Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Loofah

[Zestawy] Polecane zestawy komputerowe (Promocja od morele.net dla pclabowiczów)

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz złożyć zamówienie powyżej 1500zł, nieważne co będziesz miał w koszyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

zwróciłem uwagę na takie coś - Komputerek ESC

 

Jest to gotowiec, ale ja jestem programistą, z najnowszych gier to gram w Diablo 3 czasami ;)

Wydajnościowo i7 z 8GB RAMu wydaje się dość dobrą opcją, ale tak jak pisałem - karta graficzna w ogóle mi niepotrzebna (zostałbym na Intel HD 4600), a no i dysk 1TB niepotrzebny bo mam zewnętrzny 2TB więc 500GB albo i mniej zupełnie mi wystarcza.

 

Chciałbym też jednak zostawić sobie furtkę by np. za 2 lata jak mi coś we łbie strzeli dorzucić tam jakąś kartę graficzną do grania w najnowsze gierki. Stąd pytania:

 

1. zostawić ten zestaw i ugadać się z ESC by mi wyrzucili kartę graficzną i zmniejszyli dysk?

2. czy raczej składalibyście coś z części i dali im zestaw do zmontowania? Jeśli tak to co byście polecali (głównie chodzi mi o zasilacz by uciągnął za jakiś czas mocną grafę i płytę/obudowę by miała dużo USB ;).

 

 

 

Pozdrawiam

Chlebik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie najtaniej można kupić zestaw komputerowy dla dziecka na prezent na pierwszą komunię??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zestaw z ssd, i3, grafika może być zintegrowana, 4GB ramu powinno wystarczyć. Komputer dla rodziców, głównie do przeglądania internetu. Byłbym wdzięczny za podesłanie gotowca do kupna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o kod na darmowe złożenie komputera z morele? Czy już nieaktualne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizban przecież na stronie PCLab masz kod na montaż za złotówke :)

roman83 lepiej napisz w dziale Zestawy post na temat kompa i koledzy złożą Ci odpowiedni zestaw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizban przecież na stronie PCLab masz kod na montaż za złotówke :)

roman83 lepiej napisz w dziale Zestawy post na temat kompa i koledzy złożą Ci odpowiedni zestaw :)

 

Hej tak oczywiście użyłem kodu ale dopiero można to zrobić w kolejnym kroku w koszyku a nie na etapie składania konfiguracji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy ten zestaw starczy na granie w gry typu bf4 project cars gta v na wysokich ? pozdrawiam

 

 

MSI B85-G43 Sc LGA1150 Intel B85, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX HASWELL (Płyty główne)

Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh (Procesory)

Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB Gigabyte GeForce GTX 970 OC, 4GB GDDR5 (256 Bit), 2xDVI, HDMI, 3xDP, BOX (GV-N970WF3OC-4GD)

Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0 (Obudowy)

Thermaltake Smart SE Modular 530W (SPS-530MPCBEU) (Zasilacze)

Kingston SSDNow V300 120 GB 7mm (odczyt/zapis; 450/450MB/s) (SV300S37A/120G) Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU) (Pamięci - PC)

Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA (SH-224DB/BEBE) (Napędy optyczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przeprowadzam mały update pc. Wylicytowałem właśnie 270x, do tego dokupię http://www.morele.net/inventory/info/HqtNPD/

 

Planowałem popodpiąć do tego zakupiony w 2008 (bądź 2009) zasilacz chiefteca gps 400aa-101a, przetestować, a w razie problemów kupić nowy. Teraz zacząłem się zastanawiać, czy w ogóle jest tu co testować, czy od razu zamawiać nowy zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej bajki, jeżeli zamówie na morele wszystkie części oprócz procesora to złożą mi ten komputer bez problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy coś takiego będzie dobre czy co polecacie budzet 2600 + 1200 zł na monitor

 

Płyta główna: Asrock H81M Intel H81 LGA1150 BOX

Procesor: Intel Core i5-4460

Karta graficzna: Sapphire ATI Radeon R9 270 Dual-X 2GB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-Express

Zainstalowana pamięć: Goodram DDR3 4GB 1600MHz Play CL9

Dysk twardy: Seagate Barracuda 1TB SATA3 (ST1000DM003)

Napęd: Asus nagrywarka DVD DRW-24F1ST czarny OEM

Zasilacz: Corsair VS Series ver.2 550W

Obudowa: Zalman ZM-T3

 

 

Karta pamięci minimum 8 GB

Tylko dodałbym kartę wifi dotego jakąś klawiaturę logitech bezprzewodową i myszkę co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Wczoraj zamówiłem poniższy zestaw:

 

http://www.morele.net/inventory/info/QTnXdV/

 

co o nim sądzicie?

 

Moim zdaniem spoko tylko te ramy aż rażą po oczach, do kompa za ponad ponad 7k mogłeś już wziąć jakieś lepsze ramy z wyższym MHZ i nie potrzebnie aż 16gb, wystarczyło 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam do zainwestowania tak ok. 6000zł na zestaw komputerowy (bez monitora nie pogram ;)) więc na komputer 5300zł i teraz podsyłam link do zestawiku :) Cos zamienić na wydajniejsze? Przypominam chcem kupic win8, office i monitor wiec jakos 5 koła na kompa ;)

zestaw: http://www.morele.net/inventory/info/1CittJ/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy promocja na składanie dalej obowiązuje?

 

 

edit: tak obowiązuje.

 

PS przepraszam za śmieć - nie potrafię usunąć posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jaki jest aktualnie kod promocyjny na dostawę z gadżetem, bo pendrive i adapter wifi już nie są aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się składać kompa u nich? Czy aby na pewno zainstalują nowe podzespoły? Czy mieliście z nimi jakieś problemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...