Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Tak było i tak będzie też w przypadku CP 2077. :E Mark my words.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chłopiec w końcu zagra sobie w Wiedźmina :D

Widziałem ten film milion razy i za każdym razem zajady mi pękają ponownie :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana kula mówi, iż w zalecanych zapewne znajdzie się RX 580 tudzież GTX 1060 czyli karty, które najczęściej znajdują się w wymaganiach sprzętowych(konsole ofc). Poza tym pewnie jakieś 6/6 intela lub 6/12 AMD oraz 16GB Ramu.

Prędzej bym powiedział że te twoje zalecane to będą minimalne.

Serio ładnie popłynąłeś, zresztą same wymagania na papierze to jedno, a jakie będą w rzeczywistości to drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja radziecka szklana kula mówi że zalecane będą takie:

 

 

Titan RTX

128 GB Quad Channel

Thredripper 3990WX lub 10980XE

500GB HDD.

Do grania w 8K@60fps.

 

8:E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydałoby się, żeby podali już wymagania, bo nie wiem czy mój komp pociągnie to w 60 fps chociaż na medium/high czy trzeba będzie ogarniać nową grafikę :) Z drugiej strony, chyba aż tak źle nie będzie, skoro mają to uciągnąć obecne next geny bez dopisku Pro czy X :E

Edytowane przez Azgaroth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może 2077 w tytule gry nie oznacza rok wydania, tylko rok kiedy po patchach zagra się płynnie? 8:E

 

Wydaje mi się, że zmienia się na gorsze polityka firmy Redów - coś zbyt często zbywają graczy, nie dostajemy żadnych informacji o niczym (jedynie jakieś gify o samochodach dostępnych w grze?!), żadnych konkretów - wymagań sprzętowych na przykład, a premiera znaczącej prezentacji przesunięta, a sama premiera gry z kwietnia na wrzesień też. :(

 

+ wydaje mi się, że nie powinni się teraz bawić w politykę. Trzeba zauważyć, że każdy ma inne poglądy i inne spojrzenie na protesty zmieniające się w zamieszki w USA. Takim działaniem podzielili ludzi, bo jedni się z tym nie zgadzają, a inni tak. Niech wypuszczą wszystko w terminie i wszyscy będą zadowoleni.

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jakie by te wymagania nie były spodziewam się tęgiej sraczki na premierę i mało kto uciągnie to na Ultra. Kilka patchy i gra będzie dopiero grywalna na większości sprzętów, już ja dobrze pamiętam co ten ich Red Engine potrafi wywijać za cyrki - Wiedźmin 2 i 3 były tego idealnym przykładem na premierę.

Tyle że Wiedźmin 3 (dwójki nie pamiętam) był dość elastyczną grą - na Ultra zarzynał sprzęt, ale na średnio-niskich dało się grać na kartoflu. Czy to źle? Nie do końca. Gry, które w dniu premiery mają na Ultra zbyt wysokie wymagania dla obecnych na rynku kart po prostu wolniej i lepiej się starzeją. Oczywiście nie mówię tu o sytuacji, kiedy gra jest wymagająca przez fatalną optymalizację, tylko przez nadmiar zaawansowanych opcji graficznych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się martwić o wymagania, skoro ta gra ma ruszyć na Xbox One, który ma niszczycielską moc 1,3TF

 

 

1_Nuclear-Bomb-Explosion-Mushroom-Cloud.jpg

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeby Wam nie "zatkało kakało" ze zdziwienia. :E Ja tam wolę dmuchać na zimne i czekam aż te lenie ogłoszą łaskawie wymagania sprzętowe, niczego w dzisiejszych czasach nie kupuję na pałę w preorderze nie znając podstaw - chyba bym oszalał z takim kredytem zaufania i mam gdzieś, że tą grę robią nasi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej paskudy bym w garażu nie postawił :E A co dopiero w salonie albo pokoju gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie chce tych konsol bo cena już normalna.

Przecież preordery u nas wystartowały dzisiaj, tak samo jak dzisiaj poznałeś cenę na naszym rynku. Więc co masz na myśli pisząc, że cena jest "już normalna"? Taka była od początku...

 

Patrząc na to ile to kosztuje, co dostajemy w zamian i biorąc pod uwagę fakt, że to edycja wyprodukowana w stosunkowo niewielkiej ilości, to jest to bardo dobry interes.

 

A sama konsola dla mnie bardzo fajnie się prezentuje. Wygląda tak jak wyglądać powinna i nie wiem czego innego tutaj wymagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeby Wam nie "zatkało kakało" ze zdziwienia. :E Ja tam wolę dmuchać na zimne i czekam aż te lenie ogłoszą łaskawie wymagania sprzętowe, niczego w dzisiejszych czasach nie kupuję na pałę w preorderze nie znając podstaw - chyba bym oszalał z takim kredytem zaufania i mam gdzieś, że tą grę robią nasi.

 

Ja nawet nie patrzę na wymagania sprzętowe. W rekomendowanych do 1080p pewnie będzie gtx 1060 i pozwoli na jako taką grę w ustawieniach konsolowych czyli mix ustawień od v. low do high.

 

No chyba, że redzi się postarają i dadzą rozbudowane tabelki z wymaganiami dla poszczególnych rozdzielczości i fps i konkretnych ustawień.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te wymagania w końcu ogłoszą na tym całym Night City Wire 25 czerwca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten film milion razy i za każdym razem zajady mi pękają ponownie :)

Końcówka najlepsza :cul:

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że rodzina nie byłaby zadowolona u mnie również :E

Nie jestem konsolowcem, więc na żadne konsole się nie nastawiam - wolę zwykłą, edycję na PC, która i tak jest bogata.

 

Tylko się waham czy brać w pre-orderze te fajnie wyglądające pudełka, bo zastanawiam się, czy przyjdzie mi pudełko z grą na dzień premiery, bo oczywiście chcę dorwać się do gry jak tylko będzie dostępna do grania. Mam też światłowód, więc można też bez problemu kupić na Steamie i się nie przejmować dostawą, bo się szybko pobierze :hmm:

Co radzicie?

A nie lepiej kupić na GOG i się nie pierdzielić z kolejnym DRM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej kupić na GOG i się nie pierdzielić z kolejnym DRM?

i zwrócić xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko gdzie są wymagania sprzętowe.

Kiedy ostatnio wymagania sprzętowe jakiejś gry były podane na 3 miesiące przed jej premierą? To, że wymagań jeszcze nie ma to może być znak, że jeszcze pracują nad optymalizacją. Co do CP2077 jeszcze to mnie ciekawi czy czasem rzeczywistość się mocno nie rozjedzie z tym co było zapowiadane.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ostatnio wymagania sprzętowe jakiejś gry były podane na 3 miesiące przed jej premierą? To, że wymagań jeszcze nie ma to może być znak, że jeszcze pracują nad optymalizacją. Co do CP2077 jeszcze to mnie ciekawi czy czasem rzeczywistość się mocno nie rozjedzie z tym co było zapowiadane.

Bardzo możliwe, że jeszcze grę optymalizują.

 

Tego, czy nie rozejdzie się rzeczywistość z zapowiedziami nie wie nikt.

Okaże się dopiero po premierze, jednak wydaje mi się, że Redzi nie zawiodą.

 

Wracając jeszcze do konsoli, która tak nas podzieliła :E

 

4X4iq58.jpg

 

Na tym przykładowym zdjęciu z reddita konsola za bardzo nie rzuca się w oczy i dobrze wygląda.

Wydaje mi się, że konsola pasuje designem do wyniszczonego świata Cyberpunka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że pasuje. Przecież jej twórcy na tym właśnie świecie się wzorowali. Dziwne, żeby było inaczej :E A to, że nie wszystkim się to podoba... Przecież nie musi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3YW7hnQ.png

 

Nowe informacje dotyczące Cyberpunka, podane w wywiadzie w niemieckim radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źródło skąd to masz? Ale zapowiada się nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...