Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja mam nadzieje że tak jak w przypadku Dzikiego Gonu, wersje pudełkowe gry będą tymi na GOG a nie na EGS bo wyjdę z siebie i stanę obok.

 

(chodzi mi oczywiście o wydanie na Polskę)

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież GOG.com należy do CD Projektu, więc LOGICZNE, że będą klucze do ICH platformy...

 

Ale CDPR nie ma nic do tego to tylko i wyłącznie decyzja Cenegi bo to ona jest wydawcą w Polsce, więc swoje żale kieruj do Cenegi.

Nie, to Cenega nie ma nic do tego.

 

Narzekać na cenę gry AAA w dniu premiery za 199 zł (i jest to cena sugerowana), gdy tytuły tej klasy normalnie kosztują 229-259 zł, już pomijając to, że Cyberpunk 2077 będzie pewnie znacznie lepsze od większości "konkurencji".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że będzie preload na parę dni przed premierą.

Nie był bym taki pewny że wystarczy pre-load kilka dni przed premierą, patrząc na zainteresowanie, wystarczy że liczba chętnych będzie zbyt duża na liczbę dostępnych serwerów i cały plan idzie w łeb, ile razy już to przerabialiśmy, ba samo CDPR to przerabiało z Wiedźminem2 i słynne 52MB które wystarczyło dociągnąć, a położyło premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak biorę na steamie.

Ja produkcje CDPR wszystkie mam na GOGu, taki ze mnie patriota. :):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/S013-amp.asp?ID=120854

 

Dwie małe informacje:

- gra została wysłana do PEGI w celu klasyfikacji wiekowej, co sugeruje końcowy etap produkcji (chociaż o tym, że gra jest "prawie" gotowa było słychać jeszcze w tamtym roku...)

- Kiciński potwierdził, że następna gra studia będzie osadzona w uniwersum wiedźmińskim, chociaż nie będzie się nazywać "Wiedźmin 4".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam dwa.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Czyli standardowo latwo skrytykowac ale jak zapytalem jaki by byl ciekawy to milczysz :lol2: Typowe narzekanie na cos co sie nie kupic :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Sam oznajmiłeś, że to kwestia gustu. Mi się średnio podoba ten plecak, do tej kwoty widziałem ładniejsze i tańsze. Nie będę pokazywał jakie, bo to nie ma sensu (i nie temat od tego). Mi się mają podobać, nie potrzebuję aprobaty do tego.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zachowujcie się jak matołki, które nie rozumieją podstaw marketingu i zasady popyt / podaż.

Kto gdzie powiedział, że ten plecak ma być tyle wart? Ktoś tyle ustalił. Jak mówi mój ojciec "przyjdzie głupi i kupi". :)

Przecież nie chodzi o to, czy jest ładny czy brzydki. Chodzi o to, że to TEN plecak z CP2077 i koniec.

 

Jeżeli w jakiejś grze bohater chodzi przepasany sznurem konopnym, to się tez rozwodzicie, czy ten sznur jest wart ceny? Albo czy jest "ładny"?

No nie. Ktoś ma chęć mieć "taki sznur", jak z gry X i... go kupuje, albo się z tego śmieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dla wielu nie ma to znaczenia, ważne,że jest wydruk CP2077. Dla mnie akurat chodzi o to czy jest właśnie "ładny czy brzydki". :D Design czy funkcje mają znaczenie. Nie kupuję rzeczy ze względu na logo... Nie obchodzi mnie marketing. Stwierdziłem tylko, że mi się ten plecak nie zbyt podoba. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dla wielu nie ma to znaczenia, ważne,że jest wydruk CP2077. Dla mnie akurat chodzi o to czy jest właśnie "ładny czy brzydki". :D Design czy funkcje mają znaczenie. Nie kupuję rzeczy ze względu na logo... Nie obchodzi mnie marketing. Stwierdziłem tylko, że mi się ten plecak nie zbyt podoba. :P

No dokładnie.

Mnie się też nie podoba i nie kupię. Koniec tematu. 

Ale dla fanów kąsek (jak dla mnie wszelkie breloki wiedźmińskie - i co, że są kompletnie nieużyteczne :), które łykam jak pelikan ciepłe kluski) :)

 

 

 

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli standardowo latwo skrytykowac ale jak zapytalem jaki by byl ciekawy to milczysz :lol2: Typowe narzekanie na cos co sie nie kupic :E

Przecież sam się do niego przyczepiłeś zupełnie bez powodu. Oczekujesz, że w każda osoba w każdym poście będzie zaznaczać, że to tylko i wyłącznie jej osobiste zdanie? Przecież to się mówi samo za siebie. wink.gif

 

Cena jest spora, ale nie pierwszy raz widzę takie drogie plecaki i to nawet sporo mniejsze. Nie jara mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał cyberwszczep sygnowany znaczkiem CP 2077 np. w oko by latem podglądać dziewuchy co mają pod bikini niż taki plecak. :E

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panie, to prędzej VR rozwinie się do zadowalającego stopnia. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tańsze figurki to zabawki które wyglądają standardowo jak na ten przedział cenowy ale będą też statu za kilka tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było - fajny model 3D Night City stworzony przez funa Cyberpunka na podstawie tego co do tej pory pokazali twórcy, przyznam, że fajnie to wygląda i wielkościowo robi to wrażenie tym bardziej, że eksploracja będzie również "piętrowa"

 

https://3dwarehouse.sketchup.com/model/57e6cd30-405a-4a57-aeb7-de97997a90a0/Night-City-3D-model-Cyberpunk-2077

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć że dzisiaj już byśmy grali :(

Ja tam sie ciesze, maja czas na dopracowanie gry, lepsze to niz czekanie na patcha bo cos nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dopracowanie gry to jest żart, kto w to wierzy to chyba żyje mentalnie dalej w latach 90tych.

Nie, oni niczego nie "dopracują" bo aktualizacje po premierze przez pierwszy rok na pewno będą jak to zawsze jest, było i będzie w związku z jakąkolwiek grą wydaną w obecnych czasach wiecznych beta testów gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko mamy idealny okres na granie, osobiście wątpię aby gry po premierze była w pełni stabilna i pozbawiona dużych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak gra będzie chodziła na XBOX S? Jeśli w miarę spoko to by była moja druga gra na tą konsolę po Wiedźminie 3. Prezent komunijny dla córki by się do czegoś przydał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak gra będzie chodziła na XBOX S? Jeśli w miarę spoko to by była moja druga gra na tą konsolę po Wiedźminie 3. Prezent komunijny dla córki by się do czegoś przydał ;)

Jeden wielki Motion Blur :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...