Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Na next genach?

Edytowałeś.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EyavJoh.jpg Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty się bój jak to będzie na XSX i PS5 wyglądać. Będą jaja jak tam też zaserwują 1080p. :E

 

Ogram na XSX i TV 65" więc niech wywalą RT i dadzą 4K/30fps bo na tylu calach 1080p to byłaby totalna padaka a gram z bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze jedno zaskoczenie.

Wyleciała z gry klasa Techie, tym samym zostały dwie klasy

Robimy albo gościa nastawionego na walkę, albo na działanie cichaczem.

 

Umiejętności Techie przeszły do Netrunnera

 

Tym samym możemy zrobić

Solo mięśniak od walenia w mordę (wyrywa wierzyczki, wyrywa drzwi, działa siłowo)

Szybki solo, nastawiony na walkę ale i poruszający się szybko i zwinnie

 

Netrunner Haker - wiadomo

i Netrunner gadżeciarz czyli scheda po Techie

 

 

Pewno gdy były trzy klasy Solo, Techie, Netrunner to Solo był zdecydowanie najmocniejszy a reszta niedomagała więc zmiksowano Techie i Netrunnera.

 

Ciekawe co jeszcze się zaraz okaże że wyleciało, albo zostało przeniesione.

 

 

Skąd te rewelacje? z widzi misia?

Możesz podać zródło, sam sobie poczytam o tym chętnie.

Edytowane przez brooklyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie średnie, trochę nudy było przy tym braindensie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze mnie śmieszy jak widzę gdzieś koment typu. Oni (Redzi) są na poziomie Rockstara i Naughty Dog :D

Że Ciebie śmieszy to żaden wyznacznik. Trzeba jeszcze sobie zadać pytanie: pod jakim względem. Dla mnie pod jednym, najważniejszym czyli miodności gry przebili to światowe bożyszcze kilkuletnią gierką. Ze dwa miechy temu skończyłem Gta V a więc mesjasza i choć jak to w Gta było fajnie to nie zdarzyło mi się zarwać choć jednej nocki a w sumie przejście zajęło mi prawie 80 godzin. Wcześniej ogrywałem arcymesjasza czyli RDR2 i tak jak w przypadku RDR1 mniej więcej w połowie gry poczułem takie znudzenie tym symulatorem jockeya, przegadaniem i archaicznym gameplayem (jak w każdej grze R$, czyli wejdź do budynku nie tymi drzwiami jak zaplanowali twórcy i "mission failed", takie coś w 2020 roku, litości), że nie miałem kompletnie ochoty ciągnąć tego dłużej. Obecnie gram w W3 i...no właśnie - piąta rano a ja dopiero kładę się spać. Z produkcji ND od czasów Ps3 nie skończyłem jedynie Uncharted 3 i 4. Pierwszej, bo była słaba a drugiej, no bo tak wyszło. I każda podobała mi się przynajmniej całkiem całkiem ale żadna z kapci nie wyrwała, ot - solidne, filmowe produkcje a najlepsza z nich to TLOU. No dobra, ta ostatnia była zajebista :P . Także wiesz - zdania są podzielone. Więc jak tylko CP2077 dostarczy historii, postaci, dialogów, wyborów i klimatu jak w W3 to dla mnie Rockstar i ND mogą przestać istnieć bo nawet tego nie zauważę. (pogrubiłem jakby ktoś nie chciał czytać całości tych wypocin). Poza tym to RPG które rządzi się innymi prawami gdzie drewno, przeciwnicy gąbki, słaby model jazdy i inne takie są na porządku dziennym. Ja czekam jak czekałem od pierwszej zapowiedzi czyli bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat to każdy chwali kto grał.

Tunelowe do bólu oskrpytowane gry porównać do piaskownicy i cRPG super. :E GTA 5 i RDR 2 rozumiem, ale ND nie zrobiło do dzisiaj żadnej piaskownicy, same tunelowy gry. Tylko na jedną platformę Sony. lol2.gif

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 efekty jednoczesnie, toz to Ampere nie starczy :lol2:

Trzeba będzie zrezygnować z jakiegoś efektu lub dać na medium bo raczej dadzą regulacje efektów Rt.

 

Samo GI w metro ładnie przyciska gpu, 4 efekty na raz na ultra to gruby hardcore :E

 

Liczę, że na Ampere po optymalizacji gry bedzie to się dało jakoś ogarnąć w 4k dlss 2.0. Control 4k z dlss 2.0 całkiem dobrze wygląda nawet na gdy jest robiony z 1080p.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się jak jeszcze nie tak dawno jarałeś się RT. :D

 

 

Ty się bój jak to będzie na XSX i PS5 wyglądać. Będą jaja jak tam też zaserwują 1080p. :E

To nie jest tak ze sie jaram, wszystkie wizualne efekty zawsze beda na plus, sa tutaj 4 wiec nie malo co z jednej strony cieszy bo przeciez tak to narzekaja ludki ze 1 slaby efek no ale 4 to juz bedzie robilo roznice. Z drugiej strony Turingi zdechna przy tej grze w RT szczegolnie ze gram w 1440p. Miala byc poczatkowo 3070 karta ale juz celuje w 3080 :lol2:

 

Moj efekt jarania wynika po prostu stad ze jes to cos nowego i jestem za Raytracingiem ale jestem swiadomy jakie to ma wymagania oraz jak kuleje jego implementacja.

 

Nie watpie w to ze bez RT ta gra bedzie dzialala na kazdym sprzecie w miare nowym oraz regulacja zbednych suwakow doda sporo fps. Licze tez na to ze bez RT nie odwala lipy z efekatmi i nie okroja tego tak specjalnie ze bez RT gra bedzie prezentowala slabo efekty robione za pomoca zwyklej rasteryzacji.

 

Trzeba będzie zrezygnować z jakiegoś efektu lub dać na medium bo raczej dadzą regulacje efektów Rt.

 

Samo GI w metro ładnie przyciska gpu, 4 efekty na raz na ultra to gruby hardcore :E

 

Liczę, że na Ampere po optymalizacji gry bedzie to się dało jakoś ogarnąć w 4k dlss 2.0. Control 4k z dlss 2.0 całkiem dobrze wygląda nawet na gdy jest robiony z 1080p.

Ja licze na 2x wieksza moc Amperek w RT i DLSS 2.0 co raczej powinno wystarczyc do komfortowej gry ale Turingi to beda w tej grze kaput przy wlaczeniu RT :lol2: Gra jest dos powolna wiec te 60fps powinno wystarczyc. Oczywiscie nie jestem maniakiem Ultra i w kazdej grze schodze z czego moge bo jestem wielbicielem wiekszej ilosci fps niz suwakow Ultra. Wiem jedno ze z gra i gpu sobie poczekam na spokojnie, nie musze nawet grac na premiere pomimo ze preordera mam.

 

Czekam na spokojnie i na chlodno na ta gre, oceniac bede jak ja ogram ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd te rewelacje? z widzi misia?

Możesz podać zródło, sam sobie poczytam o tym chętnie.

 

 

 

Informacje podał Gamestar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Informacje podał Gamestar

No to ładnie. NPców też już wycieli z takiej ilości jak zapowiadano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zauważył koszmarny pop-in? Na pokazie była scenka jak jechali autem i sporo obiektów wyskakiwało przed nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi jest zbyt przehypowanych. Obawiam się, że zderzenie się z rzeczywistością może być bolesne, a sama gra na tym ucierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, gra nie wyglada rewelacyjnie od strony wizualnej, więc mam nadzieję, ze do 1440p RTX 2080 TI wystarczy, najwyżej się z czegoś zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=krR31YlkR_0

 

Czysty gameplay. IMO wygląda bardzo dobrze, ale jest jeszcze kilka rzeczy do poprawki, jak niektóre animacje, które wyglądały trochę dziwnie dla mnie. Jazda po pustyni cholernie nudna, tam praktycznie nic się nie dzieje. Na niektórych urywkach Night City też puste się wydaję:

 

https://s7.gifyu.com/images/ezgif.com-gif-maker-245f12dedfee1d7da4.gif

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również walka jest dla mnie drewniana i statyczna.

Można to zauważyć w potyczce w bazie zrobionej z kontenerów.

AI praktycznie nie istnieje, a wrogowie stoją jak wmurowani, czekając na kulkę.

Szkoda, bo wydaje mi się, że uniwersum Cyberpunka daje ogromne możliwości zrobienia walki w dobry sposób. Przecież każdy ma dostęp do różnorakich wszczepów, które by mogły urozmaicić walkę tak, by każda potyczka była inna, a na ten moment mamy jakąś biedną grę wojenną, w której jedyną bronią przeciwników są karabiny i pistolety. Wszczepy mogły by zwiększać prędkość przeciwników, wysokość skoków, sposób ataków, mogliby nas hackować, przez co by ograniczali nasz arsenał, mogliby latać itd. itd.

Szkoda, że walka, którą gra będzie po części stała, jest tak słaba i bez polotu.

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysty gameplay. IMO wygląda bardzo dobrze, ale jest jeszcze kilka rzeczy do poprawki, jak niektóre animacje, które wyglądały trochę dziwnie dla mnie.

Mnie poraziło ścięcie głowy lasce ostrzami "assassyna".

3 minuta... Główka spada jak gumiak, kręci się podłodze, jak bączek, cięcie równe jak laserem... coś tu nie bangla na rok 2020.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie poraziło ścięcie głowy lasce ostrzami "assassyna".

3 minuta... Główka spada jak gumiak, kręci się podłodze, jak bączek, cięcie równe jak laserem... coś tu nie bangla na rok 2020.

Zgadza się. Też to zauważyłem.

Ogólnie również walka tymi ostrzami i kataną jest zupełnie bez polotu. Ogranicza się całość do kliknięcia lewego przycisku myszy - wrogowie nawet nie starają się robić uników, a nasz atak zawsze jest śmiertelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że ta gra jest projektowana pod Jaguara więc na dużo kompromisów trzeba było pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tunelowe do bólu oskrpytowane gry porównać do piaskownicy i cRPG super. :E GTA 5 i RDR 2 rozumiem, ale ND nie zrobiło do dzisiaj żadnej piaskownicy, same tunelowy gry. Tylko na jedną platformę Sony. lol2.gif

No i dobrze, nie wszystko musi być nudną piaskownicą i dobrze, że nie jest.

 

Z prezentacji na prezentację coraz mniej mi się ta gra podoba, choć na razie można oceniać głównie aspekty techniczne. Ani grafika, ani animacje, modele, ruchy postaci, ilość samochodów/przechodniów nie robi tu żadnego wrażenia. Strzelanie jakieś takie bez emocji, przeciwnicy to niezłe worki na pociski. Walka wręcz wygląda naprawdę kiepsko, drewno straszne. No i z relacji tych którzy grali, gra to niezły festiwal błędów na ten moment, ciekawe na ile się to uda do listopada poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=w9-n3_xZnfY

 

Bez wątpienia jest to duży przeskok od W3, ale wciąż brakuje szlifów. Zakres rysowania kuleje, zwłaszcza podczas jazdy.

 

Nie zapominajmy, że ta gra jest projektowana pod Jaguara więc na dużo kompromisów trzeba było pójść.

Dokładnie, trochę szkoda, że nie na nextgeny.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...