Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zmartwił model jazdy jak z Watch Dogs, płaskie strzelanie i martwe miasto, liczyłem właśnie na metropolie tętniącą życiem, przyjemny model jazdy i dobry feeling broni.

To nie GTA, Far Cry lub AC, to cRPG, dlatego inaczej to wszystko widzę, strzelanie nie jest ważne, no i to nie FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak bardzo dużo czasu spędza się w pojazdach jak i strzelaniu. To istotne elementy rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie jest RPGowe więc będzie drewniane. Liczę się z tym, nie przeszkadza mi to.

Ale model jazdy zakładając, że trzeba się będzie sporo pojazdami przemieszczać? Ja mam dalej PTSD po Watch Dogs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał z TVGry polecam obejrzeć każdemu.

Generalnie to co się dzisiaj wydarzyło dla wielu będzie bolesnym sprowadzeniem na ziemię, no ale ja to od dawna powtarzam że sami jesteśmy sobie winni. Producent tylko pokazuje co ma, a to w naszych głowach rodzi się wizja gry wszech czasów. To znaczy w mojej nie, ale piszę tak żeby wam nie było smutno ;)

No wygląda, że trochę porwali się z motyką na słońce. Teraz brakuje im czasu i robią co mogą, kapkę przytną, kapkę poprawią.

 

To, że mogli by prześcignąć czy dogonić rockstara w smaczkach to raczej marzenia, ale ja dalej liczę na bardzo dobre RPG i ciekawy świat.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Za to ludzie na oficjalnym discordzie już oficjalnie składają przysięgi małżeńskie z July :E

Warto obejrzeć parę recenzji dema, co było dostępne dla kilku wybrańców w tym tygodniu.

Na przykład na TVGry.pl

Wychodzi na to, że gra posiada więcej wad, niż o tym tak na prawdę wiemy, a ogromne przehypowanie może bardzo zaszkodzić grze.

 

U mnie jakiś hype kiedyś nawet był ale już dosyć dawno się ulotnił. Serducho nie biło dzisiaj mocniej a szkoda. Gry oczywiście nie skreślam ale nie podpaliła świata ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał z TVGry polecam obejrzeć każdemu.

A ja polecam nie sugerować się tylko tym materiałem, jak niektórzy tutaj robią.

 

Model jazdy

 

Przykładowe opinie, z brytyjskiego i polskiego Eurogamera:

 

Driving, though, feels a little bland. The car looks nice, with a pointy front and winged doors, and pumps little jets of fire from the exhaust pipes when you go up a gear, but it - I don't know - lacks detail. It feels a bit thin, a bit lacking in substance. Bombing around doesn't have quite the same thrill as in a game like GTA.

 

Jazda samochodem jest zaskakująco przyjemna. Lepsza niż w innych grach z otwartym światem, choćby GTA czy Saints Row. Dopracowane wnętrza i deski rozdzielcze robią wrażenie. Ulice otworzone dla ruchu nie sięgają jednak wszędzie.

 

Strzelanie

 

Eurogamer:

 

Shooting doesn't need much explanation because it works the same as in most other games, albeit with a cover system which doesn't stick you to cover but allows you to crouch-shuffle around. Generally, it feels good - there's clearly a lot of gun geekery going on - with lovely damage numbers popping out of people's heads.

 

Gamespot:

 

The weaponry at my disposal was fairly basic--a handgun, assault rifle, and shotgun--but each one felt rewarding to use. Unloading bullets into enemies felt weighty at the trigger pull and satisfying at the point of impact. This might not sound too exciting, but in RPG-focused shooters where numbers fly off enemies and you're chipping away at health or shields, it's not a guarantee that shooting enemies feels good. Borderlands, for example, doesn't work for me, while Destiny does. Cyberpunk 2077 is more of the latter than the former, with guns that feel empowering and feedback that proves they are.

 

Poza tym te opinie niczym się nie różnią od wrażeń z zeszłorocznej prezentacji, a tu nagle jakieś zaskoczenie. :E Niektórzy nigdy się nie nauczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś hype kiedyś nawet był ale już dosyć dawno się ulotnił. Serducho nie biło dzisiaj mocniej a szkoda. Gry oczywiście nie skreślam ale nie podpaliła świata ;).

 

U mnie dokładnie to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cyberpunk Demo was running with Raytracing on a 2080Ti - at 1080p with DLSS on, says PCGH (German PC magazine)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaba grafika i nudy niesamowite

 

Słaba to może przesada ale jakaś szczególnie szałowa też nie jest. Co do nudy niby na filmiku sporo jest akcji ale nie porwało mnie to. Będzie to się odpali i zobaczy co tam nasz CDPR wystrugał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda, że trochę porwali się z motyką na słońce. Teraz brakuje im czasu i robią co mogą, kapkę przytną, kapkę poprawią.

A może to wybujałe oczekiwania niektórych graczy, nakręcających się na własne życzenie od dłuższego czasu? ;) Teraz wychodzi materiał, który drastycznie nie odbiega od tego, co pokazywano wcześniej, a ludzie reagują jakby zobaczyli ducha. Jak ktoś brał preorder to na znak protestu niech odwoła i się tym pochwali. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cyberpunk Demo was running with Raytracing on a 2080Ti - at 1080p with DLSS on, says PCGH (German PC magazine)"

Aha to ja nie wiem na co ta moc idzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha to ja nie wiem na co ta moc idzie :E

 

Bez kitu, wolałbym zagrać w 4K/60fps bez RT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie takie same, moja w sumie też się nie zmieniła, wygląda solidnie jak na cRPG, grunt żeby fabularnie dostarczyli.

Mam nadzieję, że z W_D 1 & 2 zapożyczyli tylko model jazdy, bo jak jedynka miała potencjał fabularny, tak gimbusiarnia w W_D 2 mi nie podeszła, a szkoda bo samo San Francisco było fajnie zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy odkrywacie dopiero, że RT w obecnej formie to proteza? Na konsolach to dopiero zobaczycie moc RT. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy odkrywacie dopiero, że RT w obecnej formie to proteza? Na konsolach to dopiero zobaczycie moc RT. :E

Jak w Control. szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" NVIDIA ujawniła właśnie, że zarówno ray tracing jak i technika NVIDIA DLSS 2.0 mają być dostępne w grze Cyberpunk 2077 od dnia premiery zaplanowanej na 19 listopada 2020 roku. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cyberpunk Demo was running with Raytracing on a 2080Ti - at 1080p with DLSS on, says PCGH (German PC magazine)"

W 60 klatkach. DLSS 2.0.

 

Odnośnik do artykułu (możecie sobie sami w Google Translate wrzucić):

https://www.pcgameshardware.de/Cyberpunk-2077-Spiel-20697/Specials/Cyberpunk-2077-Preview-Raytracing-1352917/

Jest tam też sporo nowych screenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=2dxTFSsoQ90

 



  • kiepska optymalizacja (problemy na PC za kilkanaście tysięcy PLN :lol2:),
  • bugi skryptowe, audio,
  • ŻENUJĄCA walka wręcz (wiedziałem, że CDP nie umie w FPS - trzeba było zrobić widok jak w Wieśku),
  • źle przemyślany interfejs i skróty (jak nie naprawią, zmarnujemy na tym mnóstwo godzin naszego, krótkiego życia :D)

 

To co pokazali, nie podoba mi się. Widzę rozmycia, aberrację chromatyczną (fuj) i jakby FXAA. Graficznie nie powala, czasu mało zostało, dostaniemy na dzień dobry betę. I prawda - porwali się z motyką na słońce, bazując na popularności marki jaką jest Wiedźmin. Oczekiwania wysokie, a rezultaty - no cóż, nie chcę być mankoltentem, zobaczymy. Boję się tylko, że kupię kompa przed premierą za grubą kasę i nie pogram płynnie, bo gra będzie hulała dopiero na RTX 3000... :hmm:

 

Niepokojąco to wygląda - najpierw złe wieści od pracowników Techlandu na temat postępów w produkcji Dying Light 2, a teraz beta-Cyberpunk.

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak trzeba było dłubać to jeszcze dłużej ale stricte pod next gen i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT zabił PC Master Race... zamiast iść w monitor 4K to najlepszy do RT będzie 1080p :E Next Gen Panie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT zabił PC Master Race... zamiast iść w monitor 4K to najlepszy do RT będzie 1080p :E Next Gen Panie :thumbup:

Next Gen będziesz miał na PS6 i tamtejszych PC w 2027 roku. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na nowym xboxie i ps5 bedzie 30 fps "next gen" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak trzeba było dłubać to jeszcze dłużej ale stricte pod next gen i PC.

 

Oby, oby, bo jak to zaczną optymalizować pod stare złomki, to będzie wizualna kaszana. Lepiej już przeboleć, zmienić grafikę i niech się oko cieszy. W październiku pewnie będzie info, że premiera w marcu 2021 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Next Gen będziesz miał na PS6 i tamtejszych PC w 2027 roku. :E

 

Jeśli mowa o RT w 4K to jak najbardziej mogę się z Tobą zgodzić :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ta promocja to był jakiś strzał w czasie mocno ograniczony. Sprawdziłem jeszcze raz za jakieś 15 minut i już monitor był w normalnej cenie trzeba zaglądać, ażeby wyrwać w super cenie Sid co Masz na myśli pisząc CCC ??  
    • Konfederuskie kuce nigdy nie były najmądrzejsze, delikatnie mówiąc Więc i kolejne ich kretynizmy i brak pojęcia o makroekonomii nie dziwią.
    • To pastę masz pewnie do wymiany od termopadów ci temperatura gpu nie skoczyła te plamy to jest olej z termopadów częsty przypadek ale to nie znaczy że termopady są do wymiany jak zobaczysz gdzieś na PCB czy radiatorze ten "sok"
    • Jak sam niżej napisałeś - wykresy są skorygowane i w miarę poprawne, więc jednocześnie możesz zauważyć, że wahania występują niezależnie czy jest rozwój przemysłowy czy nie. Temperatury są na poziomie jak to było 800 lat temu, a nadal niższe niż 1200 lat temu. Skąd przekonanie, że teraz będzie już tylko rosło i rosło? Historia pokazuje, że było cieplej. W perspektywie geologicznej - nie tak dawno temu. Dodatkowo napisałem, że w krótkim terminie obserwujemy wzrost temperatury, ale po co patrzeć w szerszej perspektywie - nie bedzie pasować do narracji. Albo te wykresy średniej temperatury w latach 1960-1990 vs 2011-2020... piękne manipulowanie danymi na podstawie wybranych okresów. Profeska tylko po to aby po raz kolejny udowodnić, że ma się bezwzględną rację i każdy kto mówi inaczej to upadł na głowę.   No tak - jak zimno to naturalnie, ale jeśli mamy tak samo dynamiczny powrót "do normy" to już planeta się pali i to wina wyłącznie człowieka. Wysiadam. Poza tym - sam wzrost temperatur to pikuś - gorsze są tego skutki czy wzrost intensywności i siły zjawisk ekstremalnych jak tornada, huragany, powodzie itp (tutaj mozemy się chyba zgodzić) - tutaj nie mamy już żadnych rzetelnych "dowodów" jedynie szczątkowe kroniki jak to było kiedyś, które trzeba traktować z przymrużeniem oka.   Każdy widzi na wykresie co chce zobaczyć, ale ja wysiadam bo tutaj jest odchylenie tylko w jedną stronę, że jedyna niepodważalna prawda jest taka, że planeta się pali. Tak samo kiedyś płaskoziemcy też nie dopuszczali myśli, że mogą się mylić
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...