Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

vaprox

Pomoc w zakupie na ebay i zapłacie PayPal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam mały kłopot. Chciałem kupić coś na eBayu kuzynowi który mieszka ode mnie z 300 km i chciałem żeby przesyłka była wysłana bezpośrednio do niego,żeby nie płacić 2x za wysyłkę. Ale w aukcji pisze coś takiego cytuję: " We only ship the item to the address listed in your paypal payment. Please make sure your shipping address is correct" Jak mam to rozumieć ? Że przedmiot zostanie wysłany na adres z PayPal ? Czy jak ktoś dostaje ode mnie kasę z PayPal to widać mój adres ? Jak to działa ? Może mi ktoś wytłumaczyć, bo ja za bardzo się na tym nie znam i tylko raz na ebayu kupowałem (ebay amerykański)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto PayPal na dane osoby do której ma dojść paczka i po problemie. Ew. zawsze możesz napisać do gościa czy zgodzi się na inny adres wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak ktoś dostaje ode mnie kasę z PayPal to widać mój adres ?

 

tak

 

Ew. zawsze możesz napisać do gościa czy zgodzi się na inny adres wysyłki.

 

niektórzy się nie zgadzają z prostej przyczyny - wyjdzie jakiś szwindel (kradzież konta) to oni zostają z ręką w nocniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż konto PayPal na dane osoby do której ma dojść paczka i po problemie.

 

Zabawa w karty kredytowe nie jest warta świeczki. Tym bardziej jak trzeba powiązać to z Ebayem tylko dla jednej transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy się nie zgadzają z prostej przyczyny - wyjdzie jakiś szwindel (kradzież konta) to oni zostają z ręką w nocniku

 

Dobrze ale po mimo informacji, że wysyła tylko na adres z PP warto zapytać.

 

 

 

 

Zabawa w karty kredytowe nie jest warta świeczki. Tym bardziej jak trzeba powiązać to z Ebayem tylko dla jednej transakcji.

Założenie konta na PP trwa chwilę, to samo powiązanie karty i przelanie pieniędzy na konto PayPal. Następnie wbija na swoje konto eBay, w zakładce Account usuwa aktualne konto PP i przypisuje nowe. Chwila roboty.

 

 

Jeśli nie to pozostaje znaleźć inną aukcję, gdzie sprzedający wyrazi chęć wysyłki pod inny adres lub niech kuzyn autora sam założy konto w eBay i PP i dokona zakupu.

Ahh i zapomniał bym - dane na PayPal również można zmienić, też chwila roboty.

 

 

Innych opcji nie widzę, temat wyczerpany - zamykam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...