Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamasz

Agnieszka Szulim pali marihuanę ?

Rekomendowane odpowiedzi

To ona pali? ........... Zresztą widać.

Może będzie w rozmowach w toku. Co o tym sądzicie?

Szulim w TVN ? Nie wydaje mi się. Podobno długotrwałe palenie maryśki powoduje niepłodność. To by tłumaczyło niechęć do macierzyństwa pani Agnieszki. Wszak stare panny (latka leca) nie przędą za dobrze w polskim szoł bizie (z wyjątkiem Marii Czubaszek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ćpię.

 

Czemu wszyscy jak się mnie czepiają to piszą o mojej pracy? Zazdrość?

 

Człowieku przecież Ty chwili wolnej od tego forum nie masz. W pracy na forum po pracy na forum... A przed pracą... chyba też forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Człowieku przecież Ty chwili wolnej od tego forum nie masz. W pracy na forum po pracy na forum... A przed pracą... chyba też forum.

Chciałbym wiedzieć co Tobie do tego jak ja spędzam mój wolny i mniej wolny czas? Masz z tym jakiś problem? Szukasz powodu, aby mi 'dowalić'? Powodzenia, bo możesz nie znaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem mirror gdyby usunęli na wszelki wypadek:

 

https://vimeo.com/42972554

 

możecie dać linka do pierwszego posta.

 

ps. czemu temat w śmietniku?

 

Grzesiu Ty żyjesz :o myślałem, że perma masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu Ty żyjesz :o myślałem, że perma masz.

 

przecież miałem kilka miesięcy temu tylko kilka % ostrzeżeń, nigdy perma nie miałem. mylisz mnie z kimś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież miałem kilka miesięcy temu tylko kilka % ostrzeżeń, nigdy perma nie miałem. mylisz mnie z kimś :D

 

Hahaha

 

 

EDIT: edytowałeś chamjie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha

 

 

EDIT: edytowałeś chamjie

 

Przepraszam, na początku zdawało mi się, że nie miałem żadnych ostrzeżeń, a jednak miałem dwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przecież Ty chwili wolnej od tego forum nie masz. W pracy na forum po pracy na forum... A przed pracą... chyba też forum.

Przed pracą E-sim wiem bo robię to samo :E

 

Alkohol jest bardzo toksyczny, uzależnia fizycznie, ale ogłupia na krótki okres czasu, bo na okres nawalenia się, a ktoś kto pali mj to po dłuższym czasie zyskuje coś co ja nazywam syndromem jamajczyka. W praktyce ogłupienie jest dużo mocniejsze jak przy alkoholu. Mam kilku świrów w akademiku co palą to dość często. Niektórzy codziennie w hurtowych ilościach. Skąd oni na to kasę biorą, nie wiem.

Wartościowy post tylko powedziałbym inaczej alkohol jakbyś mógł spożywać z taką częstotliwością jak marihuanę to zrobi ci z dekla kisiel na stałe, po trawie syndrom przygłupa ustępuje no chyba ze byleś przygłupem zanim zacząłeś palić to nie a kasa się zawsze znajdzie w myśl polskiego motta nowego wieku " taniej kupić, drożej sprzedać a gandzi się też napalę"

 

Co do postów Coliego bo nie chce mi cytować, 3 lata temu miała twarz, teraz wygląda jak królowa lodu/botoksu teraz wyobraź sobie jej mimikę twarzy jak jest zbakana i próbuje się zaśmiać :E:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, na początku zdawało mi się, że nie miałem żadnych ostrzeżeń, a jednak miałem dwa :P

 

Nie wciskaj mnie kitu, że mnie nie znasz kto walił pod moje wstawki w temacie o fotce :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciskaj mnie kitu, że mnie nie znasz kto walił pod moje wstawki w temacie o fotce :E

 

 

O_o

 

Panie, o co sie rozchodzi? Bo ostatnio się udzielałem na labie daaawno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Wartościowy post tylko powedziałbym inaczej alkohol jakbyś mógł spożywać z taką częstotliwością jak marihuanę to zrobi ci z dekla kisiel na stałe, po trawie syndrom przygłupa ustępuje

Eeee, mam wrażenie, że jest na odwrót. Właściwie to nawet nie na odwrót, a jedno i drugie od nadmiaru ma takie same skutki, ale i tak mam wrażenie, że nawet po wielu latach łatwiej poznać kto palił hurtowo, aniżeli pił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon postaw piwo, Ty tak dobrze zarabiasz 8:E

Nie wiem czemu, ale podejrzewam (to tylko podejrzenia, może głupie, ale jednak), że w życiu prywatnym postawienie przez Gordona komukolwiek choćby piwa graniczy z cudem :P

 

Człowieku przecież Ty chwili wolnej od tego forum nie masz. W pracy na forum po pracy na forum... A przed pracą... chyba też forum.

Akurat ja też w pracy forum i po pracy forum :P Uzależnienie, mimo, że niektórych bym pozabijał wręcz chyba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Wręcz? Dobrze, że nie pistoletem :murzyn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest Agnieszka Szulim?

 

A może raczej kim jest Abigail Schulimh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

DVD ssie! Prawdziwy pirat nagrywa wszystko na CD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz? Dobrze, że nie pistoletem :murzyn:

Packą na pająki

Hydro użyje pirackich dvd-ków będzie jak Nyndzia.

Z tesco za 6.66

DVD ssie! Prawdziwy pirat nagrywa wszystko na CD!

Na dyskietki 5.25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Nie wiem czemu, ale podejrzewam (to tylko podejrzenia, może głupie, ale jednak), że w życiu prywatnym postawienie przez Gordona komukolwiek choćby piwa graniczy z cudem :P

Jednak głupie. Zazwyczaj to ja jestem dostawcą browarów na boisko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak głupie. Zazwyczaj to ja jestem dostawcą browarów na boisko ;)

Myślałem, że jesteś prawnikiem a nie dostawcą browarów i pizzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Myślałem, że jesteś prawnikiem a nie dostawcą browarów i pizzy.

W niektóre weekendy zamieniam się dostawcę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, mam wrażenie, że jest na odwrót. Właściwie to nawet nie na odwrót, a jedno i drugie od nadmiaru ma takie same skutki, ale i tak mam wrażenie, że nawet po wielu latach łatwiej poznać kto palił hurtowo, aniżeli pił.

Staram się nie stawać po żadnej ze stron, ale twarz długoletniego alkoholika też nie pozostawia wielkiego pola domysłom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektóre weekendy zamieniam się dostawcę :)

Wiesz, że prowadzenie pojazdów będąc w roli dostawcy w dni wolne od pracy jest bardzo niewskazane ? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Wiesz, że prowadzenie pojazdów będąc w roli dostawcy w dni wolne od pracy jest bardzo niewskazane ? :>

Musisz mi to wyjaśnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...