gry, aczkolwiek zepsuł się i zostałem z rzęchem. chodzi mi o komputer wyłącznie do gier i korzystania z internetu(gdzie korzystanie z internetu kończy się na youtube i portalach informacyjnych). potrzebuję czegoś co uciągnie grę League of Legends na najwyższych detalach, a i fpsy będą w graniach 80(wymagania sprzętowe gry: Procesor 3 Ghz 2 Ghz, RAM 1 GB 512 MB, GeForce 8800 lub lepsza). aczkolwiek poza tym chciałbym pograć w inne, bardziej wymagające gry typu BF4, a nawet GTA V(w normalnej jakości, nie na najniższych). tak jak pisałem komputer będzie służył wyłącznie do gier, także wybór karty czy procesora proszę kierować wyłącznie pod to.

 

szczerze to nie wiem czy w takim budżecie zmieszczę się żeby pograć w to co chcę, aczkolwiek prosiłbym o podanie jakiejś propozycji, która mniej więce sprostałaby tym gierkom. jeśli chodzi o monitor; nie musi to być cudo, po prostu żeby udźwignął gry.

 

widziałem też tutaj kody na darmowe złożenie i wysyłke, nie wiem czy są aktualne także prosiłbym o potwierdzenie.

 

z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę złożyć zestaw PC wyglądem przypominający Maca:

 

http://www.morele.net/inventory/info/Qg2XDy/

 

Wszystko już mam oprócz monitora - proszę o wskazówki w tym temacie. Oczywiście monitor musi być biały i dobrze by było gdyby miał też fajny design. Czy możecie coś polecić w cenie 1500-2000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję zakupić kompa, kompletnie się na tym nie znam mój budżet to 1800 zł komp jest mi potrzebny tylko do użytku domowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcę złożyć zestaw PC wyglądem przypominający Maca:

 

http://www.morele.net/inventory/info/Qg2XDy/

 

Wszystko już mam oprócz monitora - proszę o wskazówki w tym temacie. Oczywiście monitor musi być biały i dobrze by było gdyby miał też fajny design. Czy możecie coś polecić w cenie 1500-2000 zł?

jeśli nie koniecznie musi być biały to bierz monitor DELL U2414H rozdzielczość 1920x1080 lub U2415 rozdzielczość 1920x1200

dizajn pod maca jak znalazł srebrna podstawka i wąska ramka robią swoje. no i jakość na którą nie będziesz narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam , chciałbym wydać 2200-2300zł maxymalnie na waszej stronie na komputer do gier

bez monitora , ale chciałbym ze złożeniem za te 100zł chyba że jest na to kod...

 

biorąc pod uwagę że cenię sobię ciszę :)

 

bede bardzo wdzieczny za pomoc

 

 

edit:

ułożyłem coś takiego ( stary dysk mam jakiś )

Płyta główna Asus B85M-G, B85, DualDDR3-1600, SATA3, GBLAN, mATX (B85M-G) 259,00 zł

Pamięć Crucial Ballistix Tactical 8GB/1600 CL8 (BLT8G3D1608DT1TX0CEU) 275,00 zł

Zasilacz Antec VP 500 - 500W - 159,00 zł

Karta graficzna Sapphire Radeon R9 280 Dual X-Boost 3GB (384Bit) DVI, HDMI, DP (11230-00-20G) 840,87 zł

Obudowa Zalman T4 - USB 3.0 - czarna (ZM-T4) 95,00 zł

Procesor Intel CORE i3 4360 3.7GHz LGA1150 BOX BX80646I34360 - Haswell Refresh -629 zł

 

czy lepiej gorszy procek i np. lepsza obudowe? zeby sie nie grzał tylko , mam zabudowany w biurku komputer

 

jesli bym wzial

Procesor Intel Core i3-4160, LGA1150, 64bit, 3.6GHz, 54W, cache 3MB, BOX (BX80646I34160)- 488,00 zł

 

moglbym cos innego ulepszyc

 

albo

Procesor Intel Core I5 2320 3.0GHz LGA1155 BOX (BX80623I52320) 722zł

a graficzna dac slabsza?

 

albo

Procesor Intel CORE I5 2500K 3.3GHz LGA1155 BOX (BX80623I52500K) 907zł

Karta graficzna Asus GeForce GTX 660, 2GB DDR5 (192 Bit), HDMI, DP, BOX (GTX660-DC2OCPH-2GD5) 750zł

i cos pokombinowac????

 

co myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Poszukuję zestawu do 2000 ,ewentualnie mogę dołożyć 200zł z monitorem. Komputer ma służyć głównie do gry w CS:GO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest teraz kod na darmową wysyłkę z gadżetem (był pendrive, teraz podobno jakiś adapter wifi), bez złożenia w Morele.net? Może ktoś uaktualniłby pierwszy post w tym wątku?

 

----

 

Doszedłem. Kod jest ten sam, ale zamiast pendrive trzeba dodać do koszyka ten adapter wifi: http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/

 

I dopłaca się 1 zł, choć i tak jest się na plusie, bo adapter bez promocji jest ze 2 razy droższy od pendrive.

 

 

A czy ta promocja na adapter wifi jest tylko przy zamówieniach zestawu? Czy mogę tam kupić dowolny produkt i wpisać kod aby otrzymać gratis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Cały czas na tym samym kablu jedziesz? A np. wyciągnięcie i ponowne włożenie kabla nie likwiduje problemu?
    • Jak oni te pasty nakładają? Ręcznie czy maszynowo? Bo jak miałem 970 strixa, to po chyba 4-5 latach od kupna uznałem że wymienię pastę, bardziej z ciekawości jak to się robi, niż ze wzrostu temperatur, jak ściągnąłem chłodzenie, to sobie myślę WTF? Pasta tak walnięta jakby ktoś to po kilku głębszych robił, nie wiem ale połówka rdzenia była bez pasty  może to tak miało być, bo wsumie jeden jedyny raz wymieniałem pastę na gpu.
    • Nie ma czegoś takiego... ta zgoda podobno istniała już kilka razy w ciągu kilku miesięcy, a jednak... Obecnie Partia Republikańska w większości to opłacane przez Putina pionki, mniejszość to ta, która chce pomóc Ukrainie. Do tego masz karierowiczów, którzy zrobią wszystko(Johnson, który bez przyzwolenia Trumpa nie kiwnie palcem). Trump jest najważniejszym politykiem po prawej stronie w USA i to on decyduje o kształcie i kierunkach polityki Partii Republikańskiej. Właśnie z tego powodu rozdzielili te pakiety pomocowe, bo okazało się, że część demokratów nie chciała poprzeć pomocy dla Izraela(morderstwa osób cywilnych w Gazie), a tym samym dla Ukrainy i zrobił się kłopot. Teraz pomoc dla Izraela przejdzie, a pomoc dla Ukrainy zostanie uwalona, jeśli w ogóle zostanie poddana pod głosowanie. Reagan przewraca się w grobie, bo jest totalnie niezrozumiałe czym stała się prawica w USA i czyich interesów broni.
    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...