Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że zostanie to naprawione. Na tak wczesnym etapie gry gracz nie będzie miał takich zabawek i umiejętności, jak wykorzystane w demie. Patrz wyżej.

Zgadza się, odblokowali high-endowe umiejętności na początku gry, by je zaprezentować w demie, ale co nie zmienia faktu, że walka nawet bez tych umiejętności jest (według mnie) za łatwa.

Pod koniec gry, gdy bohater będzie miał większość umiejętności specjalnych, pewnie też będzie miał dużą przewagę nad przeciwnikami. To jest oczywiście tylko założenie, które nie musi się spełnić.

Mam nadzieję, że CDP odpowiednio wyważy trudność gry, by dawała wyzwanie na każdym etapie gry.

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wszystko w Cyberpunku 2077 mi się podoba, oprócz poziomu trudności walki.

Demo było ogrywane na padzie, bez większego zaangażowania grającego, a przeciwnicy padali jak muchy, a poziom zdrowia pani V nawet nie zbliżył się do połowy.

Wiesz, że na potrzeby takich prezentacji zmienia się w górę wytrzymałość bohatera lub nawet gra na god mode?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że na potrzeby takich prezentacji zmienia się w górę wytrzymałość bohatera lub nawet gra na god mode?

Podbijanie statystyk nie jest dobre dla prezentacji. Przez to mogą się zrodzić takie opinie jak moja, o niewyważonej trudności gry.

Oceniamy grę, po tym co widzieliśmy, a jedynym źródłem jest właśnie ten przedstawiony gameplay. Nie mamy nic innego do czego moglibyśmy się odnieść na tą chwilę.

Byłoby dobrze, jeżeli CDP udostępnił by wersję DEMO gry dla wszystkich. Wtedy moja opinia byłaby w takim wypadku potwierdzona bądź obalona.

Wyraziłem swoją opinię o tym co widziałem. Wszystko zapewne zostanie jeszcze zmienione, ale na tą chwilę gra wygląda tak a nie inaczej, więc dlatego tak ją odebrałem.

Edytowane przez Saberman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta prezentacja nie miała na celu pokazania poziomu trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że na potrzeby takich prezentacji zmienia się w górę wytrzymałość bohatera lub nawet gra na god mode?

Nie wie - jak wielu w tym wątku i jeszcze nie potrafią zrozumieć, dlaczego tak się dzieje, nie rozumieją kompletnie idei prezentacji tego typu. Szkoda w ogóle się produkować, to jak rzucanie grochem o ścianę. Zresztą nie dotyczy to tylko poziomu trudności czy wytrzymałości postaci, tylko także innych elementów. I jeszcze się dziwią, czemu nie ma zwyczaju w rzucaniu do sieci tego typu materiałów z bardzo wczesnych wersji gier. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijanie statystyk nie jest dobre dla prezentacji. Przez to mogą się zrodzić takie opinie jak moja, o niewyważonej trudności gry.

Oceniamy grę, po tym co widzieliśmy, a jedynym źródłem jest właśnie ten przedstawiony gameplay. Nie mamy nic innego do czego moglibyśmy się odnieść na tą chwilę.

Byłoby dobrze, jeżeli CDP udostępnił by wersję DEMO gry dla wszystkich. Wtedy moja opinia byłaby w takim wypadku potwierdzona bądź obalona.

Wyraziłem swoją opinię o tym co widziałem. Wszystko zapewne zostanie jeszcze zmienione, ale na tą chwilę gra wygląda tak a nie inaczej, więc dlatego tak ją odebrałem.

 

racja, nie rozumiem tego biadolenia na forum żeby nie oceniać tego co sie widziało skoro twórcy sami prosili o konstruktywne komentarze na temat gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczę że nie jestem jakimś hejterem i ogólnie nie jestem przeciwko tej grze, ale po prostu nie rozumiem tego hajpu. Wytłumaczy mi ktoś co w tej grze jest takiego magicznego że wszyscy na sam widok tytułu skaczą jak małpy?

Grafika - ok, ale bez szału

Klimat - ok, ale patrząc po sobie i znajomych mało kogo rajcuje sci-fi i oddalona przyszlosc, kosmici itp

Rozgrywka - ok, ale szału nie ma

 

Po gejpleju wygląda to jak gta w przyszłości + cyferki przy zabieraniu HP jak w jakimś borderlandsie.

 

Nie zrozumcie mnie źle, gra moim zdaniem jest spoko, no ale co w niej jest takiego mega ultra żeby tak się nią jarać?

Chciałbym poznać chociaż jedną rzecz która odstaje na tle innych gier żeby tak brandzlowac się przy tym tytule.

 

Ps czekam na jechanie po mnie bo nie widzę w tej grze nic wyjątkowego, czas start

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczę że nie jestem jakimś hejterem i ogólnie nie jestem przeciwko tej grze, ale po prostu nie rozumiem tego hajpu. Wytłumaczy mi ktoś co w tej grze jest takiego magicznego że wszyscy na sam widok tytułu skaczą jak małpy?

Grafika - ok, ale bez szału

Klimat - ok, ale patrząc po sobie i znajomych mało kogo rajcuje sci-fi i oddalona przyszlosc, kosmici itp

Rozgrywka - ok, ale szału nie ma

 

Po gejpleju wygląda to jak gta w przyszłości + cyferki przy zabieraniu HP jak w jakimś borderlandsie.

 

Nie zrozumcie mnie źle, gra moim zdaniem jest spoko, no ale co w niej jest takiego mega ultra żeby tak się nią jarać?

Chciałbym poznać chociaż jedną rzecz która odstaje na tle innych gier żeby tak brandzlowac się przy tym tytule.

 

Ps czekam na jechanie po mnie bo nie widzę w tej grze nic wyjątkowego, czas start

Jedno słowo Polska firma i dlatego taki szał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie zrozumcie mnie źle, gra moim zdaniem jest spoko, no ale co w niej jest takiego mega ultra żeby tak się nią jarać?

Chciałbym poznać chociaż jedną rzecz która odstaje na tle innych gier żeby tak brandzlowac się przy tym tytule.

 

Nie wiem kto się brandzluje i w sumie rzucając takie durne hasła chyba sam chcesz żeby po tobie jechano.

 

A gra będzie odstawać w górę questami, poziomem artystycznym przedstawionego świata i jego rozmiarem. Do tego ma posiadać konkretną, dojrzałą fabułę (czyt. dla dorosłych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech dadzą wybór. Jakoś w Gta się dało.

A dlaczego mają dać wybór? Cyberpunk to nie GTA.

Pierwszoosobowa perspektywa jest uzasadniona i nie tyle co gra nie potrzebuje TPP, co wręcz tryb nie nadaje się do pewnych rozwiązań w grze i przyjętej przez CDPR konwencji.

Zawsze komuś nie będzie to odpowiadało, bo nie da się wszystkim dogodzić. A jak ktoś nie potrafi pojąć, dlaczego w Cyberpunku nie będzie TPP, to czyja to wina?

Z wcześniejszych doniesień wynika, że CDPR testowało TPP i najwidoczniej uznało, że się nie sprawdza z jakichś przyczyn. Koniec. Kropka. Gdyby to "działało", to może byśmy się doczekali alternatywy, a tak uznali, że nie sprawdza się tak dobrze, jak powinno, albo gra niewarta świeczki.

 

Jedno słowo Polska firma i dlatego taki szał

Jeśli już, to "polska" i nie wiem, co to ma do rzeczy, bo grą zachwyca się cały świat.

 

Co do wyjątkowości, to sam świat jest wyjątkowy, bo trudno doszukać się czegoś podobnego na rynku. Reszta faktycznie nie jest żadnym objawieniem, ale na hurraoptymizm u dziennikarzy i "dziennikarzy" trzeba zawsze brać poprawkę. Gra wydaje się w udany sposób łączyć dotychczas znane rozwiązania i dostosowuje je do realiów i świata cyberpunka, rozwijając część elementów w kierunku odpowiadającym wybranemu gatunkowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z wcześniejszych doniesień wynika, że CDPR testowało TPP i najwidoczniej uznało, że się nie sprawdza z jakichś przyczyn.

Najprostsze powody zapewne najtrafniejsze - obstawiam problemy z kamerą w ciasnych pomieszczeniach lub blisko ścian.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto się brandzluje i w sumie rzucając takie durne hasła chyba sam chcesz żeby po tobie jechano.

 

A gra będzie odstawać w górę questami, poziomem artystycznym przedstawionego świata i jego rozmiarem. Do tego ma posiadać konkretną, dojrzałą fabułę (czyt. dla dorosłych).

Nie wiesz kto się brandzluje? Internet widzę że masz to chyba sam powinieneś zauwazyc że wszędzie namioty rosną na samą myśl o tej grze. Na zagranicznych stronach to samo, a do premiery kupę czasu.

Dobrze przedstawiony świat to moim zdaniem za mało żeby z miejsca stać się "hitem" jeszcze przed premierą. (Zresztą zobaczymy czy będzie tak super jak każdy myśli)

Edytowane przez lukibossss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczę że nie jestem jakimś hejterem i ogólnie nie jestem przeciwko tej grze, ale po prostu nie rozumiem tego hajpu. Wytłumaczy mi ktoś co w tej grze jest takiego magicznego że wszyscy na sam widok tytułu skaczą jak małpy?

Grafika - ok, ale bez szału

Klimat - ok, ale patrząc po sobie i znajomych mało kogo rajcuje sci-fi i oddalona przyszlosc, kosmici itp

Rozgrywka - ok, ale szału nie ma

 

Po gejpleju wygląda to jak gta w przyszłości + cyferki przy zabieraniu HP jak w jakimś borderlandsie.

 

Nie zrozumcie mnie źle, gra moim zdaniem jest spoko, no ale co w niej jest takiego mega ultra żeby tak się nią jarać?

Chciałbym poznać chociaż jedną rzecz która odstaje na tle innych gier żeby tak brandzlowac się przy tym tytule.

 

Ps czekam na jechanie po mnie bo nie widzę w tej grze nic wyjątkowego, czas start

 

ja czekam na grę głównie dlatego że lubie klimaty cyberpunkowe ale oceniając na chłodno to co nam zaprezentowali to nie ma nic co by zasługiwało na brawa:

 

- design wnętrz - na razie nic szczególnego, miejscami nawet ubogo bym powiedział

- walka - prosta i dająca mało frajdy ze względu na statycznych i głupich przeciwników

- jazda autem - drewno, ten element zdecydowanie do poprawki

- dialogii i decyzje - oceniam to co mam wiec na razie nic szczególnego

- grafika - zle nie jest ale nie jest tez wysmienicie, po prostu poziom tego co aktualnie jest na rynku (a to moze byc ciut za mało zważywszy ze gra bedzie za dwa lata), sporo tekstur zachacza poziomem o poprzednią generacje.

- rozmach miasta i lokacji - z dema nie na sie tego ocenić więc bez komentarza

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego hejtu na grę, jak na polskich forach, to nie ma nigdzie :)

 

GTA w przyszłości... chyba nie grałeś w GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego hejtu na grę, jak na polskich forach, to nie ma nigdzie :)

 

GTA w przyszłości... chyba nie grałeś w GTA

 

A gdzie tu widzisz hejt?

Po prostu gdzie nie wejdę to typy smyraja się po sutach na samą myśl o tej grze, a argumentów brak.

Tylko same puste slogany że cyberpunk to będzie taki zajebisty że olaboga, kupujta już teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tłumaczyć, niektórym się podoba, innym nie. Tylko odnosząc się do popularności gameplayu z YT to 99% pieje z zachwytu, a ten 1%.. no to jesteś Ty np.

Jaki tego powód ? Wychowanie. Za małolata łykałem wszystko co z scifi związane, czy to dalszą czy bliższą. Sesje rpg z kumplami do późnych godzin, aż mama na policje szła że dziecko zaginęło.

Nostalgia pozostała, a produkcje typu rzeczonego cp2077 to jak materializacja marzenia nastolatka.

A ten jeden procent co za dzieciaka łaził na lekcje gry na gitarze, i dziś jak pierwsza siwizna wychodzi, zagrywa się w guitar hero ;)

Edytowane przez Morgan87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gdzie nie wejdę to typy smyraja się po sutach na samą myśl o tej grze, a argumentów brak.

Tylko same puste slogany że cyberpunk to będzie taki zajebisty że olaboga, kupujta już teraz.

 

48 minut gry było świetnym argumentem, ale tylko dla tych którzy rozumieją na co patrzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 minut gry było świetnym argumentem, ale tylko dla tych którzy rozumieją na co patrzą.

 

Z tym gameplayem to jest tak, że wyglądało to średnio, oczywiście odpowiedzią jest to że to tylko Alpha itp. Tylko że widzę podział na tych co rajcują się tym filmikiem bezgranicznie i tych co mówią że jest tylko spoko. Każdy negatywny komentarz jest odbijany "bo to Alpha uju!!!"

Grafika taka sobie - bo to Alpha

Walki takie sobie - patrz wyżej

Jazda pojazdami taka sobie - ...

Dialogi takie sobie - ...

No i tak bez końca. Czyli zachwalać można, ale każdy inny komentarz to już hejt i w ogóle.

Niektorzy pisali że jak się ta gra komuś nie podoba to jest się wrogiem ojczyzny bo to przecież Polska gra xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tłumaczyć, niektórym się podoba, innym nie. Tylko odnosząc się do popularności gameplayu z YT to 99% pieje z zachwytu, a ten 1%.. no to jesteś Ty np.

Jaki tego powód ? Wychowanie. Za małolata łykałem wszystko co z scifi związane, czy to dalszą czy bliższą. Sesje crpg z kumplami do późnych godzin, aż mama na policje szła że dziecko zaginęło.

Nostalgia pozostała, a produkcje typu rzeczonego cp2077 to jak materializacja marzenia nastolatka.

A ten jeden procent co za dzieciaka łaził na lekcje gry na gitarze, i dziś jak pierwsza siwizna wychodzi, zagrywa się w guitar hero ;)

 

ciekawa teoria drogi Watsonie :P;) niestety nie sprawdza sie w każdym przypadku.

 

Ja od małego (początek lat 80tych) siedziałem w S-F i Fantasy, masa książek komiksów filmów, kupowałem wszystkie "fantastyki", oglądałem na video wszystko co nadawało sie do oglądania z s-f (to co sie nie nadawało czasami też :P ), ale lata mijają i wymagania rosną, kiedyś grało się w hired guns na amidze i przyjemnosc z grania i klimat był niesamowity, teraz bym w tą gre nie zagrał (Wolę ją wspominac miło niż psuć sobie wspomnienia). I mimo tej fascynacji s-f oraz cyberpunkiem gra na razie nie wywołuje u mnie palpitacji serca, ale jestem pełen nadziei i trzymam bardzo kciuki za red-ów. :cool:

 

Z tym gameplayem to jest tak, że wyglądało to średnio, oczywiście odpowiedzią jest to że to tylko Alpha itp. Tylko że widzę podział na tych co rajcują się tym filmikiem bezgranicznie i tych co mówią że jest tylko spoko. Każdy negatywny komentarz jest odbijany "bo to Alpha uju!!!"

Grafika taka sobie - bo to Alpha

Walki takie sobie - patrz wyżej

Jazda pojazdami taka sobie - ...

Dialogi takie sobie - ...

No i tak bez końca. Czyli zachwalać można, ale każdy inny komentarz to już hejt i w ogóle.

Niektorzy pisali że jak się ta gra komuś nie podoba to jest się wrogiem ojczyzny bo to przecież Polska gra xD

 

 

szkoda twojego czasu i wysiłku, nie masz co rozmawiac z pewnymi osobami skoro dla nich czyjeś zainteresowanie grą (ale bez zachwycania się/akceptowania wszystkiego) jest z automatu traktowane jako hejt :lol2: .

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz kto się brandzluje? Internet widzę że masz to chyba sam powinieneś zauwazyc że wszędzie namioty rosną na samą myśl o tej grze. Na zagranicznych stronach to samo, a do premiery kupę czasu.

Dobrze przedstawiony świat to moim zdaniem za mało żeby z miejsca stać się "hitem" jeszcze przed premierą. (Zresztą zobaczymy czy będzie tak super jak każdy myśli)

Śmieszne jest to założenie, że wszyscy i wszędzie tylko gadają o Cyberpunku czy ogólnie o grach. Widać, że bardzo oszczędnie korzystasz z Internetu.

 

A że będzie to hit to raczej jestem przekonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie jest hejt... to jest niczym nie poparte plucie jadem :)

 

 

szkoda twojego czasu i wysiłku, nie masz co rozmawiac z pewnymi osobami skoro dla nich czyjeś zainteresowanie grą (ale bez zachwycania się/akceptowania wszystkiego) jest z automatu traktowane jako hejt :lol2: .

 

Wow... nowa skala przekonania o własnej wyższości nad innymi.

 

---

 

Serio tak trudno zaakceptować, że ogrom ludzi widzi gigantyczny potencjał w tej grze?

Serio musicie WMUSZAĆ innym waszą "krytykę"?

 

Spokojnie... ja mam czas, wrócimy sobie do tych waszych światłych komentarzy po premierze.

 

OFFTOP: Pulpit - 4 miesiące i 18 dni :) Ciekawe czy pamiętasz o czym piszę ;p

 

---

 

Dobra, co do samej gry.

 

Zauważyliście GIGANTYCZNĄ ilość assetsów? Tam prawie wszystko jest unikatowe! Ciekawe czy przełoży się to na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjał? Ja raczej widzę po raz kolejny, że CDPR nigdy nie będzie prekursorem w tworzeniu gier, będzie tylko dobrym ulepszaczem poprzednich gier, biorąc pod uwagę, że znowu nie stworzyli gry od podstaw.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego przy każdej okazji gadacie o downgradzie graficznym WD a nie np Wiedzminie 3?

 

Cytuj konkretną osobę, a nie "wy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potencjał? Ja raczej widzę po raz kolejny, że CDPR nigdy nie będzie prekursorem w tworzeniu gier, będzie tylko dobrym ulepszaczem poprzednich gier, biorąc pod uwagę, że znowu nie stworzyli gry od podstaw.

Nie widzę w tym nic zdrożnego. Brać to, co najlepsze od innych i tworzyć jeszcze lepsze produkty. Nie jestem z tych, dla których wszystko musi być rewolucją lub innowacją. Wybitną grę można stworzyć stosując znane schematy.

 

@lukibosss

 

Chodzi o markę, którą Redzi sobie wyrobili. Dla wielu W3 to jedna z najlepszych gier/erpegów w historii. A CP2077 wygląda na jeszcze ambitniejszy projekt.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...