Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że na PS4 i na Xbox One już nie wyjdzie, tylko na PC i na next geny.

W listopadzie to może wyjść AC Valhalla, więc Cyberpunk sobie poczeka.

XO wyjdzie przez MS delivery, na XSX będziesz miał wszystko podbite po prostu. Nie wiadomo jeszcze co Sony przygotuje żeby skontrować ofertę MS, pewnie patche ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na PS4 i na Xbox One już nie wyjdzie, tylko na PC i na next geny.

W listopadzie to może wyjść AC Valhalla, więc Cyberpunk sobie poczeka.

Oczywiście, że wyjdzie. Przecież od dawna pre-ordery można składać na te platformy. Strzelili by sobie teraz w stopę gdyby cofnęli by target. Na ich stronie też się nic nie zmieniło poza datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://biznes.pap.pl/pl/news/all/info/2927596,cd-projekt-nie-zaklada-dalszych-opoznien-w-premierze-gry--cyberpunk-2077-

 

''Wierzymy w datę listopadową i nie mamy żadnych planów obejmujących datę premiery późniejszą niż 19 listopada''

 

Aha.

Takie gadanie gdy już kilkukrotnie zrobili obsuwe jest nic nie warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno dokładnie to samo mówili o dacie wrześniowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie zdziwi jak przełożą to na następny rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie gadanie gdy już kilkukrotnie zrobili obsuwe jest nic nie warte.

Ja tam jestem niemal pewien że za opóźnienie odpowiadają obecne konsole, CDPR stara się z uporem maniaka aby wydać na obecnych konsolach, Capcom to miał jaja z REVIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra była tworzona już kiedy grajstacja 4 się pojawiała to w jaki sposób z uporem maniaka? :hmm: Nie mieli wyjścia, nie było wtedy innych konsol.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz nie mają wyjścia, bo powiedzieli "A" (zapowiedzieli grę na current gen), więc trzeba powiedzieć "B" (wydać ją na current gen).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na PS4 i na Xbox One już nie wyjdzie, tylko na PC i na next geny.

W listopadzie to może wyjść AC Valhalla, więc Cyberpunk sobie poczeka.

No to chyba źle myślisz. To ma się sprzedać i na siebie zarobić. To co piszesz z zarabianiem wiele wspólnego nie ma (docelowa baza odbiorców).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na PS4 i na Xbox One już nie wyjdzie, tylko na PC i na next geny.

W listopadzie to może wyjść AC Valhalla, więc Cyberpunk sobie poczeka.

Większej głupoty dawno nie czytałem szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że zaczyna mnie martwić stan tej gry.

A jak pisałem że z procesem produkcyjnym CP2077 jest coś nie tak, to nikt nie chciał wierzyć. :E

 

Mniejsza z tym, że premiera była już kilka razy przekładana, ale ważne jest to że podczas produkcji gry wielokrotnie zmieniano bardzo ważne założenia i musiano tworzyć część elementów gry praktycznie od zera. Mam wrażenie, że REDzi początkowo w ogóle nie wiedzieli jak chcą żeby ta gra wyglądała i próbowali ją projektować w trakcie produkcji. Na rynku gier mamy pełno przykładów, gdzie gra której producent był bardzo niezdecydowany i przekładał ciągle jej premierę, okazywała się być co najwyżej przeciętniakiem.

 

Yup, zwłaszcza że staty mówią dokładnie co innego i wiele firm właśnie IT przechodzi na model pracy zdalnej. To pewnie wina tej coronki :E

Wina to gówniany game leader i to co się powtarza w przeciekach od W3, nie ma osoby która potrafi łączyć ludzi i działy. Poniekąd potwierdza się ostatnia plotka z wnętrza biura która mówi, że mają tam niezły burdel.

Wiara w forumowiczów przywrócona. Chociaż ty zwróciłeś uwagę na te przesłanki.

 

Wiedźmin 3 też był przesuwany dwa razy i co z tego wyszło każdy wie.

Jeśli chodzi o podstawkę W3 to wyszła ona... dość blado, tzn. słabiej niż się ją maluje. Rozgrywka była dość przeciętna (znów słabo zrealizowany rozwój postaci - standard u REDów), w fabule pozostało kilka nielogicznych rzeczy i widać było że na szybko próbowano grę pociąć, a następnie załatać. To że W3 był napompowany na "10/10 najlepszą grę na świecie" to już inna sprawa. :E Za to muszę przyznać że dodatki do W3 były już spoko, a pierwszy był genialny.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiecie, ze jak sie okaze, ze Cyberpunk to jest taki sredniak, to cala polska gospodarka sie zapadnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast podawania nam terminy wyssane z palca, których nie da się zrealizować, nie powinni budować hypu i oczekiwań?

Wydaje mi się, że mogą nas traktować trochę niepoważnie.

Również te argumenty w stylu: skoro czekaliście 8 lat, to 8 tygodni nie robi różnicy są bez sensu.

Dlaczego powinienem zaakceptować kolejne opóźnienie bez narzekania i krytyki?

Nie jest fajnie obiecać coś wiele razy podczas wywiadów, zarzekać się, że data wrześniowa jest ostateczna a następnie to zmienić.

W tym momencie mam wielką nadzieję, że to jest ostatnia obsuwa, a sama gra będzie zapierała dech w piersiach - bo to jest obraz Cyberpunka jaki budowali poprzez właśnie te zmiany terminu, długi czas jaki musimy czekać na tę grę oraz brak podanych jakichkolwiek ważnych informacji dotyczących Cyberpunka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na gry od Blizzard czekalismy latami to czemu nie poczekac 2 miesiace :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na gry od Blizzard czekalismy latami to czemu nie poczekac 2 miesiace :)

Myślę, że czekanie na Cyberpunka przez 8 lat już starczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 też był średniak a oceny miał ładne.

 

Od kiedy W3 to średniak?

Cała seria to fabularnie i dialogowo najlepsze RPG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy W3 to średniak?

Cała seria to fabularnie i dialogowo najlepsze RPG.

Dialogi W1 owszem, ale w3 to owszem średniaczek. Fabuła po czerwonym baronie to tylko poziom w dół. Podobalo mi się jak Twoje wybory z w2 gowno znaczyły :E fabulowo tylko zabicie letho jakoś zmieniało w3, cała reszta z destablizacja państw? A, to za trudne, cut it down.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy W3 to średniak?

Cała seria to fabularnie i dialogowo najlepsze RPG.

Gusta i guściki. Dla nie W3 to gra dekady. :):gitarzysta: Nie będę pisał jak dobra jest, bo już o tym wspominałem nie raz.... :P w odpowiednim temacie. ;)

 

bo to jest obraz Cyberpunka jaki budowali poprzez właśnie te zmiany terminu, długi czas jaki musimy czekać na tę grę oraz brak podanych jakichkolwiek ważnych informacji dotyczących Cyberpunka.

Bez przesady, że nie ma nic istotnego. Informacji dot. samej gry, świata przedstawionego jest w sieci mnóstwo + wywiady z twórcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że zamiast polepszać sytuację, CDPR strzela sobie w stopę.

Kolejne przesuwanie premiery ze względu na "dopieszczanie" gry i usuwanie błędów może się zemścić, bo po pojawieniu się w grze jakiegokolwiek większego glitcha, gracze uznają, że te wszystkie opóźnienia były niepotrzebne i nie dały nic.

Oprócz tego w listopadzie/grudniu wychodzą jeszcze inne gry i Cyberpunk nie będzie miał już wolnej ręki, tak jak we wrześniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jakie gry zagrożą cyberpunkowi?

Mi osobiście okresie jesienny pasuje idealnie brzydko za oknem, po robocie robi się już ciemno nic tylko grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, że nie ma nic istotnego. Informacji dot. samej gry, świata przedstawionego jest w sieci mnóstwo + wywiady z twórcami.

Tu nie ma przesady. Wszystko musimy wierzyć na słowo, nie ma gameplaya, to nie ma konkretów. Jedyne gameplaye jakie mamy to te bardzo przedawnione, które są podobno bardzo niezwiązane z dzisiejszym stanem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up jakie gry zagrożą cyberpunkowi?

Mi osobiście okresie jesienny pasuje idealnie brzydko za oknem, po robocie robi się już ciemno nic tylko grać

Jak narazie to żadne.. Z tego co patrzę? Chyba, że AC: Valhalla :E, ale to jest grudzień? Halo Infinite? niby jest data na Q4, ale daty konkretniej nie ma i absolutnie nic o grze nie wiadomo, poza zlepkami kilku CGI. Remake XIII? :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma przesady. Wszystko musimy wierzyć na słowo, nie ma gameplaya, to nie ma konkretów. Jedyne gameplaye jakie mamy to te bardzo przedawnione, które są podobno bardzo niezwiązane z dzisiejszym stanem gry.

 

No gameplay by się przydał to fakt, jeśli kolejne przesuwanie premiery ma pomóc w eliminacji błędów to niech chociaż pokażą obecny wygląd gry, bo wrzucanie w media społecznościowe opisu poszczególnych frakcji występujących w grze to już trochę za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...