Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam sobie poczekam może jak wyjdą nowe karty to będą to dodawać do nich :hmm::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te patriotyczne brednie o pieniądzach to jest komedia.

No jest.

A najbardziej bekowe jest to jak niektórzy serio myślą, że przy ostatnich wycenach na giełdzie, CDR potrzebuje ich kasy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na złość patriotom grającym kupię na Steam :E

Dla swojej wygody też.

I to jak stanieje do tych ~120 zł.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na złość patriotom grającym kupię na Steam :E

Dla swojej wygody też.

Myślałem że będziesz jeszcze bardziej szalony i kupisz na EGS. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zmieniając już temat - według opisu Cyberpunka w różnych sklepach, głównym zadaniem V będzie znalezienie implantu, który ma zagwarantować nieśmiertelność. Nie wiem czy o tym była już tu dyskusja, ale zastanawiam się, czy przypadkiem ten implant nie będzie w jakiś sposób powiązany z chipem, który pozwala nam widzieć Keanu Re... znaczy Johnnego Silverhanda. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie ma jeszcze siedziby poza naszym krajem?

Siedziby w sensie biura mają rozsiane na całym świecie - w Los Angeles, Berlinie, Tokio i w Szanghaju. Tylko tam rozchodzi się głównie o działania marketingowe i sprzedażowe.

 

Jeśli chodzi o same studia tworzące gry, to te znajdują się tylko w Polsce:

https://pl.cdprojektred.com/nasze-lokalizacje/

 

Na chwile obecną wiem o Kanadzie i Chinach, nawet obecnie szukają tam ludzi do roboty - co prawda są to podwykonawcy ale pracują dla głównej siedziby w Warszawie.Możliwe, że takich inicjatyw jest więcej, chyba nie do zweryfikowania dla zwykłego Kowalskiego bez dostępu do informacji źródłowych.

Podwykonawcy pracujący dla głównej siedziby firmy to taka sama praca jak ta, którą wykonują ludzie w siedzibie głównej - jedni jak i drudzy będą widnieć w creditsach na koniec gry, jest to praca na zlecenie ale pod logiem CDP RED stąd można ich uważać za siedzibę CDP RED za granicą, nawet jeśli jest ona tymczasowa tylko na okres prac nad grą.Nie wiem czego tu nie rozumieć, ja stawiam jasno kawę na ławę a Ty szukasz w moich słowach jakichś podtekstów i pisania głupot.

Chyba jest delikatna różnica miedzy podwykonawcą, a zagraniczną siedzibą firmy. Mylisz pojęcia. Nawet te ogłoszenia, które podałeś - przecież w tym odnośnie pracy we Wrocławiu i Vancouver chodzi konkretnie o firmę Digital Scapes, z którą CDPR nawiązał jakiś czas temu współpracę, zwykła "zleceniówka". Oni mają swoją siedzibę w Kanadzie, a w Polsce ktoś siłą rzeczy będzie dłubał w kodzie u RED-ów akurat we Wrocławiu. Nawet nie czytałeś tych ofert pracy. Ogłoszenie z językiem chińskim akurat pasuje do ich biura w Szanghaju.

 

To, że ktoś pracuje za granicą nad CP2077 nie jest jednoznaczne z tym, że RED-dzi mają tam swoją filię czy siedzibę.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zmieniając już temat - według opisu Cyberpunka w różnych sklepach, głównym zadaniem V będzie znalezienie implantu, który ma zagwarantować nieśmiertelność. Nie wiem czy o tym była już tu dyskusja, ale zastanawiam się, czy przypadkiem ten implant nie będzie w jakiś sposób powiązany z chipem, który pozwala nam widzieć Keanu Re... znaczy Johnnego Silverhanda. Co o tym myślicie?

Tak właśnie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie Kianu z ostatnich pokazów. Każdy był tym zniesmaczony, wszystko szło nawet fajnie do tego momentu. Ciekawe czy poprawili. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie Kianu z ostatnich pokazów. Każdy był tym zniesmaczony, wszystko szło nawet fajnie do tego momentu. Ciekawe czy poprawili. :E

 

Wystarczyło, że jeden troll z drugim to napompował i większość w to uwierzyła, ja tam nie widzę w tym modelu nic złego zwłaszcza, że to hologram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie "napompował". Widać było ewidentnie, że źle to wygląda, przynajmniej dla mnie i wielu tutaj oglądających na żywo. Nawet memy powstawały. Po E3, którym pozamiatali wszystkich pokazali taki bubel. Nawet jeśli by to hologram to nie wyglądało to dobrze.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie "napompował". Widać było ewidentnie, że źle to wygląda, przynajmniej dla mnie i wielu tutaj oglądających na żywo. Nawet memy powstawały. Po E3, którym pozamiatali wszystkich pokazali taki bubel. Nawet jeśli by to hologram to nie wyglądało to dobrze.

hShXK53.png

Prawda. Trzeba przyznać, że model Keanu wygląda jakby był pozbawiony szczegółów, bardzo rozmyty i niedokładny. Dziwnie i źle wygląda w porównaniu do reszty modeli z gry.

Szczerze mówiąc nawet NPC mijane na ulicy lepiej się prezentowały :E

Powinni to poprawić, bo to jest kluczowa postać w całej grze, którą będziemy widzieć często i z którą powiązana jest nasza postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wczesna wersja, myślę że teraz wygląda lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wczesna wersja, myślę że teraz wygląda lepiej.

Liczę na to, bo na ten moment ten model strasznie odstaje w porównaniu do innych :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://i.imgur.com/hShXK53.png

Prawda. Trzeba przyznać, że model Keanu wygląda jakby był pozbawiony szczegółów, bardzo rozmyty i niedokładny. Dziwnie i źle wygląda w porównaniu do reszty modeli z gry.

Szczerze mówiąc nawet NPC mijane na ulicy lepiej się prezentowały :E

Powinni to poprawić, bo to jest kluczowa postać w całej grze, którą będziemy widzieć często i z którą powiązana jest nasza postać.

Może to jakiś model Keanu, który nasz bohater widzi po kilku głębszych :E A tak na poważnie to muszą to poprawić bo wygląda to zwyczajnie źle.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś model Keanu, który nasz bohater widzi po kilku głębszych :E A tak na poważnie to muszą to poprawić bo wygląda to zwyczajnie źle.

Kto wie? Przecież przed pojawieniem się Johnnego zostajemy shakowani przez agenta, którego sami chcieliśmy wcześniej shakować. Może po kilku głębszych będzie jeszcze bardziej rozmazany :E

 

A tak na serio to pewnie okaże się 25 czerwca jakie zostały wprowadzone zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to był model stworzony na szybko jeszcze przed sesją motion capture Keanu i dlatego wyglądał słabiej nawet od ryjców drugorzędnych NPCów.

Jednak jeśli na nowym pokazie gry 25 czerwca znów zobaczymy Silverhanda w takiej jakości to będzie już powód do zmartwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poruszyliśmy jeszcze tematu fantastycznych stworzeń jakie będziemy mogli przyzywać będąc w cyberprzestrzeni. Jak to ma działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem już posta z informacjami jakie podali w niemieckim radio.

3YW7hnQ.png

Przedostatnia kropka - różne kreatury/wojownicy. Ciekawe jak to będzie wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fantastyczne" oznacza tutaj stwory z gier czy książek fantasy. Czyli pewnie jakieś smoki, orki, wilki i tego typu rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Fantastyczne" oznacza tutaj stwory z gier czy książek fantasy. Czyli pewnie jakieś smoki, orki, wilki i tego typu rzeczy.

Tak, zgadza się. Obawiam się jednak, że w grze może skończyć się to lekkim kiczem. Moim zdaniem obeszło by się bez tych stworów, ale zobaczymy jak zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się. Obawiam się jednak, że w grze może skończyć się to lekkim kiczem. Moim zdaniem obeszło by się bez tych stworów, ale zobaczymy jak zagramy.

Nie ma sensu tego komentować póki nie wiadomo o co właściwie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to tyle jeśli chodzi o redów. Mój link Zmiana zdjęcia profilowego mówi wszystko, co to dalej będzie. Będą szli w konkury z ND. Jeśli kupię jeszcze kiedykolwiek jakąś grę od nich, to tylko w promo 75% steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...