Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

O rany, trailer wygląda kapitalnie (takie statyczne przedstawienie ekstremalnej przemocy).

Naturalnie zdaję sobie sprawę, że to tylko renderowana scena, ale jakośc powala. Autentycznie jestem zachwycony.

Kurcze, zaczynam interesować się tą grą, choć zawsze klimaty cyberpunkowe mnie odrzucały (nie moja bajka).

Do tego wygląd policjantów i klimat miasta jakoś tak mocno kojarzy mi się z klimatami Mass Effect, szczególnie 2 i 3 części (tak, wiem - jestem skrzywiony:)).

Rany, jeśli takie przrywniki w grze będą, to kupuję w ciemno. :)

Wielka, ogromna i bardzo przyjemna niespodzianka na początek roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że to napiszę, ale jaram się jak stóg siana polany benzyną i poszczuty miotaczem ognia. Muzyka świetnie dobrana, dzięki bogu że nie dubstep :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, żę powtarza się historia trailera Wiedźmina 2 - tzn, pod koniec trailera jest klatka ze ścianą tekstu. Odczytałby ktoś to? :E Nie chce mi się ściągać trailera i w Premiere operować :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

http://i.imgur.com/xXzOs.png

Nawet ukryta wiadomość jest :)

(2:14)

 

Ogólnie świetny klimat... oby udało się go zachować w grze.

Muzyka Archive była miłym zaskoczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex: Cyberpunk 2077. :E

 

Mam nadzieję, że nie będzie zje**nych walk z bossami (problem, na który cierpiało też Alpha Protocol), przez co robienie postaci w pełni cichociemnej mijało się z celem.

 

Story-heavy, nonlinear, open world - I came.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko wciąż ciekawi kiedy wydadzą tę grę.

Wszystkie serwisy podają, że niby druga gra Redów jest w bardziej zaawansowanym stadium :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko wciąż ciekawi kiedy wydadzą tę grę.

Wszystkie serwisy podają, że niby druga gra Redów jest w bardziej zaawansowanym stadium :hmm:

Druga gra to bardzo pewne, że W3 w końcu szukali ludzi do "dark fantasy", a robienie innego RPGa dark fantasy niż Wiedźmin to strzał w stopę, a sam bym osobiście im spalił siedzibę chyba :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW, Po prostu WOW. Kij ile w tym zasługi piosenki, klimat jest naprawdę gęsty...

... choć średnio, jak już widzę, pasować mi będą projekty niektórych postaci/dodatków - patrz te google albo kikuty z ostrzami... jakos tak zalatuje, zwłaszcza to pierwsze, kinem sf klasy B z lat 80 :P

 

Lekko offtopiąc @Lypton -z powodu bossów nie mam kompletnie ochoty przejść AP drugi raz, z powodu całej reszty - mam wielką... A trainera chyab nei ma, albo mi nei działał, nie pamiętam już :( Tez mam andzieję, ze nie będzie bossów :)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko wciąż ciekawi kiedy wydadzą tę grę.

Wszystkie serwisy podają, że niby druga gra Redów jest w bardziej zaawansowanym stadium :hmm:

Jak podali w ukrytej wiadomości, ciągle zbierają ludzi do dev teamu Cyberpunka. Termin wydania - when it's done.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko wciąż ciekawi kiedy wydadzą tę grę.

Wszystkie serwisy podają, że niby druga gra Redów jest w bardziej zaawansowanym stadium :hmm:

Nie bez przyczyny. Cyberpunk 2077 na 99% nie wyjdzie przed 2015 rokiem. Wiedźmin 3 w 2014 oku (pewnie koniec pierwszej połowy albo dopiero druga). :)

 

No to czekamy do 5 lutego. :) Czyzby - po odczytaniu zajawki to pewne - zapowiedzieli wreszcie będącego w duzo bardziej zaawansowanym stadium Wieśka 3. :)

 

Najbardziej interesujacy jest ten fragment:

 

We are about to reveal our other project, which is much closer to being completed. And yes, it will also be a fully open-world game with an intense story. You can probably guess the game we’re talking about. ;-) On the 5th of February it will all be clear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nadal zbierają team to niech zadzwonią do Gibsona. Może ma w szufladzie jeszcze coś w stylu Neuromancera i Mona Liza Turbo. Współpraca z człowiekiem, który stworzył cyberpunk jako gatunek literacki może się tylko opłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i zwięźle - rewelacja. Niby to tylko niewiele pokazujący teaser, a i tak kupił mnie bez problemu. No i Archive, czyli zespół, którego słucham od lat, kompletnie się tego nie spodziewałem. :o

Skoro nadal zbierają team to niech zadzwonią do Gibsona. Może ma w szufladzie jeszcze coś w stylu Neuromancera i Mona Liza Turbo. Współpraca z człowiekiem, który stworzył cyberpunk jako gatunek literacki może się tylko opłacić.

O stary, rzucałbym pieniędzmi w monitor, gdyby pojawiła się wzmianka o Gibsonie, choć osobiście twórczość Neala Stephensona bardziej mi odpowiada.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin wydania - when it's done.

 

Miejmy tylko nadzieję, że nie będzie to w 2077 roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cokolwiek o charakterze rozrywki? Coś a'la Mass Effect, czy - nie daj Panie - jakieś rpgowe granie na aktywnej pauzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się zaczął koncert życzeń, to ja bym z chęcią powitał w ekipie Masamune Shirowa, autora Ghost in the Shell i paru innych cyberpunkowych klasyków komiksu. :E

 

@up:

Pewno będzie to coś w stylu nowego Deus Ex'a, z pełną swobodą (albo przynajmniej sporą) w sposobie przejścia gry (ja chcę się skradać, muszę!). Tzn. taką mam nadzieję. :E

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję siebie z tematu o Remember Me.

 

Nie pokazali w sumie nic konkretnego, a i tak jestem napalony na tą produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo cokolwiek o charakterze rozrywki? Coś a'la Mass Effect, czy - nie daj Panie - jakieś rpgowe granie na aktywnej pauzie?

A w Mass Effekcie to nie ma aktywnej pauzy? :E

 

Tak naprawdę nieznana jest nawet konwencja - czy to będzie TPP, czy FPP. Rozgrywka to pewnie będzie zbliżona do Deus Ex: HR/Wiedzmin/może TES z rozbudowanymi statystykami (na pewno bardziej niż w Wiedźminach, system papierowy Cyberpunk zobowiązuje).

 

Mnie w sumie bardziej jara Wiedźmin 3 - po ukrytej zajawce w zwiastunie to już pewne, że 5 lutego go zapowiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany, teraz to mnie już podjarałes do białości.

Wiem, że to głupie tak się ekscytować na podstawie kilku informacji i jednym prerenderowanym filmie, ale zapowiada się genialnie.

 

Po Mass Effect 4 ta gra z miejsca wskakuje na druga pozycję najbardziej przeze mnie oczekiwanych tytułów (Crysis 3 i Starcraft 2: Heart of the Swarm nie liczę, bo to tytuły które zaraz wyjdą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Taki trochę offtop: zerknijcie na filmiki Archive na yt ;D

 

To samo było z Nico Vega gdy wyszedł trailer Bioshocka. Ogólnie jestem za - poznałem ich dawno temu, dzięki Trójce (Again) i uważam że im więcej ludzi zapozna się z ich muzyką tym lepiej.

 

P.S Byłem na koncercie w Gdańsku :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Wiesiek jako potencjalne full open world? Hmm... jakoś się tego boję... Nawet bardzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe, szczególnie scena z utratą człowieczeństwa, jednak ta gra nie wyjdzie za szybko, 2015 lub 2016, wcześniej na pewno wyjdzie Wiedźmin 3, który też raczej nie wskoczy przed 2014. Ja akurat jeśli chodzi o CDP mam pełne zaufanie co do jakości ich rpgów, jednak nie pogniewałbym się jakby w międzyczasie wskoczył nowy Deus EX

 

Pozdrawiam

Alek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, całkiem nieźle, mam nadzieje że sam trailer bedzie jeszcze lepszy od teasera i już on sam sprzeda grę, tak jak to było w przypadku Dead Island i jego doskonałego trailera.

Co do treści, fabuły - o to nie martwię się zupełnie, chłopaki z Red potrafią... Design wyśmienity ale za to pewnie w sporej mierze odpowiada sam system Cyberpunk 2077. Stylistyka graficzna zapowiada się też doskonale jesli wierzyć słowom twórców iż chcą aby postacie w grze wyglądały tak jak na trailerze. Przechwałki czy nie, widać w jaka to strone idzie, a to mi się bardzo podoba. Zresztą jest jeszcze sporo czasu ,a grę co oczywiste szykują jako crossplatformową po ukazaniu się next genów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stylistyka graficzna zapowiada się też doskonale jesli wierzyć słowom twórców iż chcą aby postacie w grze wyglądały tak jak na trailerze.

 

W takie cuda to ja nie wierzę, no chyba że twórcy faktycznie chcą wydać grę za kilka lat, kiedy moc obliczeniowa kart graficznych wzrośnie kilkakrotnie. Bo to co widać na filmie bije na głowę nawet współczesne filmy prerenderowane, tak wszystko jest ostre i niebywale szczegółowe (np. napisy na rozerwanym pocisku). Nie, zdecydowanie takiej grafiki w rozgrywce nie udźwigną konsole nawet nowej generacji. Co ja mówię, nie udźwigną nawet pecety A.D. 2015. Byłbym szczęśliwy gdyby gra dawała miodność rozgrywki rodem z Mass Effect, grafika na poziomie Crysis 3, a filmy takie jak ten w trailerze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...