Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie porażka, cyberpunk to jeszcze większa nisza niż fantasy. Mam nadzieje, że pójdą w stronę postapokalipsy jak madmax a nie w japońskie klimaty z porozbieranymi zmutowanymi laseczkami ale tak to teraz wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co wiadomo o tej grze to, że powstaje i tyle, cała reszta to mioty i kłamstwa rozpuszczane w necie, bo CDPR nie mówi w ogóle o zawartości Cyberpunka

A premiera niby w 2018 roku. : )

Będzie porażka, cyberpunk to jeszcze większa nisza niż fantasy.

Fantasy to nigdy nie była żadna nisza. I to zarówno w świecie gier jak i filmów.

a nie w japońskie klimaty z porozbieranymi zmutowanymi laseczkami ale tak to teraz wygląda.

Przecież ty się nie znasz na "japońskich klimatach". Japończycy najbardziej cenią fabułę w swoich grach.

 

Patrząc na tą bohaterkę promującą grę, to od razu chciałem powiedzieć "fanserwis". : ) Widać, że CD Projekt trochę zna się na tym.

Ale zobaczymy o czym będzie ta gra i na czym będzie polegać.

Edytowane przez misticzx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie porażka, cyberpunk to jeszcze większa nisza niż fantasy. Mam nadzieje, że pójdą w stronę postapokalipsy jak madmax a nie w japońskie klimaty z porozbieranymi zmutowanymi laseczkami ale tak to teraz wygląda.

Będzie dobra gra to nie będzie porażki.

Ile było przez ostatnie dziesięć lat gier bazujących na cyberpunku, a ile na post-apo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie porażka, cyberpunk to jeszcze większa nisza niż fantasy. Mam nadzieje, że pójdą w stronę postapokalipsy jak madmax a nie w japońskie klimaty z porozbieranymi zmutowanymi laseczkami ale tak to teraz wygląda.

 

popisałeś się :)

 

i oby nie mad max i nudne oklepane post-apo

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie porażka, cyberpunk to jeszcze większa nisza niż fantasy. Mam nadzieje, że pójdą w stronę postapokalipsy jak madmax a nie w japońskie klimaty z porozbieranymi zmutowanymi laseczkami ale tak to teraz wygląda.

Tytuł gry ma dosłownie 2 "wyrazy", nie wiem jak mogłes tak bardzo się w tym pogubić. Która część słowa "Cyberpunk" jest dla ciebie niejasna? Mam akurat paczkę nowych kredek świecowych więc mogę na spokojnie wytłumaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł gry ma dosłownie 2 "wyrazy", nie wiem jak mogłes tak bardzo się w tym pogubić. Która część słowa "Cyberpunk" jest dla ciebie niejasna? Mam akurat paczkę nowych kredek świecowych więc mogę na spokojnie wytłumaczyć :)

 

Ee tam :P Zasady cyberpunka dawno były opisane i można je trochę zaktualizować. Jak ma być to osadzone w 2077 to spokojnie można dać klimat w stylu muslimy ganiają po rozpadającym się mieście niedobitki innowierców z implantami. Miasto trzeba by zmienić na Paryż i tyle. Wtedy to byłby hit z jajami. Bez chwytliwej otoczki daje rekomendacje sprzedawać na akcje CDP. Jeśli ma to być klimat oryginalnego cyberpunka to czarno to widzę.

Edytowane przez cHunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee tam :P Zasady cyberpunka dawno były opisane i można je trochę zaktualizować. Jak ma być to osadzone w 2077 to spokojnie można dać klimat w stylu muslimy ganiają po rozpadającym się mieście niedobitki innowierców z implantami. Miasto trzeba by zmienić na Paryż i tyle. Wtedy to byłby hit z jajamired[/b]. Bez chwytliwej otoczki daje rekomendacje sprzedawać na akcje CDP. Jeśli ma to być klimat oryginalnego cyberpunka to czarno to widzę.

Na szczęście to tylko twoja opinia, a nie studia, które zna się na robieniu dobrych gier i może to poprzeć międzynarodowym sukcesem Wiedźmina 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W 2016 roku Grupa Kapitałowa CD PROJEKT wydała blisko 56 mln zł na prowadzone projekty, w tym Gwint i CP77."

Projekt raczej ma się dobrze i rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ten projekt już upadł

 

Myślę, że jak premiera ma być w okolicach 2019 to na E3 coś musi się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siać fermentu.

Jak nie macie pojęcia o czymś, to po prostu nie piszcie. Wczoraj była konferencja i co nieco ujawniono.

Nad grą pracuje już teraz ponad 300 osób, a w fazie szczytowej będzie to nawet ok. 400.

W tym roku CD Projekt RED nie będzie na E3. W tym roku też nie należy spodziewać się dużego ogłoszenia związanego z Cyberpunkiem - ma on należeć do Gwinta.

Prawdopodobnie (a właściwie na pewno) promocja Cyberpunka ruszy w przyszłym roku z nadzieją na premierę w 2019 roku (po dofinansowaniu przez rząd niby powinni ukończyć do czerwca wspomnianego roku).

 

@Dzonzi, przestań wypisywać brednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak premiera ma być w okolicach 2019 to na E3 coś musi się pojawić.

Tu jest moim zdaniem dowód do niepodważenia że gra się cały czas rozwija;

Adam Badowski z CD Projektu podczas konferencji dla akcjonariuszy powiedział, że prace nad Cyberpunkiem 2077 są dość zaawansowane. Zespół pracujący nad tą grą ma liczyć kilkaset osób. Mowa była o około 300 pracownikach, a także o planach zwiększenia tej liczby o kolejnych około 100 specjalistów. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest moim zdaniem dowód do niepodważenia że gra się cały czas rozwija;

Adam Badowski z CD Projektu podczas konferencji dla akcjonariuszy powiedział, że prace nad Cyberpunkiem 2077 są dość zaawansowane. Zespół pracujący nad tą grą ma liczyć kilkaset osób. Mowa była o około 300 pracownikach, a także o planach zwiększenia tej liczby o kolejnych około 100 specjalistów. :cool:

Dość zaawansowane to może znaczyć że np engine jest ukończony w 80%, ale nie ma jeszcze w ogóle assetów graficznych ani napisanej fabuły. Więc na razie nie ma czego pokazywać.

Co do premiery to też stawiam na 2019, ale raczej na koniec roku niż czerwiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady cyberpunka dawno były opisane i można je trochę zaktualizować. Jak ma być to osadzone w 2077 to spokojnie można dać klimat w stylu muslimy ganiają po rozpadającym się mieście niedobitki innowierców z implantami. Miasto trzeba by zmienić na Paryż i tyle. Wtedy to byłby hit z jajami.

 

Typowy objaw przedawkowania wykop.pl

 

 

Co do premiery to też stawiam na 2019, ale raczej na koniec roku niż czerwiec.

 

Jak obstawiamy to ja stawiam gwiazdkę 2018 - Gwint im nie wyjdzie, mało co innego mają i na giełdzie już się zaczyna gra pod przejęcie, ciekawe czy do 2019 nadal będą polską firmą.

(a i jak ktoś się trochę tym interesuje - poczytajcie o OFE i ich udziałach w CDPR i tym co rząd zrobi z OFE)

Edytowane przez Enfeeble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość zaawansowane to może znaczyć że np engine jest ukończony w 80%, ale nie ma jeszcze w ogóle assetów graficznych ani napisanej fabuły. Więc na razie nie ma czego pokazywać.

Co do premiery to też stawiam na 2019, ale raczej na koniec roku niż czerwiec.

Nie ma napisanej fabuły? Co najwyżej ukończonej, bo prace cały czas TRWAJĄ i postępują.

Zespół jest podzielony na działy i każdy zajmuje się swoimi sprawami, wszystko jest tworzone w tym samym czasie, być może w różnym tempie, ale jest. Przecież to nie jest tak, że np. pracują nad ulepszeniem silnika (wszak nie piszą go od nowa), a dopiero potem zaczynają pisać scenariusz (to jest przykład). :E

Co tu niektórzy wypisują, to się w głowie nie mieści...

Jeśli ogólnie prace są na zaawansowanym etapie, to są na zaawansowanym etapie i nie doszukiwałbym się tutaj nie wiadomo czego. To nie jest tak, że jeden element jest gotowy w 90%, a drugi w 5%. :E Chyba że są to prace wykonywane tylko i wyłącznie na określonym etapie (np. proces optymalizacyjny odbywa się głównie pod koniec etapu produkcyjnego, wcześniej nie przywiązuje się do tego aż takiej wagi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Ta gra najwcześniej wyjdzie w 2 połowie 2019, stawiam, że może nawet w 2020 roku, a w tym roku na pewno nawet nie zobaczymy żadnego obrazka z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy objaw przedawkowania wykop.pl

 

 

 

Jak obstawiamy to ja stawiam gwiazdkę 2018 - Gwint im nie wyjdzie, mało co innego mają i na giełdzie już się zaczyna gra pod przejęcie, ciekawe czy do 2019 nadal będą polską firmą.

(a i jak ktoś się trochę tym interesuje - poczytajcie o OFE i ich udziałach w CDPR, tym co rząd zrobi z OFE)

 

O gwint się nie martw, jestem w becie i jest już naprawdę bardzo dobrze. Nie do końca tylko rozumiem czemu tego nie ma na przeglądarkę...

 

Gwiazdka na 2018? Nie ma takiej opcji. Niby zapowiedzą w 2018 i od razu premiera? Gwiazdka 2019 to najwcześniejszy realny termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że CD Projekt RED będzie chciał wydać szybciej grę od (ponownej) zapowiedzi (stąd ta cisza w temacie, pewnie wyciągnęli wnioski), ale mimo dość ugruntowanej pozycji na rynku za sprawą Wiedźmina 3 wątpię jednak, żeby mogli sobie pozwolić na to, co np. Bethesda zrobiła z Falloutem 4. Tym bardziej że to nowa marka. Nie ma szans na premierę wcześniej niż w 2019 roku (nawet gdyby jakimś cudem zapowiedzieli np. na koniec 2018 roku, to przynajmniej jedna obsuwa musi być). ;) Bardziej realny jest np. maj 2019 i obsuwa na koniec 2019 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca tylko rozumiem czemu tego nie ma na przeglądarkę...

 

Problem technologiczny, przy normalnej aplikacji takie problemy znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy objaw przedawkowania wykop.pl

Może nawet bordo. :E

 

Ciekawy temat się widzę zrobił - projekt został porzucony, większa nisza niż fantasy, nieźle. :E Nie śpieszno mi do tej gry, niech poświęcą jej tyle czasu, ile potrzebują. Jak trzeba będzie przesunąć, niech przesuwają. Po Wiedźminie 3 CDPR na razie ma mój miecz.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy objaw przedawkowania wykop.pl

Bordo, czas opuścić piwnice ;)

 

Jak obstawiamy to ja stawiam gwiazdkę 2018 - Gwint im nie wyjdzie, mało co innego mają i na giełdzie już się zaczyna gra pod przejęcie, ciekawe czy do 2019 nadal będą polską firmą.

(a i jak ktoś się trochę tym interesuje - poczytajcie o OFE i ich udziałach w CDPR i tym co rząd zrobi z OFE)

Rząd z tego co pamiętam miał się brać za OFE od stycznia 2018 roku, gdyby kogoś interesowało to mały podgląd udziałów.

 

2017-03-24-13_45_08-Akcjonariat-CD-PROJEKT.jpg

 

2017-03-24-13_46_58-Akcjonariat_-akcjonariusze-CD-PROJEKT-SA-CDR-BiznesRadar.pl_.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jedna kwestia.Czy zdążą wydać tego Cyberpunka w tej generacji konsol czy następnej? PS4 będzie miał w roku 4 lata,a te konsole starzeją się znacznie szybciej niż poprzednia generacja.

Wolałbym (o ile byłaby taka szansa),aby Cyberpunk wyszedł już na nowe generacje konsol.Za 2 lata będzie już bardzo duża różnica sprzętowa pomiędzy konsolami a PC.Szczególnie boli mnie ten tabletowy procesorek-Jaguar. Optymalizacja optymalizacją,ale z g$wna bata nie ukręcisz.

Na końcu ucierpią gracze PC,ponieważ zapewne będzie jeden built gry na wszystkie platformy i równanie do najsłabszego zawodnika w stawce.Platform za to będzie sporo: Xbox One,Scorpio,PS4,PS4 Pro i PC.Chyba,że zrobią oddzielną wersje na PC.Chociaż koszta pewnie na to nie pozwolą.

Osobną rzeczą jest też wersja Directxa. 11 i 12,samo 12 a może tylko Vulcan :hmm:

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe zagranie ze strony firmy. Psuje jej tylko opinię jako tej dobrej, fajnej firmy która jest dla "graczy" :thumbdown:

 

Takie mocne EA style :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Słabe zagranie ze strony firmy. Psuje jej tylko opinię jako tej dobrej, fajnej firmy która jest dla "graczy" :thumbdown:

 

Takie mocne EA style :o

 

Ale bajki.

Ta firma jako jedyna wynajęła kancelarię prawniczą do ścigania za nielegalnego wiedźmina 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bym się wstrzymał z wylewaniem pomyj... chyba że jest tu jakiś prawnik który dokładnie to wyjaśni. Wg. tej strony to marka jest zarejestrowana na Sony.

Prawo marki w USA jest już chore, a teraz jeszcze dochodzi EU.

 

Mi to wygląda na kręcenie dramy przez ludzi którzy nie mają o tym pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...