Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Husky

Nowy wygląd serwisu tvn24, Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Wchodzę dzisiaj rano, nieco zaspany, nachlastało mi jakiś wielkich obrazków, myślałem, że pomyliłem adresy ale nie, serwis zmienił wygląd, wszystko jest wielkie itd. jak na razie dostrzegłem jeden wielki minus, czego na głównej stronie nie ma kursów walut?( albo wszystko jest tak duże, że ich nie widać) Jak ktoś znajdzie kursy na głównej proszę o pomoc, idąc dalej o ile dla młodych ludzi przyzwyczajenie się do nowego serwisu to kwestia tygodnia/dwóch, tak dla ich rodziców, którzy ew. korzystali z tvn24 i się przyzwyczaili to może być nauka internetu od nowa także trochę fail.

 

Są na świecie rzeczy, które nie zmieniają praktycznie wyglądu i wydaje mi się, że ten serwis powinien do nich należeć, poprzedni wygląd był jak dla mnie idealny, i bardzo przejrzysty a to cecha, która w dzisiejszych czasach zanika w internecie a w zamian wchodzą wielkie litery i obrazki, rozumiem, że ktoś tam wpadł na to, że teraz nawet w Polsce większość zdążyła zakupić panoramę od 19 cali wzwyż i rozdzielczość pozwala na tego typu manewry ale jak dla mnie są w błędzie i przyczynia się to tylko do "ściemnienia" i skomplikowania strony. Mam nadzieję, która zapewne się nie spełni, że można będzie w ostateczności wygląd wybrać albo to zmienią.

 

Taka jest moja opinia, co Wy sądzicie o tym wyglądzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzielam Twoje zdanie. Poprzedni wygląd był dużo lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwis tvn24 posiadał jeden z najmniej czytelnych i nie uporządkowanych interfejsów. Teraz ładnie i klarownie. Zmiana na :thumbup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same obrazki. Wygląda jak Pudelek albo inny serwis z grupy O2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynałem korzystać z TVN24 to strona(stara) wydawała mi się bardzo nieczytelna i ciężko mi się przeglądało. Po pewnym czasie się przyzwyczaiłem i było ok. Myślę, żetym razem będzie podobnie. Wygląd strony zalatuje troszkę takim pudelkiem :E

 

edit:vhp mnie uprzedził :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te polskie serwisy w ogóle wyglądają jakoś biednie.. Guardian, BBC Sport - tam aż chce się zaglądać a tutaj tylko Onet przy zmniejszonej czcionce jest miły dla oka. ;) TVN24 teraz jest bardziej przejrzysty niż wcześniej - fakt, ale cudów nie ma. Zmiana jak najbardziej na plus, kilka razy lepsza niż ostatnia zmiana choćby CMRev tal dla wprowadzenia kontrastu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same obrazki. Wygląda jak Pudelek albo inny serwis z grupy O2.

 

Coś w tym jest, jak zobaczyłem nagłówki napisane taką dużą czcionką to od razu z brukowcami mi się skojarzyło. Zmienili wygląd studia w tv, więc i zmienili serwis.

 

I tak się ludzie szybko przestawią i zapomną o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, żebym musiał trzy razy rolką machnąć by przeczytać trzy newsy. Poprzedni był wygodniejszy, ale i tak wolałbym jeszcze lepsze zagospodarowanie przestrzeni tekstem, a nie obrazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka była stara wersja bo nie korzystałem z tej strony, ale jak teraz wszedłem to faktycznie tragedia. Nic się nie da odczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, teraz większość serwisów zmienia się właśnie na taki styl. Mało przejrzyste i naćpane obrazkami, jedyny plus, że wreszcie są normalne komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XXI wiek, a filmiki nadal we flashu. :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem starszą formę strony. Z resztą, polskie serwisy informacyjne nie umywają się do tych zza granicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co złego jest we flashu? To że jabłka się na niego wypięły i im nie działa? Bo za alternatywę w postaci zamulającego HTML5, z którym nawet samo Google nie potrafi sobie poradzić na YT to ja podziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem na tak. Poza tym w końcu można obejrzeć wideo do newsów bez lupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zapomnicie jak wyglądał wczoraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro kiedyś też wszyscy krytykowali, a teraz kto pamięta jak było wcześniej?

Chociaż tvn24 zdecydowanie źle niestety: złe zagospodarowanie miejscem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro kiedyś też wszyscy krytykowali, a teraz kto pamięta jak było wcześniej?

ja pamiętam i ciągle tęsknię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro kiedyś też wszyscy krytykowali, a teraz kto pamięta jak było wcześniej?

Chociaż tvn24 zdecydowanie źle niestety: złe zagospodarowanie miejscem

 

 

A mnie nadal denerwuje i jak nie korzystam przez jakiś czas to potem szukam po kilka minut gdzie jest przycisk "obserwuj" a przycisku pokazującego dane kupującego lub sprzedawcy już nigdy nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko po co czytać informacje na TVN24.pl skoro mają one prorządowy i propeowski charakter? Ukradzenie mężyczyznom 2 lat wypłat emerytury i 7 lat kobietom przy lekką ręką pożyczeniu Grecji 4mld złotych z NBP nazywają "reformą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co czytasz, jaki serwis informacyjny?

ja na codzien inf czerpie z gazeta.pl i natemat.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
    • Gniesz pałkę znowu. Znajdź mi kraj gdzie każdy dobrowolnie chce iść zginąć.  Jak można się dziwić, że ktoś nie chce iśc na wojnę i jak można się dziwić, że ludzie przed nią uciekają.   Z rosji wyjechał tak samo ogrom ludzi przed wojną. Z każdego kraju kto będzie mógł to będzie kombinował jak uniknąć wysłania na front, jest to oczywiste. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...