Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nawet Gaben się znalazł w grze:


XjfMvRr.jpg
1cm80smb55851.jpg

:E

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Jaycob napisał:

 
@frog67Obraz z posta wykasowali. 

Dziwne wchodzę na forum z kompa wszystkie zdjęcia są, wchodzę z telefonu, a tu info z imgura - image is no longer available normalnie zdjęcia Schrödingera i są i ich nie ma :E 

@ODIN85

Biegania po ścianach nie ma, ale samo chwytanie się ścian przy pomocy ostrzy jest i atakowanie z góry, wyleciało tylko bieganie, ale w walce chwytanie się ścian jest dalej możliwe.

 

 

 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

50 minut temu, ODIN85 napisał:

Wycieli z gry bieganie po ścianach.

Trochę szkoda, byłby fun z tego, ale zdaje sobie sprawę, że takie bieganie po budynkach to fliczer, który pochłonął by mnóstwo pracy z implementowaniem tego na różnych płaszczyznach.  Nie jest to rzecz, której szukam w tej grze. 

Ktoś przetłumaczył z tej okładki powyższy kod binarny na:

ouzvxdaj43851.jpg

Świetny smaczek! ;)  Znając Redów to podobnych rzeczy do odkrycia w samej grze będzie mnóstwo. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nic się w tej kwestii nie zmieniło. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem premierę przesunęli o 5 miesięcy. Za drugim o 2. Za trzecim razem przesuną o... 3 tygodnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno nowe zdjęcie 

dfyp7vnhh6851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, frog67 napisał:

Przecież wiadomo co się stanie jak dojdzie do 91 dni :E  

nie potrzeba żadnego licznika.

20 sierpnia to jest kolejny sądny dzień, jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach 8:E

Jeżeli się okaże, że premiera znowu zostanie przesunięta 91 dni przed premierą to już to potwierdzi, że Redzi na prawdę trollują graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, frog67 napisał:

Jeszcze jedno nowe zdjęcie 

 

Wow,  po tym screenie widać kto trzymać będzie łapę na policji - corpo. :D  Ten niebieski ufol w tle mnie rozwalił. :E 

10 minut temu, Saberman napisał:

20 sierpnia to jest kolejny sądny dzień, jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach 8:E

Jeżeli się okaże, że premiera znowu zostanie przesunięta 91 dni przed premierą to już to potwierdzi, że Redzi na prawdę trollują graczy.

Co ma być 20 sierpnia? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być 91 dni do premiery. I wtedy znowu ją przełożą :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, Jaycob napisał:

Wow,  po tym screenie widać kto trzymać będzie łapę na policji - corpo. :D  Ten niebieski ufol w tle mnie rozwalił. :E 

To nie żaden Ufol tylko sumita ochroniarz Fujioki  tego nadzianego któremu chcemy buchnąć furę.

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz znowu się przecież zarzekają, że kolejnej obsuwy nie będzie.

Może faktycznie nie przełożą ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pamiętam jak 5 lat temu W3 wychodził, to głównie na forach pojawiały się te dwa pytania :

1. Jaki najtańszy sensowny PC do Wiedźmina 3?  Po czym od razu na YT m.in od Blacka i Liptona  pojawiły się propozycje i testy takich zestawów w określonej cenie.

2. Czy mój PC podoła w Wiedźminie 3?

Ciekawe czy w tym przypadku będzie podobnie? ?

 

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Myślę że procesor  4/4 czyli wszystkie i5 do 7 generacji intela, 8GB Ram, i grafika z 3GB Vram to może być za mało do minimalnych wymagań CP2077 i do minimum będzie potrzebne coś trochę mocniejszego.

Czyli konfiguracje na której dało się odpalić Wiedzmina3 i nie chodził wcale tak źle to będzie za mało, pytanie tylko czym będzie stał mocniej CP2077 czy CPU czy GPU, ale jak na razie wygląda że będzie pogrom kart graficznych :E 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Min coś pewnie i5, 8 GB, rx 380? Zalecane 16 GB,  Rysiek 1600/także i7,1060 GTX/580 RX? :D Zanim to będzie chodziło jak W3 teraz to też trochę czasu minie. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, frog67 napisał:

Myślę że procesor  4/4 czyli wszystkie i5 do 7 generacji intela, 8GB Ram, i grafika z 3GB Vram to może być za mało do minimalnych wymagań CP2077 i do minimum będzie potrzebne coś trochę mocniejszego.

Czyli konfiguracje na której dało się odpalić Wiedzmina3 i nie chodził wcale tak źle to będzie za mało, pytanie tylko czym będzie stał mocniej CP2077 czy CPU czy GPU, ale jak na razie wygląda że będzie pogrom kart graficznych :E 

Tu przykładowy film od Blacka  z proponowanym zestawem pod W3 z 2015 roku. Ciekawe jak będzie tym razem. Bo na tym zestawie jak CB2077 w ogóle ruszy to pewnie w 720p, no i procesor 4/4  ?

 

Edytowane przez blubaju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie tylko oni opisują bugi i glitche ...

jeśli ktoś szuka gta 6 w sf to się srogo zawiedzie

zastanawiam się czy jest możliwość ukradzenia samochodu ... (chociaż nie wiem po co skoro nasza cyper-płotka jest na każde wezwanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Namonaki napisał:

Jak na razie tylko oni opisują bugi i glitche ...

Nie tylko oni, jakbyś oglądnął więcej relacji to byś wiedział, więc sprostowanie.

Błędów w ogrywanej wersji zatrzęsienie, od standardowych (jakiś NPC gdzieś się zaciął) po poważniejsze (crashe, zwiechy) aż po  krytyczne (czyli nie ruszysz z grą dalej :E ) i to nie tylko błędy graficzne ale i błędy audio (brakujące kwestie  dialogowe, albo włączające się z opóźnieniem, brakujące dźwięki)

Czytałem tez o lewitujących NPC na mieście, albo będących w T-pose taki typowy obraz gry niedopracowanej.

Samochody można kraść jak najbardziej, ale niezbędne są do tego umiejętności hakera, bez tego kiszka.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierealne jest, iż ta gra wyjdzie w tym roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam zamiar zrobić jak z Wiedźminem, czyli raczej nie zagram na premierę, tylko już w połataną grę, po kilku miesiącach. Akurat na jesień mam zamiar przejść drugi raz RDR2, tym razem na PC, zejdzie mi z tą grą tyle, że Cyberpunk powinien już być w miarę połatany, chyba, że nie wyjdzie w tym roku :E

Modernizować nic w PC nie zamierzam, choć specjalnie dla Wiedźmina 3 pamiętam, że zmieniłem GTX 660Ti na 970. W najgorszym wypadku będę grał z lockiem na 30fpsów i na padzie, bo rozdzielczość 2160p zrobi swoje. I tak w sumie traktuje PCta od dłuższego czasu trochę jak konsole, tylko zamiast tego co miałem w PS4 Pro którego już sprzedałem, czyli checkerboard, przynajmniej mam ostrą jak brzytwa natywną rozdzielczość 2160p. 

Co najlepsze, choć wiem, że to trochę chore, tak jak z Wieśkiem, praktycznie nie oglądam żadnych materiałów, oprócz pierwszego gameplaya. Wszystko zobaczę sobie już sam w grze, choć mam pewne obawy co do Cyberpunka, to i tak dla mnie jedna z niewielu gier, które mogę brać w ciemno.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
16 minut temu, Namonaki napisał:

zastanawiam się czy jest możliwość ukradzenia samochodu ... (chociaż nie wiem po co skoro nasza cyper-płotka jest na każde wezwanie)

Tak będzie taka możliwość, ale nie dotyczyć to będzie wszystkich pojazdów i z tego co słyszałem (ale nie pamiętam źródeł) to też ma zależeć od umiejętności (np hakowania czy siły). Chyba mówił o tym w ostatnim wywiadzie dla GOLa Paweł Sasko. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, skunRace napisał:

Co najlepsze, choć wiem, że to trochę chore, tak jak z Wieśkiem, praktycznie nie oglądam żadnych materiałów, oprócz pierwszego gameplaya. Wszystko zobaczę sobie już sam w grze, choć mam pewne obawy co do Cyberpunka, to i tak dla mnie jedna z niewielu gier, które mogę brać w ciemno.

Ja natomiast w ogóle nic nie oglądałem co dotyczy CP2077. Już raz śledziłem pokazy gameplayów jak i przedpremierowych recenzji i przez to straciłem zainteresowanie zanim gra się pojawiła. :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to tylko czekam na narzekania ludzi którzy będą chcieli a nie mogli zajumać samochodu :E

Edytowane przez Namonaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
31 minut temu, skunRace napisał:

Ja mam zamiar zrobić jak z Wiedźminem, czyli raczej nie zagram na premierę, tylko już w połataną grę, po kilku miesiącach. Akurat na jesień mam zamiar przejść drugi raz RDR2, tym razem na PC, zejdzie mi z tą grą tyle, że Cyberpunk powinien już być w miarę połatany, chyba, że nie wyjdzie w tym roku :E

Modernizować nic w PC nie zamierzam, choć specjalnie dla Wiedźmina 3 pamiętam, że zmieniłem GTX 660Ti na 970. W najgorszym wypadku będę grał z lockiem na 30fpsów i na padzie, bo rozdzielczość 2160p zrobi swoje. I tak w sumie traktuje PCta od dłuższego czasu trochę jak konsole, tylko zamiast tego co miałem w PS4 Pro którego już sprzedałem, czyli checkerboard, przynajmniej mam ostrą jak brzytwa natywną rozdzielczość 2160p. 

Co najlepsze, choć wiem, że to trochę chore, tak jak z Wieśkiem, praktycznie nie oglądam żadnych materiałów, oprócz pierwszego gameplaya. Wszystko zobaczę sobie już sam w grze, choć mam pewne obawy co do Cyberpunka, to i tak dla mnie jedna z niewielu gier, które mogę brać w ciemno.

Myślę, że Redzi będą dziobać nad tą grą tyle ile potrzeba, a jak będzie mus to i jeszcze raz przesuną premierę, aby dopracować grę.

Sam nie robię preordera,  czekam, aż sytuacja się rozwinie, do premiery jeszcze ładne kilka miesięcy, ale liczę, że zagram na ~premierę(kiedy by miała nie być :E) w dopracowany produkt.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...