Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde w dalszym ciągu uważam że ta gra wygląda biednie jak na dzisiejsze standardy :( Obym się mylił i graficznie zje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mirror? Bo z youtuba już usunięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w dalszym ciągu uważam że ta gra wygląda biednie jak na dzisiejsze standardy :( Obym się mylił i graficznie zje :)

 

A te ostatnie pokazy nie były robione z konsoli? Obstawiam, że na porządnych detalach na PC, będzie zacnie wyglądać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mirror? Bo z youtuba już usunięte

To już jest w sieci, filmiki pocięte z bodajże dema z e3 2018r, a wrzucone jako przecieki, które nimi nie są.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednym filmie widziałem urywek z filmu "deep dive". Pozostałych nie zdążyłem obejrzeć i szczerze mówiąc nie chce mi się tego szukać. I tak zobaczę ten gameplay, tyle że później i w lepszej jakości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w dalszym ciągu uważam że ta gra wygląda biednie jak na dzisiejsze standardy :( Obym się mylił i graficznie zje :)

Wygląda. I niech wygląda biednie jeśli reszta dostarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na nowej lepiej.

Na razie to zapowiedzieli, że w ogóle nie pracują nad wersją na next gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary gameplay upscale'owany przez jakiegoś typa do 8K.

Jeszcze "AI" w tytule. :E A jedyne czego narobił to mocno widocznych artefaktów w filmie, który był ok. Jedyny plus wrzucania filmu w 8K (nawet nieprawdziwym) na YouTube to obejście restrykcyjnej kompresji, czyli zwyczajne zwiększenie bitrate filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była konsola, RTX 2080 to teraz Steelseries sprzedaje słuchawki z designem nawiązującym do Cyberpunka :) W RTVEUROAGD widziałem za 500 zł w promocji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety cała ta otoczka marketingowa robi się trochę męcząca. Nie dość że gra była zapowiedziana już dawno temu, to jeszcze teraz ciągle tworzą jakiś sprzęt związany tematycznie z CP2077, albo organizują konkursy, a do premiery jeszcze daleko. Obawiam się, że może to w jakimś stopniu wpłynąć na odbiór gry. Czasem krótsza kampania marketingowa, a lepiej usadzona w czasie, będzie miała lepszy efekt, niż taka która ciągnie się przez długi czas, aż do znudzenia. Chociaż jest to zrozumiałe, bo premiera była przekładana, ale mimo wszystko...

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kampania reklamowa samej gry praktycznie się jeszcze nie rozpoczęła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite jak paskudne rzeczy można wcisnąć ludziom na fali hajpu :E

Wcześniej ten plecak od CPDR, potem konsola (Ja rozumiem, że nawiązuje do stylistyki, no ale co z tego, do czego nawiązuje? Sam pad to się jeszcze bronił...), teraz takie same słuchawki do kompletu... Czekam na wincyj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urok AAA. Poszukajcie sobie ile gier dostaje "swój" sprzęt. Widocznie ktoś to kupuje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite jak paskudne rzeczy można wcisnąć ludziom na fali hajpu :E

Wcześniej ten plecak od CPDR, potem konsola (Ja rozumiem, że nawiązuje do stylistyki, no ale co z tego, do czego nawiązuje? Sam pad to się jeszcze bronił...), teraz takie same słuchawki do kompletu... Czekam na wincyj :E

Jak czegos nie ma to niedobrze, jak cos wypuszczaja to tez niedobrze :E A tego na sile nikt nikomu nie wpycha ;)

 

Niestety cała ta otoczka marketingowa robi się trochę męcząca. Nie dość że gra była zapowiedziana już dawno temu, to jeszcze teraz ciągle tworzą jakiś sprzęt związany tematycznie z CP2077, albo organizują konkursy, a do premiery jeszcze daleko. Obawiam się, że może to w jakimś stopniu wpłynąć na odbiór gry. Czasem krótsza kampania marketingowa, a lepiej usadzona w czasie, będzie miała lepszy efekt, niż taka która ciągnie się przez długi czas, aż do znudzenia. Chociaż jest to zrozumiałe, bo premiera była przekładana, ale mimo wszystko...

Mi tak naprawde podobal sie pierwszy ten 48min pokaz gry i to ogladalem az 3x, kolejny mnie niczym nie urzekl a brak nowych materialow troszke irytuje juz w dobie tego co pokazuja a nie pokazuja najwazniejszego czyli gry.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak naprawde podobal sie pierwszy ten 48min pokaz gry i to ogladalem az 3x, kolejny mnie niczym nie urzekl a brak nowych materialow troszke irytuje juz w dobie tego co pokazuja a nie pokazuja najwazniejszego czyli gry.

Wolałbym żeby już więcej nie pokazywali, bo tak naprawdę tamten gameplay był długi i wystarczający. Tylko to wszystko jest jakoś dziwnie rozłożone w czasie. Z jednej strony gra jeszcze nie wyszła i zostało kilka dni do premiery, a z drugiej strony przez długi czas ciągle się o niej mówi i pisze, co daje iluzję jakoby premiera była  już przed chwilą. Dla mnie to po prostu jest męczące, chociaż sam specjalnie nie wyszukuję materiałów o CP2077, bo wiem już wszystko co wiedziałem i po prostu czekam na grę. :)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie twierdzisz że jest przemyślana? Tym bardziej, że przekładano premierę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tych RTXów była garstka, wiadomo że na skalę całego świata, przy tak małej podaży, będzie to tak wyglądać. Nie wiem w jaki sposób zmierzyłeś poziom hype. Hype to był przy pierwszym dużym trailerze na E3 i pokazach gameplayów, teraz już powoli opada. Moim zdaniem ten cały marketing jest po prostu źle usytuowany w czasie i można było to zrobić o wiele lepiej. Zresztą kilka miesięcy temu pisałem że już dawno popełnili błąd i za szybko wypuścili teaser gry - całe 7 lat przed premierą. Tylko że akurat ten teaser nie będzie miał aż takiego wpływu, ale obecny marketing jest dla mnie trochę męczący.

 

Ja i tak do gry podejdę na chłodno, więc u mnie nie ma to większego znaczenia, chciałem tylko zaznaczyć że może mieć to wpływ na ogólny odbiór gry. Długo czekałem na RPG w klimatach cyberpunku i w końcu się doczekam. I mam nadzieję że będę się dobrze bawił. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ciągle się wszędzie gada o grze i hype rośnie.

Zobacz sobie po ile Rtxy opychali.

Dla mnie hype spada, po pokazie zajarany bylem bardzo ale teraz nudza do granic mozliwosci. Mam nadzieje ze w czerwcu na tej konfie zamiast E3 beda pokazane nowe konsole, nowe gry, next genowe gry oraz zaczna do nas docierac konkretne przecieki na temat sprzetu bo ostatni okres to jeden wielki zastoj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połowa z was to by firmę z torbami puściła przy takim zarządzaniu :D

CDPR jest na giełdzie, i musi również pilnować żeby zainteresowanie grą nie spadało. Chyba wszyscy znacie z grubsza jak wygląda historia spółki na giełdzie i jakie ma kursy, prawda? Pamiętacie słynne "beep" na Twitterze? Gdyby nie ten teaser 5 lat wcześniej to nie byłoby takiego efektu ;)

Poza tym Wiedźmina 3 również zaczęto pokazywać ok. 2 lata przed premierą. Czy zaszkodziło to w jakiś sposób grze? Nie powiedział bym :)

Moim zdaniem wciąż niewiele wiadomo o tej grze. Od pierwszego gameplay na pewno trochę się zmieniło.

A, tak w ogóle to przecież pierwszy gameplay był z początku tylko na zamkniętym pokazie, i został opublikowany na usilne prośby graczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz znać się na giełdzie, ale nie bierzesz pod uwagę tego, że przy ciągłym marketingu w połączeniu z nadal odległą datą premiery, zainteresowanie grą wcale nie będzie rosło. Już któryś raz podkreślam, że dla mnie to jest męczące, a nawet nie wyszukuję materiałów związanych z grą na własną rękę - same do mnie trafiają. I myślę że nie tylko ja mam takie odczucia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w promilu. Hajp na ten tytuł jest nieludzki. Dalej twierdze, że obecnie to chyba tylko R* wyprzedza hajpem CDPR.

Co generalnie będzie zabawne jeśli gra okaże się przeciętna czy słaba. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w promilu. Hajp na ten tytuł jest nieludzki. Dalej twierdze, że obecnie to chyba tylko R* wyprzedza hajpem CDPR.

Co generalnie będzie zabawne jeśli gra okaże się przeciętna czy słaba. :E

Po stanie technicznym RDR 2 R* ma u mnie mega minusa.

 

 

Natomiast wierze w CP2077, mam nadzieje ze bedzie takim miksem rewolucji i rewelacji, technnologicznie raczej nie ma co liczyc na przepasc wzgledem obecnych gier bo jednak nadal musi byc skrojony pod przestarzale konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wierze w CP2077, mam nadzieje ze bedzie takim miksem rewolucji i rewelacji, technnologicznie raczej nie ma co liczyc na przepasc wzgledem obecnych gier bo jednak nadal musi byc skrojony pod przestarzale konsole.

 

Ja mam dosyc chłodne podejscie do CP2077 ,kiedys byłem duzo bardziej podjarany, ale po prezentacji materiałów z gameplayu mój hype zmalał, zdaje sobie sprawe ze to były wczesne wersje gry i biore na to poprawke jednak na zaprezentowanych materiałach nie widzialem nic co by spowodowało szybsze bicie serca, ani od strony designu, ani od strony gameplayu, ani od strony poziomu graficznego, wszystko było dosyc powiedziałbym generyczne (a juz najbardziej głowni bohaterowie którzy wyglądają jak z jakiegos generatora postaci MMO. Gra graficznie jest srednia, miejscami kiepska w porównaniu do najlepszych gier na rynku tego typu a przeciez mówimy o grze ktora jeszcze nie wyszła. Gameplay z tego co na razie widzialem daje rozne mozliwosci ale sama walka jesli juz do niej dojdzie jest dosyc prosta (strzelaj z swiecący punkt na plecach...meh..). Mam nadzieje ze sie miło zaskocze choc w jakims jednym aspekcie tej gry bo juz wiem ze zadnym mesjaszem to ona nie bedzie, raczej zapowiada sie wysokobudzetowy sredniaczek.

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)raczej zapowiada sie wysokobudzetowy sredniaczek.

I wnioskujesz to po krotkim przygotowanym pod pokaz gameplayu? :) Watpie by redzi wydali sredniaczka, po W3 i tym jak gra byla zrobiona mam w nich wiare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...