Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie póki co nic nadzwyczajnego.. ot co taka sobie gierka może być. Do póki się nie pojawi jakiś Gameplay to sobie można marzyć.

 

@UP - nieźle coś się uwziąłeś na MassEffect... :lol2: Że każda gra ma mieć taki sposób rozgrywki ? :E Chyba Cię troszkę ponosi.. ;)

Edytowane przez henus7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP - nieźle coś się uwziąłeś na MassEffect... :lol2: Że każda gra ma mieć taki sposób rozgrywki ? :E Chyba Cię troszkę ponosi.. ;)

 

Czytaj ze zrozumieniem: napisałem wyraźnie "miodność rozgrywki", nie sposób. Innymi słowy przyjemność płynąca z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super i fajnie. Bardzo mi się podobało ale 2015 to są dla mnie lata świetlne :(

Przynajmniej sobie nowego PC do tego czasu kupie i pewnie next geny wyjdą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, Gamezilla napisała właśnie, że CyberPunk 2077 jest planowany przez producenta na ten rok, teoretycznie.

 

EDIT: Polygamia zaś pisze o 2015 roku i chyba to Polygamia ma rację.

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być ciekawe, przede mną leży papierowy Cyberpunk 2020 klasyczny RPG, jeżeli to będzie sanbox jak Fallout czy Skyrim będzie bardzo fajnie, ale zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, Gamezilla napisała właśnie, że CyberPunk 2077 jest planowany przez producenta na ten rok, teoretycznie.

 

EDIT: Polygamia zaś pisze o 2015 roku i chyba to Polygamia ma rację.

Przecież na ten rok CDP NIC nie planuje dużego - polecam zajrzec do wczesniejszych postów, bodajze linkowalem wywiady, w których mowa o planach CDP RED. Jedynie edytor REDkit do Wiedzmina 2. Ta druga gra, która jest w znacznie bardziej zaawansowanym stadium, nie wyjdzie w tym roku, a co dopiero Cyberpunk.

 

Cyberpunk to nie wyjdzie nawet w 2014 roku. Nie ma co liczyć na to.

 

Gambler pisal ze DNF wyjdzie w 1997 roku.

:thumbup::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex jakos mnie nie pociagnal to i pewnie to niewiele zmieni, Cyberpunk jako tako jest bardzo fajny, ale jesli chodzi o "punki" to wole Steam :P

A co do wieslawa to na ta gre czekam - poki co zagrywam sie w druga czesc po przejsciu pierwszej i jest znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, Gamezilla napisała właśnie, że CyberPunk 2077 jest planowany przez producenta na ten rok, teoretycznie.

Nie wiem, gdzie ty tam widzisz, że planowany jest na ten rok. Na Gamezilli są dwa newsy o Cyberpunku 2077 - w jednym jest po nim jeszcze bardziej zaczniecie żałować, że Cyberpunk 2077 nie ukaże się w 2013 roku, a w drugim Cyberpunk 2077 planowany jest na 2015 rok. Przy czym nawet 2015 to data na oko. Ciągle kompletują dev team, a trailer zrobiła firma trzecia, czyli oczywiście Platige Image (znane też jako Płacisz i Masz :E ).

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zmienili newsa, bo było wyraźnie, że z tej ukrytej informacji wynika, że gra ma się ukazać w tym roku.

 

Jest napisane: "Prócz tego możemy poznać więcej szczegółów na temat daty premiery - Cyberpunk 2077 planowany jest na 2015 rok"

a było: "Prócz tego możemy poznać więcej szczegółów na temat daty premiery - Cyberpunk 2077 planowany jest na ten rok"

Tekst w teaserze jest niewyraźny więc pewnie im się 2015 z 2013 pomyliło.

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platige Image (znane też jako Płacisz i Masz :E ).

Przypadek? Nie sądzę. :E Oczywiście Bagiński i spółka ponownie udowodnili, że należą do światowej czołówki.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj ze zrozumieniem: napisałem wyraźnie "miodność rozgrywki", nie sposób. Innymi słowy przyjemność płynąca z gry.

Nie tylko MassEffect ma na swój sposób przyjemność płynącą z gry. Strasznie jesteś za tym ME w dodatku że jest wiele innych takich gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie masz rację, ale napisałem to co ja bym chciał.

 

EDIT: Zaraz, to poleciłbyś mi jako fanowi ME jakąś podobną grę?

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja miałem nadzieję, że cut-sceny w grze będą podobnej jakości...

A to przerywniki nie mogą być nie na silniku gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być, ale nie sądzę żeby zrobił je Tomek Bagiński...

Innymi słowy, jesli to nie on, to nie sądzę że zobaczymy taką jakość jak na tym filmie.

żeby była jsność: nawet przez moment nie zakładałem, że to jest na silniku gry, nie te czasy nie ta technologia jeszcze.

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla niego ale podejrzewam, ze na świecie jednak jest kilka równie uzdolnionych osób... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla niego ale podejrzewam, ze na świecie jednak jest kilka równie uzdolnionych osób... ;)

Jasna sprawa, ale to Polak, trzeba się jarać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem dla niego ale podejrzewam, ze na świecie jednak jest kilka równie uzdolnionych osób... ;)

 

No może, ale jakość tego filmu, sposób prowadzenia wirtualnej kamery, montaż - piękna sprawa. Nie widziałem tak pięknych cut-scen w żadnej grze, więc nie sądzę, żeby w tej akurat takie się pojawiły.

Naturalnie chciałbym się mylić.

Z tego wszystkiego w ogóle wynika, że nic nam nie pokazano, tylko film w klimatach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, ale to Polak, trzeba się jarać. ;)

Nie ma we mnie ni krzty miłości do ojczyzny, także... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, ale to Polak, trzeba się jarać. ;)

 

Bagińskim akurat warto nie tylko dlatego że nasz człowiek, ale dlatego że to facet z ogromnym talentem, powiedziałbym, że w temacie animacji światowy top.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wam psuć wyobrażeń, ale Bagiński sam tego nie robi :P

Edytowane przez Ac!d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale - zdaje się - reżyseruje i kieruje od strony artystycznej, czyli narzuca swój styl, klimat, charakter.

Animator to tylko tak naprawdę wykonawca jego wizji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wam psuć wyobrażeń, ale Bagiński sam tego nie robi :P

Dlatego pisałem wcześniej o Bagińskim i spółce. ;) Wiadomo, że najczęściej mówi się o nim, bo to znana osoba, ale sam przecież nad tym nie pracuje.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...