Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

http://youtu.be/sPZxkhLoukI - Pondsmith opowiada o Cyberpunku i współpracy z CDP.

Na szczęście Redzi mają u mnie ogromny kredyt zaufania więc wierzę w to, że tak będzie. Oczywiście zawsze trzeba przymknąć oko na kilka rzeczy, ale ostatecznie będzie git.

 

Najlepsze jest to, że policjanci strzelają w trakcie jak jeden z nich stoi tuż obok tej pani cyborg. Niektóre kule ledwo co mijają twarz tego gościa. Dobrze by było jakby producenci jakichkolwiek gier bardziej się skupili na przynajmniej szczątkowym realiźmie zamiast próbować wszystko zrobić "cool".

No tak, bo kule odbijają się tylko od tej pani, a nie odbiją się od tego policjanta, u którego widać, że ma sztuczną rękę.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet fajny ten trailer i jak wiadomo na razie nie ma gameplaya a czekam na ten tytul w ciemno nie wiem z czego to wynika moze poprzednie gry od redow byl tak dobre ze mam kredyt zaufania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z punkty widzenia gracza Cyberpunk 2020.

A ja zachęcam obejrzeć bo gościu mówi ciekawe rzeczy i wskazał kilka elementów na które sam nie zwróciłem uwagi.

Nie rozumiem powyższych negatywnych postów o tym Panu, może dla tego że go nie znam i nie mam uprzedzeń jak wyżej psioczący ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że policjanci strzelają w trakcie jak jeden z nich stoi tuż obok tej pani cyborg. Niektóre kule ledwo co mijają twarz tego gościa. Dobrze by było jakby producenci jakichkolwiek gier bardziej się skupili na przynajmniej szczątkowym realiźmie zamiast próbować wszystko zrobić "cool".

 

Nie wiem czy przyglądaliście się temu trailerowi. Ale ta dziewczyna ma postrzał w policzek. Na końcu w "wozie" policyjnym widać gościa, który najprawdopodobniej strzelał w głowę tego cyborga wcześniej, jednak w wozie tym siedzi też... hm... policjantka z identyczną raną na policzku?

 

Łapie to ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, było to opisane na którymś z portali. Dziewczyna na początku i dziewczyna na końcu to ta sama osoba (zresztą chyba widać, niewazne że ma obcięte włosy). Jest to cyborg, który poprzez masę wszczepów i implantów zatracił swoją ludzką osobowość i zaczął traktować ludzi jako zagrożenie, stąd ta masakra na początku trailera. Dziewczyna zostanie zwerbowana do policji jako specjalny agent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapie to ktoś?

Z oficjalnego opisu trailera: The teaser shows how the Psycho Squad might acquire a new member.

 

A tutaj o szczegółach opowiada Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED.

 

- Film obrazuje jak Psycho Squad może pozyskać nowego członka jednostki. Psycho Squad specjalizuje się w walce z niebezpiecznymi osobami - psycho - które nadużywają implantów i substancji, zwiększających ich zdolności lub w inny sposób zmieniających ludzkie ciało - wyjaśnia Badowski. - Szybko przychodzi moment, kiedy ludzie przedawkowują, a ich ciała zaczynają buntować się przeciwko pozostałym, biologicznym częściom ciała oraz wszystkim otaczającym organizmom. Mówiąc wprost: zaczynają zabijać innych ludzi.

 

- Kiedy psycho wpada w szał, dzieją się dziwne rzeczy - przekonuje Badowski. - Często dochodzi do rzezi. Psycho mogą być zdjęte przez funkcjonariuszy policji, ale tym nie zawsze udaje się wykonać swoją pracę. Kiedy sytuacja wymyka się spod kontroli, policja wzywa oddziały MAX-TAC (Maximum Force Tactical Division), popularnie zwane Psycho Squad.

 

- To wyjątkowi ludzie, elitarni żołnierze. Sam fakt, że są dumni z nazwy oddziału mówi trochę o ich mentalności. Noszą odznakę z oficjalnym emblematem na prawym rękawie, a lewy rękaw pozostaje zarezerwowany na nieoficjalny znak Psycho Squad - kontynuje szef warszawskiego studia.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CDR znowu schowało ukrytą wiadomość w trailerze

 

Do you like our latest creation? We certainly hope so You may remember that we sometimes send you guys secret messages like this. It’s a great way for us to speak right to you instead of burying ourselves in corporate mumbo-jumbo so let’s begin!

 

First of all – have you noticed all the details in our teaser (yes, it’s a teaser. We’ll make a proper trailer in the future)? If you know the Cyberpunk setting there are some things you can spot, like implants – look for the weapon hands and the real skin – corporate emblems that should look familiar and more. Happy hunting!

 

You’re probably curious about the release date. It’s currently scheduled a way off in 2015 but in truth the delivery date is more like “when it’s done.” We will release Cyberpunk to you when we’re convinced it is nothing but pure, refined, unadulterated awesome. We want it to be the most kick ass futuristic RPG ever – OK, maybe this sounds pretty bully, but it is our actual goal! You judge if we deliver it!

 

Oh – and you may wonder why we announced our game so early before the release. The reason is that we’re still building our dev team so if you are a talented dude or dudette willing to work in a really different company (gamers rule & boring corporate stuff drools!) on a super ambitious project, send us your application right now! careers@cdprojektred.com

 

So you want to know what kind of game Cyberpunk 2077 will be? The short description is that it will be a story-heavy, nonlinear, open world RPG based on the well known Cyberpunk pen&paper system and setting. Building open world games is something we are mastering right now and we believe that properly joining nonlinear gameplay with an excellent story telling will bring a totally new quality. Mmm… We’ll tell some more about it soon!

 

And that’s not all that’s new. We are about the reveal our other project which is much closer to being completed and yes, it will also be a fully open-world game with an intense story. You can probably guess the game we’re talking about On the 5th of February it will all be clear.

 

So stay tuned as we will have quite a lot to show and tell you soon!

 

We are waiting for you on our newly created forum called Afterlife – what other name could we have chosen for it?

 

CD Projekt RED Team

 

Czyżby Witcher 3 :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

A ja zachęcam obejrzeć bo gościu mówi ciekawe rzeczy i wskazał kilka elementów na które sam nie zwróciłem uwagi.

Nie rozumiem powyższych negatywnych postów o tym Panu, może dla tego że go nie znam i nie mam uprzedzeń jak wyżej psioczący ;)

 

Ta... pomylił nazwę zespołu, zamotał się przy klasach, a później pierdzielił coś trzy po trzy o tym jak grał reporterem - no pełna profeska i przygotowanie do nagrania. Po obejrzeniu tego ktokolwiek rozumie co on chciał przekazać? Ja nie...

 

- Tutaj dla porównania filmik, jak do teasera zabrali się goście z IGNu.

 

Naprawdę nie chodzi tutaj o uprzedzenia... też go kiedyś subskrybowałem, ale z czasem miałem już dość tego stylu.

Nie lubię rzucania na lewo i prawo powiedzonkiem "Ty gimbusie" ale takie opinie nie biorą się z powietrza i nie zawsze są wygłaszane przez zawistnych hejterów.

 

Co do głównej widowni:

Główne grupy demograficzne

Mężczyźni, wiek: 13-17

Mężczyźni, wiek: 18-24

Mężczyźni, wiek: 35-44

 

Tagi target i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bożyszcze gimbazy razem z Rojem, czego się spodziewałeś? :E

Niczego wybitnego, dzieciaki łatwo zadowolić. Ale...

Ale gość nawet nie potrafi płynnie gadać. Udaje wielkiego znawcę i serwuje oczywistości, o których być może dowiedział się 10 minut po obejrzeniu trailera i 20 minut przed nakręceniem własnego komentarza. Ba, nawet robi błąd w nazwie zespołu muzycznego, co może potwierdzić teorię, że dopiero co dowiedział się o istnieniu tego wszystkiego.

Przypomina mi polskich pseudo-celebrytów, którzy się przysysają jak pijawki do wszystkiego, co staje się popularne - żeby też się trochę na tej popularności przejechać.

 

Nic to, wracajmy do tematu. A więc wyjdzie to na gwiazdkę 2077 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... pochopnie bym nie oceniał ROJ'a bo gościa nie znacie w życiu normalnym a całokształtowo oceniacie tylko po tym co widzicie na jego filmikach. What The [ciach]? Ja się pytam.. Nie będę więcej mówił bo po co skoro można oceniać po paru minutach... a zaraz i tak zostanę zhejtowany. :lol2::E "To tak jak zobaczyć faceta w rurkach i powiedzieć - ale z niego [ciach]" Ale [ciach] wiecie o tym człowieku.

Edytowane przez prabab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Hmmm... pochopnie bym nie oceniał ROJ'a bo gościa nie znacie w życiu normalnym a całokształtowo oceniacie tylko po tym co widzicie na jego filmikach. What The [ciach]? Ja się pytam.. Nie będę więcej mówił bo po co skoro można oceniać po paru minutach... a zaraz i tak zostanę zhejtowany. :lol2::E "To tak jak zobaczyć faceta w rurkach i powiedzieć - ale z niego [ciach]" Ale [ciach] wiecie o tym człowieku.

 

Ale kto tu go ocenia jako człowieka? Co nas to interesuje?

Jeden z głupszych argumentów: "Nie możesz o nim nic napisać, bo nie znasz go osobiście"

To tak jak by napisać "Gówno wiesz o Kristen Stewart, nie poznałeś jej osobiście, to nie wypowiadaj się o jej aktorstwie"

 

Znamy go przez pryzmat jego filmów i też te filmy oceniamy. Geez... nie podobają nam się jego filmiki i już - handluj z tym.

 

Co do CP2077 - fajny wywiad znalazłem (po polskiemu kolesia z gram.pl)

(swoją drogą też można by się podoczepiać co do zadawanych pytań :lol2: :lol2: :lol2: ale koleś mu przynajmniej fajnie odpowiada ;) )

 

@ szewskitomasz - no ja Cię proszę :E

Edytowane przez aY227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy go przez pryzmat jego filmów i też te filmy oceniamy. Geez... nie podobają nam się jego filmiki i już - handluj z tym.

 

:E Serio czy trollujesz ?

 

@skwaru - było już o tym wspominane, tak zapewne Wiedźmin 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje abyście nagrali własne filmy i wrzucili na yt, bo gadać każdy umie a coś zrobić już nie koniecznie.

Co do C 2077 to ja nie wiem jak ja dotrwam do premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje abyście nagrali własne filmy i wrzucili na yt, bo gadać każdy umie a coś zrobić już nie koniecznie.

Co do C 2077 to ja nie wiem jak ja dotrwam do premiery

 

w takim razie trzeba zlikwidowac wszystkie fora na swiecie bo kazdy post wedlug ciebie powinien byc pochlebny chyba ze zrobiles cos lepiej tak? Nikt nie moze sie wypowiedziec zle o zadnym filmie, pilkarzu i piosence bo nigdy nie zrobilismy lepszego filmu, lepiej nie zagralismy i nie stworzylismy lepszego utworu? Forum powinno byc dostepne tylko dla znanych rezyserow, sportowcow i artystow.

 

mazii, twoim ulubionem serialem jest na wspolnej? Nie? a zrobiles lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się trochę wysilić i znaleźć jakiegoś poczytalnego youtubera który ma najczęściej parę tysięcy widzów

Edytowane przez Smogsmok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Concept arty i proces powstawania trailera, którym tak wszyscy się jaramy :)

 

http://www.behance.net/gallery/Cyberpunk-2077/6573211

 

Gdyby komuś modelka wpadła w oko:

https://www.google.pl/search?q=Katarzyna+Danysz-%C5%BBelewska&hl=pl&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=8dz1UKyaEuHi4QSh2YDQBA&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1366&bih=677

 

;)

 

(zaznaczam że to jakie obrazki się wyświetlą zależy od ustawień filtrowania google (tam po prawej na górze) co złego to nie ja)

Edytowane przez aY227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi polskich pseudo-celebrytów, którzy się przysysają jak pijawki do wszystkiego, co staje się popularne - żeby też się trochę na tej popularności przejechać.

Bo tak w istocie jest :D Dobrze, że przynajmniej TotalBiscuit w tych całych internetach gada z sensem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sami tego nie wymodelowali...

Muszę Cię zasmucić, ale tak się w tej branży pracuje :E Ręczne dłubanie przez setki godzin jest uskuteczniane przez entuzjastów, bo w biznesie nie ma to żadnego sensu. Jeżeli masz do dyspozycji realny obiekt, który chcesz przedstawić w wirtualnej przestrzeni, to nie dłubiesz go, chyba tylko dla samej idei dłubania, tylko wrzucasz do systemu w taki oto sposób. Możesz mi też wierzyć na słowo, że od wygenerowania w ten sposób modelu do finalnego produktu graficy napracowali się wystarczająco na swój kawałek chleba.

Edytowane przez ziCk_lodz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sami tego nie wymodelowali...

Straszne, jak mogli. :E

Dobrze by było jakby producenci jakichkolwiek gier bardziej się skupili na przynajmniej szczątkowym realiźmie zamiast próbować wszystko zrobić "cool".

Uważasz, że określanie realizmu na podstawie teasera to dobry pomysł?

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sami tego nie wymodelowali...

 

Do kolegi - znawcy.

 

Pozwolę sobie wrzucić parę pytań userów i odpowiedzi Tomka Bagińskiego ze znanej polskiej strony dotyczącej tematyki 3d:

 

- Jeszcze raz zapytam o czas, jaki niezbędny był do przygotowania tego projektu, o ile nie jest to tajemnicą.

 

= "w sumie zajęło to chyba z 5 miesięcy, ale głowy nie dam. Bierzcie poprawkę na to, że tak naprawdę w trakcie produkcji wykluwała się wizja wizualna samej gry. To mocno komplikowało cały projekt."

 

- Ciekawy ten makeing of. Zastanawia mnie ile było obróbki tych skanów zanim puściliście render.

 

= "bardzo dużo. Skany to świetna referencja, ale i tekstury i model muszą zostać bardzo mocno podciągnięte."

 

 

Jeśli pisze to osoba nominowana do Oskara w w kategorii animacji to znaczy, że było przy tym odrobinkę roboty.

 

 

Czasem w pełni popieram stwierdzenie (zwłaszcza dotyczące tego typu durnych komentarzy): weź zrób coś. Pokaż, a potem komentuj pracę innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...