Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Plus jest taki tego przesuwania premiery, że teraz będą również optymalizować grę pod next geny. Więc jest szansa, że poprawia doczytywania, zwiększa liczbę ludzi w mieście itd.

 

Zresztą na pewno obserwują po forach opinie ludzi, więc liczę, że wezmą to na poważnie.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również walka jest dla mnie drewniana i statyczna.

Można to zauważyć w potyczce w bazie zrobionej z kontenerów.

AI praktycznie nie istnieje, a wrogowie stoją jak wmurowani, czekając na kulkę.

Na walkę wziąłbym te poprawkę ze wszyscy grali na padach, a wiadomo jak można kaleczyć rozgrywkę na padzie, szczególnie strzelanie :E to akurat mogą spokojnie poprawić do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus jest taki tego przesuwania premiery, że teraz będą również optymalizować grę pod next geny. Więc jest szansa, że poprawia doczytywania, zwiększa liczbę ludzi w mieście itd.

 

Zresztą na pewno obserwują po forach opinie ludzi, więc liczę, że wezmą to na poważnie.

Pytanie tylko ile zdążą poprawić do listopada? Bugów podobno jest cała masa, a przecież nie uda im się już poprawić modelu jazdy, strzelania, skradania się, hakowania itd itd.

Coś mi się wydaje, że gra zostanie przesunięta po raz trzeci na 2021 rok. Zasada WHEN IT'S READY obowiązuje przecież :lol2:

 

Na walkę wziąłbym te poprawkę ze wszyscy grali na padach, a wiadomo jak można kaleczyć rozgrywkę na padzie, szczególnie strzelanie :E to akurat mogą spokojnie poprawić do premiery.

Tu nie chodzi o kaleczenie celowania na padzie. Zobacz sobie gameplaye.

Opisałem już problem walki w moim wcześniejszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie wyrobią to wolę aby kolejny raz przesuneli premierę. Niż wydali nie dopracowaną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam musi być teraz crunch.... kawa to się leje potokami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Będzie dobra giera!

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra ma chodzić na Xbox One S?

 

Po pierwszym włączeniu wpadną wszystkie achievementy a potem pojawią się napisy końcowe :E

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym włączeniu wpadną wszystkie achievementy a potem pojawią się napisy końcowe :E

 

bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie watpie w to ze bez RT ta gra bedzie dzialala na kazdym sprzecie w miare nowym oraz regulacja zbednych suwakow doda sporo fps.

 

Na w miarę nowym czyli jakim? Zapewne nic poniżej 8700k & GTX1080, a ta konfiguracja już nie jest nowa ;) Mogą jeszcze zrobić tak że bez RT w ogóle gry nie uruchomisz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co obejrzałem to ogólnie jestem zadowolony jak rozczarowany to może wynika z moich górnolotnych wyobrażeń jak ta gra będzie prezentować bo jednak z pierwszego gampelayu sporo ucięto.

Grafika no cóż lepiej już nie będzie poza dodaniem rtx to i tak jest wystarczająca ale mimo to posiedzą troche nad optymalizacją bo jest niby nie idealnie a na rtx 3080 musi śmigać na full.

Strzelanie nie będzie mi przeszkadzać bo już grałem bordelandsy,the division czy destiny 2 byle żeby dobrze się strzelało.

Gameplay jest ok ale widać ze ikony są w stylu wiedźmina czyli trochę drewno a tym bardziej ta walka na pięści to już nadal drewno brak progresu od wiedźmina 2 ale prawda jest taka ze nie takie rzeczy przebolałem na koszt fabuły.

Miasto wygląda świetnie tylko ze ludzi i samochodów to bieda a myślałem ze będzie duzo lepiej.

 

Jedynie cyberpunk musi mnie kupić fabuła i światem przedstawionym bo jest klimat, kolejnymi misjami pobocznymi lepiej zrobione od wiedzmina bo to jest tak rzecz która mnie bardzo przekonuje a resztę mogę jako tako przeboleć.

 

 

Decyzję podejmę dopiero jak wy będziecie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta gra ma chodzić na Xbox One S?

Na słowo honoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i dopiero jedna mnie rzecz przypomniała ten model jazdy ala z watch dogsów mocno mnie swędzi :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i dopiero jedna mnie rzecz przypomniała ten model jazdy ala z watch dogsów mocno mnie swędzi :/.

Dla mnie to wygląda gorzej niż Watch_Dogs no mydło na drodze w akcji, nie widać masy auta, ani przyspieszenia, odpalamy auto i nagle na pełnym gazie, hamuje tez niemal w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wszyscy się spuszczają nad tym, że ta gra pięknie będzie wyglądać że RT i inne bajery, a chyba zapominają że jak fabuła będzie ssać to nawet najpiękniejsza graficznie gra potrafi odrzucić od siebie gracza. :lol2: Co mi po pięknych efektach w grze jak mnie fabuła nie wciąga?

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat o fabule raczej się nie musimy martwić, chociaż to też sprawa osobista.

 

Łapcie porównanie graficzne 2018 vs 2020. Panowie, mamy to! Nie downgrade, a upgrade :D

Poprawione, ostrzejsze i bardziej naturalne tekstury, lepsze oświetlenie, więcej kontrastu, większa głębia i plastyczność obrazu, lepsze cieniowanie. Zdecydowana większość scen wygląda według mnie lepiej, zwłaszcza to widać po scenie z Dexterem w taksówce, która była okrutnie brzydka w starym demie. Ciekawe ile z tego to zasługa RT a ile wniosły faktyczne poprawki do gry

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja to samo powiem o optymalizacji, zeszmacę ten tytuł i cdp red jak psów jeśli będę widział spadki <60fps w 1080p na detalach High, ta gra nawet obecnie wygląda na gameplay'ach jakby to nie był preset Ultra tylko właśnie jakaś mieszanka High/Medium na moje doświadczone oko.

Najgorsze co może być to techniczny gniot z nędzną optymalizacją lub jej brakiem, pożyjemy zobaczymy - Wiedźmin 3 się wybronił, a też na 5 miesięcy przed premierą na GTX 980 miał 30fps. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Interesting part of the article:

 

"Will it look like this on PS4 and Xbox One?

 

The demo I play is running on a PC on "the high-end of the spectrum", quest director Mateusz Tomaszkiewicz tells me. In other words, I'm seeing the top-end of what's possible.

 

The question is, what - if anything - will be sacrificed to get it running on PS4 and Xbox One? Could we see thinner crowds for instance? "It's possible but right now the game is not ready for such claims," he says.

 

"In terms of how it will look on consoles, we are still working on optimisation. It's one of our top priorities right now. As always, we're trying to make it run as well, and look as good, as possible - to put it to the maximum so to speak."

 

Hopefully the PC build is what we can expect PS5 gameplay to look like. Makes me wonder how compromised the current gen versions could end up being with the way CDPR answered their question.

 

Ach te konsole, spowalniają i utrudniają prace. :mad:

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te konsole, spowalniają i utrudniają prace. :mad:

A tak procesory zyskały na mocy w ostatnich latach, i to wszystko jak krew w piach...

Teraz już jestem niemal pewien że tytuł będzie bardziej stał na GPU niż CPU, jeszcze się okaże że to lepszy kat niż Furmmark :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie, że gra nie spełni oczekiwań większości. Ludziska spodziewają się rozmachu świata niczym w GTA, i się zawiodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach te konsole, spowalniają i utrudniają prace. :mad:

 

gdyby nie konsole to jest duza szansa ze nie zobaczylbys tej gry, a juz na pewno nie w takiej skali : - )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[media]

[/me dia]

W 2018 miał czubki butów okrągłe ale w 2020 zabrakło wielokatow i zrobili jakieś kwadratowe :E

Edytowane przez RyszardGTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No średnio to wygląda tak samo jak poprzednie gameplaye. Jak pokazali te pierwsze i Dying Light 2, to ten drugi mi się bardziej podobał.

 

Wiele elementów to drewienko. Bitka na pięści, skyrim? Model jazdy, sleeping dogs. Strzelanko, uproszczony borderlands? W3 też gameplayem nie grzeszył, ale mocno nadrabiał w innych elementach. Nie wiem jak znakomita musiałaby być fabuła, kreacja świata, klimat by "przykryć" resztę. Jak jeszcze dojdzie fala bugów na premierę to już w ogóle :E. No, ale hej, może to build sprzed 2 lat? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mogli klepać tego W4 z Ciri.

Bo ja wiem? Czwarta gra pod rząd o wiedźminie mogłaby już znudzić graczy, ale z drugiej strony lepsza monotonna gra o wiedźminie niż słaby Cyberpunk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...