Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamasz

Zgoda na rytualny ubój zwierząt !

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy Gordon na serio ma takie poglądy czy zawsze troluje :E

 

 

A co do tematu

 

Izrael nie jest cywilizowanym pańśtwem.

Ale nie ma się czemu dziwić polska w 1000r (też 50 lat po powstaniu) takim była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Izrael nie jest cywilizowanym pańśtwem.

Ale nie ma się czemu dziwić polska w 1000r (też 50 lat po powstaniu) takim była.

Co jest wyznacznikiem tego czy dane państwo, albo naród są cywilizowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo ich polityka wobec sąsiadów a ta jest iscie neandertalska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Przykładowo ich polityka wobec sąsiadów a ta jest iscie neandertalska.

USA jest cywilizowanym krajem? A Polska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USA jest cywilizowanym krajem? A Polska?

Nie ogrodzilismy litwy murem ani nie obsypujemy lwowa rakietami i nie przesiedlamy ich mieszkańców na jakies odludzia więc chyba jednak jesteśmy.

 

A no i nie grozmy bombardowaniem wszystkim sąsiadom którzy są nam nie na ręke :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Nie ogrodzilismy litwy murem ani nie obsypujemy lwowa rakietami i nie przesiedlamy ich mieszkańców na jakies odludzia więc chyba jednak jesteśmy.

 

A no i nie grozmy bombardowaniem wszystkim sąsiadom którzy są nam nie na ręke :E

Czyli Polska pomimo dopuszczania do rytualnego uboju zwierząt jest cywilizowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jednak jest porównując ją do bongolandii typu Izrael czy inne Burkina Faso :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Polska pomimo dopuszczania do rytualnego uboju zwierząt jest cywilizowana?

 

A Stany niekoniecznie, bo przecież stawiają mur na granicy z Meksykiem. Ciekawa teoria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Niestety jednak jest porównując ją do bongolandii typu Izrael czy inne Burkina Faso :E

Dziękuję za uwagę.

 

A niech to. Muszę zgodzić się z Gordonem....

Nie przejmuj się. I tak w tym roku jest koniec świata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogrodzilismy litwy murem ani nie obsypujemy lwowa rakietami i nie przesiedlamy ich mieszkańców na jakies odludzia więc chyba jednak jesteśmy.

 

A no i nie grozmy bombardowaniem wszystkim sąsiadom którzy są nam nie na ręke :E

 

Jakby się nie odgradzali murem i nie walili rakietami to Muzułmaninie by ich już dawno w pień wyrżnęli :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby się nie odgradzali murem i nie walili rakietami to Muzułmaninie by ich już dawno w pień wyrżnęli :>

 

Dziwne macie pojęcie cywilizowanego kraju. Spekulując inwazje obcej cywilizacji z zamiarem anihilacji ziemian, byłaby ona niecywilizowana? Mimo wysokiej technologi, jedynym czynnikiem dla was jest zachowanie wobec innych. Przypominam, że człowiek jest istotą ekspansywną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagę.

 

Hola hola a gdzie napisałem ze Polska nie jest?

 

 

Nie była w 1000r to max co tu znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja ministra rolnictwa

 

Czy nie cofamy się w rozwoju cywilizacyjnym ? Czy jako państwo europejskie powinniśmy tolerować takie rytuały ?

Kolejny religijny świr dostał się do władzy i podporządkowuje sobie prawo. Wystarczy że konsumujemy te zwierzęta i traktujemy je zdecydowanie źle przed ubojem, napychamy je antybiotykami, hormonami wzrostu itp. (szkodząc jednak przede wszystkim sobie). Poco więc jeszcze sam proces uboju przeprowadzać w tak archaiczny sposób?

 

Przydały by się już wybory, bo chętnie wyraziłbym sprzeciw temu co się ostatnio dzieje w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hola hola a gdzie napisałem ze Polska nie jest?

 

Twoje poglądy może ujdą w piłce nożnej, ale w tym dziale to możesz być szybko zmieszany z Tengenem. :E

 

Dziwne macie pojęcie cywilizowanego kraju. Spekulując inwazje obcej cywilizacji z zamiarem anihilacji ziemian, byłaby ona niecywilizowana? Mimo wysokiej technologi, jedynym czynnikiem dla was jest zachowanie wobec innych. Przypominam, że człowiek jest istotą ekspansywną.

 

Chodzi o rytualny ubój czegokolwiek żywego. To jest relikt przeszłości, gdzie ludzie składali ofiary, aby bogowie się nie złościli. To uchodzi za niecywilizowane, bo jak dzieci wiedzą - Bóg jest jeden, i nie chce ofiar a kiedyś była głupota, politeizm, cholera wie co jeszcze i tylko kapłani korzystali na niewiedzy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje poglądy może ujdą w piłce nożnej, ale w tym dziale to możesz być szybko zmieszany z Tengenem.

 

Spróbuje jednak szczęscia ;) A i dzięki za poradę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie modla. Robia tzw. pielgrzymki.

Ida drogami, utrudniaja ruch i sie modla i spiewaja piesni swojej sekty.

Poki co tak robia u nas katolicy czy chrzescijanie.

http://www.youtube.com/watch?v=Do0jCdAliS0

Pokaż mi chrześcijanina/katolika/żyda/itd. który tak robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzekł ten, który wyjeżdża z kraju za kasą :thumbup:

 

Tak ja. Ktoś kto niehumanitarny ubój z powodu chciwości porównuje z chęcią wyjazdu za dobrym bytem nie może być oszałamiająco bystry, czyli inteligentny. I nie jest :E Kiedyś bardziej się pilnowałeś i ważyłeś ta swoje opinie. Teraz zrobiłeś się bezmyślny. Widać, że praca Ci szkodzi, albo coś bierzesz. Ja widzę to tak: praca stresująca a odstresować się trzeba. Ratuj się chłopino zanim będzie za późno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem chrześcijanina nie katola i fanatyka. zresztą to jeden raz, tam jest to rytuał w którym musisz uczestniczyć i odbywa się on co jakiś czas. TO jest tylko incydent a w porównaniu z WW to pikuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok o katolach juz jest, teraz czekamy na Smolensk w temacie o przetworstwie miesa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Tak ja. Ktoś kto niehumanitarny ubój z powodu chciwości porównuje z chęcią wyjazdu za dobrym bytem nie może być oszałamiająco bystry, czyli inteligentny. I nie jest :E Kiedyś bardziej się pilnowałeś i ważyłeś ta swoje opinie. Teraz zrobiłeś się bezmyślny. Widać, że praca Ci szkodzi, albo coś bierzesz. Ja widzę to tak: praca stresująca a odstresować się trzeba. Ratuj się chłopino zanim będzie za późno.

Rzeźnie, które tego dokonują też powiedzą, że robią to w celu dobrego bytu swoich pracowników. Ale nie chce mi się tego ciągnąć z Tobą. Lecisz do ignorowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ogrodzilismy litwy murem ani nie obsypujemy lwowa rakietami i nie przesiedlamy ich mieszkańców na jakies odludzia więc chyba jednak jesteśmy.

 

A no i nie grozmy bombardowaniem wszystkim sąsiadom którzy są nam nie na ręke :E

Ale żaden sąsiad nie bombarduje nas co jakichś czas. No i postaw się na miejscu mieszkańców Izraela - po postawieniu muru liczba ataków z kilku tygodniowo spadła do kilku rocznie. Nie żeby podobała mi się polityka Izraela, ale w sprawie muru ich rozumiem.

Kolejny religijny świr dostał się do władzy i podporządkowuje sobie prawo. Wystarczy że konsumujemy te zwierzęta i traktujemy je zdecydowanie źle przed ubojem, napychamy je antybiotykami, hormonami wzrostu itp. (szkodząc jednak przede wszystkim sobie). Poco więc jeszcze sam proces uboju przeprowadzać w tak archaiczny sposób?

Ja pier..... Po raz kolejny - żarcie nie jest faszerowane hormonami i antybiotykami. Ile razy można jedną i tą samą bzdurę powtarzać?

 

 

Co do rytuału - dla mnie jest to chore - jeść wg zasad spisanych x lat temu... W ogóle chore jest w religiach nakazywanie bądź zakazywanie spożywania jakichkolwiek pokarmów. Potem się to kończy wyobrażanymi muzułmanami, bo im ktoś wieprzowinę do jedzenia podał, chrześcijanami, bo ktoś im dał kawałeczek mięsa w piątek etc etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Stany niekoniecznie, bo przecież stawiają mur na granicy z Meksykiem. Ciekawa teoria ;)

 

Stany zabijają i torturują ludzi w majestacie prawa, aresztują i przetrzymują niewinnych ludzi bez sądu, ich polityka wobec własnych obywateli często przypomina totalitaryzm, a polityka zewnętrzna to niekończąca się lista konfliktów i setki tysiący ludzi wymordowanych przez popieranych przeez nich krwawych dyktatorów. Pomysł zaliczenia tego kraju do grona "cywilizowanych" to mam nadzieję jakiś kretyński żart był?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...