Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem, że to napiszę, ale jaram się jak stóg siana polany benzyną i poszczuty miotaczem ognia. Muzyka świetnie dobrana, dzięki bogu że nie dubstep :thumbup:

Mi muzyka akurat nie podeszla ale cala reszta-jak najbardziej :thumbup:

Czyli czekamy do 5 lutego na nastepny trailer?

 

PS Komentarze :E

-God I hope 2077 isn't the release date

-Only if it was made by Valve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się martwić o team Bagińskiego. To też wymiatacze;)

Nie zmienia to jednak faktu, że nim gra wyjdzie to zdążymy o niej 100x zapomnieć. ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czekamy do 5 lutego na nastepny trailer?

Niedoczekanie twoje. Czekamy, ale na... Wiedźmina 3. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie masz rację, ale napisałem to co ja bym chciał.

 

EDIT: Zaraz, to poleciłbyś mi jako fanowi ME jakąś podobną grę?

Masz na myśli coś co będzie miało pewną historię i będziesz mógł prowadzić rozwój postaci w swoją stronę i według Twoich upodobań oraz wybierać ścieżkę którą pójdziesz i decyzje które podejmujesz ? :) Tak to mam rozumieć ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym oni robią te animacje ?

 

 

Urywa gwizdek ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

.....

Edytowane przez r2d3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli coś co będzie miało pewną historię i będziesz mógł prowadzić rozwój postaci w swoją stronę i według Twoich upodobań oraz wybierać ścieżkę którą pójdziesz i decyzje które podejmujesz ? :) Tak to mam rozumieć ? :D

 

Raczej space opera, miodna rozgrywka i bardzo dobra fabuła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Space Operą może być problem :D Grałeś w Alpha Protocol ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, zbyt wiele złych ocen.

Tak naprawdę to jestem świadomy, że czegoś co dałoby mi podobny fun jak ME1-3 nie ma w tej chwili na rynku (albo jest a ja nie wiem nic o tym).

Tymczasem CP2077 zapowiada się na coś właśnie w zblizonych klimatach. Od razu to poczułem, choć teaser to za mało na takie wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Space Operą może być problem :D Grałeś w Alpha Protocol ?

A skoro jesteśmy w temacie o cyberpunkowej grze, to nazwa Deus Ex: Human Revolution paść musi. Albo Binary Domain, tyż cyberpunk, obcięty zupełnie z elementów rpg (no, broń możemy sobie apgrejdować :E ) ale w sumie fabuła nie głupia a gameplayowo bardzo podobne do Mass Effect (tps, cover system, strzelanie do robocików, tawarisze w liczbie dwu na misję).

 

Nie, zbyt wiele złych ocen.

Alpha Protocol wymiata, i dla mnie bije na łeb Mass Effect. Jedna z najoryginalniejszych fabuł w rpg ever, świetny scenariusz, masa wyborów i dylematów, a liczba możliwych kombinacji rozwiązań wszystkich wątków w pale się nie mieści.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to mnie zaintrygowaliście. W takim razie już zerkam na tę grę.

A Deus Ex: HR to juz od kilku tygodni czeka na swoją kolej, gdy tylko skończę Far Cry 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Alpha Protocol to było coś :D Może technicznie nie to co dzisiejsze gry ale bardzo przyjemnie się grało i byłe zajeeee!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, co pokazali z Cyberpunka 2077, klimatem bardziej przypomina mi zawieszonego Preya 2 (pomimo niewielkiego związku z oryginałem - szkoda) niż Mass Effecty. :D Cieszy, że powstaje więcej gier w tym gatunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser rzecz jasna od strony wizualnej najbardziej przypomina Blade Runner i to są bazowe skojarzenia, bo zarówno CP2077 jak i Prey 2 czerpią pełnymi garściami z filmu Scotta.

 

Nie znam uniwersum Cyber Punka, ale samochód policyjny lewitujący nad miejscem zbrodni jest tak ewidentnie zerżnięty z filmu, że aż miło popatrzeć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, Prey 2... oby kiedys jednak wskrzeszono ten projekt... wyglądał tak obiecująco, przynajmniej na filmikach... :(

 

A Alpha Protocol jak najbardziej polecam, pomimo wkurzających i kompletnie "od czapy" walk z bossami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Alpha Protocol jak najbardziej polecam, pomimo wkurzających i kompletnie "od czapy" walk z bossami.

Tego nieco się obawiam w Cyberpunku. Będzie pełna swoboda w kreacji postaci, zrobię se Fishera wannabe a potem wyskoczą mi z bossem napieprzającym rakietami, do którego nawet podejść nie można. Pozdrowienia dla nowego Deusa i właśnie Alpha Protocol. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy, że powstaje więcej gier w tym gatunku.

+1 do nadzieji na powstanie nowego Blade Runnera ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym oni robią te animacje ?

 

 

Urywa gwizdek ..

Na pewnym etapie (bardzo wczesnym) przestaje być ważne "w czym"*. Używają zazwyczaj tego, co jest lubiane/znane przez daną osobę, lub tego, co ma rozbudowaną obsługę czegoś, co jest potrzebne w projekcie.

Najprawdopodobniej jest to tradycyjny 3ds max jako główny program + coś do renderingu + jakiś 3d sculpture soft do geometrii organicznej (ZBrush chyba jest dalej uznawany za "industry standard"?).

 

*za to ważne jest "kto".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teaser rzecz jasna od strony wizualnej najbardziej przypomina Blade Runner i to są bazowe skojarzenia, bo zarówno CP2077 jak i Prey 2 czerpią pełnymi garściami z filmu Scotta.

 

Nie znam uniwersum Cyber Punka, ale samochód policyjny lewitujący nad miejscem zbrodni jest tak ewidentnie zerżnięty z filmu, że aż miło popatrzeć. :)

Scena gdy "agent specjalny" kieruje broń w stronę półnagiej kobiety też jest z BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A złoty pył - tu co prawda z roztrzaskanej łuski - jest z klipu do piosenki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena gdy "agent specjalny" kieruje broń w stronę półnagiej kobiety też jest z BR.

 

Jeśli masz na myśli starcie Deckard vs. Zhora z filmu, to tak, poniekąd jest to podobne.

 

+1 do nadzieji na powstanie nowego Blade Runnera ...

 

Jesli nadzieja, to zdecydowanie nie w związku z ta grą.

Nadzieja na nową grę w świecie BR to film Blade Runner 2, w zasadzie już oficjalnie ogłoszony, który będzie kręcony przez Scotta.

Choć tragiczna śmierć brata reżysera może te plany zmienić niestety...

Edytowane przez qjin
to nie temat o filmach - wątku Blade Runnera 2 i Promteusza proszę NIE drążyć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, Ministerstwo Prawdy przyfrunęło kasować posty, muszę się poprawić :?

 

Jeśli masz na myśli starcie Deckard vs. Zhora z filmu, to tak, poniekąd jest to podobne.

 

Tak, zgadzam się - teaser od samego poczatku kojarzył mi się z tą sceną, dlatego też na szybko zlepiłem to g*wno.

 

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077, Tak.

 

 

Edit: Pozwolę wolontariatowi się dowartościować. "Boli Cię to?" Litości, nie jestesmy w gimnazjum. Edit: Tak jest.

Edytowane przez Ac!d
Boli Cię to? Jakbyś trzymał się tematu, to by nic nie trzeba było kasować... PS Twoje pierwsze zdanie mówi samo za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

To teraz każdy facet celujący do kobiety jest nawiązaniem do Blade Runnera? :D

Widzicie to co widzieć chcecie...

W filmie nasz replikant goni replikantkę i strzela jej w plecy, a tutaj ona klęczy - prawie to samo.

 

Akurat jej poza jest z ilustracji z podręcznika CP2020, do którego zresztą jest tam cała masa nawiązań - kobieta na plakacie, dynalar technologies, news 54 czy unowocześniony shotgun Militech "Crusher SSG" w ręce policjanta.

 

Mnie tylko ciekawi czy autor CP2020 wyda nowy podręcznik po premierze gry... CDPR przyznaje że musieli zbalansować masę rzeczy na potrzeby gry komputerowej - np. solo był całkowicie przegięty jeśli idzie o walkę. W papierowej to nie przeszkadzało, a w komputerowej wersji to spory problem.

 

A z ciekawszych komentarzy pod trailerem widziałem coś takiego:

No ale żeby nazywać grę jej gatunkiem? To co teraz będziemy mieli? Action 2012? Drama 2013?

 

W ten deseń... niestety odnalezienie tego komentarza zajęło by chyba z 5h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...