Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Master Husky

Nowy wygląd serwisu tvn24, Wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kanałów RSS a na stronę wbijam już po konkret :cool:

Co do TVN24 to faktycznie coś się zmieniło ale czy na lepsze, nie wydaje mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co czytasz, jaki serwis informacyjny?

Są dwie opcje w zależności od stopnia bycia genetycznie prawdziwym patriotą:

 

I stopień (przypadek do uratowania)- rp.pl, uwazamrze.pl

II stopień (bez nadziei)- gazetapolska.pl. fronda.pl, naszdziennik.pl

 

 

Na bank trafiłem przynajmniej dwa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje w zależności od stopnia bycia genetycznie prawdziwym patriotą:

 

I stopień (przypadek do uratowania)- rp.pl, uwazamrze.pl

II stopień (bez nadziei)- gazetapolska.pl. fronda.pl, naszdziennik.pl

 

 

Na bank trafiłem przynajmniej dwa. :E

 

gazetapolska - w głównej belce na stronie smoleńsk 2010, nara

fronda.pl - kojarze z wosu to chyba konserwatyści, nara(może jak dożyje 65 lat )

nasz dziennkik - qrfa...


rp.pl hmmm to ci co gazetę też wydają, chyba tak, no nie wiem będę musiał dłużej obserwować po, której stronie są oni i ogólnie pod względem ilości informacji itp(kursy walut na końcu świata ale są, nie piszą o totalnych pierdołach w tym ich ekonomicznym dziale)

 

uwazamrze.pl- bardziej strona odnośnie gazety, jakieś takie bzdety a nie aktualności, na samej górze jakieś listy zamiast małej belki z newsami

 

 

To w takim razie rozumiem, że portale informacyjne dobiera się do orientacji politycznej... Nie jestem patriotą, ma ktoś coś dla "lewackiego ścierwa", komucha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie rozumiem, że portale informacyjne dobiera się do orientacji politycznej... Nie jestem patriotą, ma ktoś coś dla "lewackiego ścierwa", komucha?

Jak na lewą stronę to zapraszam na przekrój.pl albo nie.com.pl czy wyborcza.pl(choć to i tak nie taki stopień propagandy jaki można znaleźć na prasowej prawej stronie).

 

 

Co do orientacji politycznej portali wygląda to tak w moim odczuciu: te z lewej buntują się przede wszystkim przeciwko danym wartościom, ideom itd (lecz bez zarysowanych konkretnie preferencji partyjnych). Natomiast te z prawa przeciwko wartościom, jednakże bez krytyki jednej jedynej prawdziwie polskiej partii.

 

No i są jeszcze te pośrodku, które zwyczajnie podają wydarzenia polityczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na codzien inf czerpie z gazeta.pl i natemat.pl

Ciekawy portal jeśli chodzi o treści pozapolityczne, natomiast w przypadku komentarzy dot. wewnętrznej polityki Polski to jest chyba nawet gorszy przypadek niż TVN bo różnorodność współtworzących sprawia złudne wrażenie obiektywności serwisu, tymczasem to tylko tuba Lisa.

Wpisów wypowiadających się o PO w krytycznym tonie jest jak na lekarstwo, jeśli już się trafi to zawsze albo delikatna krytyka albo zwalenie winy za złe decyzje na jakiegoś pomniejszego posła lub koalicjanta, byle nie obciążać zanadto Donalda.

 

Apogeum osiągnęli w dniu podpisywania przez rząd reformy emerytalnej, kiedy to cała główna zawalona była notkami które: tłumaczyły dlaczego rząd podjął dobrą decyzję, skupiały się na przedstawieniu protestujących jako bandy dzikusów demolujących miasto i wypowiedzi celebrytów którzy nie wyobrażają sobie bezczynnego siedzenia w domu po 65 roku życia ;) Przeleciałem stronę z góry na dół i nie znalazłem żadnej krytyki reformy.

Szkoda, bo w założeniach portal zapowiadał się interesująco, ale teraz jestem bogatszy o nowe doświadczenia i wiem że nie doczekam się żadnego neutralnego politycznie serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same obrazki. Wygląda jak Pudelek albo inny serwis z grupy O2.

I za to lubię czytać informacje na tej stronie, bo oprócz tekstu, są zdjęcia filmiki i reportaże, poza tym niema tylu durnych tytułów co na wp czy onecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/b]

Ciekawy portal jeśli chodzi o treści pozapolityczne, natomiast w przypadku komentarzy dot. wewnętrznej polityki Polski to jest chyba nawet gorszy przypadek niż TVN bo różnorodność współtworzących sprawia złudne wrażenie obiektywności serwisu, tymczasem to tylko tuba Lisa.

Wpisów wypowiadających się o PO w krytycznym tonie jest jak na lekarstwo, jeśli już się trafi to zawsze albo delikatna krytyka albo zwalenie winy za złe decyzje na jakiegoś pomniejszego posła lub koalicjanta, byle nie obciążać zanadto Donalda.

A więc Twoim zdaniem dziennikarska obiektywność objawia się m.in obwinianiem za wszystko obecnego rządu i waleniem epitetami? :lol2:

Co do zmiany w wieku emerytalnym nawet na takiej anty-rządowej rzepie część rozumie (m.in: Igor Janke), że ta zmiana jest potrzebna i basta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pamiętam i ciągle tęsknię :(

ja też. tak jak za starym youtubem i google (doszperanie sie do jakis ustawien czegokolwiek to jakas tragedia - specjalnie tak zrobili ?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tam bardzo rzadko, ale nowy wygląd podoba mi się bardziej niż stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc Twoim zdaniem dziennikarska obiektywność objawia się m.in obwinianiem za wszystko obecnego rządu i waleniem epitetami? :lol2:

Co do zmiany w wieku emerytalnym nawet na takiej anty-rządowej rzepie część rozumie (m.in: Igor Janke), że ta zmiana jest potrzebna i basta.

Nie pisałem o dziennikarskiej obiektywności tylko o neutralnym serwisie. Takim, który w swoich założeniach miał prezentować opinie ze wszystkich stron barykady, a nie tylko Lisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o dziennikarskiej obiektywności tylko o neutralnym serwisie. Takim, który w swoich założeniach miał prezentować opinie ze wszystkich stron barykady, a nie tylko Lisa.

No tak, bo Lis daje swoją cenzurę, ew jest autorem wszystkich tekstów. :heu:

No i swoją drogą może byś opisał poglądy Lisa, bo na podsumowaniu, że nie lubi Pisu polityka się nie zamyka (baa, nawet się nie zaczyna). :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo Lis daje swoją cenzurę, ew jest autorem wszystkich tekstów. :heu:

No i swoją drogą może byś opisał poglądy Lisa, bo na podsumowaniu, że nie lubi Pisu polityka się nie zamyka (baa, nawet się nie zaczyna). :E

 

Nie jest ale linia jest jednoznaczna. Poza sprzyjaniem PO zauważyłem bardzo mocne promowanie Palikota na tym portalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołemdżi. Kolejny serwis wywalony z bookmarks'ów. Strona zacina mi się bardziej niż NFS Hot Pursuit 2010, jak ją włączę na integrze w Llano. Ponadto, nie udało mi się w ogóle zlokalizować czegoś takiego jak ramówka. Tylko informację (na samym dole) o treści "Program TVN24 może zmienić się bez zapowiedzi.", jednakże samego programu ani widu, ani słychu. Nie udało mi się zlokalizować zakładki "Na żywo", o której zresztą napisano w "zajawce" nowego wyglądu. Odnośnik "Na żywo" znalazłem tylko w stopce, na samym dole. Obrazków tyle, że można odnieść wrażenie, że otworzyło się tabloid dla dzieci. Zajawka pojedynczego newsa (gigantyczny tytuł, gigantyczna fotka) zajmuje niemal całą wysokość obszaru wyświetlanego strony (rozdz. w pionie 768 pikseli i to bez paska zadań Windows). Na tablecie czy smartfonie nawet nie próbuję tego otworzyć, bo akumulator w nim jednak lubię i nie mam zamiaru się nad nim znęcać. Tak samo jak na pakiecie internetowym u operatora...

 

Poprzedni dizajn TVN24 uważałem za wymagający wymiany, więc to nie kwestia oporu przed zmianami. Nowe wydanie to zwyczajnie jakiś koszmar.

 

Coś w tym jest, jak zobaczyłem nagłówki napisane taką dużą czcionką to od razu z brukowcami mi się skojarzyło. Zmienili wygląd studia w tv, więc i zmienili serwis.

 

I tak się ludzie szybko przestawią i zapomną o tym.

 

No ja o TVN24, jako telewizji już zapomniałem i nawet nie wiedziałem, że zmienili studio :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ktoś ma focha na MasterHusky :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jeden z tych botów co to ostatnio szturmują forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rdr 2 nie jest dobrą grą do sprawdzania stabilnośći oc .
    • Cześć, Aktualnie posiadam Optix MAG272C MSI. Niby ma naprawdę dosyć dobre ustawienia jak 165HZ, 1ms, HDR, natomiast bardzo męczą mi się przy nim oczy. Nie mogę wytrzymywać w pracy jako programista. Ekran jest tak jakby trochę nie wyraźny dla mnie, jakby cień. Naprawdę tragedia. Zależy mi głównie na tym, żeby oczy męczyły mi się jak najmniej, aby obraz był po prostu jakościowy do pracy biurowej/dla programisty. Opcjonalną cechą jest kompatybilność z Macbookiem (na razie mam zwykłego paviliona na linuxie). Na razie znalazłem takie, które mogłyby się sprawdzić. Inne cechy: 1444p minimum, 27 cali, prosty nie zakrzywiony, w moim przypadku odbieram zakrzywienie jako dużo gorszą jakość i droższą opcje. Nie wiem czy lepiej patrzeć w 32 cale czy w 27, żeby wzrok się mnie męczył.   https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html#Specyfikacja https://iiyama-sklep.pl/1149-monitory-gamingowe-g-master-red-eagle-monitor-iiyama-g-master-red-eagle-gcb3480wqsu-b1-34-zagiete-va-led-180hz-04ms-2xhdmi-2xdisplayport-hub-usb-freesync--4948570122257.html INNE: https://www.x-kom.pl/p/1168419-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr93u-b.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 https://www.x-kom.pl/p/1160222-monitor-led-27-dell-g2724d.html?utm_source=forum&utm_medium=pclab-dl&utm_campaign=Q1 1. https://www.amazon.com/ASUS-1080P-Gaming-Monitor-VG246H/dp/B071KHHDNK?linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=ea51b393324ca79167d5322a38606c89&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl&th=1 2. Dell SE3223Q -https://www.amazon.com/Dell-SE3223Q-31-5-inch-Monitor-Gray/dp/B0B2GRMGFL?&linkCode=sl1&tag=suzlyfee-20&linkId=09491e0d74e512c4fa21d9984e748fb4&language=en_US&ref_=as_li_ss_tl  
    • Thermalright Peerless Assassin za 184zł z amazona, ciężko znaleźć coś lepszego "taniego"
    • Jest pełno info, że GTA V nie lubi szybkich maszyn, w tym też dużo filmików na yt "jak sobie z tym poradzić". Niestety, większość filmików dotyczy sytuacji, gdy stuttery pojawiają się regularnie w odstępach kilkusekundowych, a u mnie sytuacja wygląda tak, że gra zacina się raz na kilka/kilkanaście minut na około 1-3 s, co mocno wkurza. Tym bardziej, że na serwerach RP zwykle przy tym stutterze po prostu gra wywala się. I: tak, stuttery są zarówno w online, jak i offline.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...