Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli mowa o RT w 4K to jak najbardziej mogę się z Tobą zgodzić :cool:

Wtedy będą karty za ~1000zł z RT, a CP2077 będzie z dwoma dodatkami do kupienia za ~100zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy będą karty za ~1000zł z RT, a CP2077 będzie z dwoma dodatkami do kupienia za ~100zł. :)

 

Ja już widzę oczami wyobraźni Next-Genowego Wieśka 4 + RT :cool: to będzie dopiero coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT zabił PC Master Race... zamiast iść w monitor 4K to najlepszy do RT będzie 1080p :E Next Gen Panie :thumbup:

Nie zabił bo nikt nie będzie z tego korzystał. Tak samo jak na nowych konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to wybujałe oczekiwania niektórych graczy, nakręcających się na własne życzenie od dłuższego czasu? ;) Teraz wychodzi materiał, który drastycznie nie odbiega od tego, co pokazywano wcześniej, a ludzie reagują jakby zobaczyli ducha. Jak ktoś brał preorder to na znak protestu niech odwoła i się tym pochwali. :E

Znaczy ja nie miałem na myśli wybujałych oczekiwań graczy. Aczkolwiek te na pewno są bardzo wysokie po świetnym Wieśku 3.

 

Ewidentnie widać doczytujące się elementy przed nosem i to niby rozgrywka z PC, w materiale od TVgry gostek mówi o rzeczach które zostały wycięte, lub nadal nie poprawione od ostatniego czasu jak miał styczność z tą grą.

 

Sam osobiście mogę przymknąć oko na pewne aspekty, ale RPG i konstrukcja świata, jego klimat ma być na najwyższym poziomie. Bo inaczej będę zły :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę strzelaniny prowadzonej głównie z daleka jest tutaj pod koniec:

 

Odrzutu właściwie brak. Na myśli przychodzi trochę Crysis 2.

Gra jest zrobiona tak, żeby dzieciaki kaleczące pada się dobrze bawiły na konsoli, a wy dorabiacie jakieś teorie, że to RPG i tak musi być.

 

Nie czuję zawodu, bo nie czułem nadmiernego hajpu. A nawet poczułem się zainteresowany. A jakość tamtego długiego streamu z IGB na YT jest zwyczajnie kiepska w porównaniu do reszty materiałów, w tym tych różnych redakcji.

 

Gdyby ktoś szukał muzy w podobnym vibie jak z trailera, to z tym mi się kojarzy:

 

Royal Blood: Lights Out

Barns Courtney: Kicks

Goodbye June: Liberty Mother

Ho99o9: City Rejects

RAT BOY: BOILING POINT

Royal Blood: Lights Out

SUR: Lean Back

X Ambassadors: The Devil You Know

 

@down

A to inne gry nie wychodzą na konsole? Masz i BFy, cody, GTA V, Dooma itd. Pad tu nie ma nic do tego.

Może jednak mocno uogólniony target? Choć te tytuły udowadniają, że to nie musi w niczym przeszkadzać.

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zrobiona tak, żeby dzieciaki kaleczące pada się dobrze bawiły na konsoli, a wy dorabiacie jakieś teorie, że to RPG i tak musi być.

A to inne gry nie wychodzą na konsole? Masz i BFy, cody, GTA V, Dooma itd. Pad tu nie ma nic do tego.

 

W 60 klatkach. DLSS 2.0.

 

Odnośnik do artykułu (możecie sobie sami w Google Translate wrzucić):

https://www.pcgameshardware.de/Cyberpunk-2077-Spiel-20697/Specials/Cyberpunk-2077-Preview-Raytracing-1352917/

Jest tam też sporo nowych screenów.

1080p z włączonym DLSS 2.0 to renderowane pewnie z ~720p na 2080ti. Bida jak są na takim etapie optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest cRPG, są dialogi, będą wybory, a nie jakiś akcyjniak FPS. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam giera się podoba na bank strzelanie jest lepsze niż w GTA V. Model jazdy wygląda jak z Mad Max-a lub NFS U2 miasto kopiuj wklej Ghost In The Shell :D Optymalizacja leży i klatki chrupią na RTX 2080 Ti :lol2: Braindace pokazany na gameplayu nudny jak flaki z olejem. Pewne NPC wyglądają jak z ery GTA IV bryczki super, ale czym różni się Quadra V-Tech od Turbo-R??? Jeśli giera będzie mieć otwarty świat i rożne pierdoły do roboty mam już plan na następny rok :D

Edytowane przez ŁysyZBrazzers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jakby nierówna (?) - są fajne elementy i pomysł by za chwilę stwierdzić że AI nie istnieje, miasto zachwyca a jednocześnie doczytuje nam teksurki ... itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobało to co pokazali. Może graficznie jakoś dupy nie urywa ale jest klimat i to najważniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak trzeba było dłubać to jeszcze dłużej ale stricte pod next gen i PC.

No ale przecież wszystko ponoć tak łatwo się skaluje jak to niektórzy twierdzą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miasta będą puste to nieźle zabije imersje, cała reszta spoko jak dla mnie. Głównie klimat, fabuła i elementy rpg będą się liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Cyberpunk Demo was running with Raytracing on a 2080Ti - at 1080p with DLSS on, says PCGH (German PC magazine)"

Bez RT pewnie pogram spokojnie w 4K@30 przy ustawieniach Średnio-Wysokich.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tooooo doczytywanie przed maską omg, jak to słabo wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te doczytywanie to nawet San Andreas przebija :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie wygląda lepiej niz wiedzmin 3 a sporo mineło czasu od tamtej gry (skóra dalej plastikowa na postaciach, brakuje jakis mikro detali typu papierki unoszone wiatrem).

 

Strzelanie wygląda bardzo słabo (nie czuć ze bronie mają kopa, ich animacja tez jest taka sobie), przeciwnicy dalej głupi jak but.

 

Jazda autem to lekkie drewno.

 

walka wręcz to kupa śmiech pomieszana z żenadą

 

Textury z bliska posysają (i to na piecu, strach pomyslec co bedzie na konsolach)

 

Doczytywanie obiektów podczas niezbyt szybkiej jazdy to jakies 2 generacje wstecz ...WTF

 

te miasto szczerze mówiąc dupy nie urywa, liczylem na jakąś bardziej ekscytującą wizje , jakies ogromne megalityczne budynki z mnóstem małych okienek i setkami pięter a tymczasem wiele miejsc wygląda bardzo mało futurystycznie (nieduze bloki mające po 10 pięter i podwórka jak ze zwykłych miast). Na ulicach wcale nie ma tłumów ani zbyt duzo samochodów (jest ich o wiele za mało)

 

Mysle ze dialogi i fabuła to będą jedyne mocne strony tej gry (cała reszta jest słabsza niz to co juz jest na rynku) wiec mesjasza nie będzie, raczej nie biore na premiere poczekam na jakies konkretne łatki i moze ktos poprawi AI przeciwników (ale wątpie w to)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDPR miało mnóstwo czasu by pokaz zrobić na tip-top aż wszystkim kapcie z wrażenia pospadają. Nawet pandemia dała im dodatkowy czas na dopieszczenie optymalizacji. Chyba za dużą patrzą na wycenę ich akcji a przestało im się chcieć gry na najwyższym poziomie robić (Wiesiek3+dodatki), zachłysnęli się sukcesem a właśnie teraz powinni zwracać największą uwagę na kolejną grę po świetnym Wiedźminie 3 bo cały świat patrzy i czekają na produkcję najwyższych lotów.

 

Z tego co widzę to niech oni wezmą tyle czasu ile im potrzeba bo lepiej wypuścić perełkę niż gniota którego bedą łatać. No i na sto procent nie kupię w pre-orderze. Jeżeli gra będzie tak duża jak Wieśkowaty-trzeci to kupię na pewno bo to w końcu CDPR Ojcowie Wieśka. Jak Cyberpunk 2077 będzie tak duży jak Wiedźmin 3 to zapewni mi dziesiątki a może i setki godzin, więcej wydałbym w barze by się alkoholizować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra nie wygląda lepiej niz wiedzmin 3 a sporo mineło czasu od tamtej gry (skóra dalej plastikowa na postaciach, brakuje jakis mikro detali typu papierki unoszone wiatrem).

 

Strzelanie wygląda bardzo słabo (nie czuć ze bronie mają kopa, ich animacja tez jest taka sobie), przeciwnicy dalej głupi jak but.

 

Jazda autem to lekkie drewno.

 

walka wręcz to kupa śmiech pomieszana z żenadą

 

Textury z bliska posysają (i to na piecu, strach pomyslec co bedzie na konsolach)

 

Doczytywanie obiektów podczas niezbyt szybkiej jazdy to jakies 2 generacje wstecz ...WTF

 

te miasto szczerze mówiąc dupy nie urywa, liczylem na jakąś bardziej ekscytującą wizje , jakies ogromne megalityczne budynki z mnóstem małych okienek i setkami pięter a tymczasem wiele miejsc wygląda bardzo mało futurystycznie (nieduze bloki mające po 10 pięter i podwórka jak ze zwykłych miast). Na ulicach wcale nie ma tłumów ani zbyt duzo samochodów (jest ich o wiele za mało)

 

Mysle ze dialogi i fabuła to będą jedyne mocne strony tej gry (cała reszta jest słabsza niz to co juz jest na rynku) wiec mesjasza nie będzie, raczej nie biore na premiere poczekam na jakies konkretne łatki i moze ktos poprawi AI przeciwników (ale wątpie w to)

 

Dlatego zawsze mnie śmieszy jak widzę gdzieś koment typu. Oni (Redzi) są na poziomie Rockstara i Naughty Dog :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 to był kozak na premierę z open worldów. Nie ma tu nic śmiesznego.

 

Tooooo doczytywanie przed maską omg, jak to słabo wygląda ��

Cienko widzę premierę na Listopad :E Chyba mają spory problem z ogarnięciem silnika, a że zdecydowali się pokazać gameplay w takim stanie :E to chyba po prostu już chcą nas do tego przygotować.

 

W sumie te doczytywania to wyglądają jakby gra była puszczona na konsoli, a nie na pc. Jak tak to wygląda na PC z 2080ti, to nie chce wiedzieć jak to będzie działało na konsoli, nawet na PS5 :E.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to pora chyba zaorać trailery.

Widzisz trailer filmu to widzisz 1:1 sceny z filmu. W grach jeszcze się nie zdarzyło i bardzo długo nie zdarzy żeby gra wyglądała tak jak CG trailer.

Czy to od Redów, ND czy R*.

 

A później ludzie na bazie tego budują oczekiwania. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wróżę premiery na listopad. Trzecia zmiana terminu już na pewno zmieni nastroje wśród graczy. Redzi również sami się zarzekają, że kolejnej obsuwy nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście się podoba. Ostatni raz, kiedy kupiłem grę w okolicy premiery to były czasy W3 i to był W3. Wygląda na to, że najprawdopodobniej CP2077 to będzie kolejna kupiona gra kilka dni (na pewno nie w dniu premiery, to głupota) po premierze.

Nie oczekuję cudów graficznych, czy finezji animacji. To ma działać nie tylko na wypaśnym sprzęcie, ale także i na średnim...jak i na rachitycznych konsolach. To będzie duże. Pojawią się mody z teksturami 4K i będziecie zmieniać pampersy podczas ładowania sejwów :>

 

Przy okazji: materiał z YT nie zawsze oddaje w pełni jakość grafiki, zwłaszcza detalu

Edytowane przez jagular

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 to był kozak na premierę z open worldów. Nie ma tu nic śmiesznego.

 

 

Cienko widzę premierę na Listopad :E Chyba mają spory problem z ogarnięciem silnika, a że zdecydowali się pokazać gameplay w takim stanie :E to chyba po prostu już chcą nas do tego przygotować.

 

W sumie te doczytywania to wyglądają jakby gra była puszczona na konsoli, a nie na pc. Jak tak to wygląda na PC z 2080ti, to nie chce wiedzieć jak to będzie działało na konsoli, nawet na PS5 :E.

 

Oni nigdy nie mieli dobrego silnika wiec nagle cudów bym sie od tej strony nie spodziewał, bedzie raczej kiepsko, pamietam jak w Wieśku 3 miałem sytuacje gdy po jezdzie konno wpadalem do baru a tam był sufit i podłoga ale ścian juz nie bo sie nie doczytały (mówię o wersji PC)

 

Porównajcie sobie jak sie prezentuje Batman Arkham Knight (wygląda duzo ładniej miejscami i znacznie mniej sterylnie) a tamta gra wyszła ile czasu temu.

 

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk 2077... Cyberpunk 2077... 2077... czerwiec 2077 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nic sobie nie pomyliłem. Z premedytacją nie użyłem nazwy gdyż mowiny o tanich asrocakch, model nie ma znaczenia. Ogólnie beka bo gdy mówię o karcie dźwiękowej narracja zmieniana jest na taką że dobra karta dźwiękowa nie jest potrzebna, można kupić inna, można kupić dac itp (TO SĄ DODATKOWE KOSZTY). Jak mówię o sekcji zasilania to narracja brzmi że pomylelem się z modelem płyty. Cały dowcip polega na tym że to 400zl to nie wiele jak na różnice w tym co dostajemy w tych mobasach. Tzn lepsza dźwiękowka, lepsza sekcja zasilania, lepsze wyposażenie. OGÓŁEM LEPSZA PŁYTA. Jeśli komuś wystarcza biedny kodek audio czy biedna sekcja zasilania to fajnie ale niech nie mówi że ta płyta jest dobra. Jest WYSTARCZAJĄCA dla niego i to wszystko. To tak jak z tymi bułkami z biedronki, dla kogoś są wystarczające, ja wolę kuoic 3x droższe i nie jest odnrazanego barachła. Argumenty że za 900zl płyty też mają kiepskie kodeki audio jest śmieszny bo wystarczy poszukać w specyfikacji technicznej i znaleźć taka która ma normalne audio, wyposażenie czy co tam nas interesuje. Nadal nikt nie odpowiedział, dlaczego nie polecają tanich asrockow na am4? Bo różnica pomiędzy dobrą płyta jest po prostu mniejsza i mówimy o mniejszej skali.  Edit: teraz spojrzałem na morele, nowy tomahawk kosztuje 871zl. Różnica pomiedzy "wystarczającymi" asrockami zaczyna topnieć wiec za niedługo ten post będzie nieaktualny bo i tak wszyscy będą polecali MSI. Obecnie to już 350zl czyli żaden pieniądz. 
    • Masz calkowita racje. 1 kwietnia lece na Florida zakupic dzialke i zaczac budowe domu. Nie dosc ze tax ma sprzedaz jest 6% to jak dom bedzie jako glowny nie bede placil stanowego podatku od zarobkow w moim wypadku to 10.75% ze stanu NJ. Tym sposobemdom wybuduje sie z tax z NJ.
    • No nie wiem jakim cudem ale w pit masz ustalone progi procentowe od zarobkow/ Kosz pracodawcy pracownika nic nie obchodzi bo to dwie oddzielne dzialalnosci. No to najprostrza droga. Z tego co sie orientuje to jak dobrze sie uczysz to studia nadal w Polsce sa bezplatne?.
    • @Caps i inni, polecam olać kolegę jak jest najmądrzejszy i niech radzi sobie sam. A wiedzę masz marną patrząc na zestaw, który poskładałeś... zasilacz se weź od razu 5000W... pastę będziesz co miesiąc wymieniał? Napisałeś kosmici w komputroniku... skomentuję to obrazkiem   PS. Dodam jeszcze że co roku zakładasz podobny temat, i  z tego wychodzi(nie wnikam dlaczego) ale teraz pewnie też tak będzie   Także wstrzymać się z udzielaniem pomocy do soboty i będzie zaś spokój na chwilę   PS2. Radzę poczytać jak zachowuje się użytkownik i jak się kończą jego tematy  1. 2.    
    • A najlepsze jest to, że później taki ktoś, kto nie miał styczności z grami FromSoftware, mówi jakie te gry są proste, jak ogląda jak ktoś na golasa grę przechodzi bez levelowania itp itd  kuźwa tez tak myślałem  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...