Skocz do zawartości
qjin

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jeszcze nie masz czego krytykować @ODIN85 bo z tego co mi wiadomo, to gry jeszcze nie ma na rynku. Cała Twoja krytyka to jednozdaniowe posty, z masą niepotwierdzonych tez. Wrzuć na luz.

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

No sory ale jak mam najlepszą grafę na rynku to nie po to by ciąć detale.

w 4K często trzeba z czeghoś zrezygnować :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomne narzekania w watku o Wiedzminie 3 jak to wyjscie poza mape i automatyczny powrot bedzie "psuc immersje" i nie tego chca gracze, po premierze nie bylo nic na ten temat.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

No i w 4k to bym zrozumiał ale tu nawet w fhd tnie.

Tylko że to nie jest finalny bulid tego nie potrafisz zrozumieć, jakoś AC:Valhalla ogrywany ostatnio, też według ludzi działał tragicznie czyli lock na 30fps, a cut-sceny to nawet spadki do 20fps ale nikt tam afery nie robi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, frog67 napisał:

Tylko że to nie jest finalny bulid tego nie potrafisz zrozumieć, jakoś AC:Valhalla ogrywany ostatnio, też według ludzi działał tragicznie czyli lock na 30fps, a cut-sceny to nawet spadki do 20fps ale nikt tam afery nie robi.

@ODIN85 to fanboy AC, nie wiesz, on inaczej patrzy na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak również nalezę do grona osób, które interesują się technikaliami ponad wszystko inne bo co mi z wybitnej fabuły, charyzmatycznych postaci czy ładnych widoczków skoro będę musiał ciąć detale na medium/low by w 1080p mieć 60fps - tak być nie powinno i oby nie było.

Podziwiam za to "optymistów", żebyście zdziwienia nie mieli na premierę. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Tak czy siak również nalezę do grona osób, które interesują się technikaliami ponad wszystko inne bo co mi z wybitnej fabuły, charyzmatycznych postaci czy ładnych widoczków skoro będę musiał ciąć detale na medium/low by w 1080p mieć 60fps - tak być nie powinno i oby nie było.

Podziwiam za to "optymistów", żebyście zdziwienia nie mieli na premierę. :E

Skad pewnosc ze na medium nie bedzie ladnych widoczkow? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zechcę grać na medium to kupię konsole. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, caleb59 napisał:

Jak zechcę grać na medium to kupię konsole. :E

Na konsolach zapewne nie będzie medium, tylko jak w RDR2, niektóre opcje poniżej low :E  porównując do PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie wiadomo o co mi chodziło - na kompach ze średniego segmentu nie powinno być absolutnie żadnych problemów na High w 1080p i 60fps, o Ultra nawet nie myślę bo jestem realistą mając GTX 1070.

Czas pokaże...

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych grach wystarczy zejść z Ultra na High żeby podwoić fps bez utraty jakości. 

Szykuje się kolejna rozdmuchana "afera" o wycinanie elementów z gry :D Tym razem uproszczono hakowanie i już słychać głosy niezadowolenia (chociaż nikt praktycznie nie widział jak to wygląda). 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, stark2991 napisał:

Szykuje się kolejna rozdmuchana "afera" o wycinanie elementów z gry :D Tym razem uproszczono hakowanie i już słychać głosy niezadowolenia (chociaż nikt praktycznie nie widział jak to wygląda). 

Żeby było śmieszniej o tym hakowaniu wiadomo już od Night City Wire, ba!  na udostępnionych urywkach rozgrywki widać doskonale że hakowanie jest ograniczone swoim własnym zasobem (pamięcią) i umiejętności hakowania mają coldown (niektóre bardzo konkretny) ale jakoś nikt afery nie robił.

Nagle po 3 tygodniach olaboga co się stało, naprawdę niektóre serwisy u nas to już poniżej bruku się staczają.

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Ciekawe co do darmowych dlc wytną:hmm:

Optymalizacje :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące do premiery a proces optymalizacji jeszcze się nie zaczął, fajnie się tam mają :E Co mnie zastanawia to to co tam tak męczy procka.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja to nie 4 miesiące przed, tylko przez 4 miesiące po premierze. :E Tak jak łatanie bugów, balansowanie rozgrywki, skilli, etc.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozmowa z jednym z programistów CP2077 ujawniła, że są przed optymalizacją, to cud, że ta gra w ogóle chodzi z RT i DLSS w 1080p ;)

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kris194 napisał:

4 miesiące do premiery a proces optymalizacji jeszcze się nie zaczął, fajnie się tam mają :E Co mnie zastanawia to to co tam tak męczy procka.

Nieposprzątany bałagan pod mapą :E  

Pewno dopiero zaczną czyścić, a później człowiek łapie babola w grze wylatuje poza mapę przypadkiem a tam drzewa poniżej gruntu w ilościach hurtowych albo i jeszcze lepiej, a wszystko procek z kartą musza liczyć :E 

Aż się boje jak to nie wygląda i nie chodzi na Xbox One S ... coś czuje że będzie lepiej jak w Control na premierę, a tam były dropy do 10-12fps ! 

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, GS01 napisał:

Skoro rozmowa z jednym z programistów CP2077 ujawniła, że są przed optymalizacją, to cud, że ta gra w ogóle chodzi z RT i DLSS w 1080p ;)

Dawno temu gadali w wywiadzie którymś ze w przypadku tej gry nie będzie optymalizacji na koncu tylko od początku gra projektowana jest tak by chodzic dobrze , a tymczasem na ostatnich filmikach widac puste ulice jak po epidemii coronawirusa i popupy podczas jazdy takie jakich nie widziały moje oczy od paru ładnych lat ?

 

ja juz nie wierzę w to co oni plotą w wywiadach, skłaniam sie ku teorii ze gra na premiere bedzie chodziła bardzo zle na pececie a na konsolach wrecz tragicznie

jeśli walka nie bedzie sprawiała frajdy i nie bedzie pewnego rodzaju wyzwaniem to wielu graczy odbije sie od tej gry , osobisicie obawiam sie ze walka bedzie zbyt prosta z powodu kiepskiego AI przeciwników lub w głupi sposób trudna poprzez niwelkowanie głupoty przeciwników za pomocą ich innych parametrów np punktów życia (duże gąbki)W wiedzminach walka była kiepska nie licze więc zeby tutaj było lepiej (filmiki częsciowo o tym swiadczą ale zobaczymy final build to pogadamy)

Edytowane przez Azakiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do pustych ulic i FHD było potrzebne DLSS i 2080TI +9900K, to nie oczekujcie rewelacyjnych FPSów przy WQHD czy 4K :D 

Z czasem się ogarną.  TombRider wstępnie miał chyba 30FPS w FHD z RT czy nawet mniej. Więc jak startują z 60FPS to nie będzie źle :D Może będzie też jak z innymi gierkami i RT dodawanym z czasem, jak ogarną sensownie optymalizację. A może po prostu będzie z tej gierki niezły benchmark na kolejne 2-3 generacje GPU i CPU. A na razie narzekanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Czuję w kościach wiosna 2021.

Okaże się 20 sierpnia. Wtedy będzie 91 dni do premiery 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Azakiel napisał:

a tymczasem na ostatnich filmikach widac puste ulice jak po epidemii coronawirusa i popupy podczas jazdy takie jakich nie widziały moje oczy od paru ładnych lat ?

W "Wieśku" do dzisiaj są spore popupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś oznaczył lokacje z concept art'ów na mapie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Azakiel napisał:

 a tymczasem na ostatnich filmikach widac puste ulice jak po epidemii coronawirusa i popupy podczas jazdy takie jakich nie widziały moje oczy od paru ładnych lat ?

 

Akurat o ruch uliczny to można być spokojnym i że nie zabraknie przechodniów na ulicach dużo ludzi potwierdziło (w tym i Sebastian) że w dzień sytuacja na mieście wygląda zgoła inaczej niż w nocy, dużo więcej samochodów, dużo więcej ludzi... czyli cykl dobowy po prostu.

Kilka osób też wspomniało iż zauważyło że natężenie ruchu ulicznego może być inne w zależności czy idziemy pieszo (więcej ludzi) cz wsiadamy do auta i jedziemy (nagle redukcja ruchu ulicznego)

Kiepski LOD to coś co niepokoi i wymaga poprawy, no ale załóżmy że to był konsolowy zasięg LOD bo wiadomo zasięg rysowania to na CPU siedzi. Pewno jak będziesz chciał mieć dobry zasięg, a nie że widoczność na 50m i nara :E  to bez 8/16 nie podchodź, tak mi się wydaje.

 

ec_zyr8u4aajbid-jpg.11052017

Nowy shoot

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, stark2991 napisał:

W dzisiejszych grach wystarczy zejść z Ultra na High żeby podwoić fps bez utraty jakości.  

Przypomniało mi się uberpróbkowanie z Wiedźmina 2 które mialo za zadanie tylko i wyłącznie pokazać że da się zajechać każdy sprzęt (bo poprawy w grafice to wielkiej nie robiło) ... ale to jest sensowne rozwiązanie dla producenta bo są czuby co choćby to nic nie dawało to ma być na ON wymienią sprzęty wydadzą kase ale ma być na ON!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...