Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ta wiadomość akurat cieszy :D

To znaczy wiadomo że nie mogę się doczekać, ale widać że podchodzą do sprawy poważnie i nie chcą popełnić tych samych błędów co w przeszłości.

No i teraz to całkowicie zmienia sytuację związaną z wymaganiami i upgradem kompa, bo gdzieś w drugiej połowie roku mają przecież wyjść nowe GPU od AMD i Nvidii, więc to wszystko się ładnie zazębi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy wiadomo że nie mogę się doczekać, ale widać że podchodzą do sprawy poważnie i nie chcą popełnić tych samych błędów co w przeszłości.

No i teraz to całkowicie zmienia sytuację związaną z wymaganiami i upgradem kompa, bo gdzieś w drugiej połowie roku mają przecież wyjść nowe GPU od AMD i Nvidii, więc to wszystko się ładnie zazębi ;)

 

U mnie bardziej natłok ciekawych gier w pierwszej połowie plus wypadalo by jednak już kupić nowego gamingowego lapka - akurat do września. (poza tym musi być tradycyjnie - poprzedniego kupowałem dla Wiedzmina 3 xD - a grałem w Factorio itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze te pierniczenie głupot o "game is complete and playable" i się pytam gdzie wymagania sprzętowe. Czuję w kościach, że na obecnych sprzętach jest jak z Wiedźminem 3 przed premierą, gdzie na GTX 980Ti wyciągał ledwo 30fps! :E

Stąd pewnie te ekstra pół roku na optymalizację...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś musi być nie tak skoro drugi raz przekładają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej przeczekanie żeby wyszły karty które to uciągną na sensownych detalach.

 

Tak, tak.

Będą czekać i nic nie robić :)

 

Już się zaczynają spamerskie teorie spiskowe.

Niech robią, świat się nie zawali.

(ale co ponarzekacie to wasze ;p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przypomnijcie sobie jak ta gra wyglądała na prezentacjach i na jakim kompie oni to uruchamiali - detale na pewno nie prezentowały poziomu Ultra, pamiętam dokładnie między innymi te rozmyte tekstury a to działało na RTX 2080Ti tak dla przypomnienia.

 

Wiadomo, że nie ma co snuć teorii spiskowych na zapas i jest to ogólnie lepsza decyzja niż wypuszczenie gry w kwietniu i łatanie jej do września by doprowadzić ją do stanu grywalności. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że przełożą premierę było praktycznie pewne po tym jak o grze słuch zaginął. Swoją drogą ta data, 17 września, jakoś dziwnie znajoma :lol2:

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze te pierniczenie głupot o "game is complete and playable" i się pytam gdzie wymagania sprzętowe. Czuję w kościach, że na obecnych sprzętach jest jak z Wiedźminem 3 przed premierą, gdzie na GTX 980Ti wyciągał ledwo 30fps! :E

Stąd pewnie te ekstra pół roku na optymalizację...

Wiedźmin robił wrażenie grafiką, ta gra na tym co do tej pory pokazali nie robi.

Chyba, że optymalizacja jest konkretnie spierniczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pewnie dadza cyberpunka do nowych rtxow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się za głowę złapałem jak się dowiedziałem o takim opóźnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin robił wrażenie grafiką, ta gra na tym co do tej pory pokazali nie robi.

Chyba, że optymalizacja jest konkretnie spierniczona.

Dobrze wiedzieć że ktoś inny ma podobne odczucia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyberpunk pewnie ma problem z wydajnością głównie na konsolach. Wersja na PS4/X1 pewnie wygląda i działa jak crap. Nawet wersja PC tej gry szału nie robi a oświetlenie już w ogóle jest płaskie jak deska do krojenia...

 

niech lepiej dopracują grę tj.Wieśka niż wydać gniot,gdzie optymalizacja leży i kwiczy(RDR2,choć gniotem nie jest)

 

RDR 2 ma wysokie wymagania a nie, że jest źle zoptymalizowany ale jak ktoś oczekuje jakiejś porządnej wydajności na 5 letnim GPU ze średniej półki to co zrobić... Gra miała swoje błędy ale akurat optymalizacja nie była jednym z nich.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 5 miesięcy obsuwy,więc niech lepiej dopracują grę tj.Wieśka niż wydać gniot,gdzie optymalizacja leży i kwiczy(RDR2,choć gniotem nie jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie by było gdyby CDPR kiedykolwiek wyrobił się w terminie :E Plotki wewnątrz studia nie biorą się znikąd, widać że mają problemy, koncept gry pewnie zmieniany parokrotnie, budowanie gry od podstaw parokrotnie, potwierdza się plotka że długie produkcje (ponad 4 lata W3?) w CDPR są mocną kulą u nogi bo zespoły nie są całkowicie połączone i każdy robi coś losowo i później dopiero sklejają to "ducktapem", skleili pewnie i wyszło "o kurka, to nie działa". Januszex do bólu. Z jednej strony czekam aż powinie im się noga, bo jak na standardy w IT to oni sobie jaja robią (W3, W2, i teraz CP)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja tam od początku byłem sceptycznie nastawiony do premiery .. Wiedziałem, że będzie obsuwa.. I tak jestem w 95% pewny, że CP będzie dopiero za rok ;). Albo pod koniec tego roku..

 

Dla mnie gra może wyjśc za rok.. I tak mam w co grać.. Może w końcu nadrobie DLC do wieśka :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie standardy w IT? :lol2: Gry EA? Gry Ubi? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koncept gry pewnie zmieniany parokrotnie, budowanie gry od podstaw parokrotnie, potwierdza się plotka że długie produkcje (ponad 4 lata W3?)

Nie widzę w tym nic niezwykłego.

 

Nawet wersja PC tej gry szału nie robi a oświetlenie już w ogóle jest płaskie jak deska do krojenia...

Kurde, zgadzam się!

 

PES, FIFA _ dużo ryzykują tym wrześniem

Nie pij tyle :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie standardy w IT? :lol2: Gry EA? Gry Ubi? :lol2:

Jeśli mierzysz do bycia najlepszym deweloperem wśród IT, to należy chyba mieć jakieś standardy no chyba że mijanie się z prawdą, usuwanie zawartości z gry, przesuwanie premier i downgrade graficzny to standard wśród CDPR :E. Ubi swoją drogą zaliczyło bardzo dobry 2019 rok, nie było tak tragicznie.

Porównuj do studiów od Sony które zawsze trzymało poziom w przypadku exów.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tzn? Jak wbijesz na kogoś profil to nie widać, chyba że jest to jakaś ukryta opcja  ale na swoim widać kolorowo  
    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...