Skocz do zawartości
misieq

Piłkarska blabla

Rekomendowane odpowiedzi

nic sie nie stalo !@!!!! polacy nic sie nie stalo !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, tylko 2:0 wygraliśmy. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś mecz był? :E fajno że raz na rok wygrali.

Edytowane przez larry.bigl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był mecz,finał baraży do tegorocznych Mistrzostw Świata w Katarze i awansowaliśmy. Finał baraży mieli tylko dlatego,że Rosja została wykluczona z baraży przez "prywatną" wojnę Putina,więc kilka dni temu nawet nie musieli wybiec na murawę w Moskwie :E  Też oglądałem,nie był to porywający mecz,ale zwycięstwo nad jednak niewygodnym rywalem,jakim była Szwecja (na Euro 2020 z nimi przegraliśmy) smakuje :D

Ale się zacznie kolejny raz zachwalanie Czesia oraz stawianie jego na piedestale :E jak to było wcześniej,gdy prowadził młodzieżówkę u-21 czy Legię Warszawa,gdzie wielokrotnie pokazywał swój mocny kunszt taktyczny i rozpracowanie pod względem taktyki rywali mocniejszych od siebie. Ze słabymi Czesiu nie lubi grać,wiadomo już doskonale. Kto mniej więcej śledził eliminacje i potem ME U-21 w 2019 roku czy Legię w europucharach w aktualnym sezonie (w gronie pokonanych - Slavia Praga,Spartak Moskwa,Leicester City w LE),ten wie,że Czesio potrafi ustawić drużyny tak,że z mocniejszymi rywalami walczą jak równy z równymi i niekiedy ich ograć. Czesiek to dobry trener ogólnie,ale tylko na polskie warunki i to jako typowy zadaniowiec. Zobaczcie jakie kluby prowadził. Oprócz pracy z kadrą młodzieżową czy teraz z kadrą seniorów tylko kluby z Ekstraklasy,która nie jest mocną ligą europejską i szczerze oprócz Lecha Poznań w latach 2003-2006 i reprezentacji Polski U-21 nie wytrzymywał dłużej niż rok choćby w takim Zagłębiu Lubin,Jagiellonii czy Termalice :E Legię też zbyt długo nie prowadził - 13 miesięcy,gdzie w na początku było fajnie,mistrzostwo Polski etc.,potem jak już pisałem wyżej - w europucharach radzili sobie jak radzili,ale było coś za coś - odpuścili całkowicie ligę,też pewnie podejście piłkarzy zawiniło do tego stopnia,że Legia znajdowała się tuż nad strefą spadkową i widmo spadku było przez pewien czas,ale to już nastąpiło gdy Czesia w Legii nie było,ale tak to jest,gdy na pierwszym miejscu prezesi wywalają trenera. Potem to w ogóle szambo wybiło - grupy blankietowe etc. Opowieść na kiedy indziej.



Obstawiam,że na Mistrzostwach Świata będą szybkie 3 mecze i do domu :E Potem poleci głowa Cześka.

Edytowane przez Spl97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie no mecz był zarąbisty, szczególnie w 2 połowie jak padły bramki. Aż z ciekawości obejrzałem sobie jeszcze raz po latach ten poprzedni mecz wygrany ze Szwedami w 1991. Też było 2-0 i bramki padły w 2 połowie. Wejście smoka mieli dwaj debiutanci wtedy W. Kowalczyk i M. Trzeciak, ładne bramki walnęli https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze/polska-szwecja-20-21081991.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co powiecie na te cuda Realu w tym sezonie ligi mistrzów ?? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cuda ? Przyfarcilo im sie wczoraj :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fart nie z tej ziemi, zaczęło się od strzału Grealish'a który został zatrzymany przez obrońcę w ostatniej chwili a potem to już wiadomo co się stało.

Gdyby było 0-2 to Real już by nie kwiknął. Z Chelsea też mieli farta moim zdaniem, niczego wielkiego nie grali. 

Najwięksi farciarze obecnej edycji LM jeśli weźmiemy pod uwagę fazę pucharową jak dla mnie.

Liczę, że Liverpool ich klepnie bo może tak się stać, że po tej bolesnej porażce w półfinale City się potknie w lidze i to The Reds zdobędą mistrza.

Byłby to zresztą prawdziwy i godny finał LM - mistrz Anglii i Hiszpanii naprzeciwko siebie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle radości co daje real w tej edycji to chyba nikt do tej pory nie dostarczył ?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lamparcicho napisał:

Fart nie z tej ziemi,

Szczęściu trzeba pomóc :) Czegoś takiego liga mistrzów ( jak i żadne inne puchary) chyba nie pamiętają ;)  ciekawe czy w finale też takie cuda będą ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle milionów [MC] biegało po boisku i dali się ograć w 90 minucie, nie jestem fanem RM ale Rodrygo to jest gość. Jak Liverpool zagra na 100% od pierwszych minut w finale to powinien wygrać z RM. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z perspektywy kibica RM już po meczu z  PSG  byłem pewien, że podobne cuda szybko nie nastąpią, a tu takie jaja 3 dwumecze z rzędu. Człowiek myślał, że te nadprzyrodzone moce odeszły wraz z Ramosem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Klakier1984 napisał:

I co powiecie na te cuda Realu w tym sezonie ligi mistrzów ?? ?

Cuda do takiego stopnia,że Benzema w tym roku wygra Złotą Piłkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Wisła Kraków skisła :E (czyt. spadła z Ekstraklasy). O ile źródła nie kłamią,dla tego klubu poprzedni spadek z najwyższej klasy rozgrywkowej był... w 1994 roku,a w Ekstraklasie (dawnej I lidze) występowała nieprzerwanie od 1996 roku.

Niesamowite,że tak zasłużony dla polskiej piłki klub zalicza dno. W sumie na to od kilku lat się zanosiło i musiał taki dzień nadejść :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu real przyfarcil :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni byli dobić liver ale nie wpadało ja zazwyczaj ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, hwdp43 napisał:

ukraina przegrala :(

Hiszpański drukarz okradł ją z karnego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie baty 6-1 ja pitole :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zniszczyli nas totalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, scratix napisał:

Będzie wesoło na tych MŚ :lol2:

Będą szybkie 3 mecze i do domu. A kibice dalej zaśpiewają "Polacy nic się nie stało..." :E

Teraz jeszcze dochodzą informacje,że Siwy Bajerant,który zostawił reprezentację Polski jest na wylocie z Flamengo :E Kwestia kilku dni. Jak to miało tak wyglądać,to nie wiem czemu tak postąpił, zostawić poprzedniego pracodawcę żeby wylecieć pół roku później z następnego miejsca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mistrzostwach świata wygramy jedynie z Arabią Saudyjską, a przegramy z Meksykiem, Argentyna nas zmiażdży :szczerbaty: i koniec końców nie wyjdziemy z grupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...