Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

 

To swoją drogą, ale konstrukcyjnie to też całkiem różne produkcje. Redzi mają historię do przekazania, Division to miałka fabularna otoczka stanowiąca 5% całości i 95% dzikiego grindu.

 

Zgadzam się. Kto w ogóle wpadł na pomysł aby porównywać Cyberpunka do Division? :P Dlatego że w obydwóch grach będzie się używało broni palnej? :P

 

To może jeszcze porównamy Cyberpunka do Contry z Pegasusa :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie przyjrzałem wystarczająco dokładnie. Sugerowałem się tym tekstem;

https://strefainwestorow.pl/artykuly/spolki/20180612/cd-projekt-gameplay-gry-cyberpunk-2077

"CD PROJEKT w swoim stylu zamieścił w grze smaczek dla fanów Wiedźmina. Inspiracją dla głównego bohatera Cyberpunka 2077 - czyli V - jest Maul Cosplay znany z wcielania się w Wiedźmina. Jeżeli dokładnie się przyjrzymy, zobaczymy, że to naprawdę on!"

Jak dwie krople wody:

qpBFoaS.jpgRdckI2F.jpg

Chyba mieli na myśli, że pierwszy na swiecie cosplay V to ten sam ziomek co cosplayował Geralta, a wyszło jak wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

piszo, że premiera najwcześniej w 2020. Pewnie się opóźni więc może być już na nowe kąsle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer pokazany na konferencji MS wywołał we mnie mieszanie uczucia. Był bardzo dobry, ale ciężko było przebić emocje jakie zaprezentował teaser pokazany światu bodaj 5 lat temu. Już myślałem, że REDzi znowu nie mają nic konkretnego do pokazania, skoro po takim okresie oczekiwania raczą nas "tylko" zwykłym trailerem i nadal mydlą oczy robiąc dobrą minę do złej gry. Jednak czytając wrażenia z pokazu dema za zamkniętymi drzwiami dla mediów uspokoiłem się i patrzę na to wszystko już inaczej, znacznie bardziej przychylnym okiem. Widać, że ludzie z CDPR wiedzą po prostu co robią. Nie spotkałem się chyba jak do tej pory z żadną sceptyczną opinią na temat wspomnianej prezentacji. Informacje jakie czytam odnośnie gry też bardzo mi się podobają, jak i sam kierunek, w którym zmierzają twórcy przy jej tworzeniu. Trailer też zyskuje z każdym kolejnym jego obejrzeniem. Pisząc krótko - jestem na tak :E Do premiery jeszcze daleko, ale już teraz widać, że to będzie mocarny kawałek kodu :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie tam pszypiepżaż nie pocz3bnie.

 

 

Kojarzę typa właśnie z cosplayu Gary'ego z W3 ale nie wiedziałem, że to koleś od Maula. :o Ten filmik był zadziwiająco dobry jak na amatorską produkcję.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że porównywanie tej gry do The Division nie ma najmniejszego sensu. To jest strzelanina z elementami RPG, na dodatek zrobiona w konwencji MMO. Coś, czym Cyberpunk nigdy być nie miał i nie będzie. Szukanie problemów na siłę, jak ktoś wcześniej zauważył. Opieranie się na grach od innych producentów, zamiast na poprzednich tytułach od twórców tej konkretnej produkcji, jest po prostu absurdalne, nie stanowi w żadnym stopniu wiarygodnej podstawy do obaw.

 

Po czym całe swoje obawy oparłeś na JEDNEJ grze, która w tym przypadku przykładem jest kiepskim, podając równocześnie TRZY przykłady gier, w których takie rozwiązanie zadziałało. :E

Rozumiem, że w CP nie będzie żadnego strzelania? :E Cała dyskusja pojawiła się bo miałem obawy że pójdzie w stronę Div to będzie słabo, ale całe szczęście poszli w stronę Deus Exa. Division w konwencji MMO kiedy nie widzisz nikogo dopóki nie jesteś w party albo w PvP :E Nono. Uwaga, może być dla ciebie zaskoczeniem, ale Div możesz grać solo przez całą grę i wyłączyć multi. No CP akurat miał mieć multi z poprzednich wywiadów tak wynikało, więc "nigdy być nie miał" bym nie pisał. Tak, opieram się na grach innych producentów, bo CDPR też to zapewne robi, rozumiem, że CDPR to mesjasz świata gier i stworzy nową cudowną mechanikę do swojej gry żeby zadowolić każdą społeczność, tych chcą zrobić z tego Queka, Division, Deus Exa i jeszcze Fallout'a :E CDPR za dużo nie stworzył, Wiedzmin, koniec, więc jak mam się opierać na ich poprzednich tytułach? :E

 

No mogłem jeszcze oprzeć na GTA, ale ludzie tutaj mają dosyć porównywania CP do niego więc odpuściłem, Battlefield, MoH, Uncharted, CoD, to wszystkie gry akcji z których CP mocno zapożycza i mogą iść w kierunku który nie będzie dla każdego, tutaj są obawy.

 

 

Zgadzam się. Kto w ogóle wpadł na pomysł aby porównywać Cyberpunka do Division? :P Dlatego że w obydwóch grach będzie się używało broni palnej? :P

 

To może jeszcze porównamy Cyberpunka do Contry z Pegasusa :)

Jakbyś porównał obie gry to byś wiedział czemu je porównuje, ale wystarczy pomyśleć. CP mógł pójść tą drogą równie dobrze, bo setting do tego pasuje idealnie, całe szczęście z tego zrezygnowali.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w CP nie będzie żadnego strzelania? :E

Setting wymaga strzelania, a nie to co chcą zrobić. Duża różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setting wymaga strzelania, a nie to co chcą zrobić. Duża różnica.

Wiem o tym, dlatego maja duże pole do popisu, bo mają wiele ścieżek jak chcą to wykonać, bo prawie każdy setting idealnie pasuje pod ten świat a muszą znaleźć balans żeby zadowolić każdego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą zadowolić każdego gracza, jest to niewykonalne, spójrz na ten temat, jedną rzecz naprawią, ludzie znajdują inny powód do szczekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okay, większość graczy żeby się sprzedało, lepiej pasuje. No każdego nie zadowolą, to racja. Ja już marudzę o wielu rzeczach ale kolekcjonerka i tak pójdzie :E :E

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Analiza trailera pod kątem technikaliów od DigitalFoundry:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Chyba, że się tak zachłysnęli reakcjami nieudolniaków branżowych, że aż chcą się szerzej pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszą żeby akcje poszły do góry.

Stare dane masz

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te opinie z zamkniętego pokazu.. Redzi zniszczą, jestem pewny. Uspokoiłem się i nawet jestem w stanie zrozumieć argumentację za FPP. Znalezienie się w centrum i skierowanie wzroku do góry będzie dawało niesamowite wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wiem o tym, dlatego maja duże pole do popisu, bo mają wiele ścieżek jak chcą to wykonać, bo prawie każdy setting idealnie pasuje pod ten świat a muszą znaleźć balans żeby zadowolić każdego gracza.

 

Mi wystarczy coś ala Deus Ex :) i będę w niebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając te opinie z zamkniętego pokazu.. Redzi zniszczą, jestem pewny. Uspokoiłem się i nawet jestem w stanie zrozumieć argumentację za FPP. Znalezienie się w centrum i skierowanie wzroku do góry będzie dawało niesamowite wrażenie.

Łatwiej jest też oglądać enviro w FPP czyli będą musieli walnąć więcej detali niż w przypadku TPP, ciekawi mnie jak ich technologia się trzyma i jak to na konsolach będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie mix Fallouta i Deus EX, z bardzo mocno rozbudowanym RPG to cholerka biore w ciemno nawet jeśli graficznie to nie będzie jakiś majstersztyk.

Czekam, naprawdę bo jeśli przyłożą się tak bardzo jak do Wiedźmina 3 to nie ma obaw jeśli chodzi o całokształt zawartości gry.

 

Kibicuję im, naprawdę :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z filmikiem od tvgry myślę, że albo cyberpunk będzie absolutnym hitem albo growym rozczarowaniem dekady. W przypadku tej gry nie ma miejsca na coś pośrodku bowiem oczekiwania względem tej produkcji dosłownie sięgają zenitu. Do tego jeszcze ciekawią mnie zapowiedzi, że miasto ma być faktycznie miastem a nie makietą jak w przypadku GTA V. Byle tylko nie wpakowali się w platform parity bo skrojenie tej produkcji pod obecne konsole i późniejsze wydanie jej na next-genach w tej samej formie może tej produkcji mocno zaszkodzić bo z tego co się wypowiadają redaktorzy to czuć, że miasto faktycznie żyje a wiadomo jak sobie jaguar z takim czymś może poradzić :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze naoglądałem się, naczytałem i grałbym. A tu jeszcze dwa lata czekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Burning Shore zjadają textury. Wystarczy zmniejszyć textury z b.w/w na średnie i jest git. W 1440p na ustawieniach  "własne"  3060ti zadziwiająco mocno reaguje na te zmiany, co widać po fotkach. Bardzo wysokie/wysokie textury niegrywalne... średnie textury i nagle karta odzyskuje siły i fps leci do góry. Czyżby za mało Vram 8GB ? 1440p bardo wysokie - textury bardzo wysokie: 22fps 1440p bardzo wysokie - textury wysokie: 23fps 1440p bardzo wysokie - textury średnie: 60fps Jak wczoraj męczyłem się wewnątrz wieży z dymem, to grałem na 17fps i nie miałem możliwości zmiany ustawień, bo mnie ten kosmita atakował jakimś laserem, ale go załatwiłem. Teraz w pomieszczeniach jest lepiej i czas iść do pleneru. Spróbuj takich ustawień.   A karta zachowuje się idiotycznie, ponieważ normalnością jest to, że pod obciążeniem 99/100% jej wydajność powinna być najwyższa oraz pobór mocy najwyższy, za to w tej grze zauważyłem, że pomimo użycia GPU 100%, karta generuje spadki do nawet 15fps przy poborze mocy poniżej 70Wat !! To jest masakra, nie da się grać. Zgaduje, że pamięć się przepełnia i po prostu trzeba ciąć textury, żeby w ogóle zagrać z 8GB Vram 3060ti  zaraz po wczytaniu gry w 1440p bardzo wysokie ustawienia potrafi utrzymać przez chwilkę nawet 60fps, ale zaraz albo jeszcze szybciej fps spada, a co najdziwniejsze spada pobór mocy zarazem utrzymując użycie GPU na 100%    
    • w ogóle to modernizacja dla syna, a ja mam ze swojego poprzedniego aurore 360 z aphacool więc mogę mu ją zapodać brzmi rozsądnie z tym i5 14500 podoba mi się
    • To już pomału możesz myśleć co następne 😄.
    • nówki DW wciąż trzymają cenę, a używek DW na rynku używek mało, a jak są to powystawowe 
    • Ciekawe wnioski . Nie należy akurat zmienić zdania, że Kaczyński to jedna z największych nieszczęść, jaką spotkało III RP. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-robert-krasowski-jaroslaw-kaczynski-to-najbardziej-patologic,nId,7467044
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...