Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego, że jak się skończy grę to można ją walnąć w kosz. Sandbox daje możliwości - o korzyściach dla rozbudowanej i nieliniowej fabuły już nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że jak się skończy grę to można ją walnąć w kosz. Sandbox daje możliwości - o korzyściach dla rozbudowanej i nieliniowej fabuły już nie wspomnę.

Gra nie musi być sandboxem żeby była świetna, seria ME, Wiedźmin 2 nie mają takich rzeczy, a spędziłem przy nich olbrzymią ilość godzin świetnie się przy tym bawiąc (nie licząc zakonczenia ME3 :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego, że jak się skończy grę to można ją walnąć w kosz. Sandbox daje możliwości - o korzyściach dla rozbudowanej i nieliniowej fabuły już nie wspomnę.

Rzecz gustu, wolę mniejszą grę (DE, Wiedźmin) z gęstszą zawartością niż większą (Skyrim) i rozmytą.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie smuci tylko brak konkretów...

Powiedzieli, że robią, dali 2 obrazki i koniec.

Brakuje jakiegoś trailera i daty.

 

Ostatnio najlepiej zapowiedziany był Skyrim czyli pół roku przed premierą a nie, że narobili smaka i wiadomo kiedy dostaniemy grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie musi być sandboxem żeby była świetna, seria ME (...)

Seria? Ehehe... Masz fart, że nie mam siły się śmiać. Tak, tak, to o tej części, której być nie powinno i nie powinna wpisywać się do pojęcia serii.

W Wiedźmina 2 nie grałem, ale fakt ciągle pozostaje ten sam - jak się grę skończy to już nie ma z nią co robić.

 

Rzecz gustu, wolę mniejszą grę (DE, Wiedźmin) z gęstszą zawartością niż większą (Skyrim) i rozmytą.

Skyrim nie jest rozmyty, a DE i Wiedźmin wcale nie mają takiej znowu gęstej zawartości. Poza tym, Sandbox nie musi być ogromną grą. Zobacz na dawne Operation Flashpoint, CWC i Resistance. Gatunek pomińmy, ale to też jest sandbox. Scena modderska i community przedłużyło tej grze życie o ponad 10 lat. Tylko dlatego, że to sandbox (z edytorem i potem też innymi narzędziami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria? Ehehe... Masz fart, że nie mam siły się śmiać. Tak, tak, to o tej części, której być nie powinno i nie powinna wpisywać się do pojęcia serii.

W Wiedźmina 2 nie grałem, ale fakt ciągle pozostaje ten sam - jak się grę skończy to już nie ma z nią co robić.

Po ukończeniu Wiedźmina 2 raz, można przejść go bez problemu ponownie i zobaczyć zupełnie nowy content.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak samo jak w pierwszej części? Bo w pierwszej były marginalne różnice, cały walkthrough był ten sam. Więc niezbyt zupełnie nowy content. Pomijam już to, że trzeba chcieć przejść grę jeszcze raz, a ta nie zawsze zachęca. Poza tym ten sam walkthrough dla kilku różnic? Już lepiej obejrzeć to na YT.

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim nie jest rozmyty, a DE i Wiedźmin wcale nie mają takiej znowu gęstej zawartości. Poza tym, Sandbox nie musi być ogromną grą. Zobacz na dawne Operation Flashpoint, CWC i Resistance. Gatunek pomińmy, ale to też jest sandbox. Scena modderska i community przedłużyło tej grze życie o ponad 10 lat. Tylko dlatego, że to sandbox (z edytorem i potem też innymi narzędziami).

Jest rozmyty. Główne skrzypce gra właśnie "sandbox'owatość", fabuła, dialogi, postacie są na dalszym planie.

Sandboxowy RPG klęka choćby pod względem podkładanych głosów. Grając w Skyrim odnoszę wrażenie, że przy udźwiękowieniu postaci brało udział ~15 osób... Immersja lekko się psuje.

To już nie te czasy, żebym się jarał milionami stron tekstu. Ponownie, wolę mniejszą, a dopracowaną niż dużą i biedniejszą w odczucia.

 

Dopóki ktoś nie będzie skłonny zrobić sandbox'a o jakości mniejszych RPG'ów stawiam na mniejsze gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w pierwszej części? Bo w pierwszej były marginalne różnice, cały walkthrough był ten sam. Więc niezbyt zupełnie nowy content. Pomijam już to, że trzeba chcieć przejść grę jeszcze raz, a ta nie zawsze zachęca. Poza tym ten sam walkthrough dla kilku różnic? Już lepiej obejrzeć to na YT.

Pod pojęciem nowy content kryje się odmienny wygląd drugiego aktu(lokacja startowa, zadania, dialogi), a także kilka zmian w trzecim. Tego nie da się zobaczyć na YT.

 

Co do konstruckji gry - może być sandbox, może być coś ala Deus Ex. Mimo wszystko akurat w tym wypadku wolałbym to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie tylko amrtwi to "więcej elementów RPG" dla mnie tam w Wieśkach było ich w sam raz, a nie, znowu dostanę arkusz kalkulacyjny... MS Cyberpunk 2013 Professional Edition, w pakiecie: MS Plasma Rifle, MS Retina Projector Implant i MS NanoPolymer MuscleFiber...

 

Oby nie przesadzili z tabelkami i pierdołami, Cyberpunk (nie mam na mysli co prawda konkretnego systemu, papierowe RPG to nei mój świat)? Super. A w wykonaniu CDP Red? To moze być majstersztyk...

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne zeby walka w turach nie była albo jakieś inne zboczenia. Ma byc kuwa celownik. Albo będzie crap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu, wolę mniejszą grę (DE, Wiedźmin) z gęstszą zawartością niż większą (Skyrim) i rozmytą.

Otóż to... Jeden lubi chodzenie po ogromnym świecie z masą podobnych zadań, a drugi bardziej intensywną, ale za to konkretniejszą fabułę. O złoty środek bardzo trudno (na myśl przychodzi mi tylko New Vegas).

 

Mnie tylko amrtwi to "więcej elementów RPG" dla mnie tam w Wieśkach było ich w sam raz, a nie, znowu dostanę arkusz kalkulacyjny... MS Cyberpunk 2013 Professional Edition, w pakiecie: MS Plasma Rifle, MS Retina Projector Implant i MS NanoPolymer MuscleFiber...

Tego w grach AAA być nie może, ale chociaż powrócą do skomplikowania chociażby z System Shocka 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w życiu nie ukończyłem żadnego sandboxa - Skyrim jest świetny, ale po dłuższej przerwie nie chce mi się do niego wracać, podobnie Fallout 3... Sandboxowość po prostu mnie nuży po pewnym czasie i podziwiam ludzi, którzy mają nabite po 300 godzin na jednej grze. Ale kiedyś tego Skyrima wykończę... tak samo mówię sobie o Oblivionie któryś rok z kolei :D Niektórzy nie mają tyle czasu na sandboxy, to kwestia indywidualna.

Ciekawe kiedy premiera tego Cyberpunka, pewnie okolice 2014 albo później, więc na razie można sobie tylko pogdybać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy nie mają tyle czasu na sandboxy, to kwestia indywidualna.

Ale Sandboxa możesz skończyć tak jak normalną grę. To już Twoja decyzja, czy się zapuścisz w grze gdzieś głębiej czy nie. A jak skończysz główny wątek to zawsze możesz wrócić i zobaczyć poboczne, czy po prostu iść i eksplorować krainę (o ile ma coś ciekawego do zaoferowania) lub też zobaczyć, czy community nie stworzyło jakichś ciekawych (także fabularnych) modów/dodatków.

Edytowane przez JustEvil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slysze cyberpunk, widze tylko jedno - perihelion z amigi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpions.B

Zapowiada się ciekawie, zawsze podobała mi się brudna, ciemna i brutalna przyszłość, uwielbiam kino lat 80 pod tym względem. Grę kupię napewno, mam nadzieję(jestem pewien), że fabuła będzie na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje w kościach, że ta gra to będzie niewypał. Nie pytajcie mnie dlaczego, po prostu to czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Scorpions.B

@UP

a ja się spytam dlaczego? Chyba zbyt słabo wierzysz w chłopaków od Wieśka ;) Już dwukrtonie pokazali innym studiom jako powinno robić sięgry i jakie powinno się mieć podejścia dla graczy, dlatego też bardzo wierzę w Polskie studio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fali sukcesu Deus Ex 3 działają epigoni :). To samo było po pierwszym Deus Ex, wtedy wyszedł polski Chrome, pamiętam te reklamy "w naszej grze implanty działają naprawdę", co było przytykiem do Deusa gdzie były tylko dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujawniono oficjalną nazwę gry - Cyberpunk 2077.

 

Pondsmith opowiada teraz o systemie na konferencji CDP:

http://www.gog.com/conference

 

Na konferencji mają powiedzieć trochę nowego o grze. :)

 

Na początek:

- świat: Night City z sandboksową strukturą!

No i w sumie już koniec :E Jeden artwork pokazali. Myślałem, że wyjawią trochę więcej, a tak jedynie tytuł oraz że Cyberpunkiem będzie sandboksowym cRPG-iem. Trochę mnie to zaskoczyło. Ale myślę, że nie będzie to taki sandbox jak seria TES (z tak olbrzymim światem). ;)

 

Wystartowała też strona gry: http://www.cyberpunk.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera dopiero w 2015 roku - okazuje się, ze Wiedźmin 3 jest w znacznie bardziej zaawansowanych pracach i ma wyjść wcześniej (w 2014 roku). W sumie mnie to nie dziwi, Cyberpunka chcą odpowiednio zareklamować i sprawdzić zainteresowanie duzo wczesniej przed wydaniem - no a sandbox jednak wiecej rpacy wymaga. :) Gra ma wyjść równocześnie na PC i konsolowe nowej generacji.

 

Wywiad z kierownikiem projektu Cyberpunk 2077:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w tych klimatach na początek nowej generacji i to od takiego developera. :thumbup: No i... co tu jeszcze napisać, jeśli nic więcej nie wiadomo? :D Czekamy na kolejne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do 2015 odejdzie menie ochota na granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno w przyszłym tygodniu zobaczymy pierwszy trailer nowej gry CDPR.

 

Oby pokazali coś więcej niż kilka sekund rendera, który nic nie pokazuje.

 

------------EDIT.

Potwierdzone, w czwartek 10.01.2013 pierwszy trailer Cyberpunk 2077.

Edytowane przez szewskitomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecany zwiastun, ponad 2-minutowy!

 

 

Ogólnie nic specjalnego, nie rozłożył mnie na kolana, choć prezentuje się zacnie trzeba przyznać, fajny klimat, ale zbyt statyczny na moje oko ten zwiastun (dopiero ostatnia scena po tytule, ale skromna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale mi ciśnienie podniósł durny babol  W pewnym zadaniu po odszukaniu części należy wykonać prototyp z technologią z zamierzchłych czasów ale nie mogłem zrobić bo NPC z zadania stanął mi przy warsztacie i musiałem fast-travelem iść gdzie indziej sobie uklepać Co za głupota cały stół obleciałem to się nie da bo baran tak mi się ustawił... nosz k....   
    • Przejściowo można, jako obniżenie emisji, ale docelowo do osiągnięcia net zero to już nie. Trzeba będzie wynaleźć jakieś tanie i powszechnie technologie magazynowania albo wychwytu,
    • Karta 3070 8GB nie ma 6GB. Chłodzenie średnie, ale jak zrobisz UV procesora to podejrzewam, że wystarczy do utrzymania przyzwoitych warunków pracy.
    • DG2 to kopia jedynki, w jedynce mam więcej przegrane niż w DG2, i widzę, że to ładniejsza" kopia, plus znerfione kilka elementów z jedynki, ale nie wiem zna stanu gry na premierę, czy np eternal ferrystone było, czy wprowadzili z czasem, jest też normalna jego wersja, w porównaniu do dwójki, w jedynce dawaj nieograniczony teleport do miejsca gdzie odkryliśmy, lub postawiliśmy portal- ten portal w dwójce jest w mikropłatnościach, w jedynce mam w cholerę kamieni teleportacji do przywołania pionków, w dwójce, widzę, że w tym samym czasie co w jedynce zdobywam go dużo wolniej i mniej, ale obstawiam, że podnieśli poziom trudności plus dodali opcję kupienia tego w mikropłatnościach, stąd jest go bardzo mało. Jak się podoba jedynka to i dwójka się spodoba, mi się podoba, jest dużo bardziej urozmaicona, mimo tego cyrku z DLC, ale one nie muszę wpływać na naszą grę, gra jest tak stworzona, jedynce było to samo, tylko jak piszę, pewne elementy są znerfione i ograniczone, zapewne pod próbę wciskania graczowi mikropłatności, zapewne to trafne moje domysły i nie tylko. Gra ma kilka mankamentów, jak prawie w kółko walczymy z tymi samymi, w jedynce to samo, walki, gobliny, bandyci, o cyklop, troll i koniec, czasem harpie, w dwójce to samo, plus kilka nowych zagrożeń, ale w dwójce jestem na początku przygody. Nie wiem co Kiszak opowiada, bo nie chcę sobie spoilerować, ale podglądałem jego wcześniejsze wywody z gry, i cóż ciężko się nie zgodzić z kilkoma rzeczami, ale były one już podawane w temacie.
    • I dobrze bo ER jest świetny.Podziwiam skila i wytrwałość ludzi pokonujących takich bossów bez lvl postaci
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...