Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Redzi w żałosny sposób podejmują walkę o GOTY z TLOUS2

Brzmi jak pasek pewnej partyjnej telewizji. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość z nich tak samo obchodzi to czy margines zbojkotuje ich grę jak realnie obchodzą ich problemy LGBT - niezbyt

Tyle tylko, że margines to... margines, a flaga wrzucona robi pozytywny PR.

 

A, że te korporacje wszystkie z flagami są żałosne to inna sprawa. :E

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak,teraz tylko świadome zakupy :lol2:

 

 

Na Wiedźmina 4 byłby Pre-Order w ciemno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze w sumie fajna ciekawa firma dolaczyla do tego festiwalu hipokryzji. Tak samo jak Bethesda jakos nie widac zeby wojowali z nietolerancja w regionach swiata gdzie ten problem faktycznie istnieje i z jego powodu ludzie traca zycie. Jedyny protest jaki moge zrobic to przez moj portfel i moich pieniedzy te firmy juz nie zobacza.

Bethesda_Pride_Month_Logos_Banner.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to to już w ogóle jest cudowne. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co wy chcecie można to potraktować jako element kampanii reklamowej :E

 

CDPR pięknie się wpisuje w cyberpunkowe realia korpo, oto gra która mówi nam jakie złe są korporacje i jakie zagrożenie stanowią - wydana przez korpo :E

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kelam

 

Nie, nie rozumiem. Średniowieczne poglądy powinny zostac w średniowieczu. Tradycja? Od kiedy liczona? Nie tak dawno nawet leworęczność była wyśmiewana jako coś nienormalnego i złego. Lewizna czy lewe papiery z dupy się nie wzięły. Świat idzie cały czas do przodu i to jest normalne. Dopóki nikomu nie dzieje się krzywda jest git.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech to ma też jakiś sens. Uważasz, że powinno przestać się używać "lewizny" czy "lewych papierów"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech to ma też jakiś sens. Uważasz, że powinno przestać się używać "lewizny" czy "lewych papierów"?

 

1592056608_hho0dz_600.jpg

szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio jest mowa o zaprzestaniu używania określeń typu "black/white list" i "master/slave" w kontekście software'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że sprawdziłem inne korpo, ani EA, Take Two, Square Enix, Rockstar, nawet Ubisoft nie zmienili kolorów. A osobiście nic nie mam do czarnych, mam nawet koleżankę która pochodzi z Afryki, a od kilkunastu lat mieszka i pracuję w Polsce, mówi dosyć płynnie po polsku i fajną i miłą dziewczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie odpal fifę, za każdym razem na starcie dostaniesz komunikat BLACK LIVES MATTER którego nie da się wyłączyć przez kilka sekund :lol2: :lol2: :lol2:

 

Jedni kolory, inni BLM itp, każdy szuka swoich 5 modnych sekund

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech to ma też jakiś sens. Uważasz, że powinno przestać się używać "lewizny" czy "lewych papierów"?

Leworęczni nie są już dyskryminowani, więc nie ma takiej potrzeby. Wpierdolu za bycie leworęcznym nie dostaniesz, za bycie czarnym czy gejem możesz. To był przykład, że lewy kiedyś jednoznacznie kojarzył się z czymś złym.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie odpal fifę, za każdym razem na starcie dostaniesz komunikat BLACK LIVES MATTER którego nie da się wyłączyć przez kilka sekund :lol2: :lol2: :lol2:

Nie mam, mam PESa, a to Konami, którą też sprawdziłem, też nic nie ma, tylko sami Japończycy się ze strony uśmiechają. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz lewy to mi sie z pilka nozna kojarzy a jakims turbobfanem nie jestem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, mam PESa, a to Konami, którą też sprawdziłem, też nic nie ma, tylko sami Japończycy się ze strony uśmiechają. :E

 

Japończycy, to wszystko wyjaśnia :D Ale jak widać po niektórych postach nie brakuje takich którzy jeszcze przyklaskują.

Niedługo żeby pograć będziesz musiał przeczytać po kolei komunikaty na temat

 

 

BLM

LGBTQWERTY

ISLAM

Sweden yes

refugees welcome

dindu nuffin

Samotne matki

 

i na koniec jeszcze na forum przeczytasz że to bardzo dobrze :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leworęczni nie są już dyskryminowani, więc nie ma takiej potrzeby. Wpierdolu za bycie leworęcznym nie dostaniesz, za bycie czarnym czy gejem możesz. To był przykład, że lewy kiedyś jednoznacznie kojarzył się z czymś złym.

Zgadza się i te flagi nic w tej kwestii nie zmienią.

 

A żeby było zabawniej czy raczej straszniej to jakiś czas temu wśród młodzieży (na uniwersytetach żeby nie skłamać?) w USA przeprowadzali ankietę nt. poparcia dla osób LGBTQ i wyniki pokazały tendencję spadkową. To może jednak droga do oświecenia nie prowadzi przez flagi, wpychanie słabo napisanych postaci gdzie popadnie i najgłośniej krzyczących idiotów w mediach wszelakich o nazistach dookoła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozchodziło się nie o to, że ' CDP Red wrzucił tęczowa flagę? A to hipokryci, lepiej za realną pomoc by się wzięli' a 'CDP Red wrzucił tęczowa flagę? Być nie może, wspierają LGBT!".

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i te flagi nic w tej kwestii nie zmienią.

 

A żeby było zabawniej czy raczej straszniej to jakiś czas temu wśród młodzieży (na uniwersytetach żeby nie skłamać?) w USA przeprowadzali ankietę nt. poparcia dla osób LGBTQ i wyniki pokazały tendencję spadkową. To może jednak droga do oświecenia nie prowadzi przez flagi, wpychanie słabo napisanych postaci gdzie popadnie i najgłośniej krzyczących idiotów w mediach wszelakich o nazistach dookoła?

Za co się człowieka, szanuje i lubi, nie za to jaki ma kolor skóry czy jaką orientacje, ale za to kim jest dla nas. Czy jest dobrym człowiekiem, co potrafi, czym się interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mnie też mogą w pompkę pocałować za te i ich czarne i tęczowe widzimisie.

Nie będę finansował firmy poprzez zakup ich produktów, która wspiera wandali i złodziei spod szyldu BLM oraz tęczowych terrorystów.

Jak będą dodawali CP do płatków śniadaniowych to może w tą grę zagram.

CDR naprawdę nie potrzebuje twoich drobniaków, żeby promować co tylko im się podoba. Póki co jest to prywatna i niezależna firma, która sama decyduje o marketingu i kierunku rozwoju. Jeśli chcą do tego dopisać ideologię to ich sprawa.

 

No ostatnio jest mowa o zaprzestaniu używania określeń typu "black/white list" i "master/slave" w kontekście software'u.

A co jak mam dwa napędy, w tym jeden czarny? Muszę przestawić zworki?

xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak być powinno.

Właśnie, dlatego słucham kapel metalowych z całego świata, czy tam gra biały, czarny lub Azjata to nie ważne, ważne czy robią dobrą muzą i są dobrymi muzykami, taki np. japoński Gallhammer, kiedyś trzy, teraz dwie japońskie nawiedzone niewiasty, a muzykę robią nieziemską. :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki mają związek te rozmówki o zmianie avatara na tęczowy z samą grą? Bo teraz srogo spamujecie. Kogo to obchodzi, czy ktoś kupi, czy nie kupi jakiejś gry z powodu zmiany avatara? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...