Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość BeerBoobs

Opinie o pożyczkobiorcach z tematu " Może ktoś pożyczyć 5zł? :E"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BeerBoobs

Pierwszy post zaktualizowany :)

----------

Hultek jeśli masz powody aby w szczególny sposób wynagrodzić pożyczkodawcę to po prostu wyślij mu laurkę albo dodatkowe 5 zeta na piwko. Nie wystawiaj proszę plusików bo to jest temat z opiniami o pożyczkobiorcach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post zaktualizowany :)

----------

Hultek jeśli masz szczególne powody aby w szczególny sposób wynagrodzić pożyczkodawcę to po prostu wyślij mu laurkę albo dodatkowe 5 zeta na piwko. Nie wystawiaj proszę plusików bo to jest temat z opiniami o pożyczkobiorcach :)

Ooo tak :P To będzie najlepsze wyjście, jesteś wdzięczny pożyczkodawcy? Wyślij więcej, niż kwota, na którą się umawialiście ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

No, ja tak zawsze robię. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXtrEmE COOL,

 

Pieniążki oddał, z opóźnieniem ale też z dodatkowych %.

 

Nie daje mu ani plusa ani minusa. Uczciwy ale kłamca.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla Ołdak. Termin upłynął 3 maja, pożyczył 150zł - do oddania 200zł. Ogłoszenie z Laba, dalsza konwersacja była na PW - mogę wrzucić screeny. Zero kontaktu od 21 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- dla Ołdak. Termin upłynął 3 maja, pożyczył 150zł - do oddania 200zł. Ogłoszenie z Laba, dalsza konwersacja była na PW - mogę wrzucić screeny. Zero kontaktu od 21 kwietnia.

 

http://forum.pclab.pl/user/235635-Ołdak/ Dlaczego pozyczacie kase ludzią z tak małą ilością postów. Mialo być 400-500 postów MINIMUM + 2 lata stażu na forum

Potem pozyczacie oskar3kom i innym takim. Temat bedzie w miare bezpieczny, o ile bedziemy się trzymali pewnych zasad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logował się 15 maja, idź na policję, tępić takich. Na 100% dzieciak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkownika Dragone . Zostałam przez niego okradziona na kwotę 880zł - wystawił na allegro umówioną aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=2345402146 przelałam pieniądze. Dzisiaj na gg napisał mi, że nie ma ani komputera, ani płyty, ani ramu i że próbował mnie okraść... dodatkowo gadka na litość w stylu urzekła mnie twoja historia. Zaproponowałam mu zwrot całej kwoty do niedzieli, ale stwierdził, że nie jest magikiem. Stawia własne warunki i chce załatwić sprawę "polubownie" - pieniądze przeleje jak uzbiera.

Oczywiście chce nadal żerować na forum i zapewniał mnie, że podał nick innego użytkownika i bym niewinnych osób w to nie mieszała... Jak się jednak okazuje w tym wątku http://forum.pclab.pl/topic/754802-Sprzedam-komputer/page__p__10070548entry10070548 sprzedaje komputer, który wystawił na aukcji z konta, z którego mnie oszukał http://archiwumallegro.pl/komputer_amd_athlon_x2_250_3gb_ramhdd_500gb_itd-2028406530.html jego nick na allegro to Seeb_2009 , dla zainteresowanych którzy robili z nim interesy, a mieliby jeszcze wątpliwości, dane tego pana to Sebastian J. z Dąbrowy Górniczej.

 

Jutro idę na policję i złożę zeznania o popełnieniu przestępstwa. Sprawę kieruję także do allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Ulala. Nie ma co czekać, idź na Policję. Takie oszustwa trzeba tępić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkownika Dragone . Zostałam przez niego okradziona na kwotę 880zł - wystawił na allegro umówioną aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=2345402146 przelałam pieniądze. Dzisiaj na gg napisał mi, że nie ma ani komputera, ani płyty, ani ramu i że próbował mnie okraść... dodatkowo gadka na litość w stylu urzekła mnie twoja historia. Zaproponowałam mu zwrot całej kwoty do niedzieli, ale stwierdził, że nie jest magikiem. Stawia własne warunki i chce załatwić sprawę "polubownie" - pieniądze przeleje jak uzbiera.

Oczywiście chce nadal żerować na forum i zapewniał mnie, że podał nick innego użytkownika i bym niewinnych osób w to nie mieszała... Jak się jednak okazuje w tym wątku http://forum.pclab.pl/topic/754802-Sprzedam-komputer/page__p__10070548entry10070548 sprzedaje komputer, który wystawił na aukcji z konta, z którego mnie oszukał http://archiwumallegro.pl/komputer_amd_athlon_x2_250_3gb_ramhdd_500gb_itd-2028406530.html jego nick na allegro to Seeb_2009 , dla zainteresowanych którzy robili z nim interesy, a mieliby jeszcze wątpliwości, dane tego pana to Sebastian J. z Dąbrowy Górniczej.

 

Jutro idę na policję i złożę zeznania o popełnieniu przestępstwa. Sprawę kieruję także do allegro.

No ładnie Dragon ? Tego bym się nie spodziewał, w końcu ma tutaj całkiem spory staż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet [[[[]]]] nie strasz...

 

Gdyby zajrzał, to przypominam, że miał mnie spłacić do 20 maja- mam obietnicę na GG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hultek

: D Typ dalej robi wałki, a ludzie dalej mu pożyczają. Masakra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to prawda, ze zbieral na proteze. Mialem mu już wysłać kaske, gdy po przejrzeniu forum, jego wersja zdarzeń się nie zgadzala i niby w tym czasie co on byl w szpitalu, siostra pisala z jego konta, w jego imieniu np w temacie "Co kupiłeś na walentynki" . No i zrezygnowałem z chęci pomocy koledze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na użytkownika Dragone . Zostałam przez niego okradziona na kwotę 880zł - wystawił na allegro umówioną aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=2345402146 przelałam pieniądze. Dzisiaj na gg napisał mi, że nie ma ani komputera, ani płyty, ani ramu i że próbował mnie okraść... dodatkowo gadka na litość w stylu urzekła mnie twoja historia. Zaproponowałam mu zwrot całej kwoty do niedzieli, ale stwierdził, że nie jest magikiem. Stawia własne warunki i chce załatwić sprawę "polubownie" - pieniądze przeleje jak uzbiera.

Oczywiście chce nadal żerować na forum i zapewniał mnie, że podał nick innego użytkownika i bym niewinnych osób w to nie mieszała... Jak się jednak okazuje w tym wątku http://forum.pclab.pl/topic/754802-Sprzedam-komputer/page__p__10070548entry10070548 sprzedaje komputer, który wystawił na aukcji z konta, z którego mnie oszukał http://archiwumallegro.pl/komputer_amd_athlon_x2_250_3gb_ramhdd_500gb_itd-2028406530.html jego nick na allegro to Seeb_2009 , dla zainteresowanych którzy robili z nim interesy, a mieliby jeszcze wątpliwości, dane tego pana to Sebastian J. z Dąbrowy Górniczej.

 

Jutro idę na policję i złożę zeznania o popełnieniu przestępstwa. Sprawę kieruję także do allegro.

Pieniążki zostały oddane pani i bardzo serdecznie przepraszam, chodź pani pośpieszyła się z nazwaniem mnie "złodziejem" itd..

 

Nawet [[[[]]]] nie strasz...

 

Gdyby zajrzał, to przypominam, że miał mnie spłacić do 20 maja- mam obietnicę na GG

Szczegóły PW

 

: D Typ dalej robi wałki, a ludzie dalej mu pożyczają. Masakra!

Nie robie wałków :]

 

Ciekawe czy to prawda, ze zbieral na proteze. Mialem mu już wysłać kaske, gdy po przejrzeniu forum, jego wersja zdarzeń się nie zgadzala i niby w tym czasie co on byl w szpitalu, siostra pisala z jego konta, w jego imieniu np w temacie "Co kupiłeś na walentynki" . No i zrezygnowałem z chęci pomocy koledze.

Mam ci zrobić zdjęcie? bo chyba nie wierzysz zbytnio :]

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak wreszcie z Tobą Dragone jest ?

Michał G czy Sebastian J. ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Pieniążki zostały oddane pani i bardzo serdecznie przepraszam, chodź pani pośpieszyła się z nazwaniem mnie "złodziejem" itd..

Pospieszyła?

 

Ano tak zapomniałem. Ty nie masz żadnego poszanowania dla umów i terminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak, Dragone to Ty... a tak się zarzekałeś...

Pieniądze się jednak znalazły i trafiły na moje konto - całość 880zł.

Nie zmienia to faktu, że

1) Tydzień temu ten osobnik zgłosił się do mnie i z premedytacją sprzedał podzespoły, których nie ma i nigdy nie miał.

2) Twierdził, że jest poza krajem i wyśle je po 7 dniach

3) Wczoraj przyznał się, że chciał mnie okraść

4) Nie wywiązał się z umowy kupna/sprzedaży

5) Powiedział, że mogę sobie iść z tym na policję skoro nie chcę załatwić sprawy polubownie (czyt.odda jak uzbiera)

6) Dzisiaj miałam już komplet dokumentów, z którymi planowałam iść na policję

7) Jednak poprosił o wstrzymanie się z tą decyzją i przelał zawłaszczoną kwotę

 

Ode mnie tyle w tym temacie, życzę udanych finalizacji transakcji... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie Dragone, dziwne zbiegi okoliczności się Ciebie trzymają.

A Maybachowi oddałeś ?

 

@ankazap, dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępny - dla AX3L miał oddać 100zł + procent do końca kwietnia. Upomniałem się dopiero po tygodniu czasu co się dzieje z moimi pieniędzmi. Odpisał że sprawy rodzinne itp. Dałem mu więc dodatkowe 2 tygodnie czasu na zdobycie gotówki. Nie oszukujmy się stówka to nie jest dużo, takie pieniądze łatwo jest zdobyć zwłaszcza w takim długim okresie czasu. Pieniędzy jak niema tak nie było. Jedyny plus tej sytuacji jest taki że odpisuje mi na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla "Siekierka"

+ dla "Regis2000"

- dla "xDave7" dodzwoniłem się - czekam do piątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...