Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie ma szansy, jeśli to nadal jest aktualne:

 

http://wccftech.com/cd-projekt-red-cyberpunk-2077-e3-2015/

 

Nie powiedzieli wprost, że nie będzie, ale nie warto robić sobie nadziei.

 

Buu ale żeby od razu tak z kubłem zimnej wody :E

 

No nic pozostaje liczyć na jakieś materiały z nowego DeusExa jedynie. No i Mad Maxa ale to pos apo a nie CP.

 

Jak by tak ktoś jeszcze na ostatniej fali gier na licencji Warhammera zrobił dobrą adaptację Necromundy... mmmmm, marzenia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sobie to uświadomiłem.... skoro Witcher 3 wychodzi przed E3 to może jest szansa na jakiś nowy materiał z Cyberpunka 2077 na tegorocznych targach :o Bo prawdę powiedziawszy ta produkacja redów mnie o wiele bardziej ciekawi. Fantasy ci u nas dostatek, cyberpunka już nie,a dobrego tym bardziej.

Dokładnie, uwielbiam mroczny, wynaturzony Cyberpunk, 2077 może być fajną grą, ciekawe czy Redzi skorzystają z pomysłów bardzo dobrego cyberpunka papierowego Eclipse Phase (polecam, bo to więcej niż cyberpunk, w tym RPG więcej się dzieje niż się widziało we wszystkich grach komputerowych traktujących o temacie cyberpunka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam redzi mówili, że żadnych nowych materiałów z cyberpunka w tym roku nie będzie. Nie chce mi się teraz szukać źródła, jutro najwyżej wkleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera Cyberpunka 2077 jest planowana na okres 2017-2021. Adam Badowski ujawnił na dzisiejszej konferencji, że gra jest nadal w fazie preprodukcji, więc sobie jeszcze poczekamy... Według mnie nie ma szans na 2017 rok.

 

PS CDPR planuje również wydać kolejnego RPG-a klasy AAA do 2021 roku, ale szczegółów na razie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preprodukcja? To wiosna 2018 najszybciej, no nic, wychodzi na to, że dobre gry nie wychodzą co roku :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, to teraz niech R zapowie MP4 albo GTA6 na 2017/2018 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaciekawiła premiera tegoroczna gry "nowego (dla spółki) formatu" :E Jakaś gierka mobilna czy co?

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaciekawiła premiera tegoroczna gry "nowego (dla spółki) formatu" :E Jakaś gierka mobilna czy co?

Już mają w swoim portfolio gry mobilne. Nawet przeglądarkowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,że mają. Tutaj pytanie jest o co chodzi z tym "nowym formatem". Okaże się. Coś tam gadali, że to nie ma być jakiś maleńki projekt, a gra będzie miała spore wsparcie marketingowe.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo pójdą śladem Tecmo Witcher Beach Volleyball ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie możemy narzekać na klęskę urodzaju informacji dotyczących prac CD Projekt RED nad kolejnym tytułem, Cyberpunk 2077. Oficjalne strony w serwisach społecznościowych milczą, co jednak nie uchroniło polskiego studia przed wyciekiem informacji związanych z wyczekiwaną na całym świecie grą.

 

Wszystko to za sprawą wniosku CD Projekt RED złożonego do GameINN – programu uzyskiwania dotacji z funduszy Unii Europejskiej na cele związane z produkcją gier komputerowych. Na serwerach Narodowego Centrum Badań i Rozwoju znaleźć można listę projektów zakwalifikowanych do II etapu Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2012. Game Pressure zauważyło, że cztery z nich są autorstwa CD Projekt RED i wyglądają na ściśle powiązane z Cyberpunk 2077.

 

CD Projekt RED stara się o dotacje na rozwój między innymi City Creation – kompleksowej technologii służącej do kreacji "żywego", grywalnego w czasie rzeczywistym, miasta o wielkiej skali. Mowa o rozbudowanym systemie zarządzającym sztuczną inteligencją mieszkańców wirtualnego miasta i jego infrastrukturą w zautomatyzowanym procesie. A wiemy przecież, że świat w Cyberpunk 2077 ma być znacznie większy niż ten z Wiedźmina 3. Studio stara się w przypadku City Creation o niemal 10 mln złotych dofinansowania.

 

Drugim z projektów powiązanych z rozgrywką jest Seamless Multiplayer, który stanowić będzie unikalny tryb dla wielu graczy. Jedyne konkrety w tym przypadku obejmują takie funkcje, jak wyszukiwanie przeciwników, zarządzanie sesją, replikację obiektów. W tym przypadku wnioskowana kwota dofinansowania to 6,6 mln złotych.

 

Pozostałe dwa wnioski dotyczą kwestii technicznych: CD Projekt RED pracuje nad Animation Excellence, narzędziami przeznaczonymi do wysokiej jakości złożonych animacji ciała i twarzy, oraz Cinematic Feel, które ma umożliwić dostarczanie unikalnej, filmowej jakości w grach RPG z otwartym światem. Łącznie na te dwa projekty CD Projekt wnioskuje o ponad 11 mln złotych. Jedno jest pewne: po Cyberpunk 2077 możemy się spodziewać ogromnego rozmachu.

 

Mają rozmach sk***** :)

Edytowane przez shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko po co ten multiplayer :/

Edytowane przez palel47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma warta miliard bierze dotacje z unii, chyba przewalili kasę z W3 na koks :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawać ze swoich, jak można z cudzych? A zwłaszcza z unijnych? Jak masz frajera to go duś.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma warta miliard bierze dotacje z unii, chyba przewalili kasę z W3 na koks :E

Skoro inne branże mogą korzystać z dotacji to czemu nie oni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawać ze swoich, jak można z cudzych? A zwłaszcza z unijnych? Jak masz frajera to go duś.

 

 

Skoro inne branże mogą korzystać z dotacji to czemu nie oni ?

Panowie, nie chodzi mi o to, że oni doją unię, bo każdy doi, moje obawy, ze Unia im nie da się wydoić. Jak mam wybrać CDPR czy unia to CDPR wygrywa za każdym razem ;)

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznaliśmy datę premiery gry Cyberpunk 2077?

 

Ile jeszcze będziemy musieli czekać na konkretne informacje, że o samej grze nie wspomnimy? Cóż, być może wygadał się właśnie szwedzki sklep Komplett.se. W jego katalogu znajduje się już bowiem gotowa do zamówień przedpremierowych gra, mało tego - na jej karcie widnieje dokładna data premiery: 30 września 2017 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no, w temacie posucha, chciałem trochę podbić, żeby za głęboko się nie zapadł :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Stawiam, że gra się ukaże pomiędzy 2019-2021 rokiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakie będą główne postacie w tej grze?

To znaczy kim będziesz grał i pozostałe istotne?

 

Czyżby wreszcie nie będzie piegowatych dziewczyn jak Wiedźminie 3, których była większość? : ) Jeśli tak, to duży plus. Ta kobieta na okładce jest ładniejsza niż prawdziwa, na której się wzorowali. Chociaż te duże cycki to przegięcie.

W ogóle ciekawi mnie jak będzie z kwestią kobiet w tej grze.

 

Nawet lubię cyberpunk, jeśli klimat i fabuła mi się spodoba.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jakie będą główne postacie w tej grze?

Jedyne co wiadomo o tej grze to, że powstaje i tyle, cała reszta to mioty i kłamstwa rozpuszczane w necie, bo CDPR nie mówi w ogóle o zawartości Cyberpunka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...