Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie dostaliśmy jeszcze materiału z gameplay? To wkurza że na razie widzieli prasowicze ;/

 

Tak się robi dobry PR. Pokazali mięsko wybranym osobom, które swoimi komentarzami (pozytywnymi) będą nam nakręcać hajp do granic możliwości i ostatecznie my też dostaniemy do tego czy innego materiału wgląd. Obstawiam, że za minimum kulka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się robi dobry PR. Pokazali mięsko wybranym osobom, które swoimi komentarzami (pozytywnymi) będą nam nakręcać hajp do granic możliwości i ostatecznie my też dostaniemy do tego czy innego materiału wgląd. Obstawiam, że za minimum kulka miesięcy.

Grudzień lub styczeń 2019 może coś pokażą, teraz muszą nakręcić hajp i zainteresowanie grą, tak mi się wydaję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nakręcona gra na E3 :E Takie TLoU 2 może się przy niej schować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk będzie miał system hubów.. Czyli będzie zaprojektowany coś stylu Deus ex czy Metro Exodus.. Przechodząc do innej lokacji/dzielnicy - gra się pewnie przeładuje i zyskamy na pamięci RAM. Wten sposób jest dużo większa szansa, że taki Cyberpunk będzie działał lepiej na ps4/xbox one x.. Wszystko zależy od silnika gry itp.

 

Mimo HUBów gra możę być dużo większa od wieśka 3 i bogatsza.. I oby tak było.. Bo jednak klony i powtarzające lokacje w Wieśku 3 - kuło w oczy a zwłaszcza wtórne tereny leśne.. to mnie akurat najbardziej wkurzało.. Chyba CDP Red odrobili lekcje i już tego błędu nie popełnią skoro robią sandbox oparty na HUBach.

 

Skąd te Huby wziąłeś?

 

https://www.youtube.com/watch?v=az0LgceBZVw

Edytowane przez 5hogun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciepły film z objaśnieniami "zarzutów" oczekujących / krytykujących/ pytających graczy.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ponad godzinę wolną, to polecam zobaczyć to co wrzucił ten cały YongYea na YT. Praktycznie minuta po minucie opisuje wszystko to co było za zamkniętymi drzwiami. Słuchając tego co opowiada.. Przy tylu zajebistych rozwiązaniach jakie redzi wymyślili po prostu nie było takiej możliwości ani sensu aby dawać tryb trzeciej osoby. Mało tego, pewne jest że nigdy się nie pojawi, nawet przy remasterze, bo to z pewnością będzie tytuł crossgenowy. Warto zobaczyć i posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie czekałem na Cyberpunka, i nawet wydawało mi się, że gra może okazać się niewypałem. Ale jak pojawił się zwiastun to reakcja była w stylu "o, nawet fajne". Natomiast teraz, po wielokrotnym obejrzeniu trailera i dalszych szczegółach od twórców, już nie mogę się doczekać kiedy ta gra wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk fajny, ale jak by zrobili Eclipse Phase cRPG, bardzo mroczny klimat cyberpunk/post-apo/SF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, od lutego 70% zysku :E A miałem nawet środki, żeby inwestować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał, 2018, a ludzie dalej sie dziwią, że używa się najlepszego sprzętu na rynku, bo nikt sobie nie będzie zawracał głowy mikro-optymalizacjami :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery ten sprzęt będzie średni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery ten sprzęt będzie średni

Nawet jak gra wyjdzie za 3 lata to obstawiam, że ten setup wciąż będzie sporo powyżej średniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:8 jajek 4Ghz32GB DDR5GF 1380 Ti 32GB RAM GDDR64TB SSD

Monitor 4K/260hz 8K/144hz.

Turbo konfig około roku 2021. :E

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że 1080Ti osiągało tam max. 30 fps? Być może po prostu nie miało stałych 60, co nie nadawało się do pokazu, a chcieli grę pokazać wizualnie z jak najbardziej atrakcyjnej strony. Poza tym wiadomo, że do wymaksowania CP2077 nie wystarczy już aktualny sprzęt. I tak jak 980 Ti jest dzisiaj przeciętniakiem, tak z 1080 Ti będzie za pół roku / rok tak samo.

 

Zapewne gra będzie miała takie wymagania, jak w czasie jej premiery będzie wyglądał aktualny sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery ten sprzęt będzie średni

To bez znaczenia, ludzie i tak ze swoimi core2duo będą pisać, że im słabo działa, nawet moje i5-2500k i 8gb ddr3 już dawno powinno przejść na emeryturę :E Poza tym wymagania na medium nie będa dużo wyższe niż wydajność obecnej generacji konsol, bo redzi uparcie twierdzą, że wyjdzie na obecną generację.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalili grę w 4K, a nie w FHD, bo widzę, że znów ekspertowi od HDRu to umyka :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalili grę w 4K, a nie w FHD, bo widzę, że znów ekspertowi od HDRu to umyka :E

Może w 8K w 2021? :Escratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w 8K w 2021? :Escratchhead.gif

 

Pewnie, bo w WQHD i 4K pikseloza aż wali po oczach. szczerbaty.gif

 

Nie nastawiałbym się na jakieś kosmiczne wymagania CP2077, chyba że Redzi sami chcieliby sobie obniżyć sprzedaż (jakkolwiek dobra by nie wyszła im gra).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Df5IfjeX0_qerrqae.jpg

 

Coś szykuje Netflix :) Chyba bedzie 2 sezon Altered Carbon ale coś za szybko? Niby dzisiaj się to odbędzie na tej platformie..

 

Może jakiś materiały z gry? Ale na netflixie? hm dziwne :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co kaman? Ja tu tylko widzę tytuł Altered Carbon wzorowany na logo Cyberpunka, zwykły fanart.

 

Update: i daj Boże niech trzymają się jak najdalej od tego słabego serialiku.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazali na czym było demo shocked.gif

 

Czas na downgrade, albo woogóle tego zamkniętego pokazu nigdy nie ujrzymy szczerbaty.gif

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...