Skocz do zawartości
misieq

Piłkarska blabla

Rekomendowane odpowiedzi

Messi Lingard strzelił już gola w tym roku, niebywałe, prze kot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bundesliga znowu gra , ciekawe kiedy reszta lig :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bundesliga znowu gra , ciekawe kiedy reszta lig :hmm:

Wyspy Owcze też już grają,Białoruś to wiadomo :E

A nasza podwórkowa Ekstraklasa pod koniec maja wznowią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli wraca pilka . niemcy , hiszpania a zaraz anglia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Francja tymczasem w piłce znowu pokazała klasę, proponuje im przyznać nagrodę specjalną :E 

bo to zasługuje na jakąś nagrodę.... najpierw pochopnie zakończyli ligę, a teraz France Football stwierdził że nie będzie w tym roku złotej piłki bo wirus :rotfl:

Typowe

 

Jeszcze większa będzie beka i wstyd jak wszystkie ligi co wróciły dograją do końca, łącznie z LM, złoty but będzie przyznany, ale nie Złota Piłka bo coś by się nie zgadzało gdyby kolejny rok nie wygrało ktoś z duetu Ronaldo/Messi.

Mam wrażenie że gdyby taki Lewandowski urodził się w Hiszpanii lub Anglii już dawno by miał i złotą piłkę i buta... a tak przez to że Polak i do tego w jakiejś bundeslidze to się "nie opłaca" nagradzać.

Edytowane przez frog67
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mati Borek w TVP Sport od sierpnia. Heheszkowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarri poleciał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nikt juz nie pisze w tym dziale ? :( liga mistrzow leci a tu nic ....

 

farsa ssie :sex: 

Edytowane przez hwdp43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farsa rozjechana przez Bawaski walec,nawet mi ich trochę szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie,ale Brzęczka zwolnili z naszej reprezentacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następcą jest Portugalczyk Paulo Sousa. To w miarę dobry wybór, czy raczej nie (w rozsądnych pieniądzach)? Ja się nie orientuje w tym świecie piłkarskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszej podwórkowej Ekstraklasie wyjaśniła się kwestia mistrzostwa.Tytuł znów przypadł Legii Warszawa.

Tylko dla mnie szok jest taki,że klubik z Częstochowy którego pieszczotliwie nazywam "x-kom team" :E ma min.3 miejsce w lidze i będzie reprezentować Polskę w europucharach.Mało tego,może w niedzielę sięgnąć po Puchar Polski.Kurła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiejsze losowanie I rundy eliminacji LM.Wiele wskazuje na to,że kompromitacja Legii Warszawa będzie już w I rundzie :E - trafili na ubiegłorocznego sensacyjnego mistrza Norwegii FK Bodo/Glimt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dla wielu może być szokujące,szczególnie dla tych co na co dzień nie spoglądają na naszą zarąbistą Ekstraklasę. Legia Warszawa w dosyć tradycyjnym stylu przegrała dziś kolejny mecz i tym samym w tabeli zaliczyła dno ? No kto się tego spodziewał przed startem sezonu...

f5f611a743d3bb17.jpg

A ci,którzy nie są sympatykami stołecznego klubu mają tygodnie zadowolenia :E

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulo Sousa rozwiązał kontrakt z naszą reprezentacją piłkarską.  Dostał ofertę z jakiegoś bogatego klubu brazylijskiego.  Trochę niepoważne zachowanie. Nie chce pisać ostrzej.

Sousa chce za porozumieniem stron. PZPN zgodzi się tylko po otrzymaniu odszkodowania od Sousy (kwota 300 tys EURO, ale tez widziałem sumę 2 mln).

Nieoficjalnie: ponoć na następce bardzo poważnie rozważany jest powrót Nawałki, ale na giełdzie krąży jeszcze kilka nazwisk (Papszun, Michniewicz, Piotr Nowak).

Uważam, ze w naszej sytuacji (baraze w marcu) Nawałka to optymalny wybór. Wole tak, niż ryzykowny eksperyment z kimś całkiem nowym i wrzucanie go do głębokiej wody.

Podobno w przeszłości już wysyłał sygnały, ze byłby zainteresowany powrotem.

Źródło

W ogóle uważam, ze on i Beenhakker to chyba najlepsi trenerzy piłkarskiej reprezentacji Polski jakich mieliśmy po 89r. Ten drugi miał do dyspozycji jednak gorszy materiał piłkarski, ale i tak dostał się z nim na ME.

 

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie Sousa sie dostał na ME. Nic nie wygrał, przewalił ME, przewalił rozstawienie w barażach. Coś próbował wprowadzić do naszej skostniałej gry z kontry i obrony Częstochowy ale nic z tego nie wyszło. Twarde liczby są dla niego bezlitosne i jeszcze taka akcja. Dla mnie najgorszy wybór nawet mając za konkurencje Brzęczka czy Fornalika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo było,że kiedyś Sousa coś odwali i teraz wyszło,że to tak naprawdę konfident.

W aktualnej sytuacji niech PZPN weźmie kogokolwiek z grupy: Nawałka,Brzęczek,Michniewicz,Probierz etc. Natomiast wara od Papszuna,niech dalej będzie w x-komowym Rakowie Częstochowa robić wyniki - choć prezes Legii Warszawa ze swoją porąbaną wizją chciał Papszuna u siebie (jak nie w zimie,to po sezonie,gdyż Papszunowi kończy się kontrakt z Rakowem),bo... Legia stoczyła na dno Ekstraklasy :E

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawy mogą przybrać nieoczekiwany obrót.

"Nagły zwrot ws. Paulo Sousy! Jak informuje portugalska telewizja SIC, Benfica ma lada moment zwolnić Jorge Jesusa, który miał być pierwszym wyborem Flamengo, do którego chciał dołączyć selekcjoner reprezentacji Polski."

Jeśli Flamengo zdecyduje się na Jesusa, to Sousa zostanie z niczym. Do naszej szatni już go  nikt nie wpuści po tym co zrobił.

Źródło

Dla mnie jego trenerka u nas miała tylko dwa pozytywy.

1. Momentami  fajna gra naszej repry. Szkoda, że tylko momentami.

2.  Pojawiło się kilku nowych piłkarzy, którzy nawet fajnie się zaprezentowali. Dla mnie kimś takim jest np Świderski. Mam nadzieje, że znajdzie się w kadrze u nowego trenera.  

Buksa pokazał się z fajnej strony itd....

Jak chodzi o nowego trenera -mój typ to Nawałka. Jest jeden problem z nim.  Postawił warunek, że gdyby miał objąć kadrę to tylko na baraże.  Po nich musielibyśmy szukać nowego. Osobiście wolałbym powołać kogoś teraz na nieco dłużej.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krążą słuchy,że jednak Michniewicz zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Jutro będzie już wiadomo.

Edit.

A wszyscy spodziewali się powrotu Nawałki :E

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...